הכר האתר     260+ תחקירים בתחומי המחשוב     הצטרף כמנוי
יום רביעי 21 אוקטובר 2020  
חפש תחקיר    
    
   
אודותינו צור קשר  

הבולטים באתר pCon
  התחקיר השבוע  
  בלוג העורך  
  להכיר טכנולוגיות  
  pConTop  
  pConTip  
  אתרים נבחרים  
  הכרזה מועילה  
  טיפים שימושיים  
  סרטונים מומלצים  
  תחקיר דוגמא  
המחשוב בארץ
  גוגל ניוז  
  דיילי מיילי  
  דה מרקר IT  
  גלובס  
  כלכליסט IT  
  קפטן אינטרנט  
  Ynet  
  NRG טכנולוגיה  
  וואלה טק  
  News1 - מחשבים  
המחשוב בעולם
  Google News  
  CNET  
  CIO  
  CIOInsight  
  ZDNet  
  InformationWeek  
  Computerworld  
  eWeek  
  itworld  
  Yahoo!  
קריירה
  דה מרקר קריירה  
  גלובס קריירה ויזמות  
  כלכליסט קריירה  
  CIO Careers  
  CIOInsight Careers  
  CIO U C&S  
  I.W - Global CIO  
  TechRep. Careers  
  CNN Careers  
  forbes Careers  
תשתיות
  ERP.ORG.IL  
  אנשים ומחשבים  
  InfoWorld  
  Virtualization.com  
  CIO-Virtualization  
  IW - Cloud  
  database  
  CRM Daily  
ניידות וסלולר
  סלולרי  
  GSM-Israel  
  גאדג'טי  
  חורים ברשת  
  אנשים ומחשבים  
  CIO - Mobile  
  silicon.com/Mobile  
  CNET Smartphones  
  Coolsmartphone  
  pocketnow.com  
רשתות חברתיות
  חורים ברשת  
  אקטיב & מרקטינג  
  ZVAGELSKY  
  Alltop  
  Mashable  
  SocialMedToday  
  SocialMedExam  
  TechNewsWorld  
  SocialNetWatch  
  CIO- Web 2.0  
תוכנה
  קפטן אינטרנט  
  I.W - Software  
  אנשים ומחשבים  
  וואטצאפ  
  ניוזגיק - פיתוח  
  BetaNews  
  developer  
  SoftwareDevNews  
  .net magazine  
  The Register  
לאינדקס השימושי של pCon סגור שימושון

   שירותי pCon   
pCon הרעיון
תחקירי pCon
התרעות pCon
pConTop
pConTip
פרסום ייחודי
תחקיר דוגמא
105 תחקירים
103 המלצות
    RSS 
 משרות הייטק
   קרא באתר   
    התחקיר השבוע
    שימושון
    בראש החדשות
    פרשנויות
    בלוג העורך
    לוח ארועים
    רכש מחשבים
    מדד ה-PC
    אתר נבחר
    הכרזה מועילה
    טיפ שימושי
    סרטון מומלץ
    מחקרים
    דווח מאירועים
    במה מקצועית
    מילון pCon
    אינדקס

  תוכן לפי נושא  
     אבטחה
     אינטרנט
     חומרה
     יישומים
     ניהול
     סלולר
     עובדים
     עסקים
     שירותים
     תוכנה
     תקשורת
     תשתיות

   חזון המנכ``ל

גיל סבר - מנכ`ל סייפנד - עלות יישום פתרון להגנה על המידע מזליגה או גניבה הינה שבריר מעלויות הנזק הכלכלי הפוטנציאלי לארגון (מבלי להזכיר את הנזק התדמיתי שנגרם לארגון) ולכן מהווה השקעה אפקטיבית עם ROI מהיר וגבוה.
 
הגנה אפקטיבית
גיל סבר - מנכ"ל סייפנד - עלות יישום פתרון להגנה על המידע מזליגה או גניבה הינה שבריר מעלויות הנזק הכלכלי הפוטנציאלי לארגון (מבלי להזכיר את הנזק התדמיתי שנגרם לארגון) ולכן מהווה השקעה אפקטיבית עם ROI מהיר וגבוה.
11/01/2008

תגיות:   אבטחה |


מהו החזון הטכנולוגי העיקרי שהחברה שלך דוחפת?

החזון של Safend הוא להיות חברה עולמית מובילה בתחום ההגנה על מידע ארגוני. החברה מתמקדת כיום בהגנה על המידע הרגיש הנמצא על המחשבים של כל עובדי הארגון ועל התקנים ומדיות נתיקות כגון Disk on Keys, CDs, DVDs, פלאפונים חכמים, מצלמות דיגיטליות, התקני תקשורת אלחוטיים ועוד.

פתרונות התוכנה הקיימים של Safend מזהים סיכונים פוטנציאליים ומונעים גניבת מידע, אובדן מידע וזליגת מידע. הפתרונות של Safend מאפשרים למנהל ה-IT בארגון לתכנן וליישם מדיניות אבטחת מידע ארגונית שמטרתה להגדיר איזה ציוד היקפי, אילו מכשירים ואילו התקני אחסון מידע מותר לחבר למחשבי הארגון וכן, להצפין את המידע שמאוחסן על התקנים אלו.

העובדים בארגון יכולים להשתמש בכל המוצרים וטכנולוגיות התקשורת המתקשרים למחשבים האישיים שלהם, כולל זיכרונות USB ניידים, רשתות אלחוטיות, טלפונים ניידים חכמים, התקני Bluetooth, ונגני מוסיקה דיגיטליים (iPod) בלי ליצור פרצת אבטחה בארגון.
כיצד ממש החזון שלכם את ההבטחה הבסיסית של הטכנולוגיה – להציע יותר תמורת פחות ?

במקרה של מוצרי הגנה, הם מאפשרים לארגון להשתמש בטכנולוגיות תקשוב מתקדמות שמגבירות את יעילות הארגון ותפוקתו, מבלי ליצור עלויות כבדות שעלולות להיגרם לארגון כתוצאה משימוש זדוני או רשלני בטכנולוגיות אלו.

המוצרים של Safend עושים זאת באופן שאיננו פוגע בתפוקה הארגונית ולכן מאפשרים לארגונים להפיק תועלת מטכנולוגיות הניידות (Mobile) וטכנולוגיות התקשורת המתפתחות באופן מתמיד וכמו כן ליהנות מהגברת התפוקה שטכנולוגיות אלו מאפשרות לארגון מבלי לסכן את המידע בארגון.

בנוסף, כיוון שהעלות הכוללת (TCO) של מוצרי ההגנה של Safend זניחה הן ביחס לעלות ההצטיידות בטכנולוגיות החדשות והן ביחס לעלות הנזק העלול להיגרם כתוצאה מפגיעה זדונית בארגון, היא משפרת את היחס בין התועלת לעלות של טכנולוגיות התקשוב החדשות.

מהם היתרונות הכלכליים המשמעותיים שיפיקו ארגונים שיישמו את החזון שלכם?

כ-60% מהמידע הרגיש בארגונים נמצא על המחשבים של משתמשי הקצה (לפי מחקר של IDC) ואובדן מידע פוגע ביותר מ-50% מהחברות (לפי מחקר של Forrester research). לפי מחקר של Ponomon Institute העלות של תקרית גניבת מידע מארגון מוערכת בשווי ממוצע של 4.8 מיליון דולר לכל תקרית ובעקבות פרסום ידיעה על אובדן או גניבה כאלו יורד השווי הממוצע של מניות החברה הנפגעת (אם היא ציבורית) ב-5% בממוצע ולוקח להן שנה להתאושש ולחזור לשווי המקורי (לפי מחקר של EMA Research).

עלות יישום פתרון להגנה על המידע מזליגה או גניבה הינה שבריר מעלויות הנזק הכלכלי הפוטנציאלי לארגון (מבלי להזכיר את הנזק התדמיתי שנגרם לארגון) ולכן מהווה השקעה אפקטיבית עם ROI מהיר וגבוה.

מעבר להיבט הכלכלי, מה תוכל להבטיח אישית לכל מנמ"ר שיאמץ את הפתרונות שאתה מציע?

אימוץ פתרון ההגנה של Safend יאפשר לך לזהות בעיות אבטחה והתנהגות מסוכנת או רשלנית של עובדים או משתמשים אחרים ברשת הארגונית שלך כגון עובדי קבלן, שעד היום לא התאפשר לך לראות, וייתכן שכלל לא היית מודע להם. ראייה זו תאפשר לך לתת פתרון מניעתי פרואקטיבי לבעיות שעלולות לגרום לארגון שלך נזקים כבדים למרות אמצעי האבטחה הקיימים שאתה משתמש בהם. תגלה גם שההתקנה, ההטמעה והניהול של הפתרון החדש קלים מכפי שחשבת ומאפשרים לעובדים להמשיך לעבוד בנוחות ולהמשיך לספק את תפוקת העבודה הרגילה שלהם.

בסוף היום, אחרי שתסתכל על הדוחות שמפיקה המערכת תבין ותוכל להציג להנהלת החברה כולה מהי החשיבות העצומה של המוצר ומהן הסכנות והאיומים הפוטנציאליים שמהם הצלחת להגן על הארגון. ההצלחה, מעבר להיבט הכלכלי, תתבטא גם בתדמית הארגון כלפי חוץ ובתדמית מחלקת אבטחת המידע בתוך הארגון.

איזה מיתוס מקובל בתחומי המחשב והאינטרנט תוכל להפריך על סמך ניסיונך?

קיימים שני מיתוסים בתחומי העיסוק של חברת Safend שניסיוני הראה לי שאינם נכונים. המיתוס הראשון הוא שניתן להגן על הארגון מבלי להשתמש בסוכני-תוכנה שרצים על כל מחשב ומחשב. המיתוס השני הוא שמנהלי ה-IT לא ייתנו להתקין סוכני-תוכנה נוספים על המחשבים בארגונים מעבר למה שכבר קיים היום.

בהקשר למיתוס הראשון, בסופו של דבר, כאשר הצורך והתועלת ברורים מעל לכל ספק וברור שללא סוכן-תוכנה לא ניתן להגן על הארגון, מתקבלת ההחלטה המתבקשת מאליה: חייבים לעשות את מה שנדרש כדי להגן על הארגון, ואם נדרש סוכן-תוכנה אז יותקן סוכן-תוכנה, כמובן
 התרעות pCon
מה לא מספרים על
הטכנולוגיות החדשות?

מצגות קצרות מרוכזות בחינם!

כדי לקבל חינם!
10 מצגות על "המוקשים הנסתרים של הטכנולוגיות המבטיחות ביותר" מלא את פרטיך עכשיו והמצגת הראשונה כבר בדרך אליך...
דוא"ל:
שם:
כן ,שלחו עכשיו
*לא נעביר המייל לגורם אחר.
**תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

בכפוף להוכחת אמינות ויעילות.

בהקשר למיתוס השני, אם ניתן להוכיח באמצעות בדיקת היתכנות כי סוכן-התוכנה הוא אמין, קל, איננו מעמיס ועובד בתאימות לשאר התוכנות שרצות על המחשב, אז מנהלי IT יסכימו להתקין ולעבוד איתו. בנקודה זו התאימות והאיכות הקפדנית עליהם שומרת Safend במוצריה עוד בשלב הפיתוח, תרמו לשבירת המיתוס כבר בשלבים המוקדמים של הוצאת המוצר לשוק.

אילו דברים היית ממליץ למנהלי המחשוב ליישם באופן מעשי, בהתבסס על החזון של החברה שלך?

עולם האבטחה בנוי משכבות ומעגלים רבים של אבטחה שרק שילוב נכון ומלא ביניהם נותן את התוצאה המקווה: הגנה כוללת ויעילה. כיוון שכמות וסוגי האיומים הולכת וגדלה ובמקביל גדלה גם כמות הפרצות האפשריות עקב השימוש בטכנולוגיות וכלים חדשים שבכל אחד מהם קיימות נקודות תורפה חדשות, נדרש לעדכן ולהוסיף שכבות ומעגלי אבטחה נוספים כל הזמן כדי לשמר יכולת אבטחה יעילה.

להלן שלושת הנקודות העיקריות שהייתי ממליץ למנהלי המיחשוב ליישם באופן מעשי כדי לעדכן ולהתאים את ההגנות הקיימות שלהם לתמונת האיומים המעודכנת:

 • לא להסתפק בהגנות הקיימות כיום מפני תוכנות תקיפה כגון וירוסים, סוסים טרויאנים וכו' אלא להוסיף מעגל אבטחה סביב המידע עצמו שיגן עליו מפני זליגה, אובדן או גניבה.

 • לא להסתפק בהגנה על השער הראשי של הארגון בלבד (Gateway) אלא ליצור מעגל אבטחה נוסף סביב כל מחשב ומחשב בארגון כיוון שעקב הניידות וריבוי הממשקים האלחוטיים והפיזיים כל מחשב הוא שער נוסף לעולם החיצוני ויש להגן גם עליו.

 • לא להסתפק בהגנה מפני תוקפים חיצוניים מרוחקים שמנסים לפגוע בארגון מרחוק מעל גבי האינטרנט אלא להוסיף מעגל אבטחה נוסף סביב עובדי האירגון ואנשים נוספים שיש להם גישה פיזית למחשבי האירגון (עובדים חיצוניים וכו') אשר יכולים לגרום נזק לארגון במזיד או בשוגג.


 • יש לך במה להעביר מסר חופשי למרבית מקבלי החלטות המיחשוב של מדינת ישראל במספר שורות. מה תרצה לומר להם?

  אבטחה היוותה תמיד את הגל השני שמגיע אחרי הגל הראשון של התקדמות טכנולוגית. הגל הראשון עוסק תמיד ב"אפשור" (enabling): איך ניתן להשתמש בטכנולוגיה חדשה (כגון WiFi, Disk on Key, וכו') כדי לשפר את היעילות והתפוקה. בגל הראשון מתמודדים עם בעיות של איך לגרום לטכנולוגיה לעבוד בצורה אמינה ורובסטית (למשל איך לוודא שקישור ה-WiFi שלי יעבוד תמיד בכל נקודה בעולם ובאופן שקוף) ורק בגל השני לאחר שהטכנולוגיה עובדת "נזכרים" גם במשמעויות האבטחה והסכנות הנגזרות ממנה וחושבים כיצד לטפל בהם.

  אינני מאמין כי ניתן לשנות את הסדר הזה לחלוטין או לעבוד מהרגע הראשון במקביל על סוגיות האפשור והאבטחה כי זו דרכו של עולם, אולם חשוב מאוד להקפיד לא לאפשר רווח בין הגל הראשון לגל השני ואם אפשר להבטיח חפיפה מסוימת בין הגלים על ציר הזמן.

  המסר החשוב הוא שאסור לנוח על זרי הדפנה לאחר הגל הראשון של הטמעת הטכנולוגיה, כי נקודת הזמן הזו היא נקודת תורפה משמעותית שפעמים רבות מנוצלת היטב ע"י תוקפים למיניהם.

  לכן, כשמטמיעים טכנולוגיית תקשוב חדשה יש לתכנן את שלב האבטחה כחלק אינטגרלי של פרויקט ההטמעה ולהתניע את השלב הזה לפני שמסתיים שלב האפשור, כדי שלא תיווצר "הפירצה הקוראת לגנב" בין השלבים.  פרטים ביוגרפיים

  גיל סבר בעל תואר ראשון בהנדסת אלקטרוניקה מהטכניון בחיפה ותואר שני בהנדסת אלקטרוניקה מאוניברסיטת תל אביב. שרת 18 שנים בחיל המודיעין שם ניהל פרויקטי פיתוח מתקדמים בתחומי תקשורת ואבטחת מידע. לאחר שפרש מצה"ל שימש כמנהל הפיתוח של חברת ההזנק ארוסקאוט וכ-COO של חברת ECTEL. בשנת 2003 יזם והקים עם שותפים את חברת Safend העוסקת באבטחת מידע והוא משמש כמנכלה מאז היוסדה.

  Safend הינה מפתחת של תוכנת אבטחת מידע חדשנית לארגונים המאפשרת יעילות וגמישות מרבית לעובדים מבלי לפגוע בביטחון הארגון. מוצריה של סייפנד, Auditor Safend ו-Safend Protector, מספקים לארגונים יכולות בקרה ואכיפה של מדיניות אבטחת מידע למניעת זליגת מידע וחדירה אל תוך הארגונים באמצעות מחשבי קצה מסוגים שונים, ובכלל זה מכשירים ניידים חכמים, ערוצי תקשורת פיזיים ואלחוטיים, התקני זיכרון חיצוניים ועוד. בין לקוחותיה של החברה מוסדות ממשלה, בנקים גדולים וחברות טלקום ברחבי העולם.

  מנכ''לים של חברות IT שמעוניינים להתראיין במסגרת מדור זה, מוזמנים לפנות לעורך.
    המלץ
  לחברים
      
  קבל עידכונים RSS    FACEBOOK          TWITTER

   
     הקודם  דרג וצפה בתוצאות  4  5  6  7  8  9  10 הבא   
   
    התרעות pCon
  מה לא מספרים על
  הטכנולוגיות החדשות?

  מצגת תובנות קצרה מרוכזת ובחינם!


  כדי לקבל חינם! 10 מצגות על "המוקשים הנסתרים של הטכנולוגיות המבטיחות ביותר"
  מלא את פרטיך עכשיו והמצגת הראשונה כבר בדרך אליך...
  דוא"ל: שם:
  שלחו המצגת עכשיו
  *לא נעביר המייל לגורם אחר, בהתחייבות!      **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.


  להרחבה וקבלת מידע מיידי נוסף, עבור לדף המלא עכשיו!


    עוד בחזון המנכ''ל
  התפרסם ב-21/12התפרסם ב-26/10התפרסם ב-5/10 לריכוז הארכיונים
  להפוך כל אתר לנגיש לכל אדםלבחור בפתרונות המתקדמים ביותרהדבר הבא באבטחת מידע: SAAS לארכיון חזון המנכ''ל

    פרסום בטקסט

     המסלול היומי למסלול היומי בתמונות           
  ארכיון בראש החדשותארכיון אתר נבחרארכיון הכרזה מועילהארכיון הטיפ המרכזי
  גוגל ו-facebook הצטרפו לארגון dataportability המוקדש לשיתוף מידע בין גולשים, ולמעבר חופשי של מידע ויישומים בין רשתות חברתיות. מדוע מדובר בצעד מפתיע? אילו מכשולים צפויים בדרך? והאם הספאמרים יכולים להתחיל לחגוג?אתר ifeel הוא אתר לייף סטייל (life style) בידורי במהותו המציע מגוון תכנים לגולש. באיזו טכנולוגיה ייחודית מופעל האתר? אילו תכנים הוא מציע?toyo ram תשווק בישראל את ה-disk on key הקטן בעולם - 1 ג`יגה של מידע בפחות מגרם. איפה ניתן להשיג אותו? מה מהירות הקריאה והכתיבה?הבעיהמחירי הדלק בישראל, בשונה משאר העולם, מרקיעים שחקים בעקבות המיסוי האדיר שמטילה המדינה. איך בכל זאת, תוכלו לצמצם בהוצ
  גוגל ו-Facebook: העברת מידע חופשיתifeelה-Disk On Key הקטן בעולם!FullTank - מהי תחנת הדלק הזולה ביותר?

    קצר ולעניין
  שדרוג השליטה ובקרת המובייל  לצפייה בסרטון בפחות מ-2 דקות - לחץ כאן


    תשובות המומחה

  לחלוק, לשתף, לעורר השראה ולהעצים מנהלי מידע, זה המוטו של קובי שפיבק Bsc ו- MBA. קובי הוא מורה דרך טכנולוגי שמלווה את עולם המחשוב: כתכנת, מהנדס, מנהל, יזם, עיתונאי, יועץ ומרצה, משנת 1976. כעורך הראשי של תחקירי pCon הוא כתב וערך ב-19 השנים האחרונות, למעלה מ-960 תחקירים מקצועיים, שמסייעים למנהלי מחשוב במאות ארגונים, ליהנות מיותר עניין, זמן פנוי וכסף זמין.

  מנהלי מחשוב, שמעוניינים לקרוא או להפנות לקובי שפיבק שאלות מקצועיות, מוזמנים לעשות זאת במסגרת תשובות המומחה.

  הפעם הוא עונה לשאלות הבאות :

 • מה ההשלכות של קונסיומריזציה לארגונים? מה הסיכון ממנה?
 • אילו תמורות רואים בשוק הוירטואליזציה?
 • מה היתרונות בצריכת שרותים "בענן" מספק מקומי?


 • רוצים תוכן שימושי בעל ערך?!...
  תוכלו לקבל זאת כאן ובחינם!


  הצטרף ל-pConTip

  ותקבל את הטיפים והסרטונים הכי טובים שיש ובחינם!

  ניוזלטר שבועי קצר וחינמי, מביא המלצות למאמרים, תוכנות מועילות, קיצורי דרך שימושיים, פרשנות לחדשות מרכזיות וסרטונים ייחודים, על הטכנולוגיות הכי מרתקות שיש היום.

  הכנס עכשיו את שמך והמייל, ולחץ על כפתור " לחץ כאן ועכשיו "  דוא"ל
  שם
    המלץ לחבר
  ואהבת לרעך כמוך...

  אם לא מצאת שירות זה כשימושי, בבקשה ספר לנו. אם אתה כן נהנה מהשירות שתף חברים שגם להם הוא יכול לעזור. תחשוב על החיוך, הסיפוק, ההרגשה הטובה, כשגם רעך ייהנה כמוך והמלץ עכשיו.


    
   pConTop
  המלצות למנהלי מידע
  הכי מעניין וחשוב במחשוב
  פרשנות מעשית והכוונה לנושאי מפתח


  כדי להתעדכן מדי שבוע במשמעויות המעשיות של החדשות החשובות, וכן לדעת מה הם נושאי המפתח המרכזים בענף? מלא את פרטיך עכשיו ותקבל מדי שבוע ניוזלטר קצר וחינמי!
  דוא"ל:
  שם:

  כן ,שלחו הגיליון
  *לא נעביר המייל לגורם אחר!
  **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

   ערוץ סרטוני pCon ביוטיוב
   משרות הייטק בשיתוף AllJobs
   pConTip
  הטיפים והסרטונים
  הכי טובים שיש!
  המלצות * חידושים * קיצורי דרך


  חינם! הרשם לניוזלטר שבועי קצר, של טיפים שימושיים ומסקרנים ולקט המלצות על סרטוני החידושים הטכנולוגיים הכי מרתקים שיש. הרשם עכשיו.

  דוא"ל:
  שם:

  כן ,שלחו הגיליון
  *לא נעביר המייל לגורם אחר!
  **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

     תוכן לפי נושא
   
      אבטחה
      אינטרנט
      חומרה
      יישומים
      ניהול
      סלולר
      עובדים
      עסקים
      שירותים
      תוכנה
      תקשורת
      תשתיות
   מודעות דרושים
   איך להתעדכן וליצור קשר
  RSS התעדכן ב-RSS
  RSS התעדכן ב-Google+
  FACEBOOK התעדכן בפייסבוק
  in התעדכן בלינקדין
  TWITTER להתעדכן ביוטיוב
  TWITTER התעדכן בטוויטר
  TWITTER צור קשר במייל
   לתשומת ליבך
   
  ©כל הזכויות שמורות | אודותינו | צור קשר | פרסם אצלנו | תנאי שימוש | מפת האתר | דף הבית
  לפרופיל ה Google+ | מה דעתך? | מדיניות פרטיות | RSS  | | לימודי מדעי המחשב