הכר האתר     260+ תחקירים בתחומי המחשוב     הצטרף כמנוי
יום חמישי 13 דצמבר 2018  
חפש תחקיר    
    
   
אודותינו צור קשר  

הבולטים באתר pCon
  התחקיר השבוע  
  בלוג העורך  
  להכיר טכנולוגיות  
  pConTop  
  pConTip  
  אתרים נבחרים  
  הכרזה מועילה  
  טיפים שימושיים  
  סרטונים מומלצים  
  תחקיר דוגמא  
המחשוב בארץ
  גוגל ניוז  
  דיילי מיילי  
  דה מרקר IT  
  גלובס  
  כלכליסט IT  
  קפטן אינטרנט  
  Ynet  
  NRG טכנולוגיה  
  וואלה טק  
  News1 - מחשבים  
המחשוב בעולם
  Google News  
  CNET  
  CIO  
  CIOInsight  
  ZDNet  
  InformationWeek  
  Computerworld  
  eWeek  
  itworld  
  Yahoo!  
קריירה
  דה מרקר קריירה  
  גלובס קריירה ויזמות  
  כלכליסט קריירה  
  CIO Careers  
  CIOInsight Careers  
  CIO U C&S  
  I.W - Global CIO  
  TechRep. Careers  
  CNN Careers  
  forbes Careers  
תשתיות
  ERP.ORG.IL  
  אנשים ומחשבים  
  InfoWorld  
  Virtualization.com  
  CIO-Virtualization  
  IW - Cloud  
  database  
  CRM Daily  
ניידות וסלולר
  סלולרי  
  GSM-Israel  
  גאדג'טי  
  חורים ברשת  
  אנשים ומחשבים  
  CIO - Mobile  
  silicon.com/Mobile  
  CNET Smartphones  
  Coolsmartphone  
  pocketnow.com  
רשתות חברתיות
  חורים ברשת  
  אקטיב & מרקטינג  
  ZVAGELSKY  
  Alltop  
  Mashable  
  SocialMedToday  
  SocialMedExam  
  TechNewsWorld  
  SocialNetWatch  
  CIO- Web 2.0  
תוכנה
  קפטן אינטרנט  
  I.W - Software  
  אנשים ומחשבים  
  וואטצאפ  
  ניוזגיק - פיתוח  
  BetaNews  
  developer  
  SoftwareDevNews  
  .net magazine  
  The Register  
לאינדקס השימושי של pCon סגור שימושון

   שירותי pCon   
pCon הרעיון
תחקירי pCon
התרעות pCon
pConTop
pConTip
פרסום ייחודי
תחקיר דוגמא
105 תחקירים
103 המלצות
    RSS 
 משרות הייטק
   קרא באתר   
    התחקיר השבוע
    שימושון
    בראש החדשות
    פרשנויות
    בלוג העורך
    לוח ארועים
    רכש מחשבים
    מדד ה-PC
    אתר נבחר
    הכרזה מועילה
    טיפ שימושי
    סרטון מומלץ
    מחקרים
    דווח מאירועים
    במה מקצועית
    מילון pCon
    אינדקס

  תוכן לפי נושא  
     אבטחה
     אינטרנט
     חומרה
     יישומים
     ניהול
     סלולר
     עובדים
     עסקים
     שירותים
     תוכנה
     תקשורת
     תשתיות

  הבמה המקצועית

Designed For Run - מודל המוביל את הלקוח בדרך להצלחה בחידוש מערכות. מאת: אריה עמית, מנהל פיתוח עסקי EDS ישראל. Designed For Run
 
Designed For Run
Designed For Run - מודל המוביל את הלקוח בדרך להצלחה בחידוש מערכות. מאת: אריה עמית, מנהל פיתוח עסקי EDS ישראל.
24/09/2008

תגיות:  


כל מי שקנה מכונית פרטית יודע ודאי שיש פרמטרים רבים בהחלטת הקניה לבד מתג המחיר. לתג המחיר יש כמובן משקל , אך מה לגבי העלויות הנוספות הכרוכות בנסיעה במכונית המועדפת? מגוון נרחב של של גורמים כמו יעילות צריכת הדלק, עלות תיקונים, עלות פרמית הביטוח ועוד משפיעים על תכולת הארנק. בדרך כלל לא נמהר לקחת את המפתחות מבלי שנדע את מחיר התפעול של המכונית החדשה בעוזבה את פתח מגרש המכירה.

גם ארגונים עסקיים וממשלתיים רבים נוהגים באותה השיטה בבואם לנהל ולחדש את מערכות המידע שלהם.מעט ספקי שרותי IT מסוגלים לספק לארגונים הללו תמונה מלאה של העלויות הפוטנציאליות הכרוכות במימוש הפרויקטים החדשים של תשתיות ויישומים בארגונם. כאשר רק תג המחיר לעיניהם חברות וארגונים ממשלתיים חותמים על חוזים לפרויקטים המובילים אותם קילומטרים אחדים לאורך הדרך, אך נדיר שיביאו אותם ליעדם הסופי. הפילוסופיה Designed For Run עוזרת לבנות את מפת ה IT העתידי תוך הבנת העלויות האמיתיות כדי להגיע אליה.

השילוביות כמפתח

הקושי נובע מכך שארגונים רבים נוהגים לטפל בנושאי ה-IT שלהם בגישה מקומית וממודרת – טיפול בבעיות ספציפיות של תהליך עסקי מסוים הזוכה לתשומת לב, תקציב ומחויבות לטווח קצר לצורך פתרון הבעיות. דומה הדבר לתשלום עבור הקמת כביש קצר המאפשר גישה למקום יחיד.

המפתח הוא בקיום תוכנית כלכלית חכמה לחיבור כל הכבישים כך שמערכות המידע של הארגון תוכלנה לטפל בתנועה הכבדה הכרוכה במחזור פעילות של 24/7 ובתחזיות לנפחי תנועה כבדים עוד יותר לשנים הבאות.

הגלובאליזציה, ממשקי שרות עצמי ללקוחות וניהול עסקים בזמן אמיתי דורשים מערכות מידע גמישים ומהירים לאספקת נתונים אמינים בעולם שהוא ON תמידי. כאשר היעדים והשווקים של הארגונים מתפתחים ומשתנים כל העת, מערכות המידע דורשות קיום צמתים רבים להנעת הארגון קדימה. מערכות מידע החסרות צמתים וממשקים כאלה לצורך שילוב כל הרכיבים מתגלות כמערכות יקרות מאד לתפעול, וצורכות עד 80% מתקציב ה-IT של הארגון.

תקציב ה-IT של ארגונים ותיקים רבים כולל תערובת של יישומים ותשתיות חדשות וישנות. מובן ולוגי לחלוטין להעריך את העלויות העצומות של זמן וכסף הדרושות להשלמת תהליך חידוש ומודרניזציה חד פעמית וכוללת של כל מערכות המידע בארגון. רק ארגונים מעטים יכולים להרשות לעצמם זאת. כך, כמו שמתכנני ערים אינם יכולים להרוס כל דרך קיימת כדי ליצור את הקישורים הנדרשים, גם מרבית הארגונים אינם יכולים לסדר מחדש את כל מערכות המידע שלהם. שניהם זקוקים לתיכנון רב שנתי של שיפור הדרגתי.

להשאר במסלול

בנקים וחברות תעופה יכולים לשמש כדוגמאות לחשיבות בחירת הדרך הנכונה בתהליכי הרחבה וחידוש של מערכות המידע. הם היו בין הארגונים הגדולים הראשונים שאימצו טכנולוגיה המאפשרת ללקוחותיהם לנהל עמם את קשריהם העסקיים באופן אינטראקטיבי. מכשירי ה-ATM הוציאו ביצוע טרנזקציות בנקאיות אל מחוץ לכתלי הסניף, הקיוסקים לכירטוס הרחיקו נוסעים מדלפקי חברות התעופה וקרבו אותם לשערי היציאה.

היום, שירותי WEB מאפשרים אינטראקציה עם הלקוח בכל מקום, בכל זמן ובמגוון מכשירים אלקטרוניים. בין אם לצורך העברת כספים או להזמנת טיסה הלקוח הוא במרחק "קליק".

המודל העסקי שהוא באופן תמידי ON מציע תועלות רבות הן ללקוח
 התרעות pCon
מה לא מספרים על
הטכנולוגיות החדשות?

מצגות קצרות מרוכזות בחינם!

כדי לקבל חינם!
10 מצגות על "המוקשים הנסתרים של הטכנולוגיות המבטיחות ביותר" מלא את פרטיך עכשיו והמצגת הראשונה כבר בדרך אליך...
דוא"ל:
שם:
כן ,שלחו עכשיו
*לא נעביר המייל לגורם אחר.
**תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

והן לעסק. עם פחות עובדים המתווכים בין הלקוח לשרות עסקי הבנקאות והתעופה נהנים מהורדת עלויות תפעול ושיפור שרות ללקוח. אך, במקרה של תקלה טכנית, השרות עלול להתמוטט, הגיבוי האנושי לא יכול לספק את רמת השירות ללקוח. כל דקה של השבתה מתורגמת לאובדן של לקוחות ועמם אובדן הכנסות.

ארגונים אשר ממשיכים בגישה המקומית הממודרת ל IT ללא תיכנון ארוך טווח וטכניקות "תפירה" משופרת של כל מרכיבי ה IT יחד חושפים עצמם לסיכון רב. הלקוחות מתרגלים לזמני תגובה של שניות במקום שעות וימים, ארגונים שה IT שלהם לא יוכל לתמוך בציפיות לא יאפשרו לאירגונים שלהם לעמוד בתחרות על לקוחות חדשים ולשמר את הלקוחות הקיימים. הארגונים המיישמים ארכיטקטורות מבוססות שירותים כמו SOA כאמצעי לבצע אינטגרציה של מערכות לגסי נפרדות, טוב יעשו אם יקפידו על תיכנון מוקדם ומקיף. פתרון SOA שאינו מתוכנן כראוי עלול להסתיים בחריגה מהתקציבים החזויים ומאחור באספקת התוצרים ואף גרוע מכך – ליצור עוד מערכת מבודדת שאינה משתלבת.

Designed for Run

המודל עוזר לארגון להשאר בכסא הנהג, מחזק אותם להשיג את דרישות ההוה תוך בניה נכונה לעמידה באתגרי העתיד. נדרשת הבנה מעמיקה בתחום העסקי של הארגון, ידע נרחב במערכות הלגסי והתמחות אפליקטיבית יחודית, למילוי ה gap בין מערכות ה IT של הארגון בהווה והיישומים והתשתיות החדשים המתוכננים להמשך. נדרש לחבר בין מה שקיים בארגון למה שהארגון צריך.

הגישה של Designed for Run מתחשבת בכלל הפונקציונאליות וההוצאות של מערכות המידע בארגון. היא מתווה מסלול מלא להשגת היעדים של הארגון ומטמיעה תהליכי מדידה מודרניים תוך הערכת העלויות הצפויה לארגון בגמר ה"מסע".

הכוונה שהארגון יפעל תמיד בהתאם לתוכנית אב מוסכמת, תוך הטמעת שינויים חיוביים ומדידים בתהליך. התהליך מבטיח חיבור כל השבילים הדרושים. ארגונים המתכננים שימוש ביישומים מודרניים חייבים להיות מובילים בתעשיה שלהם ובעלי תשתיות גלובאליות כדי להתמודד בתחרות, להוריד סיכונים, לאפשר צמיחה ולהגדיל רווחיות. קיום היישויות הנ"ל אינו יכול להרשות לחכולות ה IT לפגר אחרי השוק.

המודל עוזר לארגונים להמנע מהמכשולים הצפויים בדרך ע"י מתן תמונה שקופה של עלויות פיתוח והטמעה מבוקרות ומדידות תוך הורדת עלות הבעלות .

במקום להוסיף לערבוביה של המערכות הקיימת, המודל פועל לקונסולידציה וסטנדרטיזציה של התשתיות והיישומים בארגון– תוך הורדת עלויות ושיפור הביצועים. הלקוחות מגלים שיפור באיכות, ביציבות המערכות והורדת הסיכונים ממערכות הלגסי.

להמשיך ולהתקדם

איכות כל המרכיבים של המכונית החדשה הופכת אותה למכונית טובה. כך גם ב IT – כל מרכיב מתבצע באופן אופטימלי והמערכת כולה מתפקדת. מכונית טובה נדרשת למנוע בעל עוצמה, מרכב יציב, בקרה נוחה ומיטב אביזרי הבטיחות, מערכות מידע מתוחכמות דורשות תקשורת רחבה, סביבת בדיקות יציבה, אינטגרציה, וירטואליזציה, ידע במערכות הלגסי, תאימות לרגולציה ולסטנדרטים, תהליכים מיטביים (ITIL), אבטחת מידע, 24 שעות תפעול ללא השבתות.

כאשר הלקוח מוכן להוביל את מערכות המידע שלו קדימה מודל ה Designed for Run הוא כלי הרכב שיביאו לשם.


אודות EDS

EDS היא חברה בינלאומית העוסקת באספקת שירותים בתחום טכנולוגיות המידע, המתמחה במתן ייעוץ טכנולוגי, פיתוח מערכות והקמת פרוייקטים מורכבים.  המלץ
לחברים
    
קבל עידכונים RSS    FACEBOOK          TWITTER

 
   הקודם  דרג וצפה בתוצאות  4  5  6  7  8  9  10 הבא   
 
  התרעות pCon
מה לא מספרים על
הטכנולוגיות החדשות?

מצגת תובנות קצרה מרוכזת ובחינם!


כדי לקבל חינם! 10 מצגות על "המוקשים הנסתרים של הטכנולוגיות המבטיחות ביותר"
מלא את פרטיך עכשיו והמצגת הראשונה כבר בדרך אליך...
דוא"ל: שם:
שלחו המצגת עכשיו
*לא נעביר המייל לגורם אחר, בהתחייבות!      **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.


להרחבה וקבלת מידע מיידי נוסף, עבור לדף המלא עכשיו!


  עוד בבמה המקצועית
התפרסם ב-25/12התפרסם ב-11/12התפרסם ב-5/12 לריכוז הארכיונים
מהפכת הרשתות החברתיות הגיעה לארגוניםפשיעה מקוונת והעולם האמיתישימור המותג על גבי מוצרי תוכנה לארכיון הבמה המקצועית

  פרסום בטקסט

   המסלול היומי למסלול היומי בתמונות           
ארכיון בראש החדשותארכיון אתר נבחרארכיון הכרזה מועילהארכיון הטיפ המרכזי
תוכנת ה-photoshop זוכה לגרסא חדשה, ה-cs4, שלראשונה מנצלת את יכולות השבב הגרפי לשיפור הביצועים ולניצול יכולות חדשות. כמה עולה לשדרג פוטושופ? כמה עולה התוכנה כולה? ומה היכולות החדשות?אתר digg אוסף בשבילך את התכנים המעניינים ביותר באינטרנט לפי דירוג הגולשים, ומציג אותם עבורך. מה הבלון הקטן ביותר בעולם? איך פרופיל ב-facebook עוזר לגלות מי נרקסיסט? רק המידע המעניין ביותר!לאחר שהשלימה את הרכישה של חברת פיא שיא, נציגת פנסוניק בישראל, מכריזה גטר טק כי תשווק את המחשבים הניידים של פנסוניק בישראל ולראשונה תציג גם מחשבים ניידים המיועדים למנהלים.פריצות מוצלחות לאתרי ה-cia, המוסד ושירות הביון הבריטי (mi6) הוכיחו שאין אתר חסין. משיקולי מגבלות תקציב וידע, קשה ואולי ג
פוטושופ CS4: מנצלת יכולות GPUמידע מעניין ברשתגטר טק תשווק מחשבי פנסוניק בארץהגנה על אתר הארגון

  קצר ולעניין
שדרוג השליטה ובקרת המובייללצפייה בסרטון בפחות מ-2 דקות - לחץ כאן


  תשובות המומחה

לחלוק, לשתף, לעורר השראה ולהעצים מנהלי מידע, זה המוטו של קובי שפיבק Bsc ו- MBA. קובי הוא מורה דרך טכנולוגי שמלווה את עולם המחשוב: כתכנת, מהנדס, מנהל, יזם, עיתונאי, יועץ ומרצה, משנת 1976. כעורך הראשי של תחקירי pCon הוא כתב וערך ב-19 השנים האחרונות, למעלה מ-960 תחקירים מקצועיים, שמסייעים למנהלי מחשוב במאות ארגונים, ליהנות מיותר עניין, זמן פנוי וכסף זמין.

מנהלי מחשוב, שמעוניינים לקרוא או להפנות לקובי שפיבק שאלות מקצועיות, מוזמנים לעשות זאת במסגרת תשובות המומחה.

הפעם הוא עונה לשאלות הבאות :

 • מה ההשלכות של קונסיומריזציה לארגונים? מה הסיכון ממנה?
 • אילו תמורות רואים בשוק הוירטואליזציה?
 • מה היתרונות בצריכת שרותים "בענן" מספק מקומי?


 • רוצים תוכן שימושי בעל ערך?!...
  תוכלו לקבל זאת כאן ובחינם!


  הצטרף ל-pConTip

  ותקבל את הטיפים והסרטונים הכי טובים שיש ובחינם!

  ניוזלטר שבועי קצר וחינמי, מביא המלצות למאמרים, תוכנות מועילות, קיצורי דרך שימושיים, פרשנות לחדשות מרכזיות וסרטונים ייחודים, על הטכנולוגיות הכי מרתקות שיש היום.

  הכנס עכשיו את שמך והמייל, ולחץ על כפתור " לחץ כאן ועכשיו "  דוא"ל
  שם
    המלץ לחבר
  ואהבת לרעך כמוך...

  אם לא מצאת שירות זה כשימושי, בבקשה ספר לנו. אם אתה כן נהנה מהשירות שתף חברים שגם להם הוא יכול לעזור. תחשוב על החיוך, הסיפוק, ההרגשה הטובה, כשגם רעך ייהנה כמוך והמלץ עכשיו.


    
   pConTop
  המלצות למנהלי מידע
  הכי מעניין וחשוב במחשוב
  פרשנות מעשית והכוונה לנושאי מפתח


  כדי להתעדכן מדי שבוע במשמעויות המעשיות של החדשות החשובות, וכן לדעת מה הם נושאי המפתח המרכזים בענף? מלא את פרטיך עכשיו ותקבל מדי שבוע ניוזלטר קצר וחינמי!
  דוא"ל:
  שם:

  כן ,שלחו הגיליון
  *לא נעביר המייל לגורם אחר!
  **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

   ערוץ סרטוני pCon ביוטיוב
   משרות הייטק בשיתוף AllJobs
   pConTip
  הטיפים והסרטונים
  הכי טובים שיש!
  המלצות * חידושים * קיצורי דרך


  חינם! הרשם לניוזלטר שבועי קצר, של טיפים שימושיים ומסקרנים ולקט המלצות על סרטוני החידושים הטכנולוגיים הכי מרתקים שיש. הרשם עכשיו.

  דוא"ל:
  שם:

  כן ,שלחו הגיליון
  *לא נעביר המייל לגורם אחר!
  **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

     תוכן לפי נושא
   
      אבטחה
      אינטרנט
      חומרה
      יישומים
      ניהול
      סלולר
      עובדים
      עסקים
      שירותים
      תוכנה
      תקשורת
      תשתיות
   מודעות דרושים
   איך להתעדכן וליצור קשר
  RSS התעדכן ב-RSS
  RSS התעדכן ב-Google+
  FACEBOOK התעדכן בפייסבוק
  in התעדכן בלינקדין
  TWITTER להתעדכן ביוטיוב
  TWITTER התעדכן בטוויטר
  TWITTER צור קשר במייל
   לתשומת ליבך
   
  ©כל הזכויות שמורות | אודותינו | צור קשר | פרסם אצלנו | תנאי שימוש | מפת האתר | דף הבית
  לפרופיל ה Google+ | מה דעתך? | מדיניות פרטיות | RSS  | | לימודי מדעי המחשב