אתר www.pCon.co.il - pCon-line

רק הדובדבנים והקצפת של המחשוב

רק לאנשים שמגיע להם לקבל את המעניין ביותר
תאור האתר
אתר pCon-line נמנה על אתרי התוכן הגדולים במדינת ישראל והוא משמש כפורטל מקצועי ודף בית למנהלי מחשוב ומשתמשים מתקדמים. במסגרת מסלול יומי קצר, הוא מסנן ומציע רק את החדשות החשובות והמעניינות ביותר. כיום הוא מציע מעל 20 שירותים, שנועדו לספק פתרונות אמיתיים, שימושיים ומועילים, לאנשים שעוסקים ומתעניינים בתחומי המחשוב ואינטרנט - לעדכון שוטף, לחיפוש מידע, כלי עזר ושירותים ייחודיים.
יתרונותיו הבולטים
רק "קצפת ודובדבנים"... או רק מה שמעניין, מועיל ומהנה, בעולם המחשוב ואינטרנט יחד עם מידע מקצועי, איכותי, מסונן ואמין, זאת מהות ההצעה של אתר pCon-line. בזמן קצר, ניתן להתעדכן וליהנות, לדעת, להבין ולשלוט, במה שבאמת הכי שימושי וחשוב.
למה לבחור בו?
אתר pCon-line מתבסס על מרכז מידע pCon שמתדרך את מרבית מנהלי המחשוב המובילים בישראל זאת השנה השש עשרה. הוא מספק הכוונה ומיקוד שמתבססים על פרספקטיבה מקצועית רחבה, מעמיקה ואמינה, בו זמנית עם תמצות ומיקוד בתכנים החשובים ביותר. הוא גם מספק אנקדוטות ומבט משעשע על עולם המחשוב.
באתר pCon-line תמצא דרך קלה, מהירה ונוחה לצרכים אלה:
עדכון בחדשות
חיפוש מידע
הרחבת אופקים מקצועית
השבחת היכולת האישית
הכרת אתרים שימושיים
הכרת מוצרים חדשים
איתור משרה חדשה
הכוונה וחיסכון ברכש PC
בחירת כנסים והכשרות
אתנחתא לכיף
עוד באתר המלצות על האתרים הטובים ביותר באינטרנט וכן שורה של כלי עזר שימושיים - אינדקס למחשוב, מתחם דרושים, מחירון לרכש, לוח אירועים, לוח הכשרות ועוד. מידע נוסף ניתן לקבל בטלפון 03-9667939 ובמייל  admin@pcon.co.il.
קרא על שירותי האתר הרעיון של pCon לדף הבית המלץ לחבר