הכר האתר     260+ תחקירים בתחומי המחשוב     הצטרף כמנוי
יום שלישי 18 דצמבר 2018  
חפש תחקיר    
    
   
אודותינו צור קשר  

הבולטים באתר pCon
  התחקיר השבוע  
  בלוג העורך  
  להכיר טכנולוגיות  
  pConTop  
  pConTip  
  אתרים נבחרים  
  הכרזה מועילה  
  טיפים שימושיים  
  סרטונים מומלצים  
  תחקיר דוגמא  
המחשוב בארץ
  גוגל ניוז  
  דיילי מיילי  
  דה מרקר IT  
  גלובס  
  כלכליסט IT  
  קפטן אינטרנט  
  Ynet  
  NRG טכנולוגיה  
  וואלה טק  
  News1 - מחשבים  
המחשוב בעולם
  Google News  
  CNET  
  CIO  
  CIOInsight  
  ZDNet  
  InformationWeek  
  Computerworld  
  eWeek  
  itworld  
  Yahoo!  
קריירה
  דה מרקר קריירה  
  גלובס קריירה ויזמות  
  כלכליסט קריירה  
  CIO Careers  
  CIOInsight Careers  
  CIO U C&S  
  I.W - Global CIO  
  TechRep. Careers  
  CNN Careers  
  forbes Careers  
תשתיות
  ERP.ORG.IL  
  אנשים ומחשבים  
  InfoWorld  
  Virtualization.com  
  CIO-Virtualization  
  IW - Cloud  
  database  
  CRM Daily  
ניידות וסלולר
  סלולרי  
  GSM-Israel  
  גאדג'טי  
  חורים ברשת  
  אנשים ומחשבים  
  CIO - Mobile  
  silicon.com/Mobile  
  CNET Smartphones  
  Coolsmartphone  
  pocketnow.com  
רשתות חברתיות
  חורים ברשת  
  אקטיב & מרקטינג  
  ZVAGELSKY  
  Alltop  
  Mashable  
  SocialMedToday  
  SocialMedExam  
  TechNewsWorld  
  SocialNetWatch  
  CIO- Web 2.0  
תוכנה
  קפטן אינטרנט  
  I.W - Software  
  אנשים ומחשבים  
  וואטצאפ  
  ניוזגיק - פיתוח  
  BetaNews  
  developer  
  SoftwareDevNews  
  .net magazine  
  The Register  
לאינדקס השימושי של pCon סגור שימושון

   שירותי pCon   
pCon הרעיון
תחקירי pCon
התרעות pCon
pConTop
pConTip
פרסום ייחודי
תחקיר דוגמא
105 תחקירים
103 המלצות
    RSS 
 משרות הייטק
   קרא באתר   
    התחקיר השבוע
    שימושון
    בראש החדשות
    פרשנויות
    בלוג העורך
    לוח ארועים
    רכש מחשבים
    מדד ה-PC
    אתר נבחר
    הכרזה מועילה
    טיפ שימושי
    סרטון מומלץ
    מחקרים
    דווח מאירועים
    במה מקצועית
    מילון pCon
    אינדקס

  תוכן לפי נושא  
     אבטחה
     אינטרנט
     חומרה
     יישומים
     ניהול
     סלולר
     עובדים
     עסקים
     שירותים
     תוכנה
     תקשורת
     תשתיות

  מחקרים מחדשים

סימנטק מציגה: מגמות אבטחה ואחסון ב-2010. מה יהיו יעדי התקיפה העיקריים ב-2010? מדוע תוכנת האנטי וירוס כבר לא מספקת? כיצד תשפיע חלונות 7 על עולם האבטחה? הנה כל התשובות. סימנטק: מגמות אבטחה ואחסון ב-2010
 
סימנטק: מגמות אבטחה ואחסון ב-2010
סימנטק מציגה: מגמות אבטחה ואחסון ב-2010. מה יהיו יעדי התקיפה העיקריים ב-2010? מדוע תוכנת האנטי וירוס כבר לא מספקת? כיצד תשפיע חלונות 7 על עולם האבטחה? הנה כל התשובות.
23/12/2009

תגיות:   אינטרנט | ספאם | אנטי וירוס | הגנה | דואר | נוזקה


חברת סימנטק שחררה דו"ח חדש ובו היא מספקת את התחזית שלה על המגמות שיובילו בשנת 2010 את עולם האבטחה ועולם האחסון. להלן עקרי הדו"ח.

מגמות אבטחה

אנטי וירוס אינו מספיק – עם עלייתם של איומים מרובי צורות (פוליפורמיים) והשגשוג בנגזרות נוזקות (Malware) ייחודיות ב- 2009, התעשייה נוכחת לדעת במהירות, כי גישות מסורתיות לאנטי וירוס, חתימות קבצים ויכולות היוריסטיות / התנהגותיות, אינן מספיקות כדי להגן נגד האיומים של ימינו.

הגענו לנקודה בה תוכנות זדוניות חדשות נוצרות בקצב מהיר יותר מאשר תוכנות טובות. במצב זה כבר אין זה הגיוני להתמקד רק בניתוח נוזקות. במקום זאת, גישות לאבטחה הבוחנות דרכים לכלול את כל סוגי קבצי התוכנה, כמו אבטחה מבוססת-מוניטין, יהפכו למרכזיות ב- 2010.

הנדסה חברתית כגורם תקיפה עיקרי – יותר ויותר, תוקפים מכוונים ישירות אל משתמשי קצה ומנסים להטעות אותם להורדת נוזקות או מסירת מידע רגיש, תחת הרושם שהם עושים משהו תמים לגמרי. הפופולאריות של הנדסה חברתית מונעת לפחות בחלקה על-ידי העובדה שאין זה רלוונטי איזה מערכת הפעלה ודפדפן מותקנים במחשב המשתמש, מאחר שהיעד לתקיפה הוא המשתמש עצמו, ולא בהכרח פרצות במכונה. הנדסה חברתית היא כבר אחד מטכניקות התקיפה העיקריות שבשימוש היום, וסימנטק מעריכה כי מספר ניסיונות התקיפה בשימוש בטכניקות הנדסה חברתית יגדל לבטח ב- 2010.

יצרני תוכנות אבטחה מתחזות מסלימים את מאמציהם – ב- 2010, צפו לראות את היזמים של מזימות תוכנות אבטחה מתחזות, לוקחים את מאמציהם אל הרמה הבאה, אפילו על-ידי השתלטות על מחשבי משתמשים, הפיכתם לחסרי תועלת והחזרתם לפעולה תמורת כופר. עם זאת, שלב חדש פחות דרסטי יהיה תוכנה שאינה זדונית בבירור, אך מפוקפקות במקרה הטוב.

לדוגמא, סימנטק כבר זיהתה מספר יצרני תוכנות אנטי וירוס מתחזות המוכרים עותקים ממותגים של תוכנות אנטי וירוס חופשיות, כאילו היו מוצרים שלהם. במקרים אלה המשתמשים מקבלים טכנית את תוכנת האנטי וירוס עבורה שילמו, אך במציאות ניתן להוריד תוכנה זאת ללא תשלום מהאינטרנט.

יישומי צד ג' של רישות חברתי יהיו היעד של הונאות – עם הפופולאריות של אתרי רישות חברתי, צפו לראות גידול בהונאות המתבצעות נגד משתמשי אתרים. באותו כיוון, צפו כי בעלים של אתרים אלה ייצרו צעדים יותר פרואקטיביים למענה לאיומים אלה. כאשר זה יקרה, ומאחר שאתרים אלה מספקים ברצון למפתחי צד-ג' גישה ל- API’s שלהם, התוקפים צפויים לפנות לנקודות תורפה ביישומי צד-ג' עבור חשבונות של משתמשי רשתות חברתיות, כפי שראינו תוקפים ממנפים Plug-Ins של דפדפן כאשר דפדפני האינטרנט עצמם הופכים ליותר מאובטחים.

חלונות 7 תגיע לתשומת לבם של התוקפים – מיקרוסופט כבר שחררה את טלאי האבטחה הראשונים עבור מערכת ההפעלה החדש. כל עוד בני אדם יתכנתו קוד מחשב, יהיו תקלות וחורים, ואין זה משנה כמה מבחנים מוקדמים נעשו. ככל שהקודים מורכבים יותר, כך סביר יותר שקיימות בו פרצות שלא התגלו. מערכת ההפעלה החדשה של מיקרוסופט אינה יוצאת מן הכלל, וככל שחלונות 7 תזכה לתנופה במהלך 2010, תוקפים ימצאו ללא ספק דרכים לנצל את משתמשיה.

הגידול בבוטנטים Fast Flux – טכניקת Fast Flux משמשת בוטנטים (Botnets) מסוימים, כמו ה- Storm botnet, להסתרת אתרי פישינג ואתרים זדוניים מאחורי רשת משתנה בהתמדה של Hosts נגועים אשר משמשים כפרוקסי. בשימוש שילוב של קישוריות Peer-to-peer, פקודות ובקרות מבוזרות, איזון עומסים מבוסס-Web וניתוב מחדש של פרוקסי, מקשה טכניקה זאת לעקור אחרי מיקומם הגיאוגרפי המקורי של בוטנטים. בעוד צעדי נגד של התעשייה ממשיכים להפחית את היעילות של בוטנטים מסורתיים, צפו לראות שימוש רב יותר בטכניקה זאת לביצוע תקיפות.

שירותי קיצורURL הופכים לחברים הטובים ביותר של מבצעי פישינג - מכיוון שלעתים קרובות אין למשתמשים מושג להיכן URL מקוצר שולח אותם בפועל, מבצע פישינג מסוגלים להסוות לינקים שהמשתמש הממוצע בעל מודעות לאבטחה עשוי לחשוב פעמיים לפני הקלקה עליהם. סימנטק כבר מזהה מגמה לכיוון שימוש בטקטיקה זאת להפצת יישומים מטעים, ואנו צופים שרבים נוספים יופיעו, כמו כן, בניסיון לחמוק ממסנני אנטי-ספאם דרך הטעיות, צפו לכך שספאמרים ימנפו מקצרי כתובות URL לביצוע מעשיהם הזדוניים.

עלייה בנוזקות מקינטוש וסלולאר – מספר התקיפות שנועדות לנצל מערכת הפעלה או פלטפורמה מסוימת, קשור ישירות לנתח השוק של פלטפורמה זאת, מאחר שמחברי נוזקות רוצים לעשות כסף, ותמיד רוצים את הכסף הגדול. ב- 2009 ראינו מחשבי מק וטלפונים חכמים הופכים ליעד מבוקש של מחברי נוזקות, לדוגמא בוטנט Sexy Space שמכוון למערכה ההפעלה סימביאן למכשירים ניידים, וה- OSX.Iservice Trojan המכוון למשתמשי מק. עם הגידול בפופולאריות של מק וטלפונים חכמים ב- 2010, יותר תוקפים יקדישו זמן ליצירת נוזקות לניצול מכשירים אלה.

ספאמרים שוברים את החוקים – ככל שהמצב הכלכלי הנוכחי ימשיך, ויותר אנשים ירצו לנצל את האפשרויות של דואר זבל, נראה יותר ארגונים מוכרים ללא רשות רשימות של כתובות אימיילים ויותר משווקים לא לגיטימיים המשתמשים ברשימות אלה להפצת ספאם.

כמויות דואר הזבל ימשיכו לשגשג – מאז 2007 גדל נפח דואר הזבל בממוצע ב- 15 אחוז. בעוד גידול משמעותי זה בספאם עשוי לא להימשך לאורך זמן, הרי ברור כי ספאמרים אינם עדיין מוכנים לוותר כל עוד המניע הכלכלי קיים. נפחי ספאם ימשיכו לפרוח ב- 2010 כאשר ספאמרים ממשיכים להסתגל לתחכום של תוכנות אבטחה ולהתערבות של ISP’s אחראיים ושל גופי ממשל ברחבי העולם.

נוזקות ייעודיות – ב- 2009 התגלתה נוזקה ייעודית אשר כוונה לניצול כספומטים מסוימים, מה שמצביע על ידע עמוק על פעילותם של אנשים מבפנים והדרך בה ניתן לנצלם. צפו כי מגמה זאת תימשך ב- 2010, כולל האפשרות של נוזקה המכוונת למערכות הצבעה אלקטרוניות, הן אלה המשמשות בבחירות פוליטיות והן בהצבעה טלפונית ציבורית, כמו אלה המשמשות תוכניות ריאליטי בטלוויזיה ותחרויות.

טכנולוגיית CAPTCHA השתפרה – מאחר שספאמרים מתקשים בפיצוח קודים של אבטחת CAPCHA דרך תהליכים אוטומטיים, הרי שספאמרים בכלכלות מתפתחות יחשבו על אמצעים לשימוש באנשים אמיתיים ליצירה ידנית של חשבונות חדשים עבור הפצת דואר זבל, ובכך ינסו לעקוף את הטכנולוגיה המשתפרת. סימנטק מעריכה כי האנשים המשמשים ליצירה ידנית של חשבונות אלה יקבלו כתשלום פחות ב- 10 אחוזים מהעלות להספאמרים, כאשר חוואי חשבונות מחייבים 30-40 דולר ל- 1,000 חשבונות.

ספאם של מסרים מיידיים – מאחר שפושעי סייבר מנצלים דרכים חדשות
 התרעות pCon
מה לא מספרים על
הטכנולוגיות החדשות?

מצגות קצרות מרוכזות בחינם!

כדי לקבל חינם!
10 מצגות על "המוקשים הנסתרים של הטכנולוגיות המבטיחות ביותר" מלא את פרטיך עכשיו והמצגת הראשונה כבר בדרך אליך...
דוא"ל:
שם:
כן ,שלחו עכשיו
*לא נעביר המייל לגורם אחר.
**תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

לעקיפת טכנולוגיות CAPTCHA, הפופולאריות של תקיפות Instant Messenger (IM) תלך ותגדל. איומי IM יכללו הודעות דואר זבל המכילות לינקים זדוניים, במיוחד בתקיפות המיועדות להתנכל לחשבונות IM לגיטימיים. סימנטק צופה כי בסוף 2010 אחת מ- 300 הודעות IM תכיל URL. כמו כן, סימנטק צופה כי ב- 2010, אחד מתוך 12 היפרלינקים יקושר לדומיין ידוע המשמש לאחסון נוזקה.

כך, אחד מתוך 12 היפרלינקים המופיעים בהודעות IM יכיל דומיין שנחשב כחשוד או זדוני. באמצע 2009 הרמה הייתה 1 מתוך 89 היפרלינקים.

גידול בדואר זבל שלא בשפה האנגלית – מאחר שחדירת קישוריות פס רחב ממשיכה לגדול ברחבי העולם, במיוחד בכלכלות מתפתחות, דואר זבל בארצות שאינן דוברות אנגלית יגדל. סימנטק מעריכה כי בחלקים מסוימים של אירופה, הרמות של ספאם בשפה מקומית יעלה על 10 אחוז מכל כמות דואר הזבל.

מגמות אחסון

2010 היא 'שנת המחיקה' – בשנת 2010 ימשיכו מנהלני IT ארגוניים להיאבק עם הגידול המתמשך של מידע, בעוד תקציבים ממשיכים לדדות מאחור. חברת המחקר Infopro אומרת כי ההוצאה הכוללת על אחסון ב- 2010 תשתפר לעומת 2009, אל גופים רבים עדיין מצפים לתקציבים שלא ישתנו או אף יקטנו.

הפעם האחרונה בה טכנולוגית אחסון עמדה בקצב הגידול במידע הייתה 2002. על-מנת לעמוד בכך ב- 2010, מנהלי אחסון יצטרכו להתחיל לשנות את המנטליות שלהם ולהתחיל למחוק מידע. מנטליות ה- Delete תוביל להפסקת השימוש בגיבויים כאתר האחסון לטווח הארוך. גיבויים יחזרו לשימוש המיועד שלהם, ושחזור תוך כדי ארכוב יגדל כאמצעי לניהול השימוש לטווח ארוך וההפטרות ממידע.

2010 תשים קץ לצריכה של טייפים גיבוי עבור שימור לטווח ארוך – גיבוי הוא היישום הלא נכון עבור שימור מידע, מפני שהוא מאורגן סביב איי מידע – מערכות – במקום סביב המידע עצמו. ארכיון פעיל, ללא כפילויות (Deduplicated) עם שימור ומחיקה אוטומטיות, יפחית באופן דרסטי את העלות והזמן של אחסון ואחזור מידע לטווח ארוך. ב- 2010 ישתנה תפקיד הגיבוי להתמקדות בשחזור לטווח קצר – גיבויים Deduplicated מהירים, ושחזור נקודתי מהיר עם שכפול מובנה לאתרי התאוששות מאסון (DR).

Deduplication בכל מקום – ב- 2010 תהפוך Deduplication לתכונה בשימוש נרחב, ולא כטכנולוגיה עצמאית. 70 אחוז מהארגונים לא משתמשים ב- Deduplication, אך ימנפו הטמעות קלות יותר במהלך השנה כאשר Deduplication תהפוך לחלק אינטגראלי של מרבית מוצרי האחסון – כל דבר מתוכנות גיבוי, דרך אחסון ראשוני, עד תוכנות שכפול וארכוב.
ככל שיותר ארגונים יקטפו את פירות ה- Deduplication והפער של ניהול מידע עליו היא מגשרת, הבעיה העיקרית תהפוך לניהול של משאבי אחסון. כתוצאה, ארגונים יחפשו יצרנים המסוגלים לספק ניהול Deduplication פשוט ורב-פלטפורמי החוסך זמן וכסף.

התחרות בתעשייה מקדמת תוכנות סטנדרטיות – הקונסולידציה בתעשייה והתחרות הגוברת, יגדילו את הצורך בתוכנות ניהול הטרוגניות סטנדרטיות ב- 2010. לדוגמא, מיזוג סאן אורקל הצפוי, כמו גם התחרות שלהן עם יבמ וסיסקו בשוק ה- X86, יספקו מגוון של בחירה לארגונים. אופציות אלה ימשיכו ליצור צורך בטכנולוגיה להגנת נתונים, אחסון וזמינות גבוהה, המבטלות איים של מידע שנוצרו על-ידי אינטגרציה ורטיקלית נוסח מיינפריים.

שנה של הגירה – עם המעבר הצפוי של ארגונים לפלטפורמות מיקרוסופט חדשות במהלך 2010, הם יצטרכו טכנולוגיות ניהול אחסון וניהול נתונים מגוונות. בעוד ששדרוג אינו תמיד עדיפות עבור ארגוני IT, בהתחשב בתקציבים לחוצים ובמשאבים הנדרשים לניהול התהליך, גרסאות חדשות יכולות לספק שיפורים טכנולוגיים ושיפורי ביצועים היכולים לעזור לארגונים לעמוד טוב יותר בהסכמי רמת שירות (SLA) שלהם.
עם הגירתם של ארגונים, הם צפויים לבצע שיפורים טכנולוגיים רוחביים על מנת לספק הגנה וניהול משופרים אשר יתמכו בכל יישומי מיקרוסופט בדרך היעילה ביותר. עם זאת, חשוב שארגונים לא יתייחסו ליישומים חדשים ברמה פרטנית בלבד, ויישמו פתרונות גיבוי, Deduplication, ארכוב, שימור ו- E-Discovery ברמת פלטפורמה. פלטפורמה אמינה יכולה לתת מענה ליישומים חדשים וישנים כאחד בדרך ריכוזית.

וירטואליזציה מתקדמת מעבר ל- X86 – ב- 2010, יותר משתמשים יוכלו ליהנות מוירטואליזציה עם העלייה בתחרות בין ספקים. לא רק ש- Hyper-V תספק תפקודיות נוספת עם שרת חלונות 2008R2, אלא שיבמ צפויה להמשיך לתמוך ב- AIX. ב- 2010 יהיה ברור כי משתמשים יכולים למנף את כל הטעמים של וירטואליזציה, לא רק X86. עם הפיכתה של וירטואליזציה לעוד יותר נפוצה ושכיחה, משתמשים יצטרכו להטמיע אסטרטגיות וטכנולוגיות העוזרות להם למנף את מכלול תשתית ה- IT – בין אם פיזית או וירטואלית – בדרך מוצקה, ועם זאת פשוטה וידידותית למשתמש.

אחסון ענן מתפתח – עם הגידול במספרם של ארגונים המחפשים דרכים לשיפור יעילות אחסון והפחתת מורכבות ניהול של סביבותיהם הגדלות, הם ירצו למנף תכנוני ארכיטקטורת אחסון שכבר פרוסים אצלם על-ידי שירותי אחסון וספקי ענן ציבוריים. מרביתם יתחילו להכיר בשילוב של תשתית חומרת קומודיטי ותוכנת ערך-מוסף רגישה הטובה ביותר לספק אחסון לעסק, אך יצטרכו להחליט בין מודל פרטי, ציבורי או היברידי, להערכת האופציות שלהם. מנהלי אחסון ארגוני חייבים לשקול את העלות, יכולת התרחבות, זמינות, ניהוליות וביצועם של כל פתרון אשר ישרת כבסיס עבור שירותי אחסון מבוססי קבצים.

אחסון ענן מקדם ניהול נתונים – המעבר אל אחסון ענן שיימשך ב- 2010 יניע ארגוני אנטרפרייז להטמיע אסטרטגיות וכלים לניהול נתונים יותר יעילים. בעוד משתמשים יכולים למנף מיחשוב ענן להבטחת ביצועים וזמינות משופרים של יישומיהם, יש גם סיכונים להם יצטרכו מנהלי אחסון לתת מענה, על מנת למנף גמישות זאת.

ארגונים כבר לא יכולים יותר לדחות את המעבר לירוק – ב- 2009 החלו ארגונים לעבור מהטמעת טכנולוגיות "ירוקות" בעיקר למטרות הפחתת עלויות, אל מודעות מאוזנת יותר שגם דואגת לשיפור מעמדו הסביבתי של הארגון. ב- 2010 שני גורמים מניעים אלה ידחפו את מרבית ארגוני האנטרפרייז להטמעת אסטרטגיה ירוקה. יותר מקבלי החלטות IT מצדיקים פתרונות IT ירוקים ביותר מאשר יתרונות עלות ויעילות IT. הם מתבוננים עתה במספר גורמים כמו הפחתת צריכת חשמל, עלויות קירור ולחץ ארגוני להיות ירוקים.אודות סימנטק:

סימנטק היא חברה המתמחה באספקת פתרונות אבטחה, אחסון וניהול מערכות, שנועדו לסייע לצרכנים ולארגונים לאבטח ולנהל את עולם המידע של ימנו. המוצרים והשירותים של סימנטק, מגנים כנגד סיכונים רבים הנמצאים בנקודות רבות באופן שלם ויעיל, ומקנים ביטחון בכל מקום בו משתמשים או מאחסנים מידע.  המלץ
לחברים
    
קבל עידכונים RSS    FACEBOOK          TWITTER

 
   הקודם  דרג וצפה בתוצאות  4  5  6  7  8  9  10 הבא   
 
  התרעות pCon
מה לא מספרים על
הטכנולוגיות החדשות?

מצגת תובנות קצרה מרוכזת ובחינם!


כדי לקבל חינם! 10 מצגות על "המוקשים הנסתרים של הטכנולוגיות המבטיחות ביותר"
מלא את פרטיך עכשיו והמצגת הראשונה כבר בדרך אליך...
דוא"ל: שם:
שלחו המצגת עכשיו
*לא נעביר המייל לגורם אחר, בהתחייבות!      **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.


להרחבה וקבלת מידע מיידי נוסף, עבור לדף המלא עכשיו!


  עוד במחקרים מחדשים
התפרסם ב-25/12התפרסם ב-22/12התפרסם ב-24/11 לריכוז הארכיונים
גרטנר: ההכנסות ממוליכים למחצה גדלוהעתיד לפי יבמגרטנר: ההוצאות על אבטחה יגיעו ל-35.1 לארכיון מחקרים מחדשים

  פרסום בטקסט

   באתר pCon-line למסלול היומי בתמונות           
ארכיון בראש החדשותארכיון אתר נבחרארכיון הכרזה מועילהארכיון סרטון מומלץ
חברת idigital, נציגת apple בישראל וסופר ידוע מאוד מציגים שיתוף פעולה ייחודי: השיקו את הספר הדיגיטלי העברי הראשון על ה-iphone. מי הוא? איך ניתן להוריד את הספר ואיזו הפתעה מגיעה לכם עם רכישתו? 
אריאל אקטע בת החמש סובלת מבעיה נוירולוגית נדירה ומסובכת שעלולה לסכן את חייה. האתר הנבחר שלנו להיום מאפשר לגולשים לסייע להצלת אריאל. איך הוא עושה זאת?התעייפת מלזכור סיסמאות? קספרסקי הכריזה על כלי כזה, לאחסון חכם ומאובטח של סיסמאות, בשם kaspersky password manager. איך התוכנה מסייעת למנוע הונאות פישינג?אנחנו לא מבינים כל כך למה, אבל יש הרבה מאוד אנשים שאוהבים לראות את זה - נפילות של אחרים. הנה אוסף משעשע שכזה.
מי השיק את הספר הדיגיטלי העברי הראשון לאייפון?איך תוכלו להציל את אריאל אקטע?איזה פתרון מציעה קספרסקי לניהול סיסמאות?פספוסי נפילות

  קצר ולעניין
שדרוג השליטה ובקרת המובייללצפייה בסרטון בפחות מ-2 דקות - לחץ כאן


  תשובות המומחה

לחלוק, לשתף, לעורר השראה ולהעצים מנהלי מידע, זה המוטו של קובי שפיבק Bsc ו- MBA. קובי הוא מורה דרך טכנולוגי שמלווה את עולם המחשוב: כתכנת, מהנדס, מנהל, יזם, עיתונאי, יועץ ומרצה, משנת 1976. כעורך הראשי של תחקירי pCon הוא כתב וערך ב-19 השנים האחרונות, למעלה מ-960 תחקירים מקצועיים, שמסייעים למנהלי מחשוב במאות ארגונים, ליהנות מיותר עניין, זמן פנוי וכסף זמין.

מנהלי מחשוב, שמעוניינים לקרוא או להפנות לקובי שפיבק שאלות מקצועיות, מוזמנים לעשות זאת במסגרת תשובות המומחה.

הפעם הוא עונה לשאלות הבאות :

 • מה ההשלכות של קונסיומריזציה לארגונים? מה הסיכון ממנה?
 • אילו תמורות רואים בשוק הוירטואליזציה?
 • מה היתרונות בצריכת שרותים "בענן" מספק מקומי?


 • רוצים תוכן שימושי בעל ערך?!...
  תוכלו לקבל זאת כאן ובחינם!


  הצטרף ל-pConTip

  ותקבל את הטיפים והסרטונים הכי טובים שיש ובחינם!

  ניוזלטר שבועי קצר וחינמי, מביא המלצות למאמרים, תוכנות מועילות, קיצורי דרך שימושיים, פרשנות לחדשות מרכזיות וסרטונים ייחודים, על הטכנולוגיות הכי מרתקות שיש היום.

  הכנס עכשיו את שמך והמייל, ולחץ על כפתור " לחץ כאן ועכשיו "  דוא"ל
  שם
    המלץ לחבר
  ואהבת לרעך כמוך...

  אם לא מצאת שירות זה כשימושי, בבקשה ספר לנו. אם אתה כן נהנה מהשירות שתף חברים שגם להם הוא יכול לעזור. תחשוב על החיוך, הסיפוק, ההרגשה הטובה, כשגם רעך ייהנה כמוך והמלץ עכשיו.


    
   pConTop
  המלצות למנהלי מידע
  הכי מעניין וחשוב במחשוב
  פרשנות מעשית והכוונה לנושאי מפתח


  כדי להתעדכן מדי שבוע במשמעויות המעשיות של החדשות החשובות, וכן לדעת מה הם נושאי המפתח המרכזים בענף? מלא את פרטיך עכשיו ותקבל מדי שבוע ניוזלטר קצר וחינמי!
  דוא"ל:
  שם:

  כן ,שלחו הגיליון
  *לא נעביר המייל לגורם אחר!
  **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

   ערוץ סרטוני pCon ביוטיוב
   משרות הייטק בשיתוף AllJobs
   pConTip
  הטיפים והסרטונים
  הכי טובים שיש!
  המלצות * חידושים * קיצורי דרך


  חינם! הרשם לניוזלטר שבועי קצר, של טיפים שימושיים ומסקרנים ולקט המלצות על סרטוני החידושים הטכנולוגיים הכי מרתקים שיש. הרשם עכשיו.

  דוא"ל:
  שם:

  כן ,שלחו הגיליון
  *לא נעביר המייל לגורם אחר!
  **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

     תוכן לפי נושא
   
      אבטחה
      אינטרנט
      חומרה
      יישומים
      ניהול
      סלולר
      עובדים
      עסקים
      שירותים
      תוכנה
      תקשורת
      תשתיות
   מודעות דרושים
   איך להתעדכן וליצור קשר
  RSS התעדכן ב-RSS
  RSS התעדכן ב-Google+
  FACEBOOK התעדכן בפייסבוק
  in התעדכן בלינקדין
  TWITTER להתעדכן ביוטיוב
  TWITTER התעדכן בטוויטר
  TWITTER צור קשר במייל
   לתשומת ליבך
   
  ©כל הזכויות שמורות | אודותינו | צור קשר | פרסם אצלנו | תנאי שימוש | מפת האתר | דף הבית
  לפרופיל ה Google+ | מה דעתך? | מדיניות פרטיות | RSS  | | לימודי מדעי המחשב