הכר האתר     260+ תחקירים בתחומי המחשוב     הצטרף כמנוי
יום שישי 7 אוגוסט 2020  
חפש תחקיר    
    
   
אודותינו צור קשר  

הבולטים באתר pCon
  התחקיר השבוע  
  בלוג העורך  
  להכיר טכנולוגיות  
  pConTop  
  pConTip  
  אתרים נבחרים  
  הכרזה מועילה  
  טיפים שימושיים  
  סרטונים מומלצים  
  תחקיר דוגמא  
המחשוב בארץ
  גוגל ניוז  
  דיילי מיילי  
  דה מרקר IT  
  גלובס  
  כלכליסט IT  
  קפטן אינטרנט  
  Ynet  
  NRG טכנולוגיה  
  וואלה טק  
  News1 - מחשבים  
המחשוב בעולם
  Google News  
  CNET  
  CIO  
  CIOInsight  
  ZDNet  
  InformationWeek  
  Computerworld  
  eWeek  
  itworld  
  Yahoo!  
קריירה
  דה מרקר קריירה  
  גלובס קריירה ויזמות  
  כלכליסט קריירה  
  CIO Careers  
  CIOInsight Careers  
  CIO U C&S  
  I.W - Global CIO  
  TechRep. Careers  
  CNN Careers  
  forbes Careers  
תשתיות
  ERP.ORG.IL  
  אנשים ומחשבים  
  InfoWorld  
  Virtualization.com  
  CIO-Virtualization  
  IW - Cloud  
  database  
  CRM Daily  
ניידות וסלולר
  סלולרי  
  GSM-Israel  
  גאדג'טי  
  חורים ברשת  
  אנשים ומחשבים  
  CIO - Mobile  
  silicon.com/Mobile  
  CNET Smartphones  
  Coolsmartphone  
  pocketnow.com  
רשתות חברתיות
  חורים ברשת  
  אקטיב & מרקטינג  
  ZVAGELSKY  
  Alltop  
  Mashable  
  SocialMedToday  
  SocialMedExam  
  TechNewsWorld  
  SocialNetWatch  
  CIO- Web 2.0  
תוכנה
  קפטן אינטרנט  
  I.W - Software  
  אנשים ומחשבים  
  וואטצאפ  
  ניוזגיק - פיתוח  
  BetaNews  
  developer  
  SoftwareDevNews  
  .net magazine  
  The Register  
לאינדקס השימושי של pCon סגור שימושון

   שירותי pCon   
pCon הרעיון
תחקירי pCon
התרעות pCon
pConTop
pConTip
פרסום ייחודי
תחקיר דוגמא
105 תחקירים
103 המלצות
    RSS 
 משרות הייטק
   קרא באתר   
    התחקיר השבוע
    שימושון
    בראש החדשות
    פרשנויות
    בלוג העורך
    לוח ארועים
    רכש מחשבים
    מדד ה-PC
    אתר נבחר
    הכרזה מועילה
    טיפ שימושי
    סרטון מומלץ
    מחקרים
    דווח מאירועים
    במה מקצועית
    מילון pCon
    אינדקס

  תוכן לפי נושא  
     אבטחה
     אינטרנט
     חומרה
     יישומים
     ניהול
     סלולר
     עובדים
     עסקים
     שירותים
     תוכנה
     תקשורת
     תשתיות

  דיווחים מארועים

מה הן מגמות העתיד של תעשיית ה-IT ומהי התפיסה החדשה שעל מנהלי המידע לאמץ? מהי המגמה החדשה של "אנטי וירטואליזציה"? תשובות לכך שמענו בכנס השנתי ה-22 של גרטנר. מכנס גרטנר ה- 22
 
מכנס גרטנר ה- 22
מה הן מגמות העתיד של תעשיית ה-IT ומהי התפיסה החדשה שעל מנהלי המידע לאמץ? מהי המגמה החדשה של "אנטי וירטואליזציה"? תשובות לכך שמענו בכנס השנתי ה-22 של גרטנר.
12/07/2011

תגיות:   תשתיות |


ענן, ניידות והרשתות החברתיות, היו נושאי המפתח בכנס גרטנר ה-22 נערך תל אביב ב-12.7.11.

מיכאל גרטנברג, מנהל מחקר בגרטנר, היה המרצה הפותח והוא סקר את התסריט של גרטנר לגבי המצב והכיוונים העתידיים של תעשיית ה-IT. לדבריו, ה-IT מורגש בעיקר כאשר יש בעיות, ואז הוא נחשף בצד השלילי. גרטנר מציעה כיום מודל חדש של הסתכלות - המנמ"ר שעושה כסף ותורם הכנסות ישירות לארגון וזאת היא מהפכה שעל כל מנמ"ר לאמץ.

לפי גרטנר בעוד שבמערב קצב הצמיחה יעמוד על השנה % 1.7 - 2.3%, בארצות המתפתחות ובמיוחד באסיה, הצמיחה תגיע ל-6.6%. סה"כ הגידול ב-GDP העולמי יעמוד השנה על 3.3%. בהסתכלות על תקציבי המחשוב ראינו ב-2009 ירידה ב -8.1% וב-2010 היה גידול צנוע של 1.1%. למרות זאת, מצפים כל הזמן ממנהלי המידע לתת יותר תמורת פחות. לכן על המנמ"ר למצוא הזדמנויות חדשות כדי להתמודד עם מצב זה.

מיכאל ציטט את מנמ"ר GM שאמר לאנשיו, לשכוח מוירטואליזציה, סמארטפונים, Windows 7 ולהתמקד בדבר אחד - לעזור ל-GM למכור מכוניות!!! זה הדבר היחידי החשוב, וזה המסר המרכזי של מיכאל לכל המנמ"רים - תעזרו לעסק שלם למכור ולעשות כסף. אם יש דבר אחד שהוא מציע לנוכחים לקחת מהכנס, זה המסר שכדאי לזכור.

מיכאל סקר את ההשקעות שנעשות כיום ב-IT ביחס למכירות והוא הראה כי מרבית הוצאות ה-IT מוצעות למעשה רק לאחר שכבר נעשו המכירות. רק חלק קטן מפעילות ה-IT נעשית כדי להביא מכירות הוא טוען, ואת המצב הזה צריך לשנות.

תחומי המפתח שבהם כדאי להתמקד

בהמשך, מיכאל סקר שורה של תחומי מפתח שיאפיינו את העתיד ובהם הוא מציע למנהלי המידע להתמקד:

מחשוב מודע הקשר - כיום כאשר אנחנו מסתובבים עם סמארטפונים, אנחנו יכולים למלא יותר "משאלות" שלנו, בהתאם לנסיבות שאנו נמצאים בהן. כך, למשל כאשר אנחנו רעבים, נוכל במהירות לגלות מסעדות שמתאימות לטעמנו ונמצאות בסביבה הקרובה. לדבריו "הקילר אפליקיישן" החדש של עולם המובייל יהיה ההקשר. דהיינו לגלות היכן אנשים נמצאים בזמן נתון, מה הם רוצים ולספק להם את משאלתם.

המציאות החדשה של ה-IT - מעבר מהגישות הישנות שהנחו את מנהלי המידע למסר המרכזי שלו - לעזור לעסק ליצור הכנסות.

אסטרטגיה מבוססת על תבניות - כיום העולם המשתנה. בעקבות האינטרנט והרשתות החברתיות אנשים בודדים יכולים להשפיע על הרבה אחרים, ולכן עלינו לזנוח את תבניות ההתייחסות הקודמות שלנו ולחפש תבניות חדשות.
העסקים הופכים לחברתיים - השפעת הרשתות החברתיות הולכת ומתרחבת. ההבנה הזאת חייבת לחלחל לארגונים. היקף הצריכה האישית העולמית כיום הוא 20 טריליון דולר ומי שמשפיע במידה רבה על ההחלטות שלנו הם החברים שלנו שממליצים או מזהירים אותנו! ולכן התייחסות לשיח החברתי, צריכה להיות מטרה ופעילות משמעותית לכל ארגון ולאנשי ה-IT.

מחשוב ענן - היקף השוק צפוי להגיע ל-149 מיליארד ב-2014. זאת היא הזדמנות לחסוך וחלק גדול של חברות ענק כבר שם והן הולכות ומתרבות. הענן אומנם אינו פתרון להכול ולכולם, אבל הוא כן יכול לסייע לרבים.
התאמת מערך ה-IT למערכות המחשוב הקיימות בארגון – מיכאל ציין כי מערכות רבות בארגון כמו למשל המערכות של המטוסים בחברות תעופה, ציוד רפואי וכדומה, מבוססות על מחשוב. שילובם יחד עם מערך המחשוב הקיים, יכול ליצור הזדמנויות לניצול יעיל יותר כמו גם לחיסכון.

המשכיות הטיפול בקיים - מעבר לכל האמור יש כמובן להמשיך בכל הפעילות שהמנמ"רים עושים כיום ובראשן המשך המיקוד בהפחתת הוצאות.
בסה"כ ההמלצה שלו היא למקד את תשומת הלב ולתת דגש מורחב לנושא ההכנסות ועשיית כסף, בו זמנית להמשיך את המבט והטיפול בצד השני של המשוואה ייעול וחיסכון בהוצאות. בעוד שארבעת המגמות הראשונות שהוא ציין יביאו ליותר הכנסות, 3 המגמות האחרות, יביאו להפחתת ההוצאות.

תעשיות מיליארד הדולר החדשות

מי תהיינה התעשיות החדשות של מיליארד דולר ומעלה? אלה הערכות שלו:
מקורות הספק ל-WireLess – בשנת 2011 יש כיום מיליארד מחשבים נייחים ו-4 מיליארד מכשירים נידיים. יותר ויותר אנשים יצטרכו פתרון לפעולה רציפה ונמשכת של התקנים אלה.

יכולת של אנשים לתקשר בדרך נוחה עם התקני המחשוב. באופן מיוחד כאשר מדובר באנשים עם מוגבלויות.

מחשוב קוונטי – בעוד שהגישה הרווחת הייתה כי מדובר בטכנולוגיה שתופיע רק עוד 25 שנה, פיתוח של אוניברסיטת בריסטול בבריטניה טוען כי תוך שנים ספורות, ניתן יהיה ליישם מחשוב קוונטי, שיבצע הרבה יותר ממה שיש כיום.

המסר המסיים שלו – תתמקדו בסיוע ליצירת ההכנסות ובאופן מיוחד, תחשבו איך ליישם מידע תלוי הקשר בארגונכם, חפשו תבניות חדשות, נצלו את הרשתות החברתיות ותסתכלו על ההזדמנויות החדשות.

מגמות מפתח שישפיעו על התשתית והתפעול בחמש השנים הבאות

האנליסט קארל קלאונץ דיבר על מגמות מפתח קריטיות שישפיעו על התשתיות ותפעול מערך המחשוב בשנים הבאות.

לדבריו, התשתית הראשונה והמרכזית היא הוירטואליזציה שמתפשטת לכל הכוונים אחסון, תחנות הקצה, יישומים ותקשורת. יש לתת לכך את תשומת הלב המתאימה.

הלקוח הוירטואלי - הופך להיות מציאות ממשית. בין היתר נראה התקנים, טאבלטים ומגוון רחב של התקנים מעבר למה שהכרנו.

הנתונים הגדולים (ה-Big Data) – לפי קארל, כמות המידע שנטען ליוטיוב בחודשיים עולה כל על התוכן שיצרו 3 הרשות הטלוויזיה הגדולות בארה"ב מאז היווסדן. עובדה זאת ממחישה את רעיון "הנתונים הגדולים" שיש לטפל בהם.

הוא המשיך ואמר כי תוך 5 שנים כמות המידע תגדל ב-800%. 80% הם מידע לא מובנה שיש לטפל בו. הטיפול בשכבות מידע, הכרחי להפחתת הוצאות. מניעת כפילויות הופכת לסטנדרט. נושא הבקרה ארכוב ושחזור הופכים ליותר ויותר מורכבים. אחסון בהתקן מוצק – SSD נכנס לשימוש נרחב.

לכל אלה שורה של השלכות שיש לטפל בהן. באופן מיוחד הוא ממליץ לדאוג לטפל במניעת כפילויות ביצירת סגמנטאציה ויצירת סדרי קדימויות.

חיפוש יוצאי דופן והחלטות שמבוססות על עובדות - יש לנו היום הרבה נתונים אבל גם הרבה דטה. המידע אינו משותף והרבה פעמים הוא סותר. אנו גם לא מחפשים את כל המידע הלא מובנה שבשרותינו ומקורות מידע חדשים רק לעיתים רחוקות מתווספים ומופצים בארגון.

מוניטורים וניהול יעילות
 התרעות pCon
מה לא מספרים על
הטכנולוגיות החדשות?

מצגות קצרות מרוכזות בחינם!

כדי לקבל חינם!
10 מצגות על "המוקשים הנסתרים של הטכנולוגיות המבטיחות ביותר" מלא את פרטיך עכשיו והמצגת הראשונה כבר בדרך אליך...
דוא"ל:
שם:
כן ,שלחו עכשיו
*לא נעביר המייל לגורם אחר.
**תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

אנרגיה - ההוצאות לאנרגיה הולכות וגדלות והן הופכות לנושא משמעותי בארגון שמגיע גם לרמות ההנהלה הגבוהות. לכן על מנהלי המידע להיות ערים לכך ולבחון דרכים יעילות לניהול והפחתת העלויות.
הודעות טקסט - לפי מחקר אחרון בני "הטיפש עשרה" בארה"ב מפיצים כיום 3282 הודעת טקסט בחודש, מספר דמיוני שנושא משמעויות רבות, ומצביע על מגמת עתיד חשובה.

תקשורת אחודה ושיתופי פעולה - פלטפורמות ניידות הם גורמי מפתח שיש להתחשב בהם.

הכשרות עובדים - לדבריו החל מ-2011 בממוצע 10,000 עובדי ידע בארה"ב יאלצו לפרוש מדי יום!!! הדבר מחייב את מנהלי המידע להשקיע באנשים וליצור אנשים "גמישים" שיהיו מסוגלים להתקדם עם הארגון ועם תחום ה-IT לכיוונים אחרים.

הרשתות החברתיות - פייסבוק כיום יכלה להיות המדינה השלישית בגדולה בעולם. טוויטר השביעית מבחינת מספר המשתמשים. ההמלצות שלהם לבחון את השפעת הרשתות ולראות מה ניתן וכדאי לעשות בתחום זה.
הגירה מחלונות ואופיס היא עוד נושא מרכזי שיש לחשוב עליו ועל ההזדמנויות החדשות בתחום זה.

צפיפות הדטה סנטר והמחשוב – בעיות האנרגיה והקירור ילכו ויגדלו ויש להיערך לכך ולערב את גורמי ההנהלה הרלוונטיים, במשמעויות וההשלכות של ההרחבות שידרשו.

שרתים דלי אנרגיה ו"אנטי וירטואליזציה" – מגמה חדשה שמתפתחת היא של שרתים שידרשו הרבה פחות הספק. כך למשל יש היום טכנולוגיה שמאפשרת להפוך 10 מכונות וירטואליות ל-40 שרתים פיזיים ואיטיים יחסית אולם אלה יהיו הרבה יותר קטנים! והרבה יותר יעילים מבחינה אנרגטית! עקב הגודל הקטן שלהם, לא נידרש ליותר שטח, מצד שני נוכל לקבל אותן תוצאות, בהרבה פחות הספק, עקב העבודה המקבילה של שרתים אלה. בהיבט מסוים יהיה בכך חזרה לאחור מבחינת ביצועי השרת הבודד או מגמה שניתן לקרוא לה "אנטי וירטואליזציה". היא לא תתאים אומנם לכולם, אולם יש לא מעט תחומים שבהם גישה זאת, כן יכולה לעבוד.

מחשוב ענן - הינו מגמה מרכזית שלא ניתן להתעלם ממנה. היתרונות כוללים בין היתר את המוכוונות לשרות, ניתן להרחיבה, אלסטיות, שיתוף, תשלום לפי השימוש, מבוסס טכנולוגיות אינטרנט. יש להתייחס לכך במלוא תשומת הלב.

איחוד תשתיות ומארג מחשבים – יוצר כיוון חשוב שמאפשר לאחד וליישם שינויים בשרתים ורשתות במהירות ונוחות, חיוני בתקופות של שינויים מהירים והוא מביא לגמישות רבה יותר.

המלצותיו המסכמות

המלצות העיקריות שלו: קחו את הוירטואליזציה לשלב הבא. השגיחו על הוצאות, טפלו בעובדים והכשירו אותם להיות גמישים יותר. הרשתות החברתיות משפיעות על כולם היו מוכנים לכך.

קארל סיים את דבריו על מגמות העתיד במסר - מה שהתאים פעם לבניין גדול, נכנס היום לכיס, ומה שנכנס היום לכיס, יוכל תוך 25 שנים להיכנס לתא דם שלנו.

לאן ילך המחשוב בעולם ה-PC בשנים 2012 – 2015?

על מגמות העתיד בעולם המוכר של Windows ו-Office, שמענו מהאנליסט, מיכאל סילבר. לדבריו ב-2013 60% מהאפליקציות הארגונית לא ירוצו על XP , דבר שיצור בעיות לארגון.

לדבריו Windows ימשיך להיות שכיח אולם משקלו ילך וירד. ב-2012 תחול הנקודה שבה 50% מהיישומים עדיין יהיו תלויים בחלונות בעוד שהמחצית השנייה תהיה מונחית מערכות אחרות ובמיוחד אינטרנט וחלק זה ילך ויגדל בשנים הבאות.

התמיכה של מיקרוסופט ב-XP תימשך עד אמצע 2014. מצד שני, כבר ב-2012 הרבה ספקי יישומים יפסיקו לתמוך ביישומים מבוססי XP . שנת 2013 מוגדרת על ידו כ"איזור הסכנה" ל-XP. לכן הוא טוען כי יש לשקול את המעבר ל- Windows 7. ואם טרם עשיתם זאת, כדאי לשקול זאת בהקדם.
חלופה אחרת היא לדלג על Windows 7 ולעבור ישירות ל-Windows 8. מאחר וחלונות 8 תוכרז באמצע 2012 ואת "מחלות הילדות" שלה היא תבשיל רק ב-2013, שתהיה אזור הסכנה ל-XP, כפי שהוא הזכיר. לכן יש להיות ער באופן משמעותי להימור שכרוך בכך.

הגורם העיקרי שצריך להכריע בהחלטה, הוא מה יקרה ליישומים שבשירות הארגון.

על אופיס 2003

גם פה התמיכה של מיקרוסופט תימשך עד אמצע 2014. מאחר וזמן ההגירה לאופיס חדשה הוא בערך שנה, הרי שיש להיערך לכך לקראת תחילת 2013 . כאן פחות חיוני להזדרז.

כאשר מדובר על הגירה למהדורות אופיס 2007 או 2010 מדובר במשך זמן של כשמונה חודשים. מעבר לכיוון אחר כמו למשל החבילה של גוגל, תדרוש להיערך בטווח של שנה עד שנה וחצי בגלל הבדיקות, ההתאמות, הכשרה שונה וכדומה. לכן מי שמתכנן להגר לכיוון אחר צריך כבר עכשיו לחשוב על בחינות והערכות לנושא.

כיוון אחר יכול להיות להמתין למהדורת אופיס הבאה, שתופיע קרוב לוודאי ב-2013. יש לקחת בחשבון את האפשרות של מחסור בזמן להפצתה לכל הגורמים, לפני תום התמיכה של אופיס 2003.

עוד כיוון אפשרי הוא Office 365 המהדורה המקוונת של מיקרוסופט. היתרון הוא בכך שלא צריך לרכוש או להשתמש בכל החבילה ולשלם בהתאם. לדבריו מקבלים 80-90% מהתוכנות ומשלמים בפועל 80-90% מהמחיר. בפועל מדובר בחיסכון של 9$ לשנה, דבר שלא בהכרח ישתלם לארגונים רבים. לכן הוא אינו רואה בכך עסקה אטרקטיבית במיוחד. באופן מיוחד הוא הדגיש את העובדה שברכישת תוכנה היא שייכת לארגון, לעומת מצב שבו הפסקת התשלום, תגרום להפסקת זמינות התוכנה. עוד היבט שיש לשקול הוא העובדה שהיישום אינו זמין כשלא מחוברים לווב!

באשר למק לינוקס וכדומה, הן אופציות אפשריות, למרות שהן אינן שכיחות.

תופעת השימוש במחשבי העובדים

תופעה חדשה שהולכת ומתפשטת לדבריו היא תופעת Bring Your Own Computer – BYOC. הסיבות העיקריות לעשות זאת הן בגלל דרישות משתמשים מחד ומצד שני בגלל היבטים תפעוליים כמו לחסוך בהוצאות כאשר המשתמשים ממילא מביאים את הציוד מהבית.

הבעיה העיקרית שיש להתייחס אליה היא כמובן בעיית האבטחה. מעבר לכך יש שורה של שאלות כמו שליטה ופיקוח או תמיכה במחשבים האלה כמו גם באפליקציות של הארגון.

כדי להתמודד עם התופעה הם מדגישים את הצורך לטפל בראש ובראשנה באופן הרחב ביותר בהיבטי האבטחה. מעבר לכך יש לחשוב איך לבודד את היישומים הארגונים שעל מחשבים אלה, להתייחס להיבטי רוחב פס שיש להקצות למשתמשים השונים, היבטי זכויות היוצרים של התוכנות על המחשבים השונים, היבטי התמיכה שהארגון ייתן, מי ישלם על תיקון תקלות ובסה"כ הדבר החשוב הוא להגדיר ולהפיץ מדיניות מוגדרת, שמתייחסת למגמה החדשה.
  המלץ
לחברים
    
קבל עידכונים RSS    FACEBOOK          TWITTER

 
   הקודם  דרג וצפה בתוצאות  4  5  6  7  8  9  10 הבא   
 
  התרעות pCon
מה לא מספרים על
הטכנולוגיות החדשות?

מצגת תובנות קצרה מרוכזת ובחינם!


כדי לקבל חינם! 10 מצגות על "המוקשים הנסתרים של הטכנולוגיות המבטיחות ביותר"
מלא את פרטיך עכשיו והמצגת הראשונה כבר בדרך אליך...
דוא"ל: שם:
שלחו המצגת עכשיו
*לא נעביר המייל לגורם אחר, בהתחייבות!      **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.


להרחבה וקבלת מידע מיידי נוסף, עבור לדף המלא עכשיו!


  עוד בדיווחים מארועים
התפרסם ב-27/6התפרסם ב-22/5התפרסם ב-19/5 לריכוז הארכיונים
מכנס Smart CIO 2011מקוד פתוח לחברה פתוחה!3,000 משתתפים בבינת אקספו 2011 לארכיון הדיווחים

  פרסום בטקסט

  ארכיון העשרה מקצועית
ארכיון משמעויות לחדשות ארכיון מחקרים מחדשים ארכיון מדווחים מארועים ארכיון הבמה המקצועית
סקר ועדת המדרוג לאינטרנט הישראלי חושף לראשונה את נתוני הרייטינג המהימנים ביותר עד כה של אתרי האינטרנט המובילים בישראל. מי נמצא בראש הרשימה? איך נמדדו הנתונים? ואיזה פיתרון קל ונוח אנחנו מציעים, כדי להגיע לכולם? גרטנר: ההכנסות הכלל עולמיות ממוליכים למחצה גדלו באחוז אחד וצפויות להגיע ב-2011 ל- 302 מיליארד דולר. אינטל מובילה במקום הראשון זו השנה העשרים ברציפות, וב-2011 מציינת את נתח השוק הגבוה ביותר שלה אי-פעם - % 16.9 `סגן נשיא אינטל העולמית: חישוב-על הוא חלק משמעותי מאוד ביכולת אסטרטגית של מדינה`. מאיה קומרוב, מנכ`לית בלאט לפידות יישומים ארגוניים: `מהפכת הרשתות החברתיות בארגונים היא לא משהו שיקרה בעתיד, היא כאן ועכשיו`.
דרוג משמעויות לחדשות דרוג מחקרים מחדשים דרוג מדווחים מארועים דרוג הבמה המקצועית
  קצר ולעניין
שדרוג השליטה ובקרת המובייללצפייה בסרטון בפחות מ-2 דקות - לחץ כאן


  תשובות המומחה

לחלוק, לשתף, לעורר השראה ולהעצים מנהלי מידע, זה המוטו של קובי שפיבק Bsc ו- MBA. קובי הוא מורה דרך טכנולוגי שמלווה את עולם המחשוב: כתכנת, מהנדס, מנהל, יזם, עיתונאי, יועץ ומרצה, משנת 1976. כעורך הראשי של תחקירי pCon הוא כתב וערך ב-19 השנים האחרונות, למעלה מ-960 תחקירים מקצועיים, שמסייעים למנהלי מחשוב במאות ארגונים, ליהנות מיותר עניין, זמן פנוי וכסף זמין.

מנהלי מחשוב, שמעוניינים לקרוא או להפנות לקובי שפיבק שאלות מקצועיות, מוזמנים לעשות זאת במסגרת תשובות המומחה.

הפעם הוא עונה לשאלות הבאות :

 • מה ההשלכות של קונסיומריזציה לארגונים? מה הסיכון ממנה?
 • אילו תמורות רואים בשוק הוירטואליזציה?
 • מה היתרונות בצריכת שרותים "בענן" מספק מקומי?


 • רוצים תוכן שימושי בעל ערך?!...
  תוכלו לקבל זאת כאן ובחינם!


  הצטרף ל-pConTip

  ותקבל את הטיפים והסרטונים הכי טובים שיש ובחינם!

  ניוזלטר שבועי קצר וחינמי, מביא המלצות למאמרים, תוכנות מועילות, קיצורי דרך שימושיים, פרשנות לחדשות מרכזיות וסרטונים ייחודים, על הטכנולוגיות הכי מרתקות שיש היום.

  הכנס עכשיו את שמך והמייל, ולחץ על כפתור " לחץ כאן ועכשיו "  דוא"ל
  שם
    המלץ לחבר
  ואהבת לרעך כמוך...

  אם לא מצאת שירות זה כשימושי, בבקשה ספר לנו. אם אתה כן נהנה מהשירות שתף חברים שגם להם הוא יכול לעזור. תחשוב על החיוך, הסיפוק, ההרגשה הטובה, כשגם רעך ייהנה כמוך והמלץ עכשיו.


    
   pConTop
  המלצות למנהלי מידע
  הכי מעניין וחשוב במחשוב
  פרשנות מעשית והכוונה לנושאי מפתח


  כדי להתעדכן מדי שבוע במשמעויות המעשיות של החדשות החשובות, וכן לדעת מה הם נושאי המפתח המרכזים בענף? מלא את פרטיך עכשיו ותקבל מדי שבוע ניוזלטר קצר וחינמי!
  דוא"ל:
  שם:

  כן ,שלחו הגיליון
  *לא נעביר המייל לגורם אחר!
  **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

   ערוץ סרטוני pCon ביוטיוב
   משרות הייטק בשיתוף AllJobs
   pConTip
  הטיפים והסרטונים
  הכי טובים שיש!
  המלצות * חידושים * קיצורי דרך


  חינם! הרשם לניוזלטר שבועי קצר, של טיפים שימושיים ומסקרנים ולקט המלצות על סרטוני החידושים הטכנולוגיים הכי מרתקים שיש. הרשם עכשיו.

  דוא"ל:
  שם:

  כן ,שלחו הגיליון
  *לא נעביר המייל לגורם אחר!
  **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

     תוכן לפי נושא
   
      אבטחה
      אינטרנט
      חומרה
      יישומים
      ניהול
      סלולר
      עובדים
      עסקים
      שירותים
      תוכנה
      תקשורת
      תשתיות
   מודעות דרושים
   איך להתעדכן וליצור קשר
  RSS התעדכן ב-RSS
  RSS התעדכן ב-Google+
  FACEBOOK התעדכן בפייסבוק
  in התעדכן בלינקדין
  TWITTER להתעדכן ביוטיוב
  TWITTER התעדכן בטוויטר
  TWITTER צור קשר במייל
   לתשומת ליבך
   
  ©כל הזכויות שמורות | אודותינו | צור קשר | פרסם אצלנו | תנאי שימוש | מפת האתר | דף הבית
  לפרופיל ה Google+ | מה דעתך? | מדיניות פרטיות | RSS  | | לימודי מדעי המחשב