הכר האתר   למה כדאי?   260+ תחקירים חשובים לבחירה
יום שני 16 דצמבר 2019  
חפש תחקיר    
    
  דף הבית
   
אודותינו צור קשר  

הבולטים באתר pCon
  התחקיר השבוע  
  בלוג העורך  
  להכיר טכנולוגיות  
  pConTop  
  pConTip  
  אתרים נבחרים  
  הכרזה מועילה  
  טיפים שימושיים  
  סרטונים מומלצים  
  תחקיר דוגמא  
המחשוב בארץ
  גוגל ניוז  
  דיילי מיילי  
  דה מרקר IT  
  גלובס  
  כלכליסט IT  
  קפטן אינטרנט  
  Ynet  
  NRG טכנולוגיה  
  וואלה טק  
  News1 - מחשבים  
המחשוב בעולם
  Google News  
  CNET  
  CIO  
  CIOInsight  
  ZDNet  
  InformationWeek  
  Computerworld  
  eWeek  
  itworld  
  Yahoo!  
קריירה
  דה מרקר קריירה  
  גלובס קריירה ויזמות  
  כלכליסט קריירה  
  CIO Careers  
  CIOInsight Careers  
  CIO U C&S  
  I.W - Global CIO  
  TechRep. Careers  
  CNN Careers  
  forbes Careers  
תשתיות
  ERP.ORG.IL  
  אנשים ומחשבים  
  InfoWorld  
  Virtualization.com  
  CIO-Virtualization  
  IW - Cloud  
  database  
  CRM Daily  
ניידות וסלולר
  סלולרי  
  GSM-Israel  
  גאדג'טי  
  חורים ברשת  
  אנשים ומחשבים  
  CIO - Mobile  
  silicon.com/Mobile  
  CNET Smartphones  
  Coolsmartphone  
  pocketnow.com  
רשתות חברתיות
  חורים ברשת  
  אקטיב & מרקטינג  
  ZVAGELSKY  
  Alltop  
  Mashable  
  SocialMedToday  
  SocialMedExam  
  TechNewsWorld  
  SocialNetWatch  
  CIO- Web 2.0  
תוכנה
  קפטן אינטרנט  
  I.W - Software  
  אנשים ומחשבים  
  וואטצאפ  
  ניוזגיק - פיתוח  
  BetaNews  
  developer  
  SoftwareDevNews  
  .net magazine  
  The Register  
לאינדקס השימושי של pCon סגור שימושון

  בלוג העורך

באתר pCon-line ניסיתי להביא לידי ביטוי את מיטב הידע והניסיון המקצועי שנצבר במשך שנים ארוכות, שלי ושל מומחים נוספים. האם הצלחנו? התשוקה לשלמות מעשית
 
התשוקה לשלמות מעשית
באתר pCon-line ניסיתי להביא לידי ביטוי את מיטב הידע והניסיון המקצועי שנצבר במשך שנים ארוכות, שלי ושל מומחים נוספים. האם הצלחנו?
18/04/2007

תגיות:   עובדים |


בחיי אני שואף לשלמות. לראות את המטרה ולהתמקד בה מעל הכול ולפני הכול. ביחד עם זה לשים לב לפרטים הקטנים. לראות איך חלקי הפזל מתחברים ויוצרים את המהות שאני שואף אליה. להוסיף עוד פס אחד של מכחול, למחוק ולהוריד חלק מיותר, עד שהתוצר הסופי יהיה הטוב ביותר שאפשר.

לשלמות יש מחיר. בדרך כלל מחיר יקר. אינני מהסס לשלם אותו, כאשר אני חושב שמדובר בדבר חשוב, דבר שאני באמת מאמין בו. ליצור פורטל מקצועי למתעניינים ולמקצוענים במחשוב, אתר שירכז את הדברים החשובים ומהותיים ביותר בעולם המחשוב, כזה שייתן פרספקטיבה רחבה ועמוקה. אתר שיאפשר למצות את העיקר בזמן קצר, ומתוך חווית גלישה מספקת ומהנה. זאת המטרה שראיתי לנגד עיני. שילמתי בעדה מחיר יקר. אני רוצה להאמין ולקוות כי האתר הנוכחי אכן שווה את המחיר.

מה עושים במציאות מורכבת?


לפני שנתיים, באפריל 2005 החלטתי לשדרג את אתר pCon . חשבתי שמלאכת השדרוג תארך חודשים ספורים. הרעיונות היו כתובים ולכאורה היה צריך רק להוציאם לפועל. מעשית התברר כי לקח יותר משנתיים ועלות גדולה יותר מפי חמש, מזאת שתקצבתי תחילה. היו לכך מספר סיבות...

ככל שנכנסתי לעובי הקורה התחלתי להבין שהדברים מורכבים הרבה יותר. לא פשוט לממש אותם בחיים האמיתיים. קשה עוד יותר לעשות באמת את הדברים הנכונים. אותם דברים שמשרתים באמת את המטרה שלמענה אתה פועל. יותר מזה, כאשר אתה רוצה לעשות דבר מושלם, עליך לקחת בחשבון שיש לכך הרבה היבטים, ומחיר יקר הרבה יותר ממה שתחילה נראה לעין.

כדי לדעת שאני הולך בדרך הנכונה לא היססתי ופניתי לשורה של מומחים: לעיצוב, שימושיות, שיווקיות, הנדסת אנוש, פסיכולוגים וגם הרבה משתמשים. שמעתי, רשמתי, למדתי. את כל מה שנראה לי נכון, פעלתי ליישם.

כיוון שאת האתר החדש הרצתי תקופה ארוכה במקביל לאתר הקיים, למדתי מהחיים כי לא מעט מהעצות היו יפות על הנייר, אך לא תמיד בעולם האמיתי. לא מעט מהדברים שעשיתי לא שירתו טוב מספיק את המטרה ולכן שיניתי, הוספתי והורדתי מדורים ותכנים, וכך זה נמשך ונמשך. עשה - מדוד - שפר, היה העיקרון שהנחה אותי אז ומנחה גם היום. זאת אולי אחת הסיבות העיקריות לכתיבת מאמר זה. לקבל משוב, להמשיך ולשמוע תגובות.

ביחד עם זה ומעל העיקרון של "עשה - מדוד - שפר" עמדה התשוקה הבלתי מתפשרת לשלמות. לעשות את הכי טוב שאפשר. ליצור אתר מקצועי שאנשים יפיקו ממנו תועלת, ייהנו להשתמש בו, ירצו לספר עליו לאחרים. היום אני יכול לומר כי עבורי לפחות, נראה לי שיצרתי אתר כזה, בעיני הוא מספיק טוב. מדוע?...

שירותים ייחודיים


יש באתר הזה שורה
 פרסומת
של חידושים שלא ראיתי באתרים אחרים. מסלול יומי שכולל את 5 הידיעות החשובות ביותר לאותו יום, בעולם המחשוב ואינטרנט, ריכוז של 120 כותרות מהאתרים המובילים בארץ ובעולם, מחירון שמאפשר לקבל הגדרה מומלצת למחשב לפי סוג מחשב מבוקש ולפי רמת המחיר. יש בו לוח אירועים ולוח הכשרות לנושאי המחשוב, הגדולים מסוגם. כל אלה הם רק מקצת מהשירותים. על שירותים רבים נוספים ניתן ללמוד במסגרת הדף שמרכז את הפתרונות באתר.

נכון, יש עוד הרבה לעשות. יש עוד לא מעט מה לתקן (לכן גם קראתי למאמר הזה שלמות פרקטית) ויש גם עוד הרבה רעיונות בקנה שגם זמנם יגיע. ביחד עם זה, היקף של עשרות אלפי עמודי תוכן, יחד עם עשרות שירותים שרובם ככולם מתמקדים בתחום מקצועי אחד, הם בודאי התחלה ראויה.

אני מזמין כל קורא שמתעניין בעולם המחשוב ואינטרנט לסייר ולהכיר את האתר ולגלות את מה שיש בו. אני מאמין כי הרבה מהכלים והשירותים שבו, מספקים צורך אמיתי של אנשים אמיתיים (כבר בגרסה הקודמת הגענו ליותר מ-500,000 ביקורים בחודש), ולכן יתכן שהם עשויים לשרת גם את הצרכים שלך.

מה המסר?

אני רואה באתר יוזמה מסחרית של WIN - WIN - קח את התכנים הטובים והמעניינים ביותר שיש בעולם המחשוב ואינטרנט (ואני אומר זאת כמי שמשקיף על העולם הזה במשך למעלה משלושים שנה) תן לי את תשומת ליבך או פשוט חזור לקרוא באתר שוב ושוב. במידה והעסקה הזאת מתאימה לך, אשמח כי תצרף את אתר pCon-line למועדפים שלך. אשמח עוד יותר אם כמו רבים וטובים, תהפוך אותו לאתר הבית שממנו אתה מתחיל את העדכון המקצועי שלך.

היום ב-18.4.2007 ברור לי שמדובר רק בתחילה של דרך. ביחד עם שמחת ההשקה נראה לי כי המסע האמיתי רק מתחיל. את כל מי שרוצה לשמוע עוד השקפה, לחלוק תובנות, להתמקד בעיקר, להבין וליישם, ללמוד ולגלות ביחד, את העולם המסעיר והמרתק של המחשוב, אני מזמין להיות אורח של קבע באתר זה.

מקצועיות, מצוינות, שלמות, הם עבורי ערכים ששילמתי בגינם אלפי שעות עבודה ומעל מיליון ש"ח. ערכים אלה ליוו אותי בשנתיים האחרונות והיו במידה רבה הדחף המניע ליצירה ושדרוג של אתר זה. אני רוצה להאמין כי כולם באים לידי ביטוי וגם נראים לעין. לדף הבית – www.pCon.co.il

מה דעתך?

תגובות והצעות, הערות והארות יתקבלו כולם בברכה. ניתן לעשות זאת בהמשך המאמר למטה, לשלוח לי מייל אישי – koby@pcon.co.il או לטלפן – 03-9667939

בכל מקרה אני מאחל לכל קורא, לעשות באתר שימוש פורה, מועיל ומהנה.

קובי שפיבק

העורך הראשי של אתר pCon-line
  המלץ
לחברים
    
קבל עידכונים RSS    FACEBOOK          TWITTER

 
   הקודם  דרג וצפה בתוצאות  4  5  6  7  8  9  10 הבא   
 

רוצים תוכן שימושי בעל ערך?!...
תוכלו לקבל זאת כאן ובחינם!


הצטרף ל-pConTip

ותקבל את הטיפים והסרטונים הכי טובים שיש ובחינם!

ניוזלטר שבועי קצר וחינמי, מביא המלצות למאמרים, תוכנות מועילות, קיצורי דרך שימושיים, פרשנות לחדשות מרכזיות וסרטונים ייחודים, על הטכנולוגיות הכי מרתקות שיש היום.

הכנס עכשיו את שמך והמייל, ולחץ על כפתור " לחץ כאן ועכשיו "דוא"ל
שם
  תגובות
  הוסף תגובתך
שם:
תגובה:
 הוסף
 נקה


  עוד בבלוג העורך
התפרסם ב-4/9התפרסם ב-7/8התפרסם ב-5/6 לריכוז הארכיונים
לאן ממשיכים עם הטכנולוגיה? ואיך ליצור חזון מקצועי בהיר ומדויק?מהן מנהרות הסייבר ואיך להתמודד איתן?איך להמחיש את תרומת המחשוב? לארכיון הבלוג

  קצר ולעניין
שדרוג השליטה ובקרת המובייללצפייה בסרטון בפחות מ-2 דקות - לחץ כאן


  מידע נוסף

מה תקבל במסגרת שרות pCon?

pCon מסייע למנהלי מידע ומקבלי החלטות מחשוב:

למנהלי מידע שרוצים לקדם חדשנות, לחסוך בהוצאות, להגן טוב יותר על המידע הארגוני, שירות pCon, מאפשר לקבל ריכוז מתומצת, של סיכום מאמרים ודברי מומחים, על חידושי טכנולוגיות המידע החדשות, תוך מיקוד בהיבטי מפתח החשובים למנהלי מידע. אלה כוללים: מגמות, שימושים, עלויות ומחירים, שיקולי בחירה, חלופות בשוק, דברי מומחים, טיפים, המלצות מעשיות ליישום, בעיות וקשיים צפויים, הפניות למקורות נבחרים וסרטוני המחשה.

הייחוד של pCon הוא בתמצות קצר וברור של מידע מקצועי שימושי, רלוונטי ובר יישום, שהכי מעניין וחשוב למנהלי מחשוב בישראל. למשל: מחשוב ארגוני, מעמד המנמ"ר, תקשורת, אינטרנט ארגוני, אבטחת מידע, Mobile, אחסון, וירטואליזציה, BI, ביג דטה, מחשוב ענן, תשתיות, דטה סנטר, תוכנות שימושיות, פיתוח, ניהול יעיל, חידושים טכנולוגיים. 

למידע נוסף על מאות רבות של טכנולוגיות שסקרנו בשנים האחרונות

www.pcon.co.il/DB

השירות והאתר סוקרים מערכות, מוצרים ושירותים של החברות המובילות בענף כמו: IBM, HP, מיקרוסופט, EMC, VMWare, NetApp, סימנטק, אורקל, אינטל, גוגל, אפל, פייסבוק, CA וכן סטארט-אפים וחברות חדשות ולא מוכרות.

 למידע מקצועי בחינם - www.pcon.co.il/Free   לפרטים - טל' 03-9667939 ו- info@pcon.co.il


  המלץ לחבר
ואהבת לרעך כמוך...

אם לא מצאת שירות זה כשימושי, בבקשה ספר לנו. אם אתה כן נהנה מהשירות שתף חברים שגם להם הוא יכול לעזור. תחשוב על החיוך, הסיפוק, ההרגשה הטובה, כשגם רעך ייהנה כמוך והמלץ עכשיו.


 pConTop
המלצות למנהלי מידע
הכי מעניין וחשוב במחשוב
פרשנות מעשית והכוונה לנושאי מפתח


כדי להתעדכן מדי שבוע במשמעויות המעשיות של החדשות החשובות, וכן לדעת מה הם נושאי המפתח המרכזים בענף? מלא את פרטיך עכשיו ותקבל מדי שבוע ניוזלטר קצר וחינמי!
דוא"ל:
שם:

כן ,שלחו הגיליון
*לא נעביר המייל לגורם אחר!
**תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

 ערוץ סרטוני pCon ביוטיוב
 משרות הייטק בשיתוף AllJobs
 pConTip
הטיפים והסרטונים
הכי טובים שיש!
המלצות * חידושים * קיצורי דרך


חינם! הרשם לניוזלטר שבועי קצר, של טיפים שימושיים ומסקרנים ולקט המלצות על סרטוני החידושים הטכנולוגיים הכי מרתקים שיש. הרשם עכשיו.

דוא"ל:
שם:

כן ,שלחו הגיליון
*לא נעביר המייל לגורם אחר!
**תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

   תוכן לפי נושא
 
    אבטחה
    אינטרנט
    חומרה
    יישומים
    ניהול
    סלולר
    עובדים
    עסקים
    שירותים
    תוכנה
    תקשורת
    תשתיות
 מודעות דרושים
 איך להתעדכן וליצור קשר
RSS התעדכן ב-RSS
RSS התעדכן ב-Google+
FACEBOOK התעדכן בפייסבוק
in התעדכן בלינקדין
TWITTER להתעדכן ביוטיוב
TWITTER התעדכן בטוויטר
TWITTER צור קשר במייל
 
©כל הזכויות שמורות | אודותינו | צור קשר | פרסם אצלנו | תנאי שימוש | מפת האתר | דף הבית
לפרופיל ה Google+ | מה דעתך? | מדיניות פרטיות | RSS  | | לימודי מדעי המחשב