הכר האתר   למה כדאי?   260+ תחקירים חשובים לבחירה
יום חמישי 29 אוקטובר 2020  
חפש תחקיר    
    
  דף הבית
   
אודותינו צור קשר  

הבולטים באתר pCon
  התחקיר השבוע  
  בלוג העורך  
  להכיר טכנולוגיות  
  pConTop  
  pConTip  
  אתרים נבחרים  
  הכרזה מועילה  
  טיפים שימושיים  
  סרטונים מומלצים  
  תחקיר דוגמא  
המחשוב בארץ
  גוגל ניוז  
  דיילי מיילי  
  דה מרקר IT  
  גלובס  
  כלכליסט IT  
  קפטן אינטרנט  
  Ynet  
  NRG טכנולוגיה  
  וואלה טק  
  News1 - מחשבים  
המחשוב בעולם
  Google News  
  CNET  
  CIO  
  CIOInsight  
  ZDNet  
  InformationWeek  
  Computerworld  
  eWeek  
  itworld  
  Yahoo!  
קריירה
  דה מרקר קריירה  
  גלובס קריירה ויזמות  
  כלכליסט קריירה  
  CIO Careers  
  CIOInsight Careers  
  CIO U C&S  
  I.W - Global CIO  
  TechRep. Careers  
  CNN Careers  
  forbes Careers  
תשתיות
  ERP.ORG.IL  
  אנשים ומחשבים  
  InfoWorld  
  Virtualization.com  
  CIO-Virtualization  
  IW - Cloud  
  database  
  CRM Daily  
ניידות וסלולר
  סלולרי  
  GSM-Israel  
  גאדג'טי  
  חורים ברשת  
  אנשים ומחשבים  
  CIO - Mobile  
  silicon.com/Mobile  
  CNET Smartphones  
  Coolsmartphone  
  pocketnow.com  
רשתות חברתיות
  חורים ברשת  
  אקטיב & מרקטינג  
  ZVAGELSKY  
  Alltop  
  Mashable  
  SocialMedToday  
  SocialMedExam  
  TechNewsWorld  
  SocialNetWatch  
  CIO- Web 2.0  
תוכנה
  קפטן אינטרנט  
  I.W - Software  
  אנשים ומחשבים  
  וואטצאפ  
  ניוזגיק - פיתוח  
  BetaNews  
  developer  
  SoftwareDevNews  
  .net magazine  
  The Register  
לאינדקס השימושי של pCon סגור שימושון

  בלוג העורך

אילו דוגמאות מעשיות ומוחשיות לחיסכון כספי משמעותי, ניתן כיום להראות, למי שבאמת רוצה להתייעל ולחסוך? איזה טיפים והמלצות רעיונות ופיתרונות תוכלו לקבל במתנה כדי לחסוך בגדול בדטה סנטר?  על כל אלה ועוד בהמשך... איך לחסוך בדטה סנטר מאות אלפי ₪ עם תחקיר מקצועי במתנה?
 
איך לחסוך בדטה סנטר מאות אלפי ₪ עם תחקיר מקצועי במתנה?
אילו דוגמאות מעשיות ומוחשיות לחיסכון כספי משמעותי, ניתן כיום להראות, למי שבאמת רוצה להתייעל ולחסוך? איזה טיפים והמלצות רעיונות ופיתרונות תוכלו לקבל במתנה כדי לחסוך בגדול בדטה סנטר? על כל אלה ועוד בהמשך...
18/12/2012

תגיות:   תשתיות |


=======================================
מבצע אייפד מתנה! נמשך רק עד 31.12.12

www.pcon.co.il/GetFreeiPad

==============================


לפני הרבה שנים, היה נהוג להשאיר מחשבים פועלים כל הזמן. אנו הסברנו כבר אז, כי השתנו הנסיבות וכדאי לכבות מחשבים בסיום העבודה. במקביל הבאנו מגוון רחב של פיתרונות ליישם זאת באופן מעשי. ארגונים שעשו זאת, חסכו מאות אלפי ₪ מדי שנה, הרבה לפני כולם.

לפני 6.5 שנים סיפרנו על יתרונות הוירטואליזציה, הראנו והסברנו כיצד היא יכולה לחסוך לארגונים מאות אלפי ₪. אלה שהבינו זאת לפני כולם, יכלו להפנות כסף יקר לטובת פרויקטים נוספים, שהיו חשובים להם.

לפני מספר שנים סיפרנו על כדאיות ההשקעה בשימוש בתוכנות לניהול חכם של האחסון, עם תכונות הדה דופליקציה (מניעת כפילויות) Thin Partitioning ועוד, כפיתרון לצמצום הצורך ברכישה אינסופית של התקני אחסון. אלה שהבינו ויישמו כבר אז, חסכו מדי שנה מאות אלפי ₪ לטובת קידום יוזמות נוספות.

בעוד שלא היינו היחידים שכתבנו על הדברים, העובדה שעשינו זאת הרבה לפני שארגונים רבים ידעו על מה מדובר, כמו גם העובדה שנתנו תמונה כוללת בהירה ואופרטיבית, הקלה על המנמ"רים שקראו זאת, להבין את המשמעויות וההשלכות עבורם, לקבל החלטות ולפעול. כך בארגונים גדולים שיישמו את הדברים, ואפילו המלצה אחת, חסכו מאות אלפי ₪ בשנה ובמצטבר אולי גם מיליוני שקלים חדשים.

אני מזמין אתכם ליהנות בחינם מהזדמנות כזאת, באמצעות התחקיר - איך לחסוך בגדול בדטה סנטר? שלחו לי מייל עם בקשה לקבלו ואשמח לשלוח לכם אותו, במתנה (ההצעה בתוקף עד 31.12.12).

לפי תחקיר של הניו-יורק טיימס, ארגונים שמשאירים את הדטה סנטר עובד 24 X 7 מגיעים לפעמים לבזבוז של 90% מצריכת החשמל. לפי המומחה יגאל שניידר, עלות החשמל ומיזוג האוויר להפעלת שרת, במשך שלוש שנים, משתווה לעלות השרת עצמו, ואלה רק 2 דוגמאות מתוך שלל הנתונים האינפורמטיביים ופוקחי העיניים שתקראו בתחקיר.

כמו תמיד איננו מסתפקים ב"להציף" את הבעיה אלא אנו מביאים תמונה כוללת ורחבה שמגלה לאן הולך הכסף? מהם החידושים האחרונים? נתונים על עלויות ומחירים, DCIM ופתרונות חסכוניים וחכמים, ראיונות עם מובילי השוק, טיפים להורדת העלויות, צעדים מומלצים למיישם, על קירור חיצוני, מקורות חשמל חלופיים, והאתגרים שבדרך.

בנוסף תמצאו בתחקיר שורה ארוכה של מקורות איכותיים שמיינו וסיננו כדי לסייע לכם לחסוך (במקור אחד מתוכם, תמצאו 142White Papers, שמתייחסים לנושא, כמעט מכל כיוון אפשרי. הדבר יאפשר לכם לחסוך ולחסוך ולחסוך, כפונקציה של הזמן, שרק תרצו להשקיע).

כדי להחליט האם לבקש את התחקיר שאני מציע ולקרוא בו, תיזכרו
 פרסומת
לרגע קצר ביוזמה משמעותית שקידמתם, כזאת שהביאה לחיסכון משמעותי. מה היו התגובות שקיבלתם? מה הרגשתם? לאן זה הוביל? אני מזכיר זאת משום שברגע שאנו נזכרים בתחושה הנפלאה של הישג חשוב, יש חשק נוסף ומוטיבציה לעשות זאת שוב. במיוחד עכשיו שקל ופשוט להגיע לאותה תוצאה. כאמור, התחקיר ישלח אליכם כמתנה ממני. צריך רק לקרוא בו ולהחליט מה מתאים לכם?

אני רוצה להמשיך ולשתף בעובדה שמדובר בדוגמא אחת שממחישה את התפיסה הכוללת של pCon, לספק מדי שבוע דרך מעשית, מוכחת שעובדת ומצליחה ולחסוך לארגונים הרבה הרבה כסף. בשנת 2013 כאשר אנחנו צפויים לקיצוצים, מקור מקצועי שמראה פתרונות מעשיים כפי שתוכלו להיווכח בעצמכם, יכול להיות הסוד המקצועי הנסתר שלכם,להצלחה ולהתמודדות עם הקיצוצים שבדרך.

יתרה מזאת, מי שנושא החיסכון והתייעלות חשוב לו באמת, אשר יבחר להצטרף אלינו, עד 31.12.12 יוכל ליהנות ממבצע "אייפד מתנה לסוף השנה", כמו גם מ-364 תחקירים עם הרבה הרבה רעיונות נוספים, דוגמת אילו שבתחקיר המצורף. להרחבה על פרטי המבצע "אייפד מתנה לסוף השנה" - www.pcon.co.il/GetFreeiPad

אני מזמין אתכם לקרוא את התחקיר ולהתרשם בעצמכם, באיזה מידה אכן מדובר בידע שימושי שעובד ומצליח לקדם גם אתכם. אשמח לקבל תגובות. אשמח כמובן לראותכם מצטרפים ונהנים, מהידע המקצועי הכי מעניין שיש. לנוחותכם, מצורף לתחקיר טופס הצטרפות. ניתן לשלוח אותו אלינו במייל חוזר או לפקס 03-9660310. שימו לב כי ההצטרפות אינה מחייבת אתכם - אם תוך 30 יום, לא תשתכנעו לגמרי, מהערך שתקבלו, תוכלו לבטל את הזמנתכם ללא כל חיוב!!!

כאמירה מסכמת - קל להבין כי השקעת דקה קצרה בבקשת התחקיר (שאינה מחייבת אתכם בכלום) וקריאתו בהזדמנות הראשונה, תשרת אתכם בכל מקרה. עכשיו תחשבו, מה יקרה כאשר תגלו שהצלחתם לחסוך 300 אלף ₪ בשנה הקרובה! אולי 100,000 ₪ או אפילו רק 50,000 ₪?

מזמינים?

קובי שפיבק

היחידי שמתמצת למנמ"רים את המידע שהכי מעניין וחשוב במחשוב
טל' 03-9667939 – koby@pcon.co.il


נ.ב. אינכם חייבים לקרוא את התחקיר מייד, רק להזמינו ולשים לצידכם. באופן מיוחד שימו לב כי בתחילת התחקיר מצורף דף A4 עם התמצית של כל החדשות הכי מעניינות וחשובות למנמ"רים שהיו השבוע. ניתן לקרוא אותה ב-2-3 דקות. מה דעתכם על דרך כזאת לעדכון שבועי?

נ.ב.2 אתם מוזמנים להפיץ קישור למייל זה ו/או את התחקיר, למנמ"רים נוספים שאתם מכירים, כך שתוכלו ביחד לחסוך השנה מאות אלפי ₪.

נ.ב.3 אני שב ומזמין אתכם לגלות עכשיו, איך לקבל אייפד 4 או אייפד מיני לפי בחירתכם, במתנה?

www.pcon.co.il/GetFreeiPad

  המלץ
לחברים
    
קבל עידכונים RSS    FACEBOOK          TWITTER

 
   הקודם  דרג וצפה בתוצאות  4  5  6  7  8  9  10 הבא   
 

רוצים תוכן שימושי בעל ערך?!...
תוכלו לקבל זאת כאן ובחינם!


הצטרף ל-pConTip

ותקבל את הטיפים והסרטונים הכי טובים שיש ובחינם!

ניוזלטר שבועי קצר וחינמי, מביא המלצות למאמרים, תוכנות מועילות, קיצורי דרך שימושיים, פרשנות לחדשות מרכזיות וסרטונים ייחודים, על הטכנולוגיות הכי מרתקות שיש היום.

הכנס עכשיו את שמך והמייל, ולחץ על כפתור " לחץ כאן ועכשיו "דוא"ל
שם
  תגובות
  הוסף תגובתך
שם:
תגובה:
 הוסף
 נקה

1. Oscar    25/12/2015 בשעה 18:47

Exmretely helpful article, please write more.

  עוד בבלוג העורך
התפרסם ב-4/9התפרסם ב-7/8התפרסם ב-5/6 לריכוז הארכיונים
לאן ממשיכים עם הטכנולוגיה? ואיך ליצור חזון מקצועי בהיר ומדויק?מהן מנהרות הסייבר ואיך להתמודד איתן?איך להמחיש את תרומת המחשוב? לארכיון הבלוג

  קצר ולעניין
שדרוג השליטה ובקרת המובייללצפייה בסרטון בפחות מ-2 דקות - לחץ כאן


  מידע נוסף

מה תקבל במסגרת שרות pCon?

pCon מסייע למנהלי מידע ומקבלי החלטות מחשוב:

למנהלי מידע שרוצים לקדם חדשנות, לחסוך בהוצאות, להגן טוב יותר על המידע הארגוני, שירות pCon, מאפשר לקבל ריכוז מתומצת, של סיכום מאמרים ודברי מומחים, על חידושי טכנולוגיות המידע החדשות, תוך מיקוד בהיבטי מפתח החשובים למנהלי מידע. אלה כוללים: מגמות, שימושים, עלויות ומחירים, שיקולי בחירה, חלופות בשוק, דברי מומחים, טיפים, המלצות מעשיות ליישום, בעיות וקשיים צפויים, הפניות למקורות נבחרים וסרטוני המחשה.

הייחוד של pCon הוא בתמצות קצר וברור של מידע מקצועי שימושי, רלוונטי ובר יישום, שהכי מעניין וחשוב למנהלי מחשוב בישראל. למשל: מחשוב ארגוני, מעמד המנמ"ר, תקשורת, אינטרנט ארגוני, אבטחת מידע, Mobile, אחסון, וירטואליזציה, BI, ביג דטה, מחשוב ענן, תשתיות, דטה סנטר, תוכנות שימושיות, פיתוח, ניהול יעיל, חידושים טכנולוגיים. 

למידע נוסף על מאות רבות של טכנולוגיות שסקרנו בשנים האחרונות

www.pcon.co.il/DB

השירות והאתר סוקרים מערכות, מוצרים ושירותים של החברות המובילות בענף כמו: IBM, HP, מיקרוסופט, EMC, VMWare, NetApp, סימנטק, אורקל, אינטל, גוגל, אפל, פייסבוק, CA וכן סטארט-אפים וחברות חדשות ולא מוכרות.

 למידע מקצועי בחינם - www.pcon.co.il/Free   לפרטים - טל' 03-9667939 ו- info@pcon.co.il


  המלץ לחבר
ואהבת לרעך כמוך...

אם לא מצאת שירות זה כשימושי, בבקשה ספר לנו. אם אתה כן נהנה מהשירות שתף חברים שגם להם הוא יכול לעזור. תחשוב על החיוך, הסיפוק, ההרגשה הטובה, כשגם רעך ייהנה כמוך והמלץ עכשיו.


 pConTop
המלצות למנהלי מידע
הכי מעניין וחשוב במחשוב
פרשנות מעשית והכוונה לנושאי מפתח


כדי להתעדכן מדי שבוע במשמעויות המעשיות של החדשות החשובות, וכן לדעת מה הם נושאי המפתח המרכזים בענף? מלא את פרטיך עכשיו ותקבל מדי שבוע ניוזלטר קצר וחינמי!
דוא"ל:
שם:

כן ,שלחו הגיליון
*לא נעביר המייל לגורם אחר!
**תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

 ערוץ סרטוני pCon ביוטיוב
 משרות הייטק בשיתוף AllJobs
 pConTip
הטיפים והסרטונים
הכי טובים שיש!
המלצות * חידושים * קיצורי דרך


חינם! הרשם לניוזלטר שבועי קצר, של טיפים שימושיים ומסקרנים ולקט המלצות על סרטוני החידושים הטכנולוגיים הכי מרתקים שיש. הרשם עכשיו.

דוא"ל:
שם:

כן ,שלחו הגיליון
*לא נעביר המייל לגורם אחר!
**תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

   תוכן לפי נושא
 
    אבטחה
    אינטרנט
    חומרה
    יישומים
    ניהול
    סלולר
    עובדים
    עסקים
    שירותים
    תוכנה
    תקשורת
    תשתיות
 מודעות דרושים
 איך להתעדכן וליצור קשר
RSS התעדכן ב-RSS
RSS התעדכן ב-Google+
FACEBOOK התעדכן בפייסבוק
in התעדכן בלינקדין
TWITTER להתעדכן ביוטיוב
TWITTER התעדכן בטוויטר
TWITTER צור קשר במייל
 
©כל הזכויות שמורות | אודותינו | צור קשר | פרסם אצלנו | תנאי שימוש | מפת האתר | דף הבית
לפרופיל ה Google+ | מה דעתך? | מדיניות פרטיות | RSS  | | לימודי מדעי המחשב