הכר האתר     260+ תחקירים בתחומי המחשוב     הצטרף כמנוי
יום ראשון 29 מרץ 2020  
חפש תחקיר    
    
   
אודותינו צור קשר  

הבולטים באתר pCon
  התחקיר השבוע  
  בלוג העורך  
  להכיר טכנולוגיות  
  pConTop  
  pConTip  
  אתרים נבחרים  
  הכרזה מועילה  
  טיפים שימושיים  
  סרטונים מומלצים  
  תחקיר דוגמא  
המחשוב בארץ
  גוגל ניוז  
  דיילי מיילי  
  דה מרקר IT  
  גלובס  
  כלכליסט IT  
  קפטן אינטרנט  
  Ynet  
  NRG טכנולוגיה  
  וואלה טק  
  News1 - מחשבים  
המחשוב בעולם
  Google News  
  CNET  
  CIO  
  CIOInsight  
  ZDNet  
  InformationWeek  
  Computerworld  
  eWeek  
  itworld  
  Yahoo!  
קריירה
  דה מרקר קריירה  
  גלובס קריירה ויזמות  
  כלכליסט קריירה  
  CIO Careers  
  CIOInsight Careers  
  CIO U C&S  
  I.W - Global CIO  
  TechRep. Careers  
  CNN Careers  
  forbes Careers  
תשתיות
  ERP.ORG.IL  
  אנשים ומחשבים  
  InfoWorld  
  Virtualization.com  
  CIO-Virtualization  
  IW - Cloud  
  database  
  CRM Daily  
ניידות וסלולר
  סלולרי  
  GSM-Israel  
  גאדג'טי  
  חורים ברשת  
  אנשים ומחשבים  
  CIO - Mobile  
  silicon.com/Mobile  
  CNET Smartphones  
  Coolsmartphone  
  pocketnow.com  
רשתות חברתיות
  חורים ברשת  
  אקטיב & מרקטינג  
  ZVAGELSKY  
  Alltop  
  Mashable  
  SocialMedToday  
  SocialMedExam  
  TechNewsWorld  
  SocialNetWatch  
  CIO- Web 2.0  
תוכנה
  קפטן אינטרנט  
  I.W - Software  
  אנשים ומחשבים  
  וואטצאפ  
  ניוזגיק - פיתוח  
  BetaNews  
  developer  
  SoftwareDevNews  
  .net magazine  
  The Register  
לאינדקס השימושי של pCon סגור שימושון

   שירותי pCon   
pCon הרעיון
תחקירי pCon
התרעות pCon
pConTop
pConTip
פרסום ייחודי
תחקיר דוגמא
105 תחקירים
103 המלצות
    RSS 
 משרות הייטק
   קרא באתר   
    התחקיר השבוע
    שימושון
    בראש החדשות
    פרשנויות
    בלוג העורך
    לוח ארועים
    רכש מחשבים
    מדד ה-PC
    אתר נבחר
    הכרזה מועילה
    טיפ שימושי
    סרטון מומלץ
    מחקרים
    דווח מאירועים
    במה מקצועית
    מילון pCon
    אינדקס

  תוכן לפי נושא  
     אבטחה
     אינטרנט
     חומרה
     יישומים
     ניהול
     סלולר
     עובדים
     עסקים
     שירותים
     תוכנה
     תקשורת
     תשתיות

  דיווחים מארועים

מנכ"ל מיקרוסופט, סטיב באלמר, השיק את הקמפוס החדש של מרכז המו"פ האסטרטגי בישראל. באלמר: "נמשיך להשקיע בישראל" סטיב באלמר בישראל
 
סטיב באלמר בישראל
מנכ"ל מיקרוסופט, סטיב באלמר, השיק את הקמפוס החדש של מרכז המו"פ האסטרטגי בישראל. באלמר: "נמשיך להשקיע בישראל"
22/05/2008

תגיות:   תוכנה |


מנכ"ל מיקרוסופט סטיב באלמר השיק אתמול את הקמפוס החדש של מרכז המחקר והפיתוח האסטרטגי של מיקרוסופט בישראל. ההשקה התקיימה במעמד נשיא המדינה שמעון פרס, בכירי תעשיית ההיי-טק ועובדי מיקרוסופט בישראל.

הקמפוס החדש משתרע על פני 2 בניינים חדשים במתחם גב ים בהרצליה פיתוח (בניינים 5,6) בשטח של כ-13,000 מ"ר. עם השקתו יפעל מרכז המו"פ של מיקרוסופט בישראל בשני אתרים: במת"ם בחיפה, שהוקם ב-1991, ובקמפוס החדש בהרצליה. מרכז המו"פ – על שני אתריו – מעסיק כיום יותר מ-600 אנשי מקצוע ובשנה הקרובה יגויסו כ-150 נוספים שעמם יגיע המספר הכולל של עובדי המו"פ בארץ לכ-750 איש.

סטיב באלמר, מנכ"ל מיקרוסופט: "ההצלחה של מיקרוסופט נובעת מהתמקדות באימוץ החדשנות על כל סוגיה בחברה. ישראל היא דוגמה מצוינת לחדשנות מופלאה שמיקרוסופט מפתחת ברחבי העולם. אני צופה שחשיבותה של ישראל למיקרוסופט כמרכז של חדשנות תגדל באופן משמעותי בשנים הקרובות וההשקה של הקמפוס החדש היא צעד גדול קדימה בתהליך זה. אנו מחויבים להמשך ההשקעות בישראל, לתמיכה בצמיחה וליצירת הזדמנויות חדשות".

"BI היא כיום הטכנולוגיה החשובה ביותר למנהלי מחשוב בארגונים גדולים", אמר באלמר במענה לשאלתנו. לדבריו, "התובנות שניתן להפיק מטכנולוגיה זאת מאפשרות להסתכל על הארגון במבט רחב ולשאוב מידע שיוביל להזדמנויות חדשות ויצירת עסקים חדשים". עוד הוא הוסיף ואמר אמר בטקס ההשקה כי "מיקרוסופט היא חברה ישראלית כמעט כמו שהיא אמריקאית".

"ישראל היא דוגמה מצוינת לחדשנות מופלאה שמיקרוסופט מפתחת ברחבי העולם, כאשר הוא צופה שחשיבותה של ישראל למיקרוסופט כמרכז של חדשנות תגדל באופן משמעותי בשנים הקרובות וההשקה של הקמפוס החדש היא צעד גדול קדימה בתהליך זה". משה ליכטמן, סגן נשיא מיקרוסופט העולמית ונשיא המו"פ בישראל אמרי כי: "פתיחת הקמפוס החדש הוא שיאו של תהליך התרחבות חסר תקדים בפעילויות המו"פ של החברה שתביא למנועי צמיחה עתידיים של החברה".

נשיא המדינה היה אורח הכבוד בטקס חנוכת מרכז המחקר והפיתוח של מיקרוסופט בהרצליה. הנשיא אמר לעשרות המדענים ואנשי ההיי טק שהשתתפו באירוע: " אם אשתמש בשפתכם, שאיפת ישראל היא להפוך ממדינה שזקוקה לחומות למדינה שפותחת חלונות (windows). חברות כמו מיקרוסופט פועלות משיקולים של רצון טוב ומעורבות בפוליטיקה העולמית מאחר שהן מעוניינות ביציבות, בשלום, והן אינן מקבלות אפליה. הן מנמיכות גבולות ומוחקות דעות קדומות. במזה"ת הכוח של הכלכלה יכול להיות התמריץ הטוב לשלום, הלוואי ששכנינו יבינו זאת." הנשיא התייחס בדבריו לתרומתו של ההיי טק למדינה ואמר, "מרכז הפיתוח של מיקרוסופט בחיפה הוא יוצא מהכלל, יש שם אנשים מסורים, איכותיים וכישרוניים והיום אנחנו מכפילים את היכולות האלה במרכז מיקרוסופט החדש בהרצליה." הנשיא הודה לבאלמר על היוזמה, על שיתוף הפעולה ועל הניסיון המתמשך לשפר את העולם.

מנכ"ל מיקרוסופט העולמית אמר לנשיא פרס: "המילים שלך מעוררות השראה, אני שמח לפתוח את המרכז האסטרטגי של מיקרוסופט בהרצליה בשנת השישים לישראל." באלמר הוסיף כי במיקרוסופט "מאמינים שהעתיד של תחום המידע תומן בחובו סיכויים והזדמנויות רבות ולכן החברה קנתה חמש חברות ישראליות בתל אביב שהיא שנייה רק לעמק הסיליקון במערכת החינוך בקרנות הון הסיכון, פעילות הסטארט אפ וכושר ההמצאה והיצירתיות של האנשים."

משה ליכטמן, סגן נשיא מיקרוסופט העולמית ונשיא המו"פ בישראל: "פתיחת הקמפוס החדש הוא שיאו של תהליך התרחבות חסר תקדים בפעילויות המו"פ של מיקרוסופט בישראל בשנתיים האחרונות במהלכן הפקידה מיקרוסופט בידינו אחריות גדולה על מספר תחומי מפתח שיהפכו למנועי צמיחה עתידיים של החברה. אני מברך את עובדי מרכז הפיתוח ביום חג זה לנו, למדינה ולתעשיית ההיי-טק הישראלית ומשוכנע שנתמודד בהצלחה עם האתגרים הטכנולוגיים הגדולים שניצבים בפנינו".

דני ימין, מנכ"ל מיקרוסופט ישראל: "טכנולוגיות מיקרוסופט שינו את אורח החיים בישראל והיוו גם מנוף כלכלי אדיר למשק הישראלי: תעשיה של מיליארדים, ייעול ארגוני וייצוא גדול. מרכז
 התרעות pCon
מה לא מספרים על
הטכנולוגיות החדשות?

מצגות קצרות מרוכזות בחינם!

כדי לקבל חינם!
10 מצגות על "המוקשים הנסתרים של הטכנולוגיות המבטיחות ביותר" מלא את פרטיך עכשיו והמצגת הראשונה כבר בדרך אליך...
דוא"ל:
שם:
כן ,שלחו עכשיו
*לא נעביר המייל לגורם אחר.
**תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

המו"פ מביא עמו בשורה נוספת לתעשייה המקומית: אנו נהיה מהמיישמים הראשונים של טכנולוגיות חדישות שיפותחו במרכז המו"פ וישראל תוכל להיות חלוצה גם בהצגת הערך שלהן לשוק העולמי. ברכותיי לכל אנשי הפיתוח ביום חשוב זה"

סטיב באלמר ביקר בפעם האחרונה בישראל בשנת 2004 ובעקבותיו הגיע גם ביל גייטס לביקורו הראשון בארץ בשנת 2005. הביקורים של השניים חוללו מפנה משמעותי בהתייחסותה של מיקרוסופט לישראל ובעקבותיהם הוחלט על הפיכת מרכז המו"פ המקומי לאחת הזרועות האסטרטגיות של החברה בעולם.

באפריל 2006 חזר לישראל משה ליכטמן, סגן נשיא מיקרוסופט העולמית, ומונה לנשיא מרכז המו"פ בישראל, שאחראי על כלל פעילויות הפיתוח הטכנולוגי בארץ – בחיפה ובהרצליה. מינוי זה נתן את האות להרחבה מואצת של פעילויות המו"פ של מיקרוסופט בישראל ולהרחבת שיתוף הפעולה עם תעשיות ההיי-טק והון-הסיכון בישראל. מיקרוסופט העניקה למרכז המורחב מעמד ייחודי של מרכז מו"פ אסטרטגי – שניתן עד עתה רק למרכזים בהודו ובסין. כן הוחלט על הקמת הקמפוס החדש שהושק היום. באותה העת החל גיוס מאסיבי של מאות אנשי מקצוע בכירים ומצבת העובדים צמחה בכ-400% בשנתיים האחרונות. בתהליך זה חזרו לישראל עשרות ישראלים – ביניהם בכירים במיקרוסופט העולמית ובחברות אחרות – שהחליטו לחזור ארצה ולהצטרף למרכז המו"פ.

תחומי הפיתוח

מרכז המו"פ של מיקרוסופט בישראל מפתח טכנולוגיות ומוצרים במספר תחומים וביניהם: טלקום, אבטחה, תמיכה אוטומטית במחשבים ביתיים (PC Health) ועוד. בנוסף הוקמו בו סטארט-אפים פנימיים (אינקובציות) שמהווים חיל חלוץ בבניית שווקים גלובאליים חדשים עבור מיקרוסופט העולמית בתחומי הטלקום, האינטרנט, הבידור הדיגיטלי - ועתידים לספק מוצרי תוכנה מסחריים למאות מיליוני משתמשים ברחבי העולם.

בחודש מרץ 2008 פתחה מיקרוסופט בתוך מרכז המו"פ בישראל גם את מעבדות החדשנות (Innovation Labs) היחידות מחוץ לארה"ב. מעבדות החדשנות עוסקות במחקר יישומי וייחודן טמון בשילוב בין מחקר אקדמי לבין מחקר ופיתוח לצורך יישום בשוק המסחרי, בראייה של 3-5 שנים קדימה. אין למעבדות הללו יעדים פיסקאליים או יעדים אקדמיים אלא מטרה אחת – לפתח את הטכנולוגיה פורצת הדרך הבאה (disruptive technology) "הדבר הגדול הבא", שישנה את כללי המשחק בשוק ויהיו לו השלכות כלכליות מרחיקות לכת. הפרויקטים במעבדות החדשנות יתפרסו על תחומים מגוונים וביניהם: שירותים וטכנולוגיות לעולם המקוון ובכללם חיפוש, פרסום וניווט חכם, שירותים וטכנולוגיות בידוריות ומחקר בתחומים מתעוררים.

הרחבת הפעילות עם תעשיית ההיי-טק בישראל

מרכז המו"פ בישראל עוסק גם בטיפוח והעמקת הקשרים הטכנולוגיים של מיקרוסופט עם חברות סטארט-אפ, קרנון הון סיכון והאקדמיה. מגוון הפעילויות בתחום זה מסייעות לתעשיית ההיי-טק המקומית להכיר את כיווני ההתפתחות ומפת הדרכים הטכנולוגית של מיקרוסופט ולבדוק אפשרויות לשיתופי פעולה.

במסגרת זו אירח מרכז המו"פ משלחות של בכירי המנהלים במיקרוסופט העולמית בדרגי סגן נשיא ומנכ"לים של יחידות עסקיות במיקרוסופט העולמית לפגישות עם חברות סטארט-אפ, קרנון הון סיכון ואקדמיה. הביקורים סייעו לבכירי מיקרוסופט להעמיק את ההיכרות עם היכולות הטכנולוגיות, הסביבה העסקית , האקדמית והפוטנציאל הגלום במגזר ההיי טק הישראלי. בנוסף ארגן מרכז המו"פ ביקורים של חברות סטארט-אפ ישראליות במטה החברה ברדמונד, לצורך הצגת יכולותיהן בפני מנהלי החברה.

כלל הפעילויות הללו סייעו בשנתיים האחרונות למיקרוסופט העולמית ברכישה של חברות סטארט-אפ ישראליות. בתקופה זו רכשה מיקרוסופט 5 חברות סטארט אפ ישראליות ש- 4 מתוכן השתלבו על עובדיהן והטכנולוגיות שפיתחו במרכז המו"פ בישראל:

Whale Communications – נרכשה במאי 2006. – מפתחת מוצרים לגישה מאובטחת: SSL VPN.
Gteko – נרכשה בנובמבר 2006 – מפתחת כלי תמיכה אוטומאטיים למחשבים ביתיים.
Secure Dimensions – נרכשה בינואר 2007 – פיתחה כלי להתמודדות עם פיראטיות.
Yadata – נרכשה במרץ 2008 – מפתחת טכנולוגיות לזיהוי ופילוח קבוצות של לקוחות ע"פ דפוסי התנהגות.
Kidaro – נרכשה במאי 2008 – מפתחת טכנולוגיות לווירטואליזציה בסביבה ארגונית.  המלץ
לחברים
    
קבל עידכונים RSS    FACEBOOK          TWITTER

 
   הקודם  דרג וצפה בתוצאות  4  5  6  7  8  9  10 הבא   
 
  התרעות pCon
מה לא מספרים על
הטכנולוגיות החדשות?

מצגת תובנות קצרה מרוכזת ובחינם!


כדי לקבל חינם! 10 מצגות על "המוקשים הנסתרים של הטכנולוגיות המבטיחות ביותר"
מלא את פרטיך עכשיו והמצגת הראשונה כבר בדרך אליך...
דוא"ל: שם:
שלחו המצגת עכשיו
*לא נעביר המייל לגורם אחר, בהתחייבות!      **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.


להרחבה וקבלת מידע מיידי נוסף, עבור לדף המלא עכשיו!


  עוד בדיווחים מארועים
התפרסם ב-9/4התפרסם ב-26/3התפרסם ב-5/3 לריכוז הארכיונים
הכרזות חשובות לפלטפורמות ארגוניותלחזור ליסודות ומי מובילים ב-IT?מערכות המידע יוצרות יתרון תחרותי לארכיון הדיווחים

  פרסום בטקסט

  ארכיון העשרה מקצועית
ארכיון משמעויות לחדשות ארכיון מחקרים מחדשים ארכיון מדווחים מארועים ארכיון הבמה המקצועית
סקר ועדת המדרוג לאינטרנט הישראלי חושף לראשונה את נתוני הרייטינג המהימנים ביותר עד כה של אתרי האינטרנט המובילים בישראל. מי נמצא בראש הרשימה? איך נמדדו הנתונים? ואיזה פיתרון קל ונוח אנחנו מציעים, כדי להגיע לכולם? גרטנר: ההכנסות הכלל עולמיות ממוליכים למחצה גדלו באחוז אחד וצפויות להגיע ב-2011 ל- 302 מיליארד דולר. אינטל מובילה במקום הראשון זו השנה העשרים ברציפות, וב-2011 מציינת את נתח השוק הגבוה ביותר שלה אי-פעם - % 16.9 `סגן נשיא אינטל העולמית: חישוב-על הוא חלק משמעותי מאוד ביכולת אסטרטגית של מדינה`. מאיה קומרוב, מנכ`לית בלאט לפידות יישומים ארגוניים: `מהפכת הרשתות החברתיות בארגונים היא לא משהו שיקרה בעתיד, היא כאן ועכשיו`.
דרוג משמעויות לחדשות דרוג מחקרים מחדשים דרוג מדווחים מארועים דרוג הבמה המקצועית
  קצר ולעניין
שדרוג השליטה ובקרת המובייללצפייה בסרטון בפחות מ-2 דקות - לחץ כאן


  תשובות המומחה

לחלוק, לשתף, לעורר השראה ולהעצים מנהלי מידע, זה המוטו של קובי שפיבק Bsc ו- MBA. קובי הוא מורה דרך טכנולוגי שמלווה את עולם המחשוב: כתכנת, מהנדס, מנהל, יזם, עיתונאי, יועץ ומרצה, משנת 1976. כעורך הראשי של תחקירי pCon הוא כתב וערך ב-19 השנים האחרונות, למעלה מ-960 תחקירים מקצועיים, שמסייעים למנהלי מחשוב במאות ארגונים, ליהנות מיותר עניין, זמן פנוי וכסף זמין.

מנהלי מחשוב, שמעוניינים לקרוא או להפנות לקובי שפיבק שאלות מקצועיות, מוזמנים לעשות זאת במסגרת תשובות המומחה.

הפעם הוא עונה לשאלות הבאות :

 • מה ההשלכות של קונסיומריזציה לארגונים? מה הסיכון ממנה?
 • אילו תמורות רואים בשוק הוירטואליזציה?
 • מה היתרונות בצריכת שרותים "בענן" מספק מקומי?


 • רוצים תוכן שימושי בעל ערך?!...
  תוכלו לקבל זאת כאן ובחינם!


  הצטרף ל-pConTip

  ותקבל את הטיפים והסרטונים הכי טובים שיש ובחינם!

  ניוזלטר שבועי קצר וחינמי, מביא המלצות למאמרים, תוכנות מועילות, קיצורי דרך שימושיים, פרשנות לחדשות מרכזיות וסרטונים ייחודים, על הטכנולוגיות הכי מרתקות שיש היום.

  הכנס עכשיו את שמך והמייל, ולחץ על כפתור " לחץ כאן ועכשיו "  דוא"ל
  שם
    המלץ לחבר
  ואהבת לרעך כמוך...

  אם לא מצאת שירות זה כשימושי, בבקשה ספר לנו. אם אתה כן נהנה מהשירות שתף חברים שגם להם הוא יכול לעזור. תחשוב על החיוך, הסיפוק, ההרגשה הטובה, כשגם רעך ייהנה כמוך והמלץ עכשיו.


    
   pConTop
  המלצות למנהלי מידע
  הכי מעניין וחשוב במחשוב
  פרשנות מעשית והכוונה לנושאי מפתח


  כדי להתעדכן מדי שבוע במשמעויות המעשיות של החדשות החשובות, וכן לדעת מה הם נושאי המפתח המרכזים בענף? מלא את פרטיך עכשיו ותקבל מדי שבוע ניוזלטר קצר וחינמי!
  דוא"ל:
  שם:

  כן ,שלחו הגיליון
  *לא נעביר המייל לגורם אחר!
  **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

   ערוץ סרטוני pCon ביוטיוב
   משרות הייטק בשיתוף AllJobs
   pConTip
  הטיפים והסרטונים
  הכי טובים שיש!
  המלצות * חידושים * קיצורי דרך


  חינם! הרשם לניוזלטר שבועי קצר, של טיפים שימושיים ומסקרנים ולקט המלצות על סרטוני החידושים הטכנולוגיים הכי מרתקים שיש. הרשם עכשיו.

  דוא"ל:
  שם:

  כן ,שלחו הגיליון
  *לא נעביר המייל לגורם אחר!
  **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

     תוכן לפי נושא
   
      אבטחה
      אינטרנט
      חומרה
      יישומים
      ניהול
      סלולר
      עובדים
      עסקים
      שירותים
      תוכנה
      תקשורת
      תשתיות
   מודעות דרושים
   איך להתעדכן וליצור קשר
  RSS התעדכן ב-RSS
  RSS התעדכן ב-Google+
  FACEBOOK התעדכן בפייסבוק
  in התעדכן בלינקדין
  TWITTER להתעדכן ביוטיוב
  TWITTER התעדכן בטוויטר
  TWITTER צור קשר במייל
   לתשומת ליבך
   
  ©כל הזכויות שמורות | אודותינו | צור קשר | פרסם אצלנו | תנאי שימוש | מפת האתר | דף הבית
  לפרופיל ה Google+ | מה דעתך? | מדיניות פרטיות | RSS  | | לימודי מדעי המחשב