הכר האתר   למה כדאי?   260+ תחקירים חשובים לבחירה
יום שלישי 22 ספטמבר 2020  
חפש תחקיר    
    
  דף הבית
   
אודותינו צור קשר  

הבולטים באתר pCon
  התחקיר השבוע  
  בלוג העורך  
  להכיר טכנולוגיות  
  pConTop  
  pConTip  
  אתרים נבחרים  
  הכרזה מועילה  
  טיפים שימושיים  
  סרטונים מומלצים  
  תחקיר דוגמא  
המחשוב בארץ
  גוגל ניוז  
  דיילי מיילי  
  דה מרקר IT  
  גלובס  
  כלכליסט IT  
  קפטן אינטרנט  
  Ynet  
  NRG טכנולוגיה  
  וואלה טק  
  News1 - מחשבים  
המחשוב בעולם
  Google News  
  CNET  
  CIO  
  CIOInsight  
  ZDNet  
  InformationWeek  
  Computerworld  
  eWeek  
  itworld  
  Yahoo!  
קריירה
  דה מרקר קריירה  
  גלובס קריירה ויזמות  
  כלכליסט קריירה  
  CIO Careers  
  CIOInsight Careers  
  CIO U C&S  
  I.W - Global CIO  
  TechRep. Careers  
  CNN Careers  
  forbes Careers  
תשתיות
  ERP.ORG.IL  
  אנשים ומחשבים  
  InfoWorld  
  Virtualization.com  
  CIO-Virtualization  
  IW - Cloud  
  database  
  CRM Daily  
ניידות וסלולר
  סלולרי  
  GSM-Israel  
  גאדג'טי  
  חורים ברשת  
  אנשים ומחשבים  
  CIO - Mobile  
  silicon.com/Mobile  
  CNET Smartphones  
  Coolsmartphone  
  pocketnow.com  
רשתות חברתיות
  חורים ברשת  
  אקטיב & מרקטינג  
  ZVAGELSKY  
  Alltop  
  Mashable  
  SocialMedToday  
  SocialMedExam  
  TechNewsWorld  
  SocialNetWatch  
  CIO- Web 2.0  
תוכנה
  קפטן אינטרנט  
  I.W - Software  
  אנשים ומחשבים  
  וואטצאפ  
  ניוזגיק - פיתוח  
  BetaNews  
  developer  
  SoftwareDevNews  
  .net magazine  
  The Register  
לאינדקס השימושי של pCon סגור שימושון

  התרעות לנרשמים חינם!
התרעות pCon!
מבעיות סיכונים ומלכודות

לפני יישום טכנולוגיות מבטיחות!
משולחנו של
קובי שפיבק,
העורך הראשי של pCon

אם אתה קורא את השורות האלה, קרוב לוודאי שמעניין אותך לדעת: איך ניתן ליישם טכנולוגיות מבטיחות בקלות ובבטחה, להשיג הצלחות מהירות, למנוע בזבוז זמן יקר וכספים נחוצים, להפחית תלונות וביקורת...

התרעות pCon מאפשרות להיחשף מראש, לקשת הרחבה של בעיות וסכנות, אילוצים ומוקשים, שחלקם סמויים מהעין, כאשר הן מרכזות ומתמצות באופן בהיר את מכלול הקשיים, שבהם נתקלים מנהלי המידע.

בדף זה שמיועד לנרשמים חינם! שורה של מצגות בלעדיות שלא ניתן לגשת אליהן ממקומות אחרים. אנחנו מקווים שכולן יהיו לך להיעזר, לפי הכלל: "חכם לא נכנס לבוץ שפיקח יודע לצאת ממנו". בהצלחה.

  המצגת השבוע
DLP - למניעת דליפת נתונים

פרשת ויקיליקיס שמזעזעת את העולם בחודשים האחרונים, כמו גם פרשת ענת קם, הן קצה הקרחון לבעיה מרכזית שמשפיעה על ארגונים רבים - בעיית דליפת המידע. עובדים רבים מחזיקים במידע רגיש והם ייקחו אותו איתם במקרה של פיטורים. אחרים גורמים לדליפת מידע בעיקר עקב רשלנות, דרך רשתות חברתיות, איבוד סמארטפון או מחשב נייד שמכילים מידע רגיש ביותר. יתרה מזאת, העבודה מרחוק כמו גם קיומן של מצלמות מתקדמות, במספר רב של סלולאריים, מונעות כל אפשרות מעשית, לחסימה הרמטית של דליפת מידע מהארגון. ביחד עם זה, יש כיום ספקיות רבות שמציעות פתרונות שנועדו לצמצם ולמנוע דליפה מבפנים, כאשר שוק ה-DLP, צומח ב-10% בשנה (Network World) .שיתוף    
  התרעות pCon
מה לא מספרים על
הטכנולוגיות החדשות?

מצגת תובנות קצרה מרוכזת ובחינם!


כדי לקבל חינם! 10 מצגות על "המוקשים הנסתרים של הטכנולוגיות המבטיחות ביותר"
מלא את פרטיך עכשיו והמצגת הראשונה כבר בדרך אליך...
דוא"ל: שם:
שלחו המצגת עכשיו
*לא נעביר המייל לגורם אחר, בהתחייבות!      **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.


להרחבה וקבלת מידע מיידי נוסף, עבור לדף המלא עכשיו!


  מצגות קודמות

14/2/2011 - מצגת התרעות pCon 1011 - אנדרואיד

לפי נתוני קומסקור, ברבעון האחרון של 2010, הגיעה אנדרואיד בארה"ב לנתח שוק הסמארטפונים של 28.7% והיא עקפה את אפל עם 25%. יתרה מזאת, נתח השוק של אנדרואיד צמח ב-34% לעומת 3% בלבד הגידול של אפל. את עיקר ההצלחה של אנדרואיד יש לזקוף לכך שהיא פלטפורמה פתוחה, שמקלה על יצרניות סלולר להטמיעה במכשיריהן. בגרסאות החדשות, אנדרואיד מאפשרת שירותים קיימים, כגון: תוכנת דואר-אלקטרוני איכותי, חיבור לשרת הדואר הארגוני, VPN ושליטה מרחוק. ארגונים יכולים להפיק רבות מכך שאנדרואיד פועלת בקוד הפתוח ולפתח אפליקציות מגוונות לארגון. מצד שני, מגוון המכשירים המקשה על פיתוח, חוסר בתמיכה מצד גוגל ובעיות אבטחה, יגרמו לארגונים לחשוב שנית לפי שהם עוזבים מערכות מבוססות דוגמת בלקברי (שירדה ב-16%, אך היא עדיין מובילה עם 31.6%.

למעבר למצגת להרחבה על הנושא

23/1/2011 - מצגת התרעות pCon 1008 - טכנולוגיות חדשות ב-2011

הצורך להתמודד עם סביבה מורכבת, מעורפלת ודינאמית, יהיה לדעתנו, האתגר המקצועי הגדול ביותר, שאיתו יצטרכו מנהלי מערכות המידע להתמודד בשנת 2011. על רקע של שטף טכנולוגיות, משמעותיות וחשובות, שמופיעות בו זמנית כמו גל צונאמי ענק ומשנות באופן ניכר את דפוסי החיים של כולנו, האתגר להבין את כל הטכנולוגיות האלה, יהפוך להיות קשה יותר ויותר. שפע עצום של הזדמנויות מול מספר רב של איומים וסיכונים שהן יוצרות או מאפשרות, עושים את תפקיד מנהלי המידע למרתק יותר מאשר אי פעם. ביחד עם זה, הבנה כי אנו נכנסים לעידן חדש ומה שהיה זה לא מה שיהיה, חיונית!

למעבר למצגת להרחבה על הנושא

28/10/2010 - מצגת התרעות pCon 995 - BAM - להציף חריגים

תוכנות ה-BAM (Business Activity Monitoring) נועדו לסייע לארגון לנטר פעילויות עסקיות ובאופן מיוחד להציף חריגים ולהתריע. כאשר מגלים חריגים מדובר בדרך כלל בבעיה שמחייבת פיתרון או הזדמנות שניתן לשכפל, ומכאן הערך העסקי הרב שטמון במערכות אלה. כיום בעידן הרגולציה המתעצמת והעובדה שמדובר באחד הנושאים העיקריים שמטרידים את ההנהלות, יישום ה-BAM יכול לתת פיתרון מעשי ולהתריע בפני הארגון כמו גם גורמי הפיקוח, במקרה והתרחש מצב שמחייב תגובה מיוחדת. יש כמובן ערכים עסקיים נוספים, ובראשם, הולכה לארגון בזמן אמת - כזה שמסוגל להגיב במהירות למציאות המשתנה, מחוץ לארגון ובפעילותו השוטפת.

למעבר למצגת להרחבה על הנושא

13/10/2010 - מצגת התרעות pCon 993 - תקשורת חזותית

יותר מ-200 מליון עובדים ברחבי העולם צפויים להשתמש בפתרונות וידאו מהמחשב השולחני שלהם עד שנת 2012, בהשוואה ל-7 מליון בלבד ב-2008 (גרטנר). אנו עומדים כיום בפתחה של מהפכה בתקשורת הבין-אישית המוכרת לנו. פתרונות התקשורת החזותית צפויים להגיע בשנים הקרובות לחלק גדול מהעובדים בארגון, ולשנות במידה רבה את צורת עבודת הצוות המוכרת לנו. שורה של חידושים מהעת האחרונה מספקים פתרונות שיאפשרו לנו להחליף את שיחות הטלפון והמסרים המיידים, בתקשורת וידאו קלה וזמינה. מנמ``ר שידע לנצל את מגוון הפתרונות העצום הקיים בתחום, יוכל לייצר חיסכון משמעותי בזמן ובכסף עבור הארגון ולהראות עוד דרך, שבה הטכנולוגיה מספקת לארגון ערך עסקי.
לקבלת גישה מיידית ובחינם! למצגת זאת + 10 מצגות חשובות, מלא את פרטיך עכשיו: להרחבה על הנושא

דוא"ל:    שם:   
 שלח עכשיו
*לא נעביר את פרטיך לגורם אחר.  **ניתן לרדת מהרשימה בקלות ובמהירות, בכל עת.

6/10/2010 - מצגת התרעות pCon 992 - ניהול תוכנה

``נטל``, כך רואה חלק ניכר ממנהלי המידע את הטיפול בניהול התוכנה. מתוך התחקיר שעשינו, מסתבר כי הנטל הזה או ה``רע`` ההכרחי הזה, עוד עתיד לגדול יותר בשנים הקרובות, עם הפיכת העולם הטכנולוגי למורכב יותר ויותר. ריבוי ליבות, וירטואליצזיה, מחשוב ענן, תוכנות במחשבי הסלולאר, הם רק כמה דוגמאות שממחישות את האתגר. ביחד עם זה, ניהול תוכנה יעיל, עשוי לחסוך לארגון כספים רבים ובו זמנית לחזק את האבטחה. הצד האופטימי בסיפור, הוא הופעתם המתרחבת של כלים לניהול ושליטה בתוכנות, שעושים את המשימה לפשוטה וקלה יותר. נטל או הזדמנות, היא שאלה של נקודת ראות. האם מדובר בנושא שמצדיק פעולה? אנו משאירים לכל מנמ``ר את ההחלטה.

למעבר למצגת להרחבה על הנושא

28/9/2010 - מצגת התרעות pCon 991 - בלקברי בארגון

למה אובמה בחר דווקא בבלקברי? למה גם לאחר שהשירות החשאי ניסה למנוע זאת, התעקש הנשיא האמריקאי להמשיך ולהחזיק במכשיר? מעורר מחשבה... עם כניסת iPhone 4 לארץ, הכרזת N8 מוצר הדגל החדש של נוקיה ומגוון הטלפונים החדשים מבוססי האנדרואיד, שזוכים כולם לאין סוף כותרות ומאמרים, דווקא הלהיט במגזר העסקי בארה``ב, נראה בארץ, כנחבא אל הכלים. מאחר ושטף מכשירי הדגל הסלולאריים החדשים יעלו, קרוב לוודאי לבחינה ודיון בארגונים רבים, אנו בחרנו להתמקד בחלופה שאולי קצת פחות מתוקשרת, אולם כזאת שלמגזר הארגוני, היא נראה כמבטיחה מאד, אולי אפילו המבטיחה ביותר. לדעתנו, כדאי לבחון גם אותם.

למעבר למצגת להרחבה על הנושא

22/9/2010 - מצגת התרעות pCon 990 - וירטואליזציה ברשתות

מושג הוירטואליזציה בעולם הרשתות מוכר לרובנו מה-VPN, רשת וירטואלית פרטית, שמאפשרת ליצור רשת ארגונית מאבטחת, על תשתית של רשתות ציבוריות. בפועל מתברר כי חדירת תפיסת הוירטואליזציה לעולם המחשוב הביאה גם להתרחבות התפיסה בתחום הרשתות וכיום אנו רואים קשת רחבה של פתרונות, דוגמת: VLAN, VPLS, Virtual Switching. במקביל אנו רואים את הוירטואליזציה באה לידי ביטוי בהקצאה גמישה של רוחב הפס והערוצים, ובעוד תחומים שנכללים בעולם הרשתות הארגוניות. מתוך התחקיר שעשינו עולה כי וירטואליזצית רשתות אינה תחום אחד שלם ומוגדר, אלא אוסף רחב של פתרונות ויישומים שבהם מיישמים את עקרונות הוירטואליזציה, כדי ליהנות מיותר גמישות, סקלאביליות, ניהוליות משופרת ויעילות תפעולית, בתחומי הרשתות השונים

למעבר למצגת להרחבה על הנושא

15/9/2010 - מצגת התרעות pCon 989 - ניהול הידע בארגון

ידע הוא ה``זהב`` העסקי, הקריטי להצלחתו של כל ארגון. ההכרה בחשיבותו ובערכו של ניהול ידע יעיל, הולכת ומתחזקת בארגונים, כאשר מנהל המחשוב, נמצא במרכזו של יישום הנושא. מול התחלופה הגבוהה של עובדים, ארגונים עומדים בפני אתגר שימור הידע. גם בפעילות השוטפת, כאשר עובדים עוברים בין המחלקות השונות באירגון והידע שברשותם, אינו מתועד, חיוני לטפל בנושא זה. מאחר וחפיפה לבדה לרוב אינה מצליחה לשמר את כל המידע הנמצא בראשיהם של העובדים, נוצר צורך בפיתרון מסוג אחר - ניהול ידע כתרבות ארגונית, שכוללת התקנת מערכת לניהול ידע, אירגון וניהול המידע הנמצא במחשבי האירגון, ושיתוף בידע של העובדים. לכאורה, נדמה שמדובר בעוד מטלה תאורטית שרצוי לבצעה. בפועל, מדובר במהלך שחשיבותו הולכת וגדלה, מיום ליום.
לקבלת גישה מיידית ובחינם! למצגת זאת + 10 מצגות חשובות, מלא את פרטיך עכשיו: להרחבה על הנושא

דוא"ל:    שם:   
 שלח עכשיו
*לא נעביר את פרטיך לגורם אחר.  **ניתן לרדת מהרשימה בקלות ובמהירות, בכל עת.

7/9/2010 - מצגת התרעות pCon 988 - Augmented Reality

מדהים. זו התחושה שעולה בך כאשר אתה מתחיל להתעמק בפוטנציאל שמציעה Augmented Reality (או מציאות רבודה). מדובר בטכנולוגיה מהפכנית, המשלבת בין העולם הממשי והעולם הוירטואלי ומציעה מגוון אפשרויות חדשות. רוב מערכות ה-AR מיושמות באמצעות מצלמת אינטרנט או כיישום במכשיר נייד, ליצירת חווית משתמש עשירה ואינטראקטיבית. מצד שני, היא עדיין מתפתחת והשימושים המסחריים בה מעטים. פיתוח יישומי Augmented Reality כרוך בסיכון וב``שכר לימוד`` גדול במיוחד, מהיותה עדיין, טכנולוגיה חדשה.

למעבר למצגת להרחבה על הנושא

1/9/2010 - מצגת התרעות pCon 986 - כלים אנליטיים מתקדמים

לפני כחצי שנה עשינו תחקיר שקרא ליישם את ה-BI בהרחבה (ראה תחקיר 958) וכבר אנו חוזרים לדון בנושא. מאחר ותרומה לעסק הופכת להיות שם המשחק ויישום מושכל של ה-BI הינו אחת הדרכים המעשיות לעשות זאת, אנו עוקבים מקרוב אחרי תחום זה. שתי מגמות מפתח שהתחזקו בעת האחרונה, הניעו אותנו להרחיב ולהעמיק בנושא חשוב זה. האחת היא התעצמות הכלים הזמינים, שמאפשרים להתמודד עם שאילתות מורכבות ולספק תובנות שנראו בלתי אפשריות, לפני זמן לא רב - לא רק ניתוח ההווה, אלא הכוונה עסקית עשירה, אל עבר העתיד. המגמה השנייה היא הפיכת ה-BI למעין קומודיטי, שגם משתמשי הקצה ברמות הנמוכות יותר בארגון, יכולים לעשות בו שימוש מעשי. בשתי מגמות מפתח אלה, וכן בחידושים האחרונים בתחום, אנו מתמקדים הפעם.
לקבלת גישה מיידית ובחינם! למצגת זאת + עוד 9 מצגות חשובות, מלא את פרטיך עכשיו: להרחבה על הנושא

דוא"ל:    שם:   
 שלח עכשיו
*לא נעביר את פרטיך לגורם אחר.  **ניתן לרדת מהרשימה בקלות ובמהירות, בכל עת.

4/8/2010 - מצגת התרעות pCon 985 - תפיסת הפיירוול החדש

תפיסה חדשה של הפיירוול מהווה קפיצת דרך משמעותית, ביחס לפיירוול שקיים היום במרבית הארגונים. דור חדש של פיירוולים מאפשר סינון המידע, סינון חסימה על פי משתמשים ועוד מספר יתרונות משמעותיים. כיום כל הספקיות הגדולות בתחום האבטחה כבר מתחילות להציע פתרונות פיירוול חדשים מהדור הבא וזאת כנראה, תהיה התפיסה השלטת בשנים הבאות.
לקבלת גישה מיידית ובחינם! למצגת זאת + עוד 9 מצגות חשובות, מלא את פרטיך עכשיו: להרחבה על הנושא

דוא"ל:    שם:   
 שלח עכשיו
*לא נעביר את פרטיך לגורם אחר.  **ניתן לרדת מהרשימה בקלות ובמהירות, בכל עת.

4/8/2010 - מצגת התרעות pCon 983 - מחשוב ענן פנימי

להשקיע פחות זמן וכסף לטיפול בתשתיות ולפנות זמן ליישום הטכנולוגיה כמנוף עסקי - זאת מהות רעיון הענן. חוות דעת של מומחים, הרעש התקשורתי כמו גם היקף ההשקעות של מובילי שוק ה-IT, הם אינדיקציה ברורה לעובדה שמדובר על יותר מעוד באזז. בין החלופות הקיימות ליישום התפיסה, תפיסת הענן הפנימי נראית כחלופה הטבעית, לעשות את הצעדים הראשונים. כך ניתן לעקוף חלק מהסיכונים הכרוכים בשימוש בענן ציבורי, אם כי במחיר מחויבות גדולה יותר, בתכנון, הקמה ובתפעול השוטף. בגלל קשת היתרונות בתפיסה זאת ובמיוחד בתקופות של חוסר ודאות, כדאי לכל מנמ``ר להפנות ``נתח`` גדול יותר של זמן ותשומת לב לנושא מבטיח זה.
לקבלת גישה מיידית ובחינם! למצגת זאת + עוד 9 מצגות חשובות, מלא את פרטיך עכשיו: להרחבה על הנושא

דוא"ל:    שם:   
 שלח עכשיו
*לא נעביר את פרטיך לגורם אחר.  **ניתן לרדת מהרשימה בקלות ובמהירות, בכל עת.

29/9/2010 - מצגת התרעות pCon 981 - פייסבוק בארגונים

59% מחברות הפורצ`ן 100 מפרסמות תוכן חדש בדף הפייסבוק של החברה מדי שבוע, כמנוף לקידום עסקי (סקר Burson-Marsteller). עבור רבים מהותיקים שבינינו, פייסבוק היא חידה לא מפוענחת. מתברר, כי מנמ``רים שרוצים להוסיף ערך עסקי לארגונם, יוכלו למצוא בפייסבוק הזדמנות נהדרת להראות להנהלה מדיה אפקטיבית, שיכולה להוסיף ערך ממשי לשיווק, לגיוס ואיתור כוח-אדם, לחיזוק קשרים עסקיים ובתחומים נוספים. מצד שני, יש מנהלי מידע שרואים כיצד העיסוק בפייסבוק הופך לפעילות שבאה על חשבון פעילות עסקית וגורמת לפגיעה בפרודוקטיביות של העובדים.
לקבלת גישה מיידית ובחינם! למצגת זאת + עוד 9 מצגות חשובות, מלא את פרטיך עכשיו: להרחבה על הנושא

דוא"ל:    שם:   
 שלח עכשיו
*לא נעביר את פרטיך לגורם אחר.  **ניתן לרדת מהרשימה בקלות ובמהירות, בכל עת.

4/8/2010 - מצגת התרעות pCon 980 - ניהול האחסון - מורכב ומבטיח

לאור הגידול הדרמטי בנפחי האחסון, הצורך לשלוט במידע שמגיע ממקורות שונים ובפורמטים שונים, ניהול האחסון הופך להיות לאתגר מורכב וקשה יותר ויותר. ירידת המחירים של התקני האחסון, אינה מקבילה לגידול בכמויות המידע והארגון מוצא עצמו נדרש להשקיע סכומים שהולכים וגדלים לתחום יקר זה. מודעות שאינה מספקת להיקף הבעיה, כמו גם כוחו של ההרגל, מביאים למצב שבו עלול ה``גולם`` (היקפי המידע) להשתלט על יוצריו (אנו המשתמשים). הפיתרון המעשי היחידי והמבטיח שנראה כיום בשטח, הוא מתן תשומת לב והשקעה גדלה, בניהול האחסון. רק כך ניתן יהיה להחזיר את השד לבקבוק, ולהבטיח לאורך זמן, יכולת לתת פתרונות בזמן סביר ובעלות סבירה, למערך האחסון הארגוני.
לקבלת גישה מיידית ובחינם! למצגת זאת + עוד 9 מצגות חשובות, מלא את פרטיך עכשיו: להרחבה על הנושא

דוא"ל:    שם:   
 שלח עכשיו
*לא נעביר את פרטיך לגורם אחר.  **ניתן לרדת מהרשימה בקלות ובמהירות, בכל עת.

4/8/2010 - מצגת התרעות pCon 975 - לקוח רזה

תפיסת ``הלקוח הרזה`` היא תפיסה וותיקה שקיימת בארגונים רבים ברמה כזאת או אחרת. כיום היא הופכת להיות ליותר ויותר רלוונטית, הן לאור המגמות החדשות של וירטואליזציה ובעיקר VDI, מחשוב ענן פנימי או חיצוני (שמעביר את עיקר השליטה למוקד מרכזי), והופעת קשת רחבה של התקני קצה חכמים. ברמת המנמ``ר יש צידוק הגיוני ומפתה ללכת לכיוון זה, עקב הרצון להשיב לידיו את השליטה, קבלת גמישות רבה יותר בתפעול השוטף, וחיסכון משמעותי בהוצאות, לחומרה, חשמל ובעיקר לכוח אדם.
לקבלת גישה מיידית ובחינם! למצגת זאת + עוד 9 מצגות חשובות, מלא את פרטיך עכשיו: להרחבה על הנושא

דוא"ל:    שם:   
 שלח עכשיו
*לא נעביר את פרטיך לגורם אחר.  **ניתן לרדת מהרשימה בקלות ובמהירות, בכל עת.

4/8/2010 - מצגת התרעות pCon 974 - יישומי הסלולאר

הכניסה המואצת של טלפונים חכמים לעולם המחשוב בכלל ולמערך המחשוב הארגוני בפרט, היא תופעה שראויה לתשומת לב. מגמת הקונסיומריזציה, מביאה למצב דה פאקטו שבו יותר ויותר יישומים מוכנסים לארגון בהיתר או כיוזמה של יחידים. מצד שני, מדובר על קשת רחבה של יישומים שיכולה להרחיב ולשפר את הנגישות למשאבים הקיימים. מעל כל אלה, עומד עולם חדש של הזדמנויות להוסיף תרומה עסקית לארגון. כפי שמיטיב לעשות בנק לאומי עם יוזמת לאומי בסלולאר. חנויות מקוונות עם עשרות אלפי יישומים, מוצרי עזר וגאדג`טים של ספקי הטלפונים השונים, גרסאות לסלולאר של יישומים ואתרים בולטים, מציעים אפשרויות בלתי נדלות, למינוף עסקי של הסמארטפון. מהם היישומים השימושיים באמת? מהם השיקולים המיוחדים, שארגון צריך להפעיל בנושא זה? מאילו דברים חשוב להיזהר? על כל אלה ועוד, יעדכן אותך תחקיר זה.
לקבלת גישה מיידית ובחינם! למצגת זאת + עוד 9 מצגות חשובות, מלא את פרטיך עכשיו: להרחבה על הנושא

דוא"ל:    שם:   
 שלח עכשיו
*לא נעביר את פרטיך לגורם אחר.  **ניתן לרדת מהרשימה בקלות ובמהירות, בכל עת.

4/8/2010 - מצגת התרעות pCon 972 - Agility – ארגון זריז וגמיש

תרומה עסקית אמיתית ומשמעותית, יכול המנמ``ר לתרום לארגונו, במידה ויחליט להיות כוח דוחף להטמעת תפיסת ה-Agility. כאשר פועלים בסביבה עסקית שמשתנה בקצב מואץ, הנחתות רגולטוריות מגיעות מלמעלה, וגם האופוריה העסקית שהנה ``יצאנו`` מהמשבר הכלכלי של הסאב פריים האמריקאי, אינה מובטחת, לאור בעיות בשוק האירופאי, תפיסת ה-Agility שנועדה לאפשר לארגונים להגיב במהירות לתנאים משתנים, הופכת להיות בעלת חשיבות רבה, שרק תלך ותגדל. גם אם מדובר בתפיסה שצריכה להגיע מההנהלה, המנמ``ר שמופקד על מערך המידע הארגוני או ערוצי העצבים העסקיים, יכול לקנות את עולמו ומעמדו, על ידי נקיטה בשורה של יוזמות, שיביאו לקידום מעשי של גישה זאת, כחלק מהליבה והתרבות הארגונית.
לקבלת גישה מיידית ובחינם! למצגת זאת + עוד 9 מצגות חשובות, מלא את פרטיך עכשיו: להרחבה על הנושא

דוא"ל:    שם:   
 שלח עכשיו
*לא נעביר את פרטיך לגורם אחר.  **ניתן לרדת מהרשימה בקלות ובמהירות, בכל עת.

4/8/2010 - מצגת התרעות pCon 964 - מה חדש בקוד הפתוח

לפני כשנה, בתחקיר 909 טענו כי כדאי לשלב קוד פתוח. הימים היו תקופה של משבר ונראה היה כי מדובר בדרך מעשית, אפקטיבית ויעילה לחסוך בהוצאות. עם היציאה מהמשבר, בחנו שוב את הקורה בתחום הקוד הפתוח. מצאנו כי הוא הולך ונכנס בתנופה לעולם הארגוני והוא מאפשר למנהלי המידע לבחון ולהטמיע חלופות נוספות כהשלמה ולפעמים כתחליף לתוכנות הקנייניות. מעבר לזה, מאז הסקירה האחרונה, חלו אוסף שינויים מעניינים, שהעבירו את התחום כולו ממצב של ``האם ליישם`` למצב של ``כמה והיכן?`` לכן מצאנו לראוי להעלות שוב על סדר היום, את החלופות, ההזדמנויות והפוטנציאל המעשי, שמציע הקוד הפתוח לארגונים.
לקבלת גישה מיידית ובחינם! למצגת זאת + עוד 9 מצגות חשובות, מלא את פרטיך עכשיו: להרחבה על הנושא

דוא"ל:    שם:   
 שלח עכשיו
*לא נעביר את פרטיך לגורם אחר.  **ניתן לרדת מהרשימה בקלות ובמהירות, בכל עת.

4/8/2010 - מצגת התרעות pCon 955 - ניהול הוירטואליזציה

בעוד שיש עדיין ארגונים שבוחנים את נושא הוירטואליזציה, יש ארגונים רבים אחרים שבהם היא כבר מיושמת ומתחילה להתגבש ולהתרחב. בארגונים אלה, מתבררת בהדרגה הפשטות שביצירת ופריסת מכונות וירטואליות מחד, אבל גם המורכבות הכרוכה בניהול יעיל של סביבות וירטואליות מתרחבות מאידך, במיוחד כאשר הן מתבצעות במחשוב בענן פנימי או חיצוני. התעמקות בניהול נכון, מסייעת לעשות את הטמעת הוריטואליזציה ``חלקה``, פשוטה, מהירה, חסכונית ובעיקר מוצלחת.
לקבלת גישה מיידית ובחינם! למצגת זאת + עוד 9 מצגות חשובות, מלא את פרטיך עכשיו: להרחבה על הנושא

דוא"ל:    שם:   
 שלח עכשיו
*לא נעביר את פרטיך לגורם אחר.  **ניתן לרדת מהרשימה בקלות ובמהירות, בכל עת.
  קבל עדכונים חינם
הרשם עכשיו לקבלת PconTip שכולל טיפים שימושיים ועדכון על מצגות התרעות חדשות.

שם מלא: דוא"ל:
 שלח עכשיו
 

* לא נעביר את פרטיך לגורם אחר.   ** ניתן לרדת מהרשימה בקלות ובמהירות, בכל עת.
 pConTop
המלצות למנהלי מידע
הכי מעניין וחשוב במחשוב
פרשנות מעשית והכוונה לנושאי מפתח


כדי להתעדכן מדי שבוע במשמעויות המעשיות של החדשות החשובות, וכן לדעת מה הם נושאי המפתח המרכזים בענף? מלא את פרטיך עכשיו ותקבל מדי שבוע ניוזלטר קצר וחינמי!
דוא"ל:
שם:

כן ,שלחו הגיליון
*לא נעביר המייל לגורם אחר!
**תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

 ערוץ סרטוני pCon ביוטיוב
 משרות הייטק בשיתוף AllJobs
 pConTip
הטיפים והסרטונים
הכי טובים שיש!
המלצות * חידושים * קיצורי דרך


חינם! הרשם לניוזלטר שבועי קצר, של טיפים שימושיים ומסקרנים ולקט המלצות על סרטוני החידושים הטכנולוגיים הכי מרתקים שיש. הרשם עכשיו.

דוא"ל:
שם:

כן ,שלחו הגיליון
*לא נעביר המייל לגורם אחר!
**תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

   תוכן לפי נושא
 
    אבטחה
    אינטרנט
    חומרה
    יישומים
    ניהול
    סלולר
    עובדים
    עסקים
    שירותים
    תוכנה
    תקשורת
    תשתיות
 מודעות דרושים
 איך להתעדכן וליצור קשר
RSS התעדכן ב-RSS
RSS התעדכן ב-Google+
FACEBOOK התעדכן בפייסבוק
in התעדכן בלינקדין
TWITTER להתעדכן ביוטיוב
TWITTER התעדכן בטוויטר
TWITTER צור קשר במייל
 
©כל הזכויות שמורות | אודותינו | צור קשר | פרסם אצלנו | תנאי שימוש | מפת האתר | דף הבית
לפרופיל ה Google+ | מה דעתך? | מדיניות פרטיות | RSS  | | לימודי מדעי המחשב