הכר האתר     260+ תחקירים בתחומי המחשוב     הצטרף כמנוי
שבת 26 ספטמבר 2020  
חפש תחקיר    
    
   
אודותינו צור קשר  

הבולטים באתר pCon
  התחקיר השבוע  
  בלוג העורך  
  להכיר טכנולוגיות  
  pConTop  
  pConTip  
  אתרים נבחרים  
  הכרזה מועילה  
  טיפים שימושיים  
  סרטונים מומלצים  
  תחקיר דוגמא  
המחשוב בארץ
  גוגל ניוז  
  דיילי מיילי  
  דה מרקר IT  
  גלובס  
  כלכליסט IT  
  קפטן אינטרנט  
  Ynet  
  NRG טכנולוגיה  
  וואלה טק  
  News1 - מחשבים  
המחשוב בעולם
  Google News  
  CNET  
  CIO  
  CIOInsight  
  ZDNet  
  InformationWeek  
  Computerworld  
  eWeek  
  itworld  
  Yahoo!  
קריירה
  דה מרקר קריירה  
  גלובס קריירה ויזמות  
  כלכליסט קריירה  
  CIO Careers  
  CIOInsight Careers  
  CIO U C&S  
  I.W - Global CIO  
  TechRep. Careers  
  CNN Careers  
  forbes Careers  
תשתיות
  ERP.ORG.IL  
  אנשים ומחשבים  
  InfoWorld  
  Virtualization.com  
  CIO-Virtualization  
  IW - Cloud  
  database  
  CRM Daily  
ניידות וסלולר
  סלולרי  
  GSM-Israel  
  גאדג'טי  
  חורים ברשת  
  אנשים ומחשבים  
  CIO - Mobile  
  silicon.com/Mobile  
  CNET Smartphones  
  Coolsmartphone  
  pocketnow.com  
רשתות חברתיות
  חורים ברשת  
  אקטיב & מרקטינג  
  ZVAGELSKY  
  Alltop  
  Mashable  
  SocialMedToday  
  SocialMedExam  
  TechNewsWorld  
  SocialNetWatch  
  CIO- Web 2.0  
תוכנה
  קפטן אינטרנט  
  I.W - Software  
  אנשים ומחשבים  
  וואטצאפ  
  ניוזגיק - פיתוח  
  BetaNews  
  developer  
  SoftwareDevNews  
  .net magazine  
  The Register  
לאינדקס השימושי של pCon סגור שימושון

   שירותי pCon   
pCon הרעיון
תחקירי pCon
התרעות pCon
pConTop
pConTip
פרסום ייחודי
תחקיר דוגמא
105 תחקירים
103 המלצות
    RSS 
 משרות הייטק
   קרא באתר   
    התחקיר השבוע
    שימושון
    בראש החדשות
    פרשנויות
    בלוג העורך
    לוח ארועים
    רכש מחשבים
    מדד ה-PC
    אתר נבחר
    הכרזה מועילה
    טיפ שימושי
    סרטון מומלץ
    מחקרים
    דווח מאירועים
    במה מקצועית
    מילון pCon
    אינדקס

  תוכן לפי נושא  
     אבטחה
     אינטרנט
     חומרה
     יישומים
     ניהול
     סלולר
     עובדים
     עסקים
     שירותים
     תוכנה
     תקשורת
     תשתיות

  מחקרים מחדשים

מסקר שנערך במדינות אירופה (כולל ישראל) בקרב 400 מנהלים בכירים מתחומי העסקים והמחשוב עולה כי 68 אחוזים מבין הארגונים בישראל לא אימצו עדיין פיתרון לאבטחת שירות. רוב הארגונים לא אימצו פיתרון לאבטחת שירות
 
רוב הארגונים לא אימצו פיתרון לאבטחת שירות
מסקר שנערך במדינות אירופה (כולל ישראל) בקרב 400 מנהלים בכירים מתחומי העסקים והמחשוב עולה כי 68 אחוזים מבין הארגונים בישראל לא אימצו עדיין פיתרון לאבטחת שירות.
10/11/2010

תגיות:  


חברת CA Technologies פרסמה תוצאות של סקר חדש ובלתי תלוי שממנו עולה כי ארגונים בישראל אינם בודקים את איכות האספקה של שירותים עסקיים, דבר שעלול לפגוע ביחסים עם הלקוחות. מתברר כי ב-68 אחוזים מבין הארגונים בישראל לא אימצו עדיין פיתרון לאבטחת שירות שיכול להציג את הקשרים בין החוויה של משתמשי הקצה בפועל, העסקאות והיישומים לבין המערכות שעליהן נסמכים השירותים והתשתיות התומכות. נתון מדאיג נוסף: 56 אחוזים מבין מנהלי העסקים ומנהלי המחשוב אינם מאמינים שהמערכות הקיימות מאפשרות לארגון לקבוע את העלות האמיתית של יישומי אינטרנט שפונים למשתמשים ומעניקים ביצועים גרועים.

ארבע מאות מקבלי החלטות בכירים בתחומי העסקים והמחשוב, משמונה מדינות, השיבו לסקר "Service Assurance: Accelerating Growth Through an Exceptional Customer Experience” שנערך לפי הזמנתה של CA Technologies. בסקר נבחן היחס שלהם לאיכות החוויה שהם מספקים למשתמשים; לפלטפורמות המחשוב המורכבות שנחוצות כדי לספק חוויה מיטבית; ולהשפעה של שני היבטים אלה על ההצלחה העסקית.

למרות העובדה ש-78 אחוזים מבין המשיבים ציינו כי ניטור שביעות הרצון של משתמשי הקצה חשוב יותר מאי פעם, הרי שבמענה לשאלה 'כיצד תבטיח חוויית שימוש רציפה תוך הוספה של שירותי ענן למערכת' השיבו ב-56 אחוזים מבין הארגונים בישראל כי 'נאט את ההשקה'. 'אסטרטגיה' זו והיעדר תמונה ביחס לחוויה של משתמשי הקצה פוגעים ביכולת לספק בצורה יעילה וחסכונית יישומים ושירותים חדשים, להבטיח חוויה עקיבה שעומדת בציפיות של הלקוחות ולנהל את המחשוב בצורה פרו-אקטיבית - ולא ריאקטיבית.

"האופן שבו מסופקים שירותי המחשוב משתנה בקצב מהיר בהרבה ממה שמקובל לחשוב" אמר פיליפ דסקוביץ', סגן נשיא לאבטחת שירות ב- CA Technologiesבאירופה. "בסביבות המחשוב הדינמיות של ימינו, היכולת לבקר את הביצועים הכוללים של כל עסקה שמבצע לקוח, בכל שכבות המחשוב, אינה נחשבת עוד כמותרות. היא צריכה להימצא בליבה של כל פעילות. תוצאות הסקר ממחישות כי במרבית הארגונים מכירים בבעיה, אך לא מבינים עדיין את הדחיפות או ההיקף שלה. ארגונים אלה חייבים לאמץ במהירות אסטרטגיה מקיפה לאבטחת שירות. הדבר יקבע את יכולתם לספק שירותים עסקיים בסביבות פיזיות, וירטואליות ובסביבות ענן, בשוק תחרותי ביותר".

עוד עולה מהסקר כי מנהלים עסקיים ומנהלי מחשוב בישראל אינם מאמינים באיכות הביצועים של שירותי האינטרנט שפונים ללקוח. רק 24 אחוזים מבין המשיבים הביעו 'ביטחון רב' בכך ששירותי האינטרנט יעמוד בציפיות המשתמשים, בעוד ש-71 אחוזים מבין המשתמשים ציינו כי הם 'אינם בטוחים במיוחד' או 'בטוחים במידה מסוימת'. בה בעת, 23 אחוזים הביעו 'ביטחון רב' בכך שיישומי האינטרנט הקיימים שמיועדים לעובדים יעמדו בציפיות.

"כאשר ארגונים
 התרעות pCon
מה לא מספרים על
הטכנולוגיות החדשות?

מצגות קצרות מרוכזות בחינם!

כדי לקבל חינם!
10 מצגות על "המוקשים הנסתרים של הטכנולוגיות המבטיחות ביותר" מלא את פרטיך עכשיו והמצגת הראשונה כבר בדרך אליך...
דוא"ל:
שם:
כן ,שלחו עכשיו
*לא נעביר המייל לגורם אחר.
**תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

רבים יותר מיישמים את ענני המחשוב, הולכת ומיטשטשת האבחנה בין השירותים העסקיים לבין הפעילות של הלקוחות בשירותים אלה" אמר מלקולם פריי, אנליסט עצמאי לאסטרטגיית שירות1. "אפשר לקחת כדוגמה את ענף התעופה. בעבר בוצעו תהליכים עיקריים על ידי חברת התעופה, אך כיום הם מבוצעים על ידי הנוסעים - מהזמנה של מקום בטיסה ועד הפקת כרטיסי עלייה למטוס עם בר-קוד בטלפונים חכמים במקום כרטיסי הנייר המסורתיים. שינוי דומה ניכר כמעט בכל ענף, ובכלל זה בנקאות ותשתיות ציבוריות. סקר "Service Assurance: Accelerating Growth Through an Exceptional Customer Experience” של CA Technologies מגיע בדיוק בזמן הנכון ואפשר לראות בו קריאה לכל ארגון לספק חוויית לקוח טובה יותר באינטרנט, על רקע הסביבה הכלכלית המאתגרת".

מהסקר עולה שההכנסות והחדשנות נתונים בסיכון, משום שהמשאבים הארגוניים מוקדשים ל-'כיבוי שריפות', כלומר בעיות שירות. במענה לשאלה עם איזה סוגיות התמודד הארגון ב-18 החודשים האחרונים כתוצאה מבעיות שבהן נתקלו משתמשי קצה בשירותים מקוונים או ביישומי אינטרנט פנימיים, ציינו ב-62 אחוזים מבין הארגונים בישראל את 'העלויות המאמירות לפתרון תקלות ובעיות', 46 אחוזים ציינו את 'אובדן התפוקה של העובדים בשל השבתת יישומים/ביצועים גרועים' ו-44 אחוזים ציינו את 'הירידה בהכנסות'. 56 אחוזים אף ציינו כי המידע המשמש לקבלת החלטות אינו מספיק או אינו מלא.

סיבה לדאגה אפשר למצוא בעובדה שבמרבית הארגונים לא יודעים אפילו באיזו מידה מושפעת הפעילות העסקית מביצועי השירות הגרועים. באף אחד מבין הארגונים במדינות הנורדיות שהשיבו לסקר לא היו מסוגלים לכמת את השפעת העובדה שהמידע המשמש לקבלת החלטות אינו מספיק או אינו מלא. בתשעים ושלושה אחוזים מבין הארגונים בישראל שציינו כי הארגון אינו חש מספיק בטוח כדי להשיק שירותים חדשים לא ידעו לכמת את השפעתה של עובדה זו, ו-92 אחוזים מבין המדווחים על רמה גבוהה של אי שביעות רצון בקרב הלקוחות לא ידעו למדוד את ההשלכות. אחת הסיבות לכך טמונה בממצא אחר שעולה מהסקר: רק ל-20 אחוזים מבין הארגונים בישראל יש הסכמים לרמת שירות שמתייחסים לחוויה של משתמשי הקצה.חברת CA מציעה תוכנות ושירותים לניהול המחשוב. קבוצת CA טכנולוגיות מתמחה בכל סביבות המחשוב – ממחשוב מיינפריים ועד סביבות וירטואליות וענני מחשוב. CA מנהלת סביבות מחשוב, מאבטחת אותן ומסייעת ללקוחות לספק שירותי מחשוב גמישים יותר. המוצרים והשירותים החדשניים של CA מעניקים תובנות חיוניות ושליטה מקיפה למחלקות מיחשוב שמבקשות לקדם את הגמישות העסקית. מרבית החברות ברשימת Global Fortune 500 מנהלות את מערכות המחשוב המתפתחות שלהן בעזרת CA טכנולוגיות.  המלץ
לחברים
    
קבל עידכונים RSS    FACEBOOK          TWITTER

 
   הקודם  דרג וצפה בתוצאות  4  5  6  7  8  9  10 הבא   
 
  התרעות pCon
מה לא מספרים על
הטכנולוגיות החדשות?

מצגת תובנות קצרה מרוכזת ובחינם!


כדי לקבל חינם! 10 מצגות על "המוקשים הנסתרים של הטכנולוגיות המבטיחות ביותר"
מלא את פרטיך עכשיו והמצגת הראשונה כבר בדרך אליך...
דוא"ל: שם:
שלחו המצגת עכשיו
*לא נעביר המייל לגורם אחר, בהתחייבות!      **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.


להרחבה וקבלת מידע מיידי נוסף, עבור לדף המלא עכשיו!


  עוד במחקרים מחדשים
התפרסם ב-25/12התפרסם ב-22/12התפרסם ב-24/11 לריכוז הארכיונים
גרטנר: ההכנסות ממוליכים למחצה גדלוהעתיד לפי יבמגרטנר: ההוצאות על אבטחה יגיעו ל-35.1 לארכיון מחקרים מחדשים

  פרסום בטקסט

   באתר pCon-line למסלול היומי בתמונות           
ארכיון בראש החדשותארכיון אתר נבחרארכיון הכרזה מועילהארכיון סרטון מומלץ
nvidia השיקה אתמול את ה-gtx 580, כרטיס גראפי חדש, אשר לטענתה, מספק את רמות הביצועים הגבוהות ביותר בשוק כיום. מה המחיר שלו ולאילו משתמשים הוא מיועד\מומלץ?כל מי שיש לו ילדים רוצה לדעת קצת יותר על בעיות רפואיות שאופייניות להם, כמו אבעבועות רוח, כינים וכדומה. האתר הנבחר שלנו להיום, kids pedia, יכול לסייע.
אלודה משיקה בארץ את ליין ה-fe החדש של אולימפוס, מצלמות פוינט אנד שוט קומפקטיות, דקיקות, אלגנטיות וידידותיות.הנה משהו שאישתך תאהב מאוד - פתרון שיקצץ את הנסיעות העסקיות שלך לחו`ל למינימום. איך זה עובד?
Nvidia - הכרטיס הגראפי המהיר בעולםKIDS PEDIA - אנציקלופדיה לרפואת ילדיםמה מציע ליין המצלמות החדש של אולימפוס?הקץ לנסיעות עסקיות?

  קצר ולעניין
שדרוג השליטה ובקרת המובייללצפייה בסרטון בפחות מ-2 דקות - לחץ כאן


  תשובות המומחה

לחלוק, לשתף, לעורר השראה ולהעצים מנהלי מידע, זה המוטו של קובי שפיבק Bsc ו- MBA. קובי הוא מורה דרך טכנולוגי שמלווה את עולם המחשוב: כתכנת, מהנדס, מנהל, יזם, עיתונאי, יועץ ומרצה, משנת 1976. כעורך הראשי של תחקירי pCon הוא כתב וערך ב-19 השנים האחרונות, למעלה מ-960 תחקירים מקצועיים, שמסייעים למנהלי מחשוב במאות ארגונים, ליהנות מיותר עניין, זמן פנוי וכסף זמין.

מנהלי מחשוב, שמעוניינים לקרוא או להפנות לקובי שפיבק שאלות מקצועיות, מוזמנים לעשות זאת במסגרת תשובות המומחה.

הפעם הוא עונה לשאלות הבאות :

 • מה ההשלכות של קונסיומריזציה לארגונים? מה הסיכון ממנה?
 • אילו תמורות רואים בשוק הוירטואליזציה?
 • מה היתרונות בצריכת שרותים "בענן" מספק מקומי?


 • רוצים תוכן שימושי בעל ערך?!...
  תוכלו לקבל זאת כאן ובחינם!


  הצטרף ל-pConTip

  ותקבל את הטיפים והסרטונים הכי טובים שיש ובחינם!

  ניוזלטר שבועי קצר וחינמי, מביא המלצות למאמרים, תוכנות מועילות, קיצורי דרך שימושיים, פרשנות לחדשות מרכזיות וסרטונים ייחודים, על הטכנולוגיות הכי מרתקות שיש היום.

  הכנס עכשיו את שמך והמייל, ולחץ על כפתור " לחץ כאן ועכשיו "  דוא"ל
  שם
    המלץ לחבר
  ואהבת לרעך כמוך...

  אם לא מצאת שירות זה כשימושי, בבקשה ספר לנו. אם אתה כן נהנה מהשירות שתף חברים שגם להם הוא יכול לעזור. תחשוב על החיוך, הסיפוק, ההרגשה הטובה, כשגם רעך ייהנה כמוך והמלץ עכשיו.


    
   pConTop
  המלצות למנהלי מידע
  הכי מעניין וחשוב במחשוב
  פרשנות מעשית והכוונה לנושאי מפתח


  כדי להתעדכן מדי שבוע במשמעויות המעשיות של החדשות החשובות, וכן לדעת מה הם נושאי המפתח המרכזים בענף? מלא את פרטיך עכשיו ותקבל מדי שבוע ניוזלטר קצר וחינמי!
  דוא"ל:
  שם:

  כן ,שלחו הגיליון
  *לא נעביר המייל לגורם אחר!
  **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

   ערוץ סרטוני pCon ביוטיוב
   משרות הייטק בשיתוף AllJobs
   pConTip
  הטיפים והסרטונים
  הכי טובים שיש!
  המלצות * חידושים * קיצורי דרך


  חינם! הרשם לניוזלטר שבועי קצר, של טיפים שימושיים ומסקרנים ולקט המלצות על סרטוני החידושים הטכנולוגיים הכי מרתקים שיש. הרשם עכשיו.

  דוא"ל:
  שם:

  כן ,שלחו הגיליון
  *לא נעביר המייל לגורם אחר!
  **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

     תוכן לפי נושא
   
      אבטחה
      אינטרנט
      חומרה
      יישומים
      ניהול
      סלולר
      עובדים
      עסקים
      שירותים
      תוכנה
      תקשורת
      תשתיות
   מודעות דרושים
   איך להתעדכן וליצור קשר
  RSS התעדכן ב-RSS
  RSS התעדכן ב-Google+
  FACEBOOK התעדכן בפייסבוק
  in התעדכן בלינקדין
  TWITTER להתעדכן ביוטיוב
  TWITTER התעדכן בטוויטר
  TWITTER צור קשר במייל
   לתשומת ליבך
   
  ©כל הזכויות שמורות | אודותינו | צור קשר | פרסם אצלנו | תנאי שימוש | מפת האתר | דף הבית
  לפרופיל ה Google+ | מה דעתך? | מדיניות פרטיות | RSS  | | לימודי מדעי המחשב