הכר האתר     260+ תחקירים בתחומי המחשוב     הצטרף כמנוי
יום שישי 25 ספטמבר 2020  
חפש תחקיר    
    
   
אודותינו צור קשר  

הבולטים באתר pCon
  התחקיר השבוע  
  בלוג העורך  
  להכיר טכנולוגיות  
  pConTop  
  pConTip  
  אתרים נבחרים  
  הכרזה מועילה  
  טיפים שימושיים  
  סרטונים מומלצים  
  תחקיר דוגמא  
המחשוב בארץ
  גוגל ניוז  
  דיילי מיילי  
  דה מרקר IT  
  גלובס  
  כלכליסט IT  
  קפטן אינטרנט  
  Ynet  
  NRG טכנולוגיה  
  וואלה טק  
  News1 - מחשבים  
המחשוב בעולם
  Google News  
  CNET  
  CIO  
  CIOInsight  
  ZDNet  
  InformationWeek  
  Computerworld  
  eWeek  
  itworld  
  Yahoo!  
קריירה
  דה מרקר קריירה  
  גלובס קריירה ויזמות  
  כלכליסט קריירה  
  CIO Careers  
  CIOInsight Careers  
  CIO U C&S  
  I.W - Global CIO  
  TechRep. Careers  
  CNN Careers  
  forbes Careers  
תשתיות
  ERP.ORG.IL  
  אנשים ומחשבים  
  InfoWorld  
  Virtualization.com  
  CIO-Virtualization  
  IW - Cloud  
  database  
  CRM Daily  
ניידות וסלולר
  סלולרי  
  GSM-Israel  
  גאדג'טי  
  חורים ברשת  
  אנשים ומחשבים  
  CIO - Mobile  
  silicon.com/Mobile  
  CNET Smartphones  
  Coolsmartphone  
  pocketnow.com  
רשתות חברתיות
  חורים ברשת  
  אקטיב & מרקטינג  
  ZVAGELSKY  
  Alltop  
  Mashable  
  SocialMedToday  
  SocialMedExam  
  TechNewsWorld  
  SocialNetWatch  
  CIO- Web 2.0  
תוכנה
  קפטן אינטרנט  
  I.W - Software  
  אנשים ומחשבים  
  וואטצאפ  
  ניוזגיק - פיתוח  
  BetaNews  
  developer  
  SoftwareDevNews  
  .net magazine  
  The Register  
לאינדקס השימושי של pCon סגור שימושון

   שירותי pCon   
pCon הרעיון
תחקירי pCon
התרעות pCon
pConTop
pConTip
פרסום ייחודי
תחקיר דוגמא
105 תחקירים
103 המלצות
    RSS 
 משרות הייטק
   קרא באתר   
    התחקיר השבוע
    שימושון
    בראש החדשות
    פרשנויות
    בלוג העורך
    לוח ארועים
    רכש מחשבים
    מדד ה-PC
    אתר נבחר
    הכרזה מועילה
    טיפ שימושי
    סרטון מומלץ
    מחקרים
    דווח מאירועים
    במה מקצועית
    מילון pCon
    אינדקס

  תוכן לפי נושא  
     אבטחה
     אינטרנט
     חומרה
     יישומים
     ניהול
     סלולר
     עובדים
     עסקים
     שירותים
     תוכנה
     תקשורת
     תשתיות

   חזון המנכ``ל

איתן לומברד - מנכ`ל סנסקום - בארגון ממוצע, נעות הוצאות התקשורת לעובד לשנה בטווח שבין 7,000 ל- 12,000 ₪ והן כוללות את עלויות הסלולר, עלויות השיחות דרך בזק ואחזקת קווים, עלות שיחות בינלאומיות, קישוריות לאינטרנט ותחזוקת מערכות התקשורת לשירותים השונים – מרכזיות, נתבים וכו`. כל אלה מסתכמים בהוצאה גדולה ומשמעותית עבור כל ארגון. מניסיוננו ניתן לחסוך בין 5 ל-10 אחוז מהוצאות התקשורת.
 
לחסוך בתקשורת
איתן לומברד - מנכ"ל סנסקום - בארגון ממוצע, נעות הוצאות התקשורת לעובד לשנה בטווח שבין 7,000 ל- 12,000 ₪ והן כוללות את עלויות הסלולר, עלויות השיחות דרך בזק ואחזקת קווים, עלות שיחות בינלאומיות, קישוריות לאינטרנט ותחזוקת מערכות התקשורת לשירותים השונים – מרכזיות, נתבים וכו'. כל אלה מסתכמים בהוצאה גדולה ומשמעותית עבור כל ארגון. מניסיוננו ניתן לחסוך בין 5 ל-10 אחוז מהוצאות התקשורת.
08/12/2006

תגיות:   שירותים |


מהו החזון הטכנולוגי העיקרי שהחברה שלך דוחפת?

"סנסקום, כחברת ייעוץ המחוייבת על פי חזונה "להביא ערך מוסף מתמשך ללקוחותיה בראיה עסקית ארגונית כוללת", פועלת להביא לארגונים טכנולוגיה שתורמת לעמידה ביעדים העסקיים בכל הקשור למוקדי שירות ותקשורת. כיום התקשורת אל מחוץ לארגון ובתוכו, הנה חלק מהותי מהזרימה העסקית היומיומית, ומהווה מרכיב יסודי לזריזות וליעילות המאפיינות חברות מודרניות מובילות. סנסקום מחזיקה צוות יועצים רב תחומי היוצר מארג שלם של התמחויות: בניית תוכניות לתשתיות תקשורת מתאימות לארגון, הקמת Call Centers, ניהול תהליכי עבודה במוקדי שירות ושימור עובדים, מערכות תומכות במוקדים, בקרת עלויות תקשורת ועוד.
כיצד ממש החזון שלכם את ההבטחה הבסיסית של הטכנולוגיה – להציע יותר תמורת פחות ?

1. סנסקום מלווה את לקוחותיה בכל מחזור החיים של מערכות הטכנולוגיה, החל משלב הייזום וגיבוש התפישה דרך בחירת מוצרים או שירותים טכנולוגיים, הפעלתם והטמעתם בארגון. בתהליך זה אנו מסייעים ללקוחות בהיבטים מסחריים, תפעוליים וטכנולוגיים כדי להבטיח שהם מקבלים "יותר תמורת פחות". הבטחה זו באה לידי ביטוי במיוחד בתחום שירותי התקשורת המסחריים שם יש לנו פעילות מובילה של אופטימיזציה ובקרת הוצאות תקשורת. פעילות זו מאפשרת ללקוחות לקבל את השירותים המתקדמים ביותר בחסכון של מיליוני ₪ לשנה עם תהליך בקרה שמבטיח חסכון מתמשך.

2. בנוסף סנסקום מסייעת ללקוחותיה בעריכת תכנית רב-שנתית לביצוע המעבר לעולם של טלפוניית IP. תכנית זו מבטיחה שימור מירבי של ההשקעות וביצוע השקעות בטכנולוגיות החדשות במקומות שבהם יש תועלת אמיתית.
מהם היתרונות הכלכליים המשמעותיים שיפיקו ארגונים שיישמו את החזון שלכם?

תחום אחד בפעילות הרחבה של סנסקום מתמקד בחיסכון ובבקרת עלויות התקשורת בארגונים. בארגון ממוצע, נעות הוצאות התקשורת לעובד לשנה בטווח שבין 7,000 ל-12,000 ₪ והן כוללות את עלויות הסלולר, עלויות השיחות דרך בזק ואחזקת קווים, עלות שיחות בינלאומיות, קישוריות לאינטרנט ותחזוקת מערכות התקשורת לשירותים השונים – מרכזיות, נתבים וכו'. כל אלה מסתכמים בהוצאה גדולה ומשמעותית עבור כל ארגון . כמו כן בשל ריבוי מרכיבי התקשורת בארגונים חוסר ידע וחוסר מעקב מביא לבזבוז והוצאות מיותרות. כאשר סנסקום מגיעה לביצוע פרוייקטים לחיסכון ובקרת עלויות תקשורת, אנו עורכים בדיקה של כל גורמי ההוצאה המיותרים ובודקים את האפשרויות השונות לצריכת תקשורת בעלויות מופחתות. התהליך מתבצע על ידי הטמעה של מערכות שליטה ובקרה, הטמעה של נהלי עבודה מסודרים, והתאמת טכנולוגיות תקשורת המתאימות באופן ספציפי לארגון . מניסיוננו ניתן לחסוך בין 5 ל-10 אחוז מהוצאות התקשורת.

גם תחום מוקדי השירות סנסקום פועלת לסייע בייעול תהליכי עבודה וניצול מערכות הטכנולוגיה במוקד בכדי להגדיל הכנסות ולחסוך בהוצאות. תוצאה זו נגזרת מהגישה ההוליסטית של סנסקום המתייחסת לשלושת הערוצים המרכזיים במוקדי שירות: אנשים, תהליכים וטכנולוגיה.


מעבר להיבט הכלכלי, מה תוכל להבטיח אישית לכל מנמ''ר שיאמץ את הפתרונות שאתה מציע?

כחברת ייעוץ, אנו מביאים עימנו מבט כולל על תחום התקשורת בארגון ומוקדי השירות, שאינו ממוקד אך ורק בנושא טכנולוגי או תפעולי. מומחי סנסקום, כולם בעלי ניסיון רב בתחום, ובעלי יכולת ראייה רחבה . יותר מכך, סנסקום רואה בלקוח שותף
 התרעות pCon
מה לא מספרים על
הטכנולוגיות החדשות?

מצגות קצרות מרוכזות בחינם!

כדי לקבל חינם!
10 מצגות על "המוקשים הנסתרים של הטכנולוגיות המבטיחות ביותר" מלא את פרטיך עכשיו והמצגת הראשונה כבר בדרך אליך...
דוא"ל:
שם:
כן ,שלחו עכשיו
*לא נעביר המייל לגורם אחר.
**תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

מלא לתהליך השינוי, ולכן אנו הולכים צעד אחר צעד יחד , מסייעים להטמיע את השינויים ומספקים פידבק הכרחי להגשמת המטרות. בסנסקום לא מתייחסים אל העבודה כאל עוד תיק פרויקט נוסף .אנו מהווים יד ימינו של המנמ"ר בדרך להשגת השקה מוצלחת של הפרויקט .


אילו מגמות ושינויים משמעותיים אתה רואה בתחומי הפעילות העיקריים של ארגונך, בשנים הקרובות?

בתחום מוקדי השירות אנו צופים כניסה של טכנולוגיות שישימו את הלקוח במרכז. מערכת IVR - מערכת ניתוב השיחות האוטמטית, המבוססת על זיהוי דיבור תהפוך לידידותית בהרבה, מערכות ה-CRM יאפשרו יכולות פרסונליזציה גבוהות אל מול הלקוח. אנו עומדים לראות את מוקדי השירות הופכים למוקדים מומחים, אשר מאובזרים ומנוהלים באופן מקצועי שייתן ללקוח מענה איכותי ואישי ויצרו חוויית לקוח חיובית בשירות .
איזה דברים היית ממליץ למנהלי המחשוב ליישם באופן מעשי, בהתבסס על החזון של החברה שלך?

בתחום החיסכון בעלויות התקשורת מומלץ לכל ארגון לבחון את דרכי ההתקשרות בחו"ל, אשר יכולות להגיע בארגונים מסוימים לחלק גדול מאוד מהוצאות התקשורת הכוללות.

לדוגמא, ניתן להחליף את ה-SIM בטלפונים הניידים ל- SIM מקומי ולהשיג תעריפים מוזלים. בארגונים גדולים המחזיקים פעילות חו"ל גדולה כדאי להפעיל אחראי ייעודי לתפעול תחום תקשורת חו"ל, וכן ניתן לעשות שימוש במערכות Call Through ו- Call Back כדי להשיג תעריפים זולים. אך חשוב לזכור כי אין פתרון אחד שהוא הכי זול והכי חסכוני לכולם, ולכל חברה יש את המאפיינים שלה, ואת הפתרונות המתאימים לאופי הפעילות שלה.


יש לך במה להעביר מסר חופשי למרבית מקבלי החלטות המחשוב של מדינת ישראל, במספר שורות. מה תרצה לומר להם?

בישראל פועלים יועצים רבים בתחום התקשורת ובתחומים אחרים אשר הפכו לנוהג מקובל מבחינתם לקבל עמלות מהספקים איתם הם ממליצים ללקוח לעבוד. הנורמה הזו, שאינה מקובלת כלל בשווקים מתקדמים, פוגעת בצורה חמורה בתחום הייעוץ וביוקרת המקצוע. סנסקום חרטה על דגלה לשים את טובת הלקוח, ואותה בלבד, במרכז עבודתה והיא אינה מתוגמלת מאף צד אחר מלבד הלקוח. העבודה עם חברת ייעוץ חייבת להיעשות מתוך אמון מלא ביכולותיה ומחויבות שלה להצלחת הפרויקט.


פרטים ביוגרפיים

איתן לומברד, (49), נשוי ואב לשלושה ילדים, ממקימי סנסקום בשנת 97' ומשמש כמנכ"ל החברה. לומברד הוא בעל תואר במדעי הניהול מאוניברסיטת Aston. אל תחום התקשורת הגיע לומברד בעקבות פרוייקט בתחום התקשורת שעשה בחברת IBM ב-1984 ומאז הוא עוסק בייעוץ בתחום התקשורת הדינמי.

סנסקום הוקמה בשנת 1997 ומונה למעלה מ- 50 עובדים, והינה חברת ייעוץ וניהול פרוייקטים, המתמחה במתן פתרונות וליווי תהליכים בתחומי התקשורת ומוקדי קשרי לקוחות. ייחודה של סנסקום בראיה המקיפה, הרואה באינטגרציה ובאיזון נכון בין השקעה בטכנולוגיה לבין השקעה במרכיבים האסטרטגיים, ארגוניים/תפעוליים והאנושיים, את סוד ההצלחה.

החברה ערוכה לספק פתרון מושלם ללקוח, משלב גיבוש תפיסה עסקית ואסטרטגית למערכות תקשורת ומוקדי קשרי לקוחות, בניית מודלים כלכליים לבחינת כדאיות השקעה במערכות תומכות, הבניית הפתרון המתאים ובחירתו בהתאם לצרכי הארגון, יישום ומימוש הפתרון – עד להטמעתו המלאה.מנכ''לים של חברות IT שמעוניינים להתראיין במסגרת מדור זה, מוזמנים לפנות לעורך.
  המלץ
לחברים
    
קבל עידכונים RSS    FACEBOOK          TWITTER

 
   הקודם  דרג וצפה בתוצאות  4  5  6  7  8  9  10 הבא   
 
  התרעות pCon
מה לא מספרים על
הטכנולוגיות החדשות?

מצגת תובנות קצרה מרוכזת ובחינם!


כדי לקבל חינם! 10 מצגות על "המוקשים הנסתרים של הטכנולוגיות המבטיחות ביותר"
מלא את פרטיך עכשיו והמצגת הראשונה כבר בדרך אליך...
דוא"ל: שם:
שלחו המצגת עכשיו
*לא נעביר המייל לגורם אחר, בהתחייבות!      **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.


להרחבה וקבלת מידע מיידי נוסף, עבור לדף המלא עכשיו!


  עוד בחזון המנכ''ל
התפרסם ב-3/11התפרסם ב-13/10התפרסם ב-29/9 לריכוז הארכיונים
הפתרון במיקור חוץפתרונות לטווח הארוךלהסתכל במבט כולל לארכיון חזון המנכ''ל

  פרסום בטקסט

   המסלול היומי למסלול היומי בתמונות           
ארכיון בראש החדשותארכיון אתר נבחרארכיון הכרזה מועילהארכיון הטיפ המרכזי
טושיבה מציעה כונן קשיח קטן עם קיבולת של 100gb עבור מחשבים ניידים ו-ipod`sאתר הבית של הציירת אורית טוכמן דואר. באתר ניתן למצוא מידע כללי על הציירת ועל עבודתה. האתר מספק הצצה לשלושה גלריות מפרי ידיה של אורית, גלריה ראשית, גלריה בנושא תקשורת וגלריה בנושא שופורפורות. red hat enterprise linux 5פריצות מוצלחות לאתרי ה-cia, המוסד ושירות הביון הבריטי (mi6) הוכיחו שאין אתר חסין. משיקולי מגבלות תקציב וידע, קשה ואולי ג
הגודל כן קובעלצייר בשמן לינוקס 5 הגנה על אתר הארגון

  קצר ולעניין
שדרוג השליטה ובקרת המובייללצפייה בסרטון בפחות מ-2 דקות - לחץ כאן


  תשובות המומחה

לחלוק, לשתף, לעורר השראה ולהעצים מנהלי מידע, זה המוטו של קובי שפיבק Bsc ו- MBA. קובי הוא מורה דרך טכנולוגי שמלווה את עולם המחשוב: כתכנת, מהנדס, מנהל, יזם, עיתונאי, יועץ ומרצה, משנת 1976. כעורך הראשי של תחקירי pCon הוא כתב וערך ב-19 השנים האחרונות, למעלה מ-960 תחקירים מקצועיים, שמסייעים למנהלי מחשוב במאות ארגונים, ליהנות מיותר עניין, זמן פנוי וכסף זמין.

מנהלי מחשוב, שמעוניינים לקרוא או להפנות לקובי שפיבק שאלות מקצועיות, מוזמנים לעשות זאת במסגרת תשובות המומחה.

הפעם הוא עונה לשאלות הבאות :

 • מה ההשלכות של קונסיומריזציה לארגונים? מה הסיכון ממנה?
 • אילו תמורות רואים בשוק הוירטואליזציה?
 • מה היתרונות בצריכת שרותים "בענן" מספק מקומי?


 • רוצים תוכן שימושי בעל ערך?!...
  תוכלו לקבל זאת כאן ובחינם!


  הצטרף ל-pConTip

  ותקבל את הטיפים והסרטונים הכי טובים שיש ובחינם!

  ניוזלטר שבועי קצר וחינמי, מביא המלצות למאמרים, תוכנות מועילות, קיצורי דרך שימושיים, פרשנות לחדשות מרכזיות וסרטונים ייחודים, על הטכנולוגיות הכי מרתקות שיש היום.

  הכנס עכשיו את שמך והמייל, ולחץ על כפתור " לחץ כאן ועכשיו "  דוא"ל
  שם
    המלץ לחבר
  ואהבת לרעך כמוך...

  אם לא מצאת שירות זה כשימושי, בבקשה ספר לנו. אם אתה כן נהנה מהשירות שתף חברים שגם להם הוא יכול לעזור. תחשוב על החיוך, הסיפוק, ההרגשה הטובה, כשגם רעך ייהנה כמוך והמלץ עכשיו.


    
   pConTop
  המלצות למנהלי מידע
  הכי מעניין וחשוב במחשוב
  פרשנות מעשית והכוונה לנושאי מפתח


  כדי להתעדכן מדי שבוע במשמעויות המעשיות של החדשות החשובות, וכן לדעת מה הם נושאי המפתח המרכזים בענף? מלא את פרטיך עכשיו ותקבל מדי שבוע ניוזלטר קצר וחינמי!
  דוא"ל:
  שם:

  כן ,שלחו הגיליון
  *לא נעביר המייל לגורם אחר!
  **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

   ערוץ סרטוני pCon ביוטיוב
   משרות הייטק בשיתוף AllJobs
   pConTip
  הטיפים והסרטונים
  הכי טובים שיש!
  המלצות * חידושים * קיצורי דרך


  חינם! הרשם לניוזלטר שבועי קצר, של טיפים שימושיים ומסקרנים ולקט המלצות על סרטוני החידושים הטכנולוגיים הכי מרתקים שיש. הרשם עכשיו.

  דוא"ל:
  שם:

  כן ,שלחו הגיליון
  *לא נעביר המייל לגורם אחר!
  **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

     תוכן לפי נושא
   
      אבטחה
      אינטרנט
      חומרה
      יישומים
      ניהול
      סלולר
      עובדים
      עסקים
      שירותים
      תוכנה
      תקשורת
      תשתיות
   מודעות דרושים
   איך להתעדכן וליצור קשר
  RSS התעדכן ב-RSS
  RSS התעדכן ב-Google+
  FACEBOOK התעדכן בפייסבוק
  in התעדכן בלינקדין
  TWITTER להתעדכן ביוטיוב
  TWITTER התעדכן בטוויטר
  TWITTER צור קשר במייל
   לתשומת ליבך
   
  ©כל הזכויות שמורות | אודותינו | צור קשר | פרסם אצלנו | תנאי שימוש | מפת האתר | דף הבית
  לפרופיל ה Google+ | מה דעתך? | מדיניות פרטיות | RSS  | | לימודי מדעי המחשב