הכר האתר   למה כדאי?   260+ תחקירים חשובים לבחירה
יום רביעי 5 אוגוסט 2020  
חפש תחקיר    
    
  דף הבית
   
אודותינו צור קשר  

הבולטים באתר pCon
  התחקיר השבוע  
  בלוג העורך  
  להכיר טכנולוגיות  
  pConTop  
  pConTip  
  אתרים נבחרים  
  הכרזה מועילה  
  טיפים שימושיים  
  סרטונים מומלצים  
  תחקיר דוגמא  
המחשוב בארץ
  גוגל ניוז  
  דיילי מיילי  
  דה מרקר IT  
  גלובס  
  כלכליסט IT  
  קפטן אינטרנט  
  Ynet  
  NRG טכנולוגיה  
  וואלה טק  
  News1 - מחשבים  
המחשוב בעולם
  Google News  
  CNET  
  CIO  
  CIOInsight  
  ZDNet  
  InformationWeek  
  Computerworld  
  eWeek  
  itworld  
  Yahoo!  
קריירה
  דה מרקר קריירה  
  גלובס קריירה ויזמות  
  כלכליסט קריירה  
  CIO Careers  
  CIOInsight Careers  
  CIO U C&S  
  I.W - Global CIO  
  TechRep. Careers  
  CNN Careers  
  forbes Careers  
תשתיות
  ERP.ORG.IL  
  אנשים ומחשבים  
  InfoWorld  
  Virtualization.com  
  CIO-Virtualization  
  IW - Cloud  
  database  
  CRM Daily  
ניידות וסלולר
  סלולרי  
  GSM-Israel  
  גאדג'טי  
  חורים ברשת  
  אנשים ומחשבים  
  CIO - Mobile  
  silicon.com/Mobile  
  CNET Smartphones  
  Coolsmartphone  
  pocketnow.com  
רשתות חברתיות
  חורים ברשת  
  אקטיב & מרקטינג  
  ZVAGELSKY  
  Alltop  
  Mashable  
  SocialMedToday  
  SocialMedExam  
  TechNewsWorld  
  SocialNetWatch  
  CIO- Web 2.0  
תוכנה
  קפטן אינטרנט  
  I.W - Software  
  אנשים ומחשבים  
  וואטצאפ  
  ניוזגיק - פיתוח  
  BetaNews  
  developer  
  SoftwareDevNews  
  .net magazine  
  The Register  
לאינדקס השימושי של pCon סגור שימושון

  בלוג העורך

מהפכת ענק עושה את דרכה אל ליבת המחשוב הארגוני בתקופה האחרונה. רבים לא מודעים לעוצמתה והשלכותיה. רבים אחרים כלל לא יודעים על קיומה. יתרה מזאת, מתברר שהיא תאפשר <b> לחסוך מדי שנה מאות אלפי ₪ לפחות, וזה רק החלק הקטן. כיצד הטכנולוגיה מאפשרת לחסוך והרבה, למי שמכיר אותה בזמן, ועוד על הטכנולוגיה החדשה, בהמשך. מעניין? מי תהיה המהפכה הגדולה הבאה במחשוב? מה נרוויח ממנה?
 
מי תהיה המהפכה הגדולה הבאה במחשוב? מה נרוויח ממנה?
מהפכת ענק עושה את דרכה אל ליבת המחשוב הארגוני בתקופה האחרונה. רבים לא מודעים לעוצמתה והשלכותיה. רבים אחרים כלל לא יודעים על קיומה. יתרה מזאת, מתברר שהיא תאפשר לחסוך מדי שנה מאות אלפי ₪ לפחות, וזה רק החלק הקטן. כיצד הטכנולוגיה מאפשרת לחסוך והרבה, למי שמכיר אותה בזמן, ועוד על הטכנולוגיה החדשה, בהמשך. מעניין?
17/07/2013

תגיות:   תשתיות | וירטואליזציה | ענן | it as a service | סיסקו | VMware | IBM | HP | EMC | תשתיות


=====================================
למי שרוצה להכיר את הייחוד בתחקירי pCon
תחקיר מתנה, דרך הקישור הבא...

=====================================

השבוע כתבתי על המהפכה הגדולה הבאה במחשוב ואני רוצה לשתף גם אותך, ובמיוחד בתועלות והרווח שנפיק ממנה. כדי להראות את הצד הפרקטי והנראה לעין של הטכנולוגיה, אני רוצה להקדים ולספר על הדרך בה אנו עוזרים לארגונים לחסוך מאות אלפי ש"ח בשנה, כשהטכנולוגיה שעליה אני מדבר, היא עוד חוליה בשרשרת.

כבר בשנת 2006 עשינו תחקיר על הוירטואליזציה שבו הסברנו את מכלול ההזדמנויות והמשמעויות המעשיות (וגם הבעיות הכרוכות) ביישום וירטואליזציה בשרתים. מנויים לשירות שלנו שקיבלו את התמונה הכוללת יכלו להעמיק בנושא, לקרוא יותר, ללכת לכנסים, להזמין ספקים אליהם, לראות את התמונה כולה, וליישם את הטכנולוגיה כבר ב-2008 ואולי אפילו קודם! לעומתם, רבים שלמדו על הטכנולוגיה טיפין טיפין, התחילו ליישם אותה רק ב-2011, חלק גדול ב-2012. מה זה אומר?

קצת אחרי הוירטואליזציה, המלצנו שוב ושוב לכבות מחשבים אחרי שעות העבודה (דבר שהיה נדיר למדי באותה התקופה). הצגנו פתרונות בנהלים, חומרה ותוכנה והסברנו כי עלות בזבוז החשמל של PC בודד שנשאר פועל, יכולה להגיע ל-1500 ₪ בשנה (כיום המספרים הם גבוהים יותר). קוראים שראו והבינו את התמונה הכוללת, הזדרזו לפעול, וחסכו גם כאן מאות אלפי ₪ בשנה, לפני הרוב הגדול. הגיוני?

בהמשך, הסברנו באופן מרוכז, בהיר וכולל, ולפני שהיה מקובל, את היתרונות הגדולים של מעבר לתוכנות חכמות לניהול אחסון, כאלה שעושות De-Duplication, Tiering, Thin Provisioning ועוד. כך גם כאן, אותם מנהלים שהבינו את הפוטנציאל להשקיע סכום נמוך יחסית בתוכנת ניהול חכמה במקום השקעות עתק מתמשכות בעוד ועוד התקני אחסון, חסכו במשך כמה שנים ולפני כולם, מאות אלפי ₪ בשנה. מוכר?

שני דברים בולטים מייחדים את השרות שלנו ביחס למידע החינמי שנמצא באינטרנט: האחד, מתן תמונה כוללת ומרוכזת ומענה לכל השאלות העיקריות והמהותיות שמענינות מנמ"רים כדי לקבל החלטה ( מה זה נותן? מה הבעיות הצפויות? מי החלופות והחברות המועדפות בתחום? איך בוחרים פיתרון? כמה זה עולה? באיזה מומחים ניתן להתייעץ? וכן טיפים והמלצות איך לפעול מחר בבוקר?). זאת במקום הצורך לאסוף לבד, חלקי פאזל בודדים, במשך זמן רב, לפעמים, שנים.
הדבר השני הוא העובדה שעשינו זאת מייד לאחר שהשתכנענו כי מדובר בטכנולוגיה בשלה שניתן להמליץ עליה, ובכך אפשרנו למנהלים שקראו את התחקירים שלנו, להיכנס לתחום מספר שנים לפני כולם ובעקבות זאת לחסוך מאות אלפי ₪ בשנה, כל פעם בתחום אחר. אם נחזור לדוגמא של הוירטואליזציה, המנהלים שקראו והבינו את ההשלכות נכנסו, לתחום כבר ב-2008, (לאחר שהיה להם מספיק זמן לבדיקות וכדי להשתכנע) , לעומת ארגונים רבים אחרים שעשו זאת 3 או 4 שנים מאוחר יותר, ובכך "הפסיד" הארגון, הרבה כסף יקר, שירד לטמיון ללא צורך.

אני מזכיר את כל זה, כי בדיוק השבוע עשינו תחקיר על עוד טכנולוגיה חשובה ומהפכנית שמתחילה להיכנס לארגונים והיא
 פרסומת
עתידה לשנות את פני המחשוב הארגוני. כך, מי שיקרא את התחקיר שעשינו על הנושא עכשיו, קרוב לוודאי שיתחיל להתעניין בה יותר ויותר, ויוכל לאמץ אותה תוך שנה שנתיים ולא עוד 3 או 5 שנים כפי שיעשו אלה שעדיין לא מבינים את השלכותיה ומשמעותה. מדובר בטכנולוגיתSDDC - Software Defined Data Center, שתהיה קרש קפיצה ליישום החזון המשמעותי של ה-IT as a Service.

אדגיש כי מדובר בטכנולוגיה שיש להיערך אליה מראש ולכן מי שיקרא עליה כבר עכשיו, סביר שירצה לעקוב אחריה וללמוד עליה יותר. גם רכש ציוד חדש, יעשה מעכשיו תוך מבט לשילובו בטכנולוגיה החדשה בשנים הקרובות, ובכך יימנע המשך רכש אוטומטי של ציוד, שיהפוך למיושן תוך שנים בודדות.

כמנהל הבכיר בארגון שיכול להבין כבר עכשיו את הפוטנציאל העצום שגנוז ב-SDDC
ולהפיץ נייר עמדה בנושא וכן כמי שנמנה על רשימת התפוצה שלי, תוכל לרכוש את התחקיר החשוב הזה, מעכשיו ועד סוף חודש יולי 2013
בהנחה של 20% שפירושה רק 197 ₪ + מע"מ! לתחקיר שיכול לחסוך לארגון מאות אלפי ₪ בשנה, כבר בשנים הקרובות. כדי לקרוא סיכום מנהלים בחינם וללא כל התחייבות ולראות קצת יותר במה מדובר, כדאי להציץ
עכשיו, ללחוץ כאן ולקרוא על התחקיר - SDDC וחזון ה- IT as a Service.


יתרה מזאת, כדי לסייע לך להתחיל חסוך לארגון כסף גדול ומיידי, אני מזמין אותך לקבל בחינם תחקיר משלים על הנושא "איך לחסוך בגדול בדטה סנטר?" שבו נתנו שורה של המלצות מעשיות, את חלקן אפשר ליישם באופן מיידי וכמעט ללא עלות.

לקבלת התחקיר פשוט לחץ כאן.

אני גם מזמין אותך לשתף את הדברים עם קולגות וכן להגיב ולשאול שאלות בדף המקצועי שלנו בפייסבוק -
http://bit.ly/pcon_facebook

המשך יום נפלא,

קובי שפיבק
משתף במה שחדש מלהיב ומביא תוצאות מהירות בטכנולוגיות המידע.
טל' 03-9667939 - koby@pcon.co.il

נ.ב.1 - אני רוצה להדגיש כי הדוגמאות למעלה הן רק חלק קטן ממאות! הפתרונות שסקרנו ב-23 השנים האחרונות, כדי לסייע לארגונים לחסוך מאות אלפי ₪ בשנה וגם הרבה יותר. BPM, פרויקטים קצרים ומהירים, למה מרכזיות IP אטרקטיביות? או איך להפיק יותר מהוירטואליזציה? הן רק כמה דוגמאות לתחקירים עדכניים, שמי שיישם אותם, ייהנה מעוד כסף פנוי וגדול.

נ.ב.2 - למרות שיישום SDDC יביא לחיסכון ענק, הרי שהחיסכון הגדול הוא רק "הכסף הקטן". הכסף הגדול באמת נמצא בהזדמנויות העסקיות החדשות שהוא פותח, מבחינת היכולת להגיב במהירות לתנאי השוק המשתנים, לקצר את ה- Time To Market, לצרוך ולשלם בעד משאבים באופן גמיש ולהימנע מסיכונים מיותרים, ובסך הכל להביא הרבה ערך עסקי, ששם נמצא הערך הגדול.

לכן, כדאי לחשוב לרגע קצר מה יקרה למנהלים שיראו את התמונה הכוללת? שידעו לפי כולם ויבינו לעומק מה זה אומר? לאן זה מוביל? מהן המשמעויות וההשלכות? מה באמת חשוב ומה הכי חשוב? למי שרוצה לדעת יותר:

כדאי ללחוץ כאן ולהזמין את התחקיר - SDDC וחזון ה- IT as a Service  המלץ
לחברים
    
קבל עידכונים RSS    FACEBOOK          TWITTER

 
   הקודם  דרג וצפה בתוצאות  4  5  6  7  8  9  10 הבא   
 

רוצים תוכן שימושי בעל ערך?!...
תוכלו לקבל זאת כאן ובחינם!


הצטרף ל-pConTip

ותקבל את הטיפים והסרטונים הכי טובים שיש ובחינם!

ניוזלטר שבועי קצר וחינמי, מביא המלצות למאמרים, תוכנות מועילות, קיצורי דרך שימושיים, פרשנות לחדשות מרכזיות וסרטונים ייחודים, על הטכנולוגיות הכי מרתקות שיש היום.

הכנס עכשיו את שמך והמייל, ולחץ על כפתור " לחץ כאן ועכשיו "דוא"ל
שם
  תגובות
  הוסף תגובתך
שם:
תגובה:
 הוסף
 נקה

1. Aslam    8/12/2015 בשעה 2:10

I don`t even know what to say, this made things so much eaersi!

  עוד בבלוג העורך
התפרסם ב-4/9התפרסם ב-7/8התפרסם ב-5/6 לריכוז הארכיונים
לאן ממשיכים עם הטכנולוגיה? ואיך ליצור חזון מקצועי בהיר ומדויק?מהן מנהרות הסייבר ואיך להתמודד איתן?איך להמחיש את תרומת המחשוב? לארכיון הבלוג

  קצר ולעניין
שדרוג השליטה ובקרת המובייללצפייה בסרטון בפחות מ-2 דקות - לחץ כאן


  מידע נוסף

מה תקבל במסגרת שרות pCon?

pCon מסייע למנהלי מידע ומקבלי החלטות מחשוב:

למנהלי מידע שרוצים לקדם חדשנות, לחסוך בהוצאות, להגן טוב יותר על המידע הארגוני, שירות pCon, מאפשר לקבל ריכוז מתומצת, של סיכום מאמרים ודברי מומחים, על חידושי טכנולוגיות המידע החדשות, תוך מיקוד בהיבטי מפתח החשובים למנהלי מידע. אלה כוללים: מגמות, שימושים, עלויות ומחירים, שיקולי בחירה, חלופות בשוק, דברי מומחים, טיפים, המלצות מעשיות ליישום, בעיות וקשיים צפויים, הפניות למקורות נבחרים וסרטוני המחשה.

הייחוד של pCon הוא בתמצות קצר וברור של מידע מקצועי שימושי, רלוונטי ובר יישום, שהכי מעניין וחשוב למנהלי מחשוב בישראל. למשל: מחשוב ארגוני, מעמד המנמ"ר, תקשורת, אינטרנט ארגוני, אבטחת מידע, Mobile, אחסון, וירטואליזציה, BI, ביג דטה, מחשוב ענן, תשתיות, דטה סנטר, תוכנות שימושיות, פיתוח, ניהול יעיל, חידושים טכנולוגיים. 

למידע נוסף על מאות רבות של טכנולוגיות שסקרנו בשנים האחרונות

www.pcon.co.il/DB

השירות והאתר סוקרים מערכות, מוצרים ושירותים של החברות המובילות בענף כמו: IBM, HP, מיקרוסופט, EMC, VMWare, NetApp, סימנטק, אורקל, אינטל, גוגל, אפל, פייסבוק, CA וכן סטארט-אפים וחברות חדשות ולא מוכרות.

 למידע מקצועי בחינם - www.pcon.co.il/Free   לפרטים - טל' 03-9667939 ו- info@pcon.co.il


  המלץ לחבר
ואהבת לרעך כמוך...

אם לא מצאת שירות זה כשימושי, בבקשה ספר לנו. אם אתה כן נהנה מהשירות שתף חברים שגם להם הוא יכול לעזור. תחשוב על החיוך, הסיפוק, ההרגשה הטובה, כשגם רעך ייהנה כמוך והמלץ עכשיו.


 pConTop
המלצות למנהלי מידע
הכי מעניין וחשוב במחשוב
פרשנות מעשית והכוונה לנושאי מפתח


כדי להתעדכן מדי שבוע במשמעויות המעשיות של החדשות החשובות, וכן לדעת מה הם נושאי המפתח המרכזים בענף? מלא את פרטיך עכשיו ותקבל מדי שבוע ניוזלטר קצר וחינמי!
דוא"ל:
שם:

כן ,שלחו הגיליון
*לא נעביר המייל לגורם אחר!
**תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

 ערוץ סרטוני pCon ביוטיוב
 משרות הייטק בשיתוף AllJobs
 pConTip
הטיפים והסרטונים
הכי טובים שיש!
המלצות * חידושים * קיצורי דרך


חינם! הרשם לניוזלטר שבועי קצר, של טיפים שימושיים ומסקרנים ולקט המלצות על סרטוני החידושים הטכנולוגיים הכי מרתקים שיש. הרשם עכשיו.

דוא"ל:
שם:

כן ,שלחו הגיליון
*לא נעביר המייל לגורם אחר!
**תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

   תוכן לפי נושא
 
    אבטחה
    אינטרנט
    חומרה
    יישומים
    ניהול
    סלולר
    עובדים
    עסקים
    שירותים
    תוכנה
    תקשורת
    תשתיות
 מודעות דרושים
 איך להתעדכן וליצור קשר
RSS התעדכן ב-RSS
RSS התעדכן ב-Google+
FACEBOOK התעדכן בפייסבוק
in התעדכן בלינקדין
TWITTER להתעדכן ביוטיוב
TWITTER התעדכן בטוויטר
TWITTER צור קשר במייל
 
©כל הזכויות שמורות | אודותינו | צור קשר | פרסם אצלנו | תנאי שימוש | מפת האתר | דף הבית
לפרופיל ה Google+ | מה דעתך? | מדיניות פרטיות | RSS  | | לימודי מדעי המחשב