הכר האתר     260+ תחקירים בתחומי המחשוב     הצטרף כמנוי
שבת 24 אוקטובר 2020  
חפש תחקיר    
    
   
אודותינו צור קשר  

הבולטים באתר pCon
  התחקיר השבוע  
  בלוג העורך  
  להכיר טכנולוגיות  
  pConTop  
  pConTip  
  אתרים נבחרים  
  הכרזה מועילה  
  טיפים שימושיים  
  סרטונים מומלצים  
  תחקיר דוגמא  
המחשוב בארץ
  גוגל ניוז  
  דיילי מיילי  
  דה מרקר IT  
  גלובס  
  כלכליסט IT  
  קפטן אינטרנט  
  Ynet  
  NRG טכנולוגיה  
  וואלה טק  
  News1 - מחשבים  
המחשוב בעולם
  Google News  
  CNET  
  CIO  
  CIOInsight  
  ZDNet  
  InformationWeek  
  Computerworld  
  eWeek  
  itworld  
  Yahoo!  
קריירה
  דה מרקר קריירה  
  גלובס קריירה ויזמות  
  כלכליסט קריירה  
  CIO Careers  
  CIOInsight Careers  
  CIO U C&S  
  I.W - Global CIO  
  TechRep. Careers  
  CNN Careers  
  forbes Careers  
תשתיות
  ERP.ORG.IL  
  אנשים ומחשבים  
  InfoWorld  
  Virtualization.com  
  CIO-Virtualization  
  IW - Cloud  
  database  
  CRM Daily  
ניידות וסלולר
  סלולרי  
  GSM-Israel  
  גאדג'טי  
  חורים ברשת  
  אנשים ומחשבים  
  CIO - Mobile  
  silicon.com/Mobile  
  CNET Smartphones  
  Coolsmartphone  
  pocketnow.com  
רשתות חברתיות
  חורים ברשת  
  אקטיב & מרקטינג  
  ZVAGELSKY  
  Alltop  
  Mashable  
  SocialMedToday  
  SocialMedExam  
  TechNewsWorld  
  SocialNetWatch  
  CIO- Web 2.0  
תוכנה
  קפטן אינטרנט  
  I.W - Software  
  אנשים ומחשבים  
  וואטצאפ  
  ניוזגיק - פיתוח  
  BetaNews  
  developer  
  SoftwareDevNews  
  .net magazine  
  The Register  
לאינדקס השימושי של pCon סגור שימושון

   שירותי pCon   
pCon הרעיון
תחקירי pCon
התרעות pCon
pConTop
pConTip
פרסום ייחודי
תחקיר דוגמא
105 תחקירים
103 המלצות
    RSS 
 משרות הייטק
   קרא באתר   
    התחקיר השבוע
    שימושון
    בראש החדשות
    פרשנויות
    בלוג העורך
    לוח ארועים
    רכש מחשבים
    מדד ה-PC
    אתר נבחר
    הכרזה מועילה
    טיפ שימושי
    סרטון מומלץ
    מחקרים
    דווח מאירועים
    במה מקצועית
    מילון pCon
    אינדקס

  תוכן לפי נושא  
     אבטחה
     אינטרנט
     חומרה
     יישומים
     ניהול
     סלולר
     עובדים
     עסקים
     שירותים
     תוכנה
     תקשורת
     תשתיות

  דיווחים מארועים

בזק יוצאת בניסוי טכנולוגי, "Fiber NGN", המאפשר גלישה במהירות של 1 גיגה, כך הודיעה בכנס "בזק אקספו" שערכה. בזק אקספו: אינטרנט במהירות 1Gb
 
בזק אקספו: אינטרנט במהירות 1Gb
בזק יוצאת בניסוי טכנולוגי, "Fiber NGN", המאפשר גלישה במהירות של 1 גיגה, כך הודיעה בכנס "בזק אקספו" שערכה.
15/12/2011

תגיות:   תקשורת |


שורה של הכרזות מעניינות שחררה אתמול בזק לתקשורת במסגרת כנס בזק אקספו שערכה. ההכרזה הבולטת ביותר באירוע הייתה על התחלת יישומו של השלב הבא של רשת ה-NGN, במטרה לספק ללקוחות מהירות גלישה גבוהה יותר, וכן שירותים חדשים על גבי הרשת. מדובר בפעילות רב שנתית להמשך פיתוח הרשת, שתכלול פריסת סיבים ברחבי הארץ, בשילוב עם טכנולוגיות חדשות אחרות.

בשלב הראשון של התוכנית יוצאת בזק בניסוי טכנולוגי, "Fiber NGN", ומטרתו לבחון את הדרך האופטימלית לפיתוח הרשת לדור הבא. מדובר בטכנולוגיה המביאה את הסיב האופטי עד לבית הלקוח (FTTH/B), ועל ידי כך מאפשרת לבזק לספק ללקוחותיה מהירויות גלישה אולטרה גבוהות המגיעות עד 1 גיגה לשנייה. הניסוי יתקיים בעיר פתח תקווה.

במסגרת הניסוי, שימשך כשלושה חודשים, תחבר בזק מאות מלקוחות החברה לטכנולוגיה החדשה, באמצעות סיב אופטי שיגיע עד לבניין או לדירה. הלקוחות שייקחו חלק בניסוי מחוברים לרשת ה-NGN ובעלי פרופיל של צרכני תוכן הגולשים כבר היום במהירות גלישה של 10 מגה ומעלה.

בזק נמצאת בשלב האחרון של סיום פריסת רשת ה-NGN, כאשר בשנת 2012 תסתיים הפריסה ברחבי הארץ. בזק לא עוצרת עם פריסת הרשת ובמקביל לשלבי סיום הפריסה מתחילה בזק בפעילות רב שנתית חדשה. משמעות הפעילות עבור הלקוחות, היא שניתן יהיה לספק מהירויות גלישה הרבה יותר גבוהות מהנהוגות היום בשוק הישראלי.

במסגרת הפעילות, בזק תוסיף מאות ארונות תקשורת ברחבי הארץ, דבר שיאפשר אף הוא לספק מהירויות גבוהות יותר, שכן ככל שארון התקשורת (MSAG) קרוב לבית הלקוח, כך עולה היכולת של בזק לספק לו מהירות גלישה גבוהה יותר. המשך ההשקעה ברשת ה-NGN מאפשר לבזק להרחיב את טווח מהירויות הגלישה, באמצעות הוספת סיבים אופטיים וטכנולוגיות חדשניות (BONDING VECTORING, PHANTOM), שיהוו את השלב הבא בהתפתחות הרשת. השקעות החברה הינן מהגבוהות במדינת ישראל ועומדות בשנים האחרונות על יותר ממיליארד שקל בשנה.

בתוך כך, מכריזה היום בזק על השקה מסחרית קרובה של מהירויות גלישה חדשות על גבי רשת ה-NGN. כאשר במהלך שנת 2012 תשיק בזק מהירות גלישה חדשה שתגיע עד 200 מגה.


בנוסף, בזק ממשיכה לפתח שירותים ומוצרים חדשים ומתקדמים על גבי הרשת, המאפשרים ללקוחות למצות את יכולתה. בזק יוצאת בשיתוף פעולה אסטרטגי עם חברות D-link וענקית השבבים BROADCOM, ומשיקה במשותף את הדור הבא של הנתב האלחוטי, ה- DUAL BAND. מדובר בנתב חדשני, המאפשר העברת תכנים באיכות HD באופן אלחוטי. הנתב תומך בקצבי גלישה גבוהים ברשת ה-NGN ומשדר בשתי רשתות אלחוטיות בו זמנית בתקן N. הנתב מגיע עם שבב חדש של ברודקום, המאפשר תמיכה בקצבים אולטרה מהירים.

בתוך הבית בזק משיקה מספר שירותים חדשים על גבי רשת ה-NGN ללקוחות הפרטיים והעסקיים של החברה. בין השירותים החדשים, גלישה בטוחה, באמצעות ניטור וסינון אתרים, PC ON TV, מתאמי HD ועוד. ללקוחות העסקיים מציעה בזק רשת נתונים נוספת (MPLS) המספקת פתרון הכולל גיבוי לרשתות הקיימות, מצלמות המאפשרות צפייה מרוחקת עם אפשרות הקלטה וגיבוי בענן של בזק, שירותי משרד מנוהל ועוד.

כמו כן, בזק ממשיכה להציג שיפורים וחידושים על גבי שירותים קיימים כמו, מוסיקה בהמתנה לעסקים, המאפשרת בחירת מנגינות בשילוב טקסט המותאם לבית העסק, bizphone (או bphone על שלוחת ip centrex), מוקד טלפוני, המבוסס על תוכנה המעניקה לעסק דוחות בזמן אמת, ניהול תורים, ניתוב שיחה ועוד.

פרטים נוספים על המוצרים והשירותים שהשיקה:

נתב אלחוטי DUAL BAND

נתב חדש מבית D-Link - המאפשר העברת תכנים באיכות HD באופן אלחוטי בתוך הבית. הנתב תומך בקצבי גלישה גבוהים ברשת ה- NGN של בזק ומשדר בשתי רשתות אלחוטיות בו זמנית בתקן N ובתדרים נפרדים:

• תדר אלחוטי 2.4GHz לגלישה באינטרנט

• תדר אלחוטי חדש 5GHz המאפשר העברת תכנים באיכות HD בתוך הרשת הביתית בנוסף, הנתב מאפשר חיבור קווי באמצעות ארבע יציאות רשת במהירות של 1 גיגה. טכנולוגיה זו, מאפשרת ללקוחות ליהנות מקצב העברת נתונים גבוה במיוחד ותמיכה ביישומים מתקדמים הדורשים הבטחת איכות ורציפות שידור כגון וידאו, קול ועוד. הנתב מגיע עם שבב חדש של חברת ברודקום המאפשר תמיכה בקצבים אולטרה מהירים.

Pc on TV

חיבור אלחוטי
 התרעות pCon
מה לא מספרים על
הטכנולוגיות החדשות?

מצגות קצרות מרוכזות בחינם!

כדי לקבל חינם!
10 מצגות על "המוקשים הנסתרים של הטכנולוגיות המבטיחות ביותר" מלא את פרטיך עכשיו והמצגת הראשונה כבר בדרך אליך...
דוא"ל:
שם:
כן ,שלחו עכשיו
*לא נעביר המייל לגורם אחר.
**תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

בין המחשב הנייד למסך הטלוויזיה. מדובר בפתרון חדשני המעניק צפייה בכל התכנים השמורים במחשב הנייד ישירות למסך הטלוויזיה. בנוסף, המוצר מאפשר להציג את שולחן העבודה של המחשב הנייד על גבי הטלוויזיה בחיבור אלחוטי ולצפות בסרטים באיכות HD.

השידור האלחוטי נעשה על גבי תדר - 5GHz המעניק חוויית צפייה אופטימלית. המוצר מופעל באופן מיידי באמצעות חיבור של שתי יחידות:

• משדר המתחבר לכניסת ה-HDMI במחשב הנייד

• מקלט המחובר באמצעות כבל HDMI למסך הטלוויזיה

מתאמי HD

לראשונה בישראל, פתרון חדשני ואיכותי להעברת תוכן HD באופן אלחוטי ברשת הביתית. המוצר נמכר בשתי תצורות:

• זוג מתאמים המאפשרים חיבור אלחוטי באיכות HD בין נתב הרשת הביתי למגוון מכשירי המולטימדיה בבית כגון סטרימר, קונסולת משחקים ו-Connected TV. העברת המידע נעשית בתדר אלחוטי 5GHZ המעניק ביצועים אופטימאליים עבור הזרמת תכנים ברזולוציית HD .

• מתאם בודד המתחבר לנתב ומאפשר חיבור אלחוטי ישירות למכשירים התומכים בתדר 5GHZ כדוגמת IPAD, מחשבי MAC.

נתב Bonding 200 מגה

נתב רשת אלחוטית מתקדם ברשת ה- NGN לגלישה במהירות 200 מגה. הנתב מתחבר ל-2 קווי VDSL ברשת ה- NGN ומאפשר להכפיל את יכולות הקו עד למהירות של 200 מגה.

HOME EVERYWHERE

בזק בוחנת השקת שרת מולטימדיה מרכזי המאפשר אחסון תכנים אישיים כגון: סרטים, תמונות, מוסיקה ומסמכים והצגתם בכל המכשירים (טאבלט, סמארטפון וכו') בבית ומחוצה לו. השרת מתחבר לרשת הביתית של בזק ומאפשר אחסון וגיבוי אוטומטי של המידע וצריכתו מכל מכשירי המדיה בבית. את התוכן שעל השרת ניתן לשתף עם החברים ולגשת אליו מכול מקום באמצעות אפליקציה ייעודית לסמרטפונים וטאבלטים ובאמצעות גלישה לפורטל אישי באינטרנט.

יישומי אינטרנט מתקדמים


שירות סינון אתרים מתקדם

בזק משיקה שירות סינון אתרים מתקדם התומך ברשתות חברתיות. מדובר בשירות לסינון אתרים וניטור צ'טים ושיחות באינטרנט. השירות נועד להורים שרוצים להיות מעורבים בפעילות של ילדיהם באינטרנט ולהדריך אותם לגבי גלישה בטוחה. שירות הסינון מאפשר לחסום את הצפייה באתרים המציגים תכנים לא רצויים בשני אופנים:

• רשימה שחורה – חסימת גלישה באתרים חסומים לפי קטגוריות: סקס, אלימות, הימורים וכדומה

• רשימה לבנה – גלישה רק במספר אתרים שהוזנו על ידי ההורה

שירות ניטור השיחות מאפשר להורה מעקב אחר התקשורת חשודה המתנהלת באמצעות המחשב על גבי הרשת. ההורה, יקבל התרעות במיילים וב-SMS על כל פעילות חשודה ברשתות החברתיות, במסנג'רים בפורומים ובגלישה הרגילה, בהתאם לרשימת ביטויים מוגדרת ובהתאם לביטויים אישיים שהוסיף ההורה. קיימת אפשרות לחסימת גלישה בשעות מוגדרות במהלך היום.

טלפון אינטרנטי אישי

לקוחות NGN של בזק יכולים להוציא שיחות מקו הטלפון הביתי שלהם, מכל מקום בו הם נמצאים. לקוחות NGN שמצטרפים לבזק אישי, נהנים מחייגן אינטרנטי, המאפשר להם להוציא שיחה מהמחשב בעלות שיחת בזק, מכל מקום. הישום מוצג למשתמשי בזק אישי ללא צורך ברישום.

שירותים ללקוחות עסקיים


רשת תקשורת חדשה לעסקים

בזק הקימה רשת עסקית נוספת אשר מאפשרת ללקוחות עולם חדש של קישוריות שרידה, כל זאת בניהול מלא של בזק עסקים וללא הצורך באינטגרציה מול ספקים אחרים. הרשת מספקת פתרון הכולל גיבוי מובנה מרשת נפרדת לכל השירותים העסקיים, קווים ברוחבי פס גבוהים בלבד ללא חיבור MSAG, פריסה ארצית מלאה, פרמטרים רשתיים לשירותים העסקיים delay , jitter, packet lose ובקרוב גם אפשרות להצגת נתוני IPSLA בפורטל WEB.

Bcam

שירות חדש מבזק המאפשר לך לצפות בעסק מכל מקום ובכל זמן, באמצעות האינטרנט, הסמארטפון והמחשב האישי. השירות כולל מצלמות באיכות גבוהה והקלטת כל המידע לענן בזק, הנמצא בחוות השרתים המאובטחת של בזק, כך שבעת הצורך כל החומר בטוח וזמין. באמצעות מערכת ניהול מרכזית השירות מאפשר:

• ניהול מערך המצלמות בעסק

• שליטה במצלמות מכל מקום

• הקלטה לאתר מרוחק בעת זיהוי תנועה

• צפייה מכל מקום הן LIVE והן בחומר המוקלט

• התראות לסלולר ולמייל

• גישה מכל מקום ומכל DEVICE

B-office

כל הצרכים של העסק במקום אחד. בזק מציעה עולם שירותים חדש ללקוחות העסקיים הקטנים והבינוניים תחת מעטפת אחת הנקראת B-office, שתאחד את כלל השירותים בפתרון תקשורת אחד. שירותי B-office נותנים מענה מלא למגוון צרכי הלקוחות בעולמות האינטרנט, הטלפוניה ושירותי ענן. (אינטרנט מהיר BIZNET- לעסקים, מרכזייתIP CENTREX, גיבוי מרוחק, שירות מצלמות, הפצת הודעותSMS , פקסים ועוד).

  המלץ
לחברים
    
קבל עידכונים RSS    FACEBOOK          TWITTER

 
   הקודם  דרג וצפה בתוצאות  4  5  6  7  8  9  10 הבא   
 
  התרעות pCon
מה לא מספרים על
הטכנולוגיות החדשות?

מצגת תובנות קצרה מרוכזת ובחינם!


כדי לקבל חינם! 10 מצגות על "המוקשים הנסתרים של הטכנולוגיות המבטיחות ביותר"
מלא את פרטיך עכשיו והמצגת הראשונה כבר בדרך אליך...
דוא"ל: שם:
שלחו המצגת עכשיו
*לא נעביר המייל לגורם אחר, בהתחייבות!      **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.


להרחבה וקבלת מידע מיידי נוסף, עבור לדף המלא עכשיו!


  עוד בדיווחים מארועים
התפרסם ב-15/11התפרסם ב-25/9התפרסם ב-20/7 לריכוז הארכיונים
מכנס השוק השחור של סימנטקיבמ משקיעה בתעשיות חדשותמסיבת עיתונאים – VMware – מלון הילטון 20.7.11 לארכיון הדיווחים

  פרסום בטקסט

  ארכיון העשרה מקצועית
ארכיון משמעויות לחדשות ארכיון מחקרים מחדשים ארכיון מדווחים מארועים ארכיון הבמה המקצועית
סקר ועדת המדרוג לאינטרנט הישראלי חושף לראשונה את נתוני הרייטינג המהימנים ביותר עד כה של אתרי האינטרנט המובילים בישראל. מי נמצא בראש הרשימה? איך נמדדו הנתונים? ואיזה פיתרון קל ונוח אנחנו מציעים, כדי להגיע לכולם? גרטנר: ההכנסות הכלל עולמיות ממוליכים למחצה גדלו באחוז אחד וצפויות להגיע ב-2011 ל- 302 מיליארד דולר. אינטל מובילה במקום הראשון זו השנה העשרים ברציפות, וב-2011 מציינת את נתח השוק הגבוה ביותר שלה אי-פעם - % 16.9 `סגן נשיא אינטל העולמית: חישוב-על הוא חלק משמעותי מאוד ביכולת אסטרטגית של מדינה`. מאיה קומרוב, מנכ`לית בלאט לפידות יישומים ארגוניים: `מהפכת הרשתות החברתיות בארגונים היא לא משהו שיקרה בעתיד, היא כאן ועכשיו`.
דרוג משמעויות לחדשות דרוג מחקרים מחדשים דרוג מדווחים מארועים דרוג הבמה המקצועית
  קצר ולעניין
שדרוג השליטה ובקרת המובייללצפייה בסרטון בפחות מ-2 דקות - לחץ כאן


  תשובות המומחה

לחלוק, לשתף, לעורר השראה ולהעצים מנהלי מידע, זה המוטו של קובי שפיבק Bsc ו- MBA. קובי הוא מורה דרך טכנולוגי שמלווה את עולם המחשוב: כתכנת, מהנדס, מנהל, יזם, עיתונאי, יועץ ומרצה, משנת 1976. כעורך הראשי של תחקירי pCon הוא כתב וערך ב-19 השנים האחרונות, למעלה מ-960 תחקירים מקצועיים, שמסייעים למנהלי מחשוב במאות ארגונים, ליהנות מיותר עניין, זמן פנוי וכסף זמין.

מנהלי מחשוב, שמעוניינים לקרוא או להפנות לקובי שפיבק שאלות מקצועיות, מוזמנים לעשות זאת במסגרת תשובות המומחה.

הפעם הוא עונה לשאלות הבאות :

 • מה ההשלכות של קונסיומריזציה לארגונים? מה הסיכון ממנה?
 • אילו תמורות רואים בשוק הוירטואליזציה?
 • מה היתרונות בצריכת שרותים "בענן" מספק מקומי?


 • רוצים תוכן שימושי בעל ערך?!...
  תוכלו לקבל זאת כאן ובחינם!


  הצטרף ל-pConTip

  ותקבל את הטיפים והסרטונים הכי טובים שיש ובחינם!

  ניוזלטר שבועי קצר וחינמי, מביא המלצות למאמרים, תוכנות מועילות, קיצורי דרך שימושיים, פרשנות לחדשות מרכזיות וסרטונים ייחודים, על הטכנולוגיות הכי מרתקות שיש היום.

  הכנס עכשיו את שמך והמייל, ולחץ על כפתור " לחץ כאן ועכשיו "  דוא"ל
  שם
    המלץ לחבר
  ואהבת לרעך כמוך...

  אם לא מצאת שירות זה כשימושי, בבקשה ספר לנו. אם אתה כן נהנה מהשירות שתף חברים שגם להם הוא יכול לעזור. תחשוב על החיוך, הסיפוק, ההרגשה הטובה, כשגם רעך ייהנה כמוך והמלץ עכשיו.


    
   pConTop
  המלצות למנהלי מידע
  הכי מעניין וחשוב במחשוב
  פרשנות מעשית והכוונה לנושאי מפתח


  כדי להתעדכן מדי שבוע במשמעויות המעשיות של החדשות החשובות, וכן לדעת מה הם נושאי המפתח המרכזים בענף? מלא את פרטיך עכשיו ותקבל מדי שבוע ניוזלטר קצר וחינמי!
  דוא"ל:
  שם:

  כן ,שלחו הגיליון
  *לא נעביר המייל לגורם אחר!
  **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

   ערוץ סרטוני pCon ביוטיוב
   משרות הייטק בשיתוף AllJobs
   pConTip
  הטיפים והסרטונים
  הכי טובים שיש!
  המלצות * חידושים * קיצורי דרך


  חינם! הרשם לניוזלטר שבועי קצר, של טיפים שימושיים ומסקרנים ולקט המלצות על סרטוני החידושים הטכנולוגיים הכי מרתקים שיש. הרשם עכשיו.

  דוא"ל:
  שם:

  כן ,שלחו הגיליון
  *לא נעביר המייל לגורם אחר!
  **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

     תוכן לפי נושא
   
      אבטחה
      אינטרנט
      חומרה
      יישומים
      ניהול
      סלולר
      עובדים
      עסקים
      שירותים
      תוכנה
      תקשורת
      תשתיות
   מודעות דרושים
   איך להתעדכן וליצור קשר
  RSS התעדכן ב-RSS
  RSS התעדכן ב-Google+
  FACEBOOK התעדכן בפייסבוק
  in התעדכן בלינקדין
  TWITTER להתעדכן ביוטיוב
  TWITTER התעדכן בטוויטר
  TWITTER צור קשר במייל
   לתשומת ליבך
   
  ©כל הזכויות שמורות | אודותינו | צור קשר | פרסם אצלנו | תנאי שימוש | מפת האתר | דף הבית
  לפרופיל ה Google+ | מה דעתך? | מדיניות פרטיות | RSS  | | לימודי מדעי המחשב