הכר האתר     260+ תחקירים בתחומי המחשוב     הצטרף כמנוי
שבת 24 אוקטובר 2020  
חפש תחקיר    
    
   
אודותינו צור קשר  

הבולטים באתר pCon
  התחקיר השבוע  
  בלוג העורך  
  להכיר טכנולוגיות  
  pConTop  
  pConTip  
  אתרים נבחרים  
  הכרזה מועילה  
  טיפים שימושיים  
  סרטונים מומלצים  
  תחקיר דוגמא  
המחשוב בארץ
  גוגל ניוז  
  דיילי מיילי  
  דה מרקר IT  
  גלובס  
  כלכליסט IT  
  קפטן אינטרנט  
  Ynet  
  NRG טכנולוגיה  
  וואלה טק  
  News1 - מחשבים  
המחשוב בעולם
  Google News  
  CNET  
  CIO  
  CIOInsight  
  ZDNet  
  InformationWeek  
  Computerworld  
  eWeek  
  itworld  
  Yahoo!  
קריירה
  דה מרקר קריירה  
  גלובס קריירה ויזמות  
  כלכליסט קריירה  
  CIO Careers  
  CIOInsight Careers  
  CIO U C&S  
  I.W - Global CIO  
  TechRep. Careers  
  CNN Careers  
  forbes Careers  
תשתיות
  ERP.ORG.IL  
  אנשים ומחשבים  
  InfoWorld  
  Virtualization.com  
  CIO-Virtualization  
  IW - Cloud  
  database  
  CRM Daily  
ניידות וסלולר
  סלולרי  
  GSM-Israel  
  גאדג'טי  
  חורים ברשת  
  אנשים ומחשבים  
  CIO - Mobile  
  silicon.com/Mobile  
  CNET Smartphones  
  Coolsmartphone  
  pocketnow.com  
רשתות חברתיות
  חורים ברשת  
  אקטיב & מרקטינג  
  ZVAGELSKY  
  Alltop  
  Mashable  
  SocialMedToday  
  SocialMedExam  
  TechNewsWorld  
  SocialNetWatch  
  CIO- Web 2.0  
תוכנה
  קפטן אינטרנט  
  I.W - Software  
  אנשים ומחשבים  
  וואטצאפ  
  ניוזגיק - פיתוח  
  BetaNews  
  developer  
  SoftwareDevNews  
  .net magazine  
  The Register  
לאינדקס השימושי של pCon סגור שימושון

   שירותי pCon   
pCon הרעיון
תחקירי pCon
התרעות pCon
pConTop
pConTip
פרסום ייחודי
תחקיר דוגמא
105 תחקירים
103 המלצות
    RSS 
 משרות הייטק
   קרא באתר   
    התחקיר השבוע
    שימושון
    בראש החדשות
    פרשנויות
    בלוג העורך
    לוח ארועים
    רכש מחשבים
    מדד ה-PC
    אתר נבחר
    הכרזה מועילה
    טיפ שימושי
    סרטון מומלץ
    מחקרים
    דווח מאירועים
    במה מקצועית
    מילון pCon
    אינדקס

  תוכן לפי נושא  
     אבטחה
     אינטרנט
     חומרה
     יישומים
     ניהול
     סלולר
     עובדים
     עסקים
     שירותים
     תוכנה
     תקשורת
     תשתיות

  דיווחים מארועים

מנכ"ל קבוצת הפתרונות לתחומי תעשייה ביבמ חושף כי השקעות יבמ ברכישות ומיזוגים בתחום המסחר האלקטרוני החכם הסתכמו ב- 2.5 מיליארד דולר בשנתיים האחרונות. יבמ משקיעה בתעשיות חדשות
 
יבמ משקיעה בתעשיות חדשות
מנכ"ל קבוצת הפתרונות לתחומי תעשייה ביבמ חושף כי השקעות יבמ ברכישות ומיזוגים בתחום המסחר האלקטרוני החכם הסתכמו ב- 2.5 מיליארד דולר בשנתיים האחרונות.
25/09/2011

תגיות:   עסקים |


מנכ"ל קבוצת הפתרונות לתחומי תעשייה ביבמ העולמית, קרייג היימן, חשף השבוע בכנס השנתי של החברה בישראל כי החברה השקיעה בשנתיים האחרונות 2.5 מיליארד דולר ברכישות בתחום המסחר האלקטרוני החכם. ביבמ מעריכים כי היקף השוק בתחום הזה עומד על 70 מיליארד דולר בשנה, מתוכם 20 מיליארד של תוכנה בלבד.

בתערוכה המלווה את הכנס השנתי שלה, הציגה יבמ לראשונה בישראל חידושים בתחום ניהול שירותי בריאות ניהול של ערים חכמות והקשר עם האזרח, המפותחים בין השאר במעבדות החברה בארץ. עניין מיוחד בכנס עוררו מערכות ניתוח אנליטי של צילומי וידיאו, המאפשרות בין השאר לזהות אירועי פשע, לאתר התרחשויות חריגות – ולנהל מצבי חירום.

יבמ מרחיבה את היצע הכלים לקידום וניהול עסקים אלקטרוניים בעידן הרשתות החברתיות וענן המחשוב. היימן הציג בפני 1,600 משתתפי הכנס כיוונים עתיידיים חדשים בעולם הקמעונאות, המשלבים חומרה, תוכנה ותשתיות ענן מחשוב על מנת להציע חוויית לקוח משופרת, לעקוב אחר העדפות הלקוח על בסיס פעילותו ברשתות חברתיות, ולתמוך בכל שלבי הקשר עם הלקוחות בערוצים המועדפים עליהם – אינטרנט, טלפון וסמארטפון, טבלטים, או מגע ישיר בנקודות המכירה.

בפתח הכנס העומד בסימן 100 שנה ליבמ, ציין מנכ"ל יבמ ישראל, מאיר ניסנסון, כי בעשרים השנים האחרונות חל שינוי מהותי בתפיסה העסקית של יבמ: לעומת ההתמקדות במוצרים, שאפיינה את העשורים הקודמים של החברה, כיום ברור לכל כי טכנולוגיה בפני עצמה שוב אינה מספיקה. "לאחר המשבר של שנות התשעים, התעשתנו, ושינינו את המיקוד העסקי שלנו על מנת להתמקד בעולם השירותים. למעלה מחמישים אחוז מהכנסותינו באים כיום מתחום השירותים", אומר ניסנסון. להערכתו, הכלכלה העולמית מציבה אתגרים חדשים וגדולים במיוחד בפני הכלכלות המבוססות. "אי אפשר להתמודד עם הכלכלות החדשות באמצעות מחיר נמוך של כוח אדם. הדרך היחידה לשמירה על כושר התחרות היא עבודה חכמה יותר, וניהול עולם חכם יותר".

קרייג היימן סקר את השינוי המתמיד בתחומי המיקוד העסקי של יבמ, שהוביל אותה לאורך השנים לצאת משוק המחשוב האישי, המדפסות והדיסקים – לטובת התמקדות בתחומי הייעוץ, ארכיטקטורה מוכוונת שירותים ומערכות פתוחות ומודולאריות. "אנחנו מאמינים שמערכות פתוחות ומבוססות תקנים הן הדרך לעשיית עסקים. אנחנו עוברים מתשתיות – לפתרונות כוללים. אנחנו לוקחים תחומי תעשייה ומשלבים סל של פתרונות המותאמים לצרכים המיוחדים לכל תחום", אמר האורח. על פי הנתונים אותם הוא מציג, לקוחות הם מי שמעצבים כיום בפועל את האופן שבו מתנהלים עסקים.

הוא מתאר עולם שבו מנהל העסק מעקב שוטף אחר תחומי העניין וההעדפות של לקוחות פוטנציאליים על פי פעילותם ברשתות חברתיות והעדכונים אותם הם מעלים, הבנת הסנטימנט של לקוחות אל המותג או המוצר, וניתוח של פניותיהם אל ערוצי הקשר השונים של העסק – ברשת, בטלפון או בסניף ובחנות, על מנת להפיק תובנות לגבי הלקוחות האלה. על בסיס הניתוח הזה, אפשר להציע ללקוחות מוצרים המותאמים ותפורים למידותיהם, לצפות ביקושים, לנהל מלאי במתכונת יעילה יותר – ולהגדיל את המכירות ואת הרווחים.

2.5 מיליארד ד' השקעה בדרך לשוק של 70 מיליארד

סדרת רכישות של יבמ, בהיקף של יותר משניים וחצי מיליארד דולר, הובילה בשנתיים האחרונות לגיבוש חבילה משולבת של פתרונות אותם מציעה החברה, משלב הרכש של חומרי הגלם והמוצרים, דרך שיווק, מכירות ועד לשירות. "בחמש השנים הקרובות השיווק יהפוך למדעי יותר", מבטיח היימן – ומזכיר במיוחד שתי רכישות מרכזיות, של חברת יוניקה המציעה כלים לניתוח אפקטיביות של מסעות שיווק, ושל קורמטריקס המודדת פעילות לקוחות קצה בערוצי תוכן שונים.

מיזם המסחר החכם של יבמ פונה אל שוק של 70 מיליארד דולר בשנה, שצומח ב- 13% בשנה. מתוך כלל השוק הזה, מרכז רכיב התוכנה הוא 20 מיליארד דולר בשנה – כעשר עמוד השדרה של יבמ בתחום הוא שרת WebSphere Commerce, אליו היא מקשרת את הפתרונות הנקודתיים השונים. "כמו ב- ERP לפני 20 שנה: כל שחקן מנסה לעשות זאת במתכונת שונה – כאשר מה שמייחד את יבמ הוא התפיסה הכוללת. בעוד אחרים מתמקדים כל אחד בנישה משלו – שיווק, או מוקד שירות לקוחות, או ניהול שרשרת אספקה והפצה – אנחנו היחידים שבאים עם ראייה כוללת. אנחנו יודעים שאין טעם להריץ מסע שיווק אם אין לך מערכת אספקה שתומכת בזמינות המוצרים. אנחנו לא מציעים להחליף ולזרוק כל מה שיש לך. אנחנו מציעים לך לנצל את הקיים – לשילוב אחד", אומר היימן.

ביבמ מאמינים כי ניתוח אנליטי הוא משלים חיוני לפעילות מדיה חברתית ולשיווק בכלל. ניתוח כזה מאפשר להבין את יעילות הקמפיין השיווקי, ואת האפקטיביות של כל אחד מהערוצים בו הוא מתנהל, ביחס לאוכלוסיות היעד והמטרות שהוגדרו מראש. האורח מזכיר כי מהפיכת הטלפונים החכמים והטבלטים מאפשרת לעקוב לא רק אחר מכירות מכשירי הקצה – אלא גם אחר המוצרים הנמכרים באמצעותם. כך, למשל, מעלים הניתוחים של יבמ כי ה- iPad הוא אחד המכשירים המרכזים נפח גדול במיוחד של מכירות מקוונות, בהשוואה לכל מכשיר קצה אחר.

ערים חכמות מהדקות את הקשר עם האזרח

תצוגת הפתרונות והמערכות שליוותה את הכנס השנתי של יבמ המחישה היטב את ההתמקדות הגוברת של החברה בתחום המחשוב העסקי האנליטי. בלטו בתצוגה הזאת פתרונות חדשים המפותחים במעבדות המחקר של החברה בישראל, וכוללים בין השאר מערכת ראשונה מסוגה להידוק הקשר בין עיריות ורשויות מקומיות ובין האזרחים ברחובות
 התרעות pCon
מה לא מספרים על
הטכנולוגיות החדשות?

מצגות קצרות מרוכזות בחינם!

כדי לקבל חינם!
10 מצגות על "המוקשים הנסתרים של הטכנולוגיות המבטיחות ביותר" מלא את פרטיך עכשיו והמצגת הראשונה כבר בדרך אליך...
דוא"ל:
שם:
כן ,שלחו עכשיו
*לא נעביר המייל לגורם אחר.
**תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

העיר, באמצעות אפליקציה סלולארית, הודעות SMS או תקשורת Web. המערכת החדשה של יבמ המפותחת תחת השם City Pulse ("דופק העיר"), משלבת כלי מידע גיאוגרפי – GIS – המאפשרים לזהות את מיקומו של האזרח המודיע על מפגע ברחוב, ולקלוט תמונות של מפגעים המצולמים על ידי אזרחים בטלפון הסלולארי שלהם, יחד עם ציון המיקום. המערכת יודעת גם לנתח את הטקסט בהודעות SMS המתריעות על מפגעים כאלה. בסופו של תהליך הקליטה והעיבוד של המידע המפורט, מייעל הכלי החדש את הטיפול בבעיות במרחב העירוני, מאתר אוטומטית את מיקומן, ושולח את אנשי העיריה המתאימים ביותר לטיפול בבעיות האלה, על פי אופיין.

כלל ההודעות ובקשות הטיפול המגיעות למוקד העירוני יוצגו בעמוד Web, שיציע לגולשים לבחון את מצב העיר באיזור בו הם מתעניינים, ולהיערך לחסימות כבישים ולעבודות תשתית עליהן תודיע העיריה באותו ערוץ. הגולשים יוכלו להצביע במתכונת של "לייק" המוכרת בעולם הפייסבוק, ולבחור בתקלות המטרידות אותם ביותר. הצבעה כזאת תאפשר לעיריה לקבוע סדרי עדיפויות לטיפול בבעיות באופן העונה לדרישות הציבור ולהעדפותיו.

הרי הורנרייך, מנהל פיתוח פתרונות במעבדת התוכנה של יבמ בישראל, שהציג את הפרוייקט, חוזה כי הכלי החדש יאפשר לעיריות להרחיב את החשיפה והניראות של פעילותן לכלל התושבים – ולשפר את השירות לתושבים האלה. ייעול תהליכי התקשורת, טיפול מהיר יותר בזכות אוטומטיזציה של קליטת הדיווח מהשטח והקצאת הצוותים לתחזוקה ולתיקון, צפויים להוביל לשביעות רצון גבוהה יותר של התושבים ממקום מגוריהם.

מערכת של יבמ לניהול וידיאו שהוצגה בכנס, מטפלת במגוון רחב של מקורות תמונה - ומסוגלת לנהל את הרשאות השימוש בתמונות האלה ותהליכי ההצגה והמפתוח שלהן. המערכות מציעות יכולות ייחודיות לאחזור וידיאו בזמן אמת: המשתמש יכול לדלג בתוך שבריר שניה בין צפיה באירוע המתרחש כרגע, ובין חומר קודם שהתקבל מאותה מצלמה, וללא הפרעה להמשך ההקלטה. כך, ניתן למפתח ולתייג קטעים, להשוות תמונות ולהחליט על אופן התגובה לאירוע המצולם.

יורם בר יואר, מוביל תחום המדיה הדיגיטאלית ביבמ ישראל, מסביר כי אחד המאפיינים של השימוש במעקב וידיאו במרחב העירוני, הוא ריבוי הגורמים העשויים להיעזר בחומר או להידרש לטפל בו. בארץ, למשל, זכור היטב אירוע הדריסה האחרון בתל אביב, אשר נקלט במצלמות התנועה העירוניות – שאת התמונות שלהן פיענחה המשטרה בהמשך וזיהתה את הרכב הפוגע. המערכת של יבמ מספקת תשתית נוחה יותר לעבודה המשותפת לגורמים שונים: היא מאפשרת למספר משתמשים, באתרים שונים, לנהל שיחת ועידה מול תמונת וידאו המוצגת לשימושו של כל משתתף בשיחה, תוך סימון תיוגים על גבי הווידיאו, והצגה מיידית של הסימנים האלה על שולחנות העבודה שונים.

על מנת לאפשר לגופים גדולים להתמודד עם הכמויות ההולכות ותופחות של תכני וידיאו המוזנים ממספר גדול של מצלמות, פיתחה יבמ יכולות לנתח בזמן אמת תכני וידיאו, לאתר אוטומטית חפצים מוגדרים, לזהות תנועה באזורים הנתונים לפיקוח, לאתר ולזהות כלי רכב על פי דפוסי המבנה והצבע שלהם, ואף לנהל מעקב רצוף או לחפש אדם על פי תמונת הפנים שלו. אם לחזור, שוב, לדוגמא של תאונת הפגע-וברח בתל אביב – הייתה מערכת וידיאו מהסוג המוצע על ידי יבמ מסוגלת לזהות את ה- BMW הפוגע גם במצלמות רמזורים נוספות, על פי ניתוח הצבע ומבנה הרכב, ולסייע לאתר את הרכב מוקדם יותר.

חידוש נוסף בתחום הווידיאו שהוצג בכנס השנתי של יבמ, הוא אפשרות השימוש בטלפון סלולארי מבוסס אנדרואיד של גוגל לצורך צילום וידיאו במרחב העירוני – והעברת הווידיאו בזמן אמת אל מוקד השליטה או השירות העירוני. המערכת מזהה את מיקום האתר המצולם על פי נתוני ה- GPS של הטלפון, ומשלבת את הווידיאו הנכנס אל תוך בסיס נתונים של חומרים שצולמו במקום בעבר, או אל כאלה המכסים את הסביבה הקרובה.

Big Data: אנליזה חכמה של מידע בכמויות גדולות בתחום הניתוח האנליטי של נתונים בנפחי-ענק, שזכה לכינוי Big Data – מעריכה יבמ כי ככל שכמויות הנתונים הנוצרים ונאגרים ממקורות שונים ממשיכות לצמוח, הולך וגד גם הפוטנציאל לשימוש בנתונים האלה על מנת לחולל מהפיכה בתהליכי קבלת ההחלטות בכל תחום.

ד"ר איה סופר, מנהלת תחום הניתוח האנליטי בניהול נתונים בחטיבת המחקר של יבמ העולמית, הציגה בכנס את ההתפתחויות החדשות בחזית הטכנולוגיה בזירת המחשוב האנליטי. סופר, שהחלה את עבודתה בתחום במעבדות המחקר של יב בחיפה, היא המנהלת הראשונה שאינה אמריקאית הזוכה למינוי גלובאלי כזה, במסגרתו היא מובילה את פעילותם של מאות חוקרים בכל העולם, ובכלל זה בסין, יפן, הודו, ארה"ב, וציריך. כמנהלת מחלקת מידע ואינטראקציה במעבדה בחיפה, מטפלת סופר באופן ההתממשקות עם מידע.

סופר מתארת מציאות שבה ארגונים מנצלים כיום רק שבריר מהנתונים הזמינים בידיהם. "האתגר הוא לנתח כמויות מידע אדירות, מסוגים שונים ומגוונים, הזורמות ברשת במהירויות עצומות – על מנת להפיק תובנות גם בזמן אמת. כך, למשל, ניתוח של טרא-בייטים רבים של ציוצים בטוויטר אודות מוצרי החברה, עשוי להוליד תובנות לגבי תפיסות השוק וביקושים חדשים". החוקרים ביבמ חוזים עתיד שבו יוכלו בתי חולים לנתח אלפי קריאות חיישנים הנאספות מדי שנה סביב מיטות הטיפול הנמרץ – על מנת לבנות נהלי טיפול ותגובה יעילים יותר. ניתוח סיכוני אקלים ומזג אוויר יאפשר היערכות בזמן אמת של שירותי החירום, והמשטרה תוכל לנתח בזמן אמת נתונים ממצלמות אבטחה, על מנת לזהות התנהלות חשודה.

  המלץ
לחברים
    
קבל עידכונים RSS    FACEBOOK          TWITTER

 
   הקודם  דרג וצפה בתוצאות  4  5  6  7  8  9  10 הבא   
 
  התרעות pCon
מה לא מספרים על
הטכנולוגיות החדשות?

מצגת תובנות קצרה מרוכזת ובחינם!


כדי לקבל חינם! 10 מצגות על "המוקשים הנסתרים של הטכנולוגיות המבטיחות ביותר"
מלא את פרטיך עכשיו והמצגת הראשונה כבר בדרך אליך...
דוא"ל: שם:
שלחו המצגת עכשיו
*לא נעביר המייל לגורם אחר, בהתחייבות!      **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.


להרחבה וקבלת מידע מיידי נוסף, עבור לדף המלא עכשיו!


  עוד בדיווחים מארועים
התפרסם ב-20/7התפרסם ב-12/7התפרסם ב-27/6 לריכוז הארכיונים
מסיבת עיתונאים – VMware – מלון הילטון 20.7.11מכנס גרטנר ה- 22מכנס Smart CIO 2011 לארכיון הדיווחים

  פרסום בטקסט

  ארכיון העשרה מקצועית
ארכיון משמעויות לחדשות ארכיון מחקרים מחדשים ארכיון מדווחים מארועים ארכיון הבמה המקצועית
סקר ועדת המדרוג לאינטרנט הישראלי חושף לראשונה את נתוני הרייטינג המהימנים ביותר עד כה של אתרי האינטרנט המובילים בישראל. מי נמצא בראש הרשימה? איך נמדדו הנתונים? ואיזה פיתרון קל ונוח אנחנו מציעים, כדי להגיע לכולם? גרטנר: ההכנסות הכלל עולמיות ממוליכים למחצה גדלו באחוז אחד וצפויות להגיע ב-2011 ל- 302 מיליארד דולר. אינטל מובילה במקום הראשון זו השנה העשרים ברציפות, וב-2011 מציינת את נתח השוק הגבוה ביותר שלה אי-פעם - % 16.9 `סגן נשיא אינטל העולמית: חישוב-על הוא חלק משמעותי מאוד ביכולת אסטרטגית של מדינה`. מאיה קומרוב, מנכ`לית בלאט לפידות יישומים ארגוניים: `מהפכת הרשתות החברתיות בארגונים היא לא משהו שיקרה בעתיד, היא כאן ועכשיו`.
דרוג משמעויות לחדשות דרוג מחקרים מחדשים דרוג מדווחים מארועים דרוג הבמה המקצועית
  קצר ולעניין
שדרוג השליטה ובקרת המובייללצפייה בסרטון בפחות מ-2 דקות - לחץ כאן


  תשובות המומחה

לחלוק, לשתף, לעורר השראה ולהעצים מנהלי מידע, זה המוטו של קובי שפיבק Bsc ו- MBA. קובי הוא מורה דרך טכנולוגי שמלווה את עולם המחשוב: כתכנת, מהנדס, מנהל, יזם, עיתונאי, יועץ ומרצה, משנת 1976. כעורך הראשי של תחקירי pCon הוא כתב וערך ב-19 השנים האחרונות, למעלה מ-960 תחקירים מקצועיים, שמסייעים למנהלי מחשוב במאות ארגונים, ליהנות מיותר עניין, זמן פנוי וכסף זמין.

מנהלי מחשוב, שמעוניינים לקרוא או להפנות לקובי שפיבק שאלות מקצועיות, מוזמנים לעשות זאת במסגרת תשובות המומחה.

הפעם הוא עונה לשאלות הבאות :

 • מה ההשלכות של קונסיומריזציה לארגונים? מה הסיכון ממנה?
 • אילו תמורות רואים בשוק הוירטואליזציה?
 • מה היתרונות בצריכת שרותים "בענן" מספק מקומי?


 • רוצים תוכן שימושי בעל ערך?!...
  תוכלו לקבל זאת כאן ובחינם!


  הצטרף ל-pConTip

  ותקבל את הטיפים והסרטונים הכי טובים שיש ובחינם!

  ניוזלטר שבועי קצר וחינמי, מביא המלצות למאמרים, תוכנות מועילות, קיצורי דרך שימושיים, פרשנות לחדשות מרכזיות וסרטונים ייחודים, על הטכנולוגיות הכי מרתקות שיש היום.

  הכנס עכשיו את שמך והמייל, ולחץ על כפתור " לחץ כאן ועכשיו "  דוא"ל
  שם
    המלץ לחבר
  ואהבת לרעך כמוך...

  אם לא מצאת שירות זה כשימושי, בבקשה ספר לנו. אם אתה כן נהנה מהשירות שתף חברים שגם להם הוא יכול לעזור. תחשוב על החיוך, הסיפוק, ההרגשה הטובה, כשגם רעך ייהנה כמוך והמלץ עכשיו.


    
   pConTop
  המלצות למנהלי מידע
  הכי מעניין וחשוב במחשוב
  פרשנות מעשית והכוונה לנושאי מפתח


  כדי להתעדכן מדי שבוע במשמעויות המעשיות של החדשות החשובות, וכן לדעת מה הם נושאי המפתח המרכזים בענף? מלא את פרטיך עכשיו ותקבל מדי שבוע ניוזלטר קצר וחינמי!
  דוא"ל:
  שם:

  כן ,שלחו הגיליון
  *לא נעביר המייל לגורם אחר!
  **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

   ערוץ סרטוני pCon ביוטיוב
   משרות הייטק בשיתוף AllJobs
   pConTip
  הטיפים והסרטונים
  הכי טובים שיש!
  המלצות * חידושים * קיצורי דרך


  חינם! הרשם לניוזלטר שבועי קצר, של טיפים שימושיים ומסקרנים ולקט המלצות על סרטוני החידושים הטכנולוגיים הכי מרתקים שיש. הרשם עכשיו.

  דוא"ל:
  שם:

  כן ,שלחו הגיליון
  *לא נעביר המייל לגורם אחר!
  **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

     תוכן לפי נושא
   
      אבטחה
      אינטרנט
      חומרה
      יישומים
      ניהול
      סלולר
      עובדים
      עסקים
      שירותים
      תוכנה
      תקשורת
      תשתיות
   מודעות דרושים
   איך להתעדכן וליצור קשר
  RSS התעדכן ב-RSS
  RSS התעדכן ב-Google+
  FACEBOOK התעדכן בפייסבוק
  in התעדכן בלינקדין
  TWITTER להתעדכן ביוטיוב
  TWITTER התעדכן בטוויטר
  TWITTER צור קשר במייל
   לתשומת ליבך
   
  ©כל הזכויות שמורות | אודותינו | צור קשר | פרסם אצלנו | תנאי שימוש | מפת האתר | דף הבית
  לפרופיל ה Google+ | מה דעתך? | מדיניות פרטיות | RSS  | | לימודי מדעי המחשב