הכר האתר   למה כדאי?   260+ תחקירים חשובים לבחירה
שבת 26 ספטמבר 2020  
חפש תחקיר    
    
  דף הבית
   
אודותינו צור קשר  

הבולטים באתר pCon
  התחקיר השבוע  
  בלוג העורך  
  להכיר טכנולוגיות  
  pConTop  
  pConTip  
  אתרים נבחרים  
  הכרזה מועילה  
  טיפים שימושיים  
  סרטונים מומלצים  
  תחקיר דוגמא  
המחשוב בארץ
  גוגל ניוז  
  דיילי מיילי  
  דה מרקר IT  
  גלובס  
  כלכליסט IT  
  קפטן אינטרנט  
  Ynet  
  NRG טכנולוגיה  
  וואלה טק  
  News1 - מחשבים  
המחשוב בעולם
  Google News  
  CNET  
  CIO  
  CIOInsight  
  ZDNet  
  InformationWeek  
  Computerworld  
  eWeek  
  itworld  
  Yahoo!  
קריירה
  דה מרקר קריירה  
  גלובס קריירה ויזמות  
  כלכליסט קריירה  
  CIO Careers  
  CIOInsight Careers  
  CIO U C&S  
  I.W - Global CIO  
  TechRep. Careers  
  CNN Careers  
  forbes Careers  
תשתיות
  ERP.ORG.IL  
  אנשים ומחשבים  
  InfoWorld  
  Virtualization.com  
  CIO-Virtualization  
  IW - Cloud  
  database  
  CRM Daily  
ניידות וסלולר
  סלולרי  
  GSM-Israel  
  גאדג'טי  
  חורים ברשת  
  אנשים ומחשבים  
  CIO - Mobile  
  silicon.com/Mobile  
  CNET Smartphones  
  Coolsmartphone  
  pocketnow.com  
רשתות חברתיות
  חורים ברשת  
  אקטיב & מרקטינג  
  ZVAGELSKY  
  Alltop  
  Mashable  
  SocialMedToday  
  SocialMedExam  
  TechNewsWorld  
  SocialNetWatch  
  CIO- Web 2.0  
תוכנה
  קפטן אינטרנט  
  I.W - Software  
  אנשים ומחשבים  
  וואטצאפ  
  ניוזגיק - פיתוח  
  BetaNews  
  developer  
  SoftwareDevNews  
  .net magazine  
  The Register  
לאינדקס השימושי של pCon סגור שימושון

  בלוג העורך

או מה המשותף לפירמידות, בואינג 747, הלובר וגוגל? סוד המנות הקטנות
 
סוד המנות הקטנות
או מה המשותף לפירמידות, בואינג 747, הלובר וגוגל?
13/01/2004

תגיות:   עובדים |


היזכר בטיול האחרון לפריז. עצום עיניים ודמיין את הפירמידה שראית ברחבת הכניסה ללובר? "מוזר...", בטח חשבת לעצמך. אם כך, מה דעתך על תמונה סוריאליסטית ופרועה הרבה יותר...

דמה בנפשך כי מתחת לפירמידות במצרים חבוי מוזיאון ענק. באחד החדרים עומד בואינג 747 שמנועיו פועלים והאיש היושב במושב הטייס, מחפש בגוגל הוראות כיצד ממריאים. תמונה אבסורדית? ללא ספק. אבל זאת רק דרך אחת לקשר בין הפירמידות, לבואינג 747, הלובר וגוגל. על דרך אחרת שמציעה קשר אחר, טבעי, הגיוני ובעל משמעות מעשית, אספר בהמשך...

את הפירמידות נשאיר בינתיים, לעוד מספר דקות, ונפנה לנושא מעניין לא פחות - מהו הסוד שמאפשר לאנשי מחשב להשיג יותר ובאופן מעשי, דברים שהם רוצים?... לצפות את העתיד ולהיערך בהתאם, לקצר דרך ולהספיק יותר, לאסוף כלי עזר להקל על חייהם...

לתשומת ליבך - לקחים מעשיים הם סיפורים שנועדו להמחיש כיצד שימוש ב-pCon-line מסייע לאנשים, לפתור בעיות אמיתיות ולהפיק תועלת מעשית, לטובתם ולטובת ארגונם.


לקרוא את העתיד

תאר לעצמך שבנקודת זמן מסוימת, קורה משהו שנראה תמים ושגרתי ופתאום אתה יודע בדיוק לאן "צועד" המחשוב בשנים הקרובות. אתה רואה איזה טכנולוגיות יצמחו ויתעצמו? אלה טכנולוגיות ידעכו וייעלמו? איזה חידושים יופיעו? אתה יודע, אחרים לא. אתה מצביע על כיוון, ושוב צדקת! אנשים מסתכלים עליך בהערכה. אתה מדבר, אנשים מקשיבים. אתה מספר מה יקרה וכך אכן זה מתרחש.

האם ניתן להגשים זאת באופן מלא? קרוב לוודאי שלא. האם ניתן להגיע קרוב לכך? נראה שכן! המפתח הוא תהליך שגרתי שבו אתה מסתכל על העבר, בודק היכן אנחנו נמצאים היום ומשליך מכך על העתיד. האם תהיינה הפתעות? הגיוני וסביר. מצד שני, אם נבדוק מה קרה בשנים האחרונות בתחומי המחשוב, נראה שניתן היה לצפות חלק גדול מהעתיד בוודאות גדולה למדי, עם תהליך שכזה.

לכן, יתכן שיעניין אותך לדעת, שיש עמיתים וקולגות שלך, שבכל יום ראשון, בעזרת צפה לעתיד , חוזרים 10 שנים לאחור (כ-5 דורות במונחי עולם המחשוב), מסתכלים היכן הם עומדים, ואז בהנחיית מספר שאלות פשוטות, הם מגבשים לעצמם תצפית אינטליגנטית קדימה. מאחר וכל פעם הם מסתכלים על תחום אחר: ליבת המחשוב, מערכות אחסון והפעלה, גלישה באינטרנט, חיפוש או אבטחה... בדקות ספורות מדי שבוע, הם מצליחים ליצור לעצמם פרספקטיבה אישית, מקיפה וכוללת, לאן צועד עולם המחשוב.

אם נתאר זאת בנוסחה - נראה כי בצעד אחד בכל שבוע, במנות קטנות ומדודות, הם יוצרים לעצמם תמונה כוללת וברורה, שהולכת ומתחדדת, על מה צופן עתיד המחשוב. איך זה נראה לך?

לקצר דרך ל...

בוא ונמשיך בכיוון אחר. "אני מנצל רק 10% מהתכונות של Office", היא כיום אמת מוסכמת על רבים. מצד שני יש שורה של קיצורי דרך קצרים, פשוטים ומועילים שיכולים לפנות הרבה זמן נחשק, לדברים שחשובים לך ואתה אוהב לעשות. לכן, זה נראה מאד לא הגיוני לוותר. אבל, כשאתה חושב על כך שוב, אתה צודק - כדי למצוא קיצורי דרך שימושיים שבאמת מביאים תועלת מעשית, צריך להשקיע זמן רב. כשצריך לבחון 100 טיפים, כדי למצוא 2-3 טיפים שימושיים, אתה מרים ידיים!

מצד שני, יש אנשים שמשקיעים מדי שבוע דקה או פחות, כדי לבדוק קיצור דרך אחד, מסונן, נבחר, פרקטי, שימושי. כדי שלפחות אחד מתוך כל כמה טיפים, אכן יחסוך להם זמן (שניתן לפנותו לעוד משימות או... לנצל את חלקו לחופשה), אנחנו מחפשים ומסננים עבורם אלפי טיפים ומביאים רק את אלה, שעל סמך ניסיוננו, קל ליישם במהירות ולחוש אינטואיטיבית בתרומה.

גם אם נניח שהם מאמצים עשרה (או אפילו רק חמישה) קיצורים פרקטיים בכל שנה, וחוסכים בחישוב מצטבר "רק" 50, 40 או אפילו רק 30 שעות עבודה (חלק כאמור, ניתן להמיר לעוד יומיים של חופשה), נראה שהשקעה שנתית כוללת של פחות משעה, היא בהחלט "עסקה טובה" (אתה מוזמן להתרשם בעצמך, מאיכות קיצורי הדרך שאנחנו מציעים ותרומתם).

מה הנוסחה של אותם אנשים? - במנות קטנות, טיפ אחרי טיפ, הם רוכשים לעצמם עוד יכולת חדשה. יותר קיצורי דרך, פירושם יותר שעות לעבודה ויותר שעות שתוכל להרשות לעצמך, לצאת לחופשה עם הילדים. באיזה מידה התפיסה הזאת מוצאת חן בעיניך?

  סיפור אישי
הלכתי לסדנה לניהול זמן.
שמעתי מספר מרצים.
"אסים" אחד, אחד.
רשמתי לעצמי 19 טיפים ליישום.
הבטחתי לעצמי ליישם את כולם.
סימנתי ב-Outlook לבדוק אחרי שנה.
כיום אני מיישם רק 2 מתוכם.
למה?

גם את הטיפים הטובים בעולם אנחנו מתקשים ליישם כשהם באים במנות גדושות. החיים חזקים מאיתנו. יש משימות ויש אילוצים, יש בעיות או פשוט שוכחים. 17 טיפים שימושיים ירדו לטמיון. האם אחזור אליהם אי פעם? יתכן. ובינתיים... אם הייתי מקבל בכול יום טיפ אחד קצר, במנות קטנות, נראה לי שהדברים היו נראים אחרת. מוכר? מה אתה חושב?


מושגים ומשמעויותועכשיו, מה דעתך על אתנחתא קצרה לשעשוע? תתרווח בכסא ועשה מבדק קטן - כמה מתוך 10 המושגים הבאים אתה מכיר? BSD, LSB, PKI, PPU, PPM, NPV, SCM, ETL, GPL ו- IPCC? מסובך? מסתורי? מסקרן? כולם מושגים שכל איש מחשוב בכיר, חייב להכיר! לאחר שתעבור אליהם ותשנן אותם ברגע קצר, תגלה שהרבה מה"חורים השחורים", ייעלמו כאשר אתה קורא חדשות מקצועיות.או מה אומר לך המשפט הבא? "כאשר אנחנו מתכננים את ה-DLM, עלינו לקחת בחשבון היבטים של DRM ו-Spoofing ולבחון אמצעים כמו Kerberos ו-RSA?" נסה להיזכר כמה פעמים כבר שמעת משפטים בסגנון דומה? לא הכול בדיוק ברור, ולא תמיד נעים לשאול למה בדיוק מתכוונים. כך, אתה מוצא עצמך לא אחת מאשר או מתנגד לדבר שאינך יודע בדיוק מה פשרו.

אני משוכנע שחלק מהמושגים אתה בטוח מכיר (אם כי תופתע לגלות שחלק לפחות, אינם מה שאתה חושב!), אבל מה עם הערפל של היתר? מנגד, יש אנשים שמקדישים דקות בודדות מדי יום שלישי, להכיר עוד ביטוי ועוד מושג שימושי (מנות קטנות, אתה זוכר). כאשר שואלים אותם שאלות כמו זאת שבפתיחת הפסקה, הם מחייכים "מתחת לשפם", ונותנים תשובה עניינית ("גם אני קורא את מושגי הכר לעומק ב- TipCon", הם בטח חושבים לעצמם).

ושוב אותה נוסחה - מנות קטנות, מושג ועוד מושג, אתה שולט ברזי המקצוע.
 פרסומת
קשה ל"סדר" אותך. גם אתה שייך למומחים שמכתיבים את כללי המשחק.

מדבר אליך?


יש תוכנות בחינם

נמשיך. דמיין עולם מושלם שבו אתה יכול למצוא, להמיר, להצפין, לנקות, לנעול, למדוד, לצפות ולשלוט, בקלות, מהירות, ובכיף בכל מה שנמצא במחשב שלך. אין מדובר בפנטזיה אלא בעולם אמיתי, בו אתה עושה שימוש בתוכנות עזר או תוספים מעולים שזמינים לשימושך חינם או בעלות מצחיקה. "אם זו ההבטחה, למה לא כולם עושים זאת?" אתה בטח שואל ובצדק. אותה תשובה של קיצורי הדרך תקפה גם כאן - צריך להשקיע זמן רב בחיפוש (והפעם גם בבדיקה), ולכן לא אחת, השכר מתבטא בהפסד.

אבל, יש אנשים כמוך, שמשקיעים מדי שבוע רק כמה דקות, כדי לבחון כיצד שדרוג תוכנות, שסוננו ונבדקו עבורם, יכולות לפתור להם בעיות אמיתיות, ורק אז הם מאמצים אותם כלי "קסם" שימושיים. למשל: ePrompter - שמאפשרת לנהל בנוחות עד 16 חשבונות דואר מבוססי אינטרנט (Hotmail למשל), Total Uninstall מנקה "שאריות מעצבנות" מה-Registry, שמאטות את ביצועי המחשב, Excel+ תוסף שמקצר דרך לפונקציות שימושיות ו-WinCommander עוזרת להם לנהל את ה-PC, באותן שיטות נוחות ופשוטות של פעם.

מיליוני מפתחים מכל רחבי העולם שקדו במשך שנים ליצור פתרונות פרקטיים לבעיות מהחיים. אז למה לא נחזיק כמה מהם מתחת ליד, נהנה ונעשה בהם שימוש בהתאם לצרכינו? ושוב אותה נוסחה של מנות קטנות, תוכנה אחת ביום אחד, פעם בשבוע, עושה לאנשים, חיים הרבה יותר נוחים.

איך אתה מרגיש כאשר אתה משתמש בתוסף שימושי?


להסתכל מזווית אחרת

בימי חמישי אותם אנשים נוהגים להתבונן לעומק, לגלות אמת אישית ביחס לטכנולוגיות קימות וחדשות, ביחס לפרויקטים שהם מפתחים ומנהלים, הם מסתכלים מנקודות ראות שונות, בוחנים את החזון של מובילי מחשוב אחרים. דרך ויכוח שמציג את שני צידי המתרס בסוגיות מרכזיות (שחלקן בוודאי רלוונטיות גם לגביך), הם בודקים גישות שונות ומגבשים עמדה מקצועית מוצקה, ביחס לנושאים שבטיפולם.

כאשר אתה חושב על מהלך שאתה מוביל ואינך בטוח בהצלחתו, קל לך להבין אחרים שאינם יכולים להבטיח שהטכנולוגיה שבחרו אכן "תספק את הסחורה", שפרויקט הדגל שלהם יעמוד בזמנים ויביא את התועלת המובטחת. כאלה שדרך הספקות הם מטפלים בסיכונים... אחרי הכול, לפחות את חלק מהחששות, ניתן לשכך.

אותם אנשים שהזכרתי, מעדיפים להיות בטוחים בדרכם, במקום לטעות. לכן מדי שבוע הם עוברים על 3 המלצות נבחרות למאמרי מפתח אקטואליים של טובי המגזינים המקצועיים, עיתונאים מובילים, מומחים בעלי שם, מנהיגי הענף. הם קוראים ובוחנים תפיסות ועמדות, מקבלים תובנות ונקודות הסתכלות חדשות, מסתכלים כאילו מ"חוץ לקופסה" על הנושאים המרכזיים שבטיפולם. ה"פטנט" שלהם הוא פשוט, להדפיס מתוך קרא מאמר את אחת ההמלצות שרלוונטיות לגביהם, ולצרף אותה כחומר קריאה לראש שקט בסוף השבוע, יחד עם המגזינים של העיתונות הכתובה.

נסה לחשוב שקראת 30% מתוך 150 מאמרי מפתח משמעותיים: על טרור, הישרדות והתאוששות, קוד פתוח, ERP, BI ו-CRM, פס רחב, WiFi והדור השלישי, באגים, פיתוח או פורטל ארגוני... כשאתה קורא את המאמרים הנכונים, בודק, בוחן ומשווה, למה שאתה בפועל עושה, בסופו של דבר אתה יותר

בטוח בעצמך, שאכן אתה עושה את הדבר הנכון. לכן מה דעתך לקבל כל שבוע, ובמנות קטנות, עוד ועוד בטחון?


המשל והנמשל

"יש לך פתרונות מפתים לבעיות אמיתיות, וזה נראה מושך לאמץ אותם", אתה בטח חושב, "אבל למה התחלת עם כל העניין הזה של הפירמידות והלובר וגוגל?... " אתה ממשיך ושואל.

אז הנה הנמשל - את הפירמידות בנו ממיליוני לבנים, שהוצבו במשך תקופה ארוכה אחת על השנייה. בואינג 747 מורכב ממיליוני חלקים שחוברו יחדיו במשך כשנתיים, כדי ליצור כלי חדש ששוקל מאות טונות ומסוגל להרים לאוויר מאות אנשים. מוזיאון הלובר מכיל מיליוני חפצי אומנות שנאספו במשך שנים ארוכות ויצרו את אחד האוספים האומנותיים הגדולים בעולם. "גששי" הדפים של גוגל סורקים מיליארדי עמודים (כ-8 מיליארד נכון לינואר 2005).

כך, לבנה ועוד לבנה, חלק ועוד חלק, פריט ועוד פריט, דף ועוד דף, בכל התקופות ובכל התחומים, מנות קטנות מאפשרות לאנשים לעשות את הדברים הגדולים. וזהו בדיוק הסוד להצלחה, שבו משתמשים מקבלי TipCon שעליהם סיפרתי. חבר ביחד ובהדרגה מנות קטנות, ותוכל ליצור פלאי עולם, ולהגיע

להצלחות שמולן תהיה נדהם.

אני חוזר. זה המכנה המשותף - זהו הסוד להשיג דברים שרוצים וזה הרעיון, שעליו מתבססת התפיסה של TipCon - להציע לאנשים מידי יום "מנה קטנה" של ידע שימושי, שצבירתו לאורך זמן, נותנת להם... הערכה מצד עמיתים וממונים, השתייכות לשכבת המומחים, זמן פנוי, יותר שקט נפשי וחיים נוחים. ואת כולם אפשר לקבל במנות קטנות ובהשקעה שנתית כוללת, קטנה מהשתתפות ביום עיון אחד! או במבט אחר - בכמה ימי עיון קיבלת מעל 250 רעיונות שימושיים?...

אז אם מתוך סקרנות משועשעת אתה רוצה לגלות, האם הנוסחה שהביאה ליצירת הפירמידות, בואינג 747, הלובר וגוגל אכן עובדת, ואם היא תעבוד גם בשבילך? בדוק זאת - הצטרף ל-TipCon ותיווכח בעצמך (לדעתי, כדאי להזדרז ולעשות זאת עכשיו, שכן עדיין מדובר בשירות חינם, וחבל שלא לנצל את התקופה הזאת).

תחליט כמובן מה שטוב בשבילך. אם תרצה לשתף אותי בהחלטתך, כתוב לי ל- koby@pcon.co.il או טלפן 03-9667939.

קובי שפיבק
העורך הראשי של pCon


נ.ב. 1 - ממנכ"ל ויו"ר חברות גדולות ומוכרות בענף שמעתי: "בהתחלה קראתי רק את קיצורי הדרך, היום אני קורא בקביעות את כל הטיפים." או "אהבתי ואני עדיין אוהב את הגימיקים שלכם, אבל ברגע שגיליתי את הטיפים, הצטערתי שלא השתמשתי בהם, מהיום הראשון שנרשמתי". למה אתה חושב שהם אמרו את זה?

נ.ב. 2 - תחשוב לעצמך כי בטח חיכית כבר מספיק זמן כדי למצוא דרך פרקטית ונוחה למצוא תשובות שאתה מחפש. לכן, למה בעצם... שלא תנסה (תמיד תוכל להסיר את שמך). פשוט תירשם ל-TipCon , סמן ב- Outlook לבדוק תוצאות בעוד שלושה ארבעה שבועות, ותראה מה קורה. מצד שני, כאשר תעשה לך הרגל לקרוא את הטיפ היומי לפני או אחרי הפסקת הצהריים (בהמשך תוכל ליהנות גם מהגימיקים המצחיקים שברשת , שנמצאים בהמשך כל טיפ), אתה עשוי בהשקעה שבועית של פחות מעשר דקות, ליצור פירמידה שלך, בואינג 747, לובר או גוגל משלך...

  המלץ
לחברים
    
קבל עידכונים RSS    FACEBOOK          TWITTER

 
   הקודם  דרג וצפה בתוצאות  4  5  6  7  8  9  10 הבא   
 

רוצים תוכן שימושי בעל ערך?!...
תוכלו לקבל זאת כאן ובחינם!


הצטרף ל-pConTip

ותקבל את הטיפים והסרטונים הכי טובים שיש ובחינם!

ניוזלטר שבועי קצר וחינמי, מביא המלצות למאמרים, תוכנות מועילות, קיצורי דרך שימושיים, פרשנות לחדשות מרכזיות וסרטונים ייחודים, על הטכנולוגיות הכי מרתקות שיש היום.

הכנס עכשיו את שמך והמייל, ולחץ על כפתור " לחץ כאן ועכשיו "דוא"ל
שם
  תגובות
  הוסף תגובתך
שם:
תגובה:
 הוסף
 נקה

3. pop    25/12/2015 בשעה 17:47

Thanks for the inhgsit. It brings light into the dark!
2. Viris    20/10/2015 בשעה 23:2

I will be putting this danlizzg insight to good use in no time.
1. Virendra    11/7/2012 בשעה 18:20

Please teach the rest of these internet hooligans how to write and resaerch!

  עוד בבלוג העורך
התפרסם ב-4/9התפרסם ב-7/8התפרסם ב-5/6 לריכוז הארכיונים
לאן ממשיכים עם הטכנולוגיה? ואיך ליצור חזון מקצועי בהיר ומדויק?מהן מנהרות הסייבר ואיך להתמודד איתן?איך להמחיש את תרומת המחשוב? לארכיון הבלוג

  קצר ולעניין
שדרוג השליטה ובקרת המובייללצפייה בסרטון בפחות מ-2 דקות - לחץ כאן


  מידע נוסף

מה תקבל במסגרת שרות pCon?

pCon מסייע למנהלי מידע ומקבלי החלטות מחשוב:

למנהלי מידע שרוצים לקדם חדשנות, לחסוך בהוצאות, להגן טוב יותר על המידע הארגוני, שירות pCon, מאפשר לקבל ריכוז מתומצת, של סיכום מאמרים ודברי מומחים, על חידושי טכנולוגיות המידע החדשות, תוך מיקוד בהיבטי מפתח החשובים למנהלי מידע. אלה כוללים: מגמות, שימושים, עלויות ומחירים, שיקולי בחירה, חלופות בשוק, דברי מומחים, טיפים, המלצות מעשיות ליישום, בעיות וקשיים צפויים, הפניות למקורות נבחרים וסרטוני המחשה.

הייחוד של pCon הוא בתמצות קצר וברור של מידע מקצועי שימושי, רלוונטי ובר יישום, שהכי מעניין וחשוב למנהלי מחשוב בישראל. למשל: מחשוב ארגוני, מעמד המנמ"ר, תקשורת, אינטרנט ארגוני, אבטחת מידע, Mobile, אחסון, וירטואליזציה, BI, ביג דטה, מחשוב ענן, תשתיות, דטה סנטר, תוכנות שימושיות, פיתוח, ניהול יעיל, חידושים טכנולוגיים. 

למידע נוסף על מאות רבות של טכנולוגיות שסקרנו בשנים האחרונות

www.pcon.co.il/DB

השירות והאתר סוקרים מערכות, מוצרים ושירותים של החברות המובילות בענף כמו: IBM, HP, מיקרוסופט, EMC, VMWare, NetApp, סימנטק, אורקל, אינטל, גוגל, אפל, פייסבוק, CA וכן סטארט-אפים וחברות חדשות ולא מוכרות.

 למידע מקצועי בחינם - www.pcon.co.il/Free   לפרטים - טל' 03-9667939 ו- info@pcon.co.il


  המלץ לחבר
ואהבת לרעך כמוך...

אם לא מצאת שירות זה כשימושי, בבקשה ספר לנו. אם אתה כן נהנה מהשירות שתף חברים שגם להם הוא יכול לעזור. תחשוב על החיוך, הסיפוק, ההרגשה הטובה, כשגם רעך ייהנה כמוך והמלץ עכשיו.


 pConTop
המלצות למנהלי מידע
הכי מעניין וחשוב במחשוב
פרשנות מעשית והכוונה לנושאי מפתח


כדי להתעדכן מדי שבוע במשמעויות המעשיות של החדשות החשובות, וכן לדעת מה הם נושאי המפתח המרכזים בענף? מלא את פרטיך עכשיו ותקבל מדי שבוע ניוזלטר קצר וחינמי!
דוא"ל:
שם:

כן ,שלחו הגיליון
*לא נעביר המייל לגורם אחר!
**תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

 ערוץ סרטוני pCon ביוטיוב
 משרות הייטק בשיתוף AllJobs
 pConTip
הטיפים והסרטונים
הכי טובים שיש!
המלצות * חידושים * קיצורי דרך


חינם! הרשם לניוזלטר שבועי קצר, של טיפים שימושיים ומסקרנים ולקט המלצות על סרטוני החידושים הטכנולוגיים הכי מרתקים שיש. הרשם עכשיו.

דוא"ל:
שם:

כן ,שלחו הגיליון
*לא נעביר המייל לגורם אחר!
**תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

   תוכן לפי נושא
 
    אבטחה
    אינטרנט
    חומרה
    יישומים
    ניהול
    סלולר
    עובדים
    עסקים
    שירותים
    תוכנה
    תקשורת
    תשתיות
 מודעות דרושים
 איך להתעדכן וליצור קשר
RSS התעדכן ב-RSS
RSS התעדכן ב-Google+
FACEBOOK התעדכן בפייסבוק
in התעדכן בלינקדין
TWITTER להתעדכן ביוטיוב
TWITTER התעדכן בטוויטר
TWITTER צור קשר במייל
 
©כל הזכויות שמורות | אודותינו | צור קשר | פרסם אצלנו | תנאי שימוש | מפת האתר | דף הבית
לפרופיל ה Google+ | מה דעתך? | מדיניות פרטיות | RSS  | | לימודי מדעי המחשב