הכר האתר     260+ תחקירים בתחומי המחשוב     הצטרף כמנוי
יום רביעי 28 אוקטובר 2020  
חפש תחקיר    
    
   
אודותינו צור קשר  

הבולטים באתר pCon
  התחקיר השבוע  
  בלוג העורך  
  להכיר טכנולוגיות  
  pConTop  
  pConTip  
  אתרים נבחרים  
  הכרזה מועילה  
  טיפים שימושיים  
  סרטונים מומלצים  
  תחקיר דוגמא  
המחשוב בארץ
  גוגל ניוז  
  דיילי מיילי  
  דה מרקר IT  
  גלובס  
  כלכליסט IT  
  קפטן אינטרנט  
  Ynet  
  NRG טכנולוגיה  
  וואלה טק  
  News1 - מחשבים  
המחשוב בעולם
  Google News  
  CNET  
  CIO  
  CIOInsight  
  ZDNet  
  InformationWeek  
  Computerworld  
  eWeek  
  itworld  
  Yahoo!  
קריירה
  דה מרקר קריירה  
  גלובס קריירה ויזמות  
  כלכליסט קריירה  
  CIO Careers  
  CIOInsight Careers  
  CIO U C&S  
  I.W - Global CIO  
  TechRep. Careers  
  CNN Careers  
  forbes Careers  
תשתיות
  ERP.ORG.IL  
  אנשים ומחשבים  
  InfoWorld  
  Virtualization.com  
  CIO-Virtualization  
  IW - Cloud  
  database  
  CRM Daily  
ניידות וסלולר
  סלולרי  
  GSM-Israel  
  גאדג'טי  
  חורים ברשת  
  אנשים ומחשבים  
  CIO - Mobile  
  silicon.com/Mobile  
  CNET Smartphones  
  Coolsmartphone  
  pocketnow.com  
רשתות חברתיות
  חורים ברשת  
  אקטיב & מרקטינג  
  ZVAGELSKY  
  Alltop  
  Mashable  
  SocialMedToday  
  SocialMedExam  
  TechNewsWorld  
  SocialNetWatch  
  CIO- Web 2.0  
תוכנה
  קפטן אינטרנט  
  I.W - Software  
  אנשים ומחשבים  
  וואטצאפ  
  ניוזגיק - פיתוח  
  BetaNews  
  developer  
  SoftwareDevNews  
  .net magazine  
  The Register  
לאינדקס השימושי של pCon סגור שימושון

   שירותי pCon   
pCon הרעיון
תחקירי pCon
התרעות pCon
pConTop
pConTip
פרסום ייחודי
תחקיר דוגמא
105 תחקירים
103 המלצות
    RSS 
 משרות הייטק
   קרא באתר   
    התחקיר השבוע
    שימושון
    בראש החדשות
    פרשנויות
    בלוג העורך
    לוח ארועים
    רכש מחשבים
    מדד ה-PC
    אתר נבחר
    הכרזה מועילה
    טיפ שימושי
    סרטון מומלץ
    מחקרים
    דווח מאירועים
    במה מקצועית
    מילון pCon
    אינדקס

  תוכן לפי נושא  
     אבטחה
     אינטרנט
     חומרה
     יישומים
     ניהול
     סלולר
     עובדים
     עסקים
     שירותים
     תוכנה
     תקשורת
     תשתיות

  דיווחים מארועים

יותר מ-10.000 איש השתתפו בכנס ענק בלס וגאס בו הציגה יבמ את כיווני הפעולה בתחום ניהול המידע ומיחשוב אנליטי. יבמ מאיצה את פעילות המיחשוב העסקי האנליטי
 
יבמ מאיצה את פעילות המיחשוב העסקי האנליטי
יותר מ-10.000 איש השתתפו בכנס ענק בלס וגאס בו הציגה יבמ את כיווני הפעולה בתחום ניהול המידע ומיחשוב אנליטי.
02/11/2010

תגיות:   חומרה |


יבמ הציגה תוכנה חדשה המאחדת בין כלי ניהול המידע והאליזה של נתונים – ובין כלים הנותנים מענה לאופן בו מעדיפים ומצפים כיום עובדים לתקשר בינם ובין עצמם, במסגרת רשתות חברתיות התומכות במחשוב אנליטי-עסקי.

במהלך כנס IOD "מידע על פי דרישה" של יבמ, שהתקיים בחודש שעבר בלאס וגאס, בהשתתפות יותר מ-10.000 לקוחות, מנהלים, שותפים עסקיים של החברה, מפתחים ועוד, הציגה יבמ שורת כלי תוכנה אנליטית חדשים, דוגמת חבילת קוגנוס 10, המיועדים לענות על הצרכים המאפיינים את כוח העבודה בעידן הנוכחי, באמצעות שילוב בין הכלים האנליטיים ובין כלי רשת חברתית ועבודה שיתופית, תוך תמיכה במשתמשים ניידים. היקף השוק אליו פונה יבמ באמצעות הכלים החדשים האלה צפוי להגיע ל- 1.19 מיליארד דולר בשנת 2013.

רוב אש: מ- 9 מיליארד ד' ל- 16 מיליארד דולר מכירות בחמש שנים

רוב אש, מנכ"ל תחום המחשוב העסקי האנליטי ביבמ, מסביר כי לאורך השנים האחרונות מתמקדת החברה במיוחד בתחום המחשוב האנליטי – ומציג כעדות למיקוד הזה את ההשקעות בהיקף מצרפי של 14 מיליארד דולר אותן ביצעה יבמ ברכישת חברות הקשורות במחשוב עסקי אנליטי.

השילוב בין הרכישות וההשקעות במסגרת חטיבת המחקר של יבמ ממחיש את התמקדות החברה בתחום. "מחשוב אנליטי הוא מפתח מרכזי במפת הדרכים העתידית של יבמ לשנת 2015", אומר אש. "בשנה האחרונה תרם תחום המחשוב העסקי האנליטי 9 מיליארד דולר להכנסות יבמ, והצפי הוא לצמיחה בהכנסות האלה עד 16 מיליארד דולר בשנת 2015".

בינתיים, מביאה יבמ את יכולות המחשוב האנליטי להמונים, בעזרת ממשקי משתמש חדשים התואמים את האופן שבו פועלים משתמשים וצורכים תוכן בעולם היום-יום שלהם – ובכלל זה תמיכה במכשירים ניידים וכלי רשת חברתית. כך, ניתן להגיע להחלטות מהירות יותר תוך שיתוף יעיל יותר של עמיתים בתהליכים ההחלטה ובמימוש הפעילות הנובעת מהתובנות הארגוניות.

התוכנה החדשה של יבמ מוציאה את המשימות האנליטיות מהפורמט המסורתי של דוחות וטבלאות – ומעבירה את המידע למבנה אנטראקטיבי המאשפר ניתוח רחב ומעמיק יותר. זאת, באמצעות הדרכה בווידיאו ובכלים אינטראקטיביים המלווים את המשתמש העסקי לאורך תהליך האנליזה של הנתונים. לדברי אש, משתמשים עסקיים יכולים עתה להפיק תובנות מיידיות בעזרת כלים אנליטיים בדרך קלה ובפורמט נוח לשימוש, בכל זמן בכל מקום ובאמצעות מכשירי הקצה הניידים שלהם. היכולות החדשות האלה צפויות להשפיע עוד יותר על דרכי האינטראקציה בין משתמשים לעמיתים במסגרת הארגון, כמו גם על הקשר עם שותפים עסקיים, מנהלים ולקוחות סביב העולם.

סטיב מילס: כוחות חיצוניים מכריחים לקוחות להשקיע במחשוב אנליטי

סטיב מילס, סגן נשיא בכיר של יבמ ומנהל קבוצת התוכנה והמערכות, מסביר כי מחשוב אנליטי עומד בבסיס ה- DNA של יבמ. "החדשות הטובות אותן מביא הניסיון הוא היכולת לצפות את האופן שבו טכנולוגיה אחת נבנית על בסיס טכנולוגיה קודמת. מחשבים היו תמיד כלים לאנליזה. אולם מה שראינו מגיע מהשוק, הוא התעניינות גוברת והולכת מכיוונם של עסקים, המבקשים לשפר את יכולתם לצפות ולחזות טוב יותר את העתיד. זהו תחום רחב ומאתגר, שבו חברות רוצות לדעת מראש, ולהיות מסוגלות לחזות מראש את ההתפתחויות בתחומן. כוחות חיצוניים מכריחים עסקים לחשוב ולהתמקד בבעיות האלה. כוחות חיצוניים לוחצים על חברות להשקיע יותר בפתרונן. יבמ זיהתה את המגמה הזאת מגיעה ומתגברת. והרכישות התבצעו בנקודות שבהן השוק הוכיח את רצונו להנות כיוון ולהשקיע יותר בתחום".

"יבמ רכשה טכנולוגיות רבות ובנתה גם טכנולוגיות רבות אחרות בתוך החברה", מסביר מילס" בינתיים, ככל שהדברים קשורים לתחרות בתחום, אומר סגן הנשיא הבכיר של יבמ כי "איננו רואים עוד מישהו שמשלב את כל הרכיבים יחד, כמונו. הרבה ממה שאנחנו עושים בתחום הזה ייחודי רק לנו, דוגמת עיבוד על גבי זרמי נתונים (Stream Processing – טיפול בנתונים בזמן אמת, ללא אחסון-ביניים.) יבמ מציעה כיום את המגוון הרחב והשלם ביותר בתעשייה של כלים וטכנולוגיות".

בינתיים, הגידול בכמויות התנועות העסקיות של משתמשים ניידים, הצפויות לזנק פי 40 עד שנת 2015, יחד עם הגידול בקצב ובכמות הנתונים העוברים בתקשורת, מולידים הזדמנויות חדשות לטכנולוגיות מידע וניתוח אנליטי. שילוב כל אלה עם הצמיחה חסרת התקדים בהיקף כוח העבודה הנייד, יוצר הזגמנות לעסקים לאימוץ תפיסה של משרד ללא גבולות, תוך גזירת תובנות עסקיות בתהליך מתמיד, על מנת להשפיע יותר על לקוחותיהם. מחקר עדכני של יבמ בקרב 1,900 מנהלי כספים בארגונים בכל העולם קובע, כי ארגונים העושים שימוש בכלי ניתוח אנליטי נהנים מצמיחה גבוהה ב- 33% בהכנסותיהם ומהחזר גבוה ב- 32% על ההשקעות, לעומת ארגונים מקבילים אשר אינם מיישמים כלים כאלה.

על מנת להתמודד עם השינוי בדינמיקה של השוק, חשפה יבמ שורת כלים אנליטיים עסקיים ומוצרים לניהול מידע.

קוגנוס 10: מחשוב אנליטי משולב בכלי רשת חברתית

סל המוצרים החדש של יבמ משלב בין העוצמה והכיסוי של כלי רשת חברתית ובין כלים אנליטיים למשתמשים עסקיים, ומאפשר להפיק תובנות עסקיות באמצעות ממשק אחיד וידידותי למשתמש – בין אם בקיוון ישיר ובין אם ממכשירי קצה ניידים דוגמת iPad, iPhone או בלקברי.

תוכנת בסיס נתונים חדשה של יבמ מסייעת לעסקים לשלב נתונים מהעבר ומההווה, תוך הפקת תובנות חדשות וחיסכון של עד 40% בעלויות טכנולוגיות הנתונים.

יכולותך משופרות בתחום התוכנה מגדירות מחדש את אופן הטיפול הארגוני בנתונים שמאחורי התמונה, בעזרת שילוב מהיר יותר ומדוייק יותר של סוגים שונים של נתונים, והיכולת לבחון את מקור הנתונים ואיכותם לפני השימוש בהם בפועל, לצורך קבלת החלטות.

עם השקת חבילת התוכנה קוגנוס 10, מספקת יבמ את הכלי האנליטי החדש המשמעותי ביותר מאז רכשה את קוגנוס באחת מהעסקות הגדולות ביותר אותן ביצעה בכל הזמנים. יבמ שילמה עבור קוגנוס בינואר 2008 סכום כולל של 5 מיליארד דולר. לראשונה בהיסטוריה של התחום, משלבת עכשיו חבילת התוכנה החדשה את העוצמה והיכולות של כלי רשת חברתית ועבודה משותפת, בדמות חבילת לוטוס Connections – יחד עם הניתוח העסקי האנליטי של קוגנוס, תוך יצירת חוויית משתמש אחידה וממשק ניווט אינטואטיבי. כך, מצליחה יבמ לשחרר את המשתמש מהתסכול שליווה אותו עד עתה לנוכח הצורך לקטוע את רצף המחשבה והעבודה שלו לצורך מעבר בין כלים שונים ומבני תצוגה שונים, בדרך להפקת המידע הנדרש לו. התוכנה תומכת בתהליך שקוף וטבעי של מעבר בין נקודות מבט וחתכי ניתוח שונים, במסגרת תהליך מחקר נתונים וקבלת
 התרעות pCon
מה לא מספרים על
הטכנולוגיות החדשות?

מצגות קצרות מרוכזות בחינם!

כדי לקבל חינם!
10 מצגות על "המוקשים הנסתרים של הטכנולוגיות המבטיחות ביותר" מלא את פרטיך עכשיו והמצגת הראשונה כבר בדרך אליך...
דוא"ל:
שם:
כן ,שלחו עכשיו
*לא נעביר המייל לגורם אחר.
**תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

החלטות.

קוגנוס 10 מספק למשתמשים עסקיים תמונה משלובת של מידע היסטורי ועדכונים בזמן אמת, על מנת להציג כיסוי שלם של העסק. משתמשים עסקיים יכוליםפ ליהנות מגישה לנתונים במגוון רחב של חתכים ואופני הצגה, החל ממידע פשוט בזמן אמת ועד לתסריטים מורכבים בסגנון "פה אם". השילוב עם יכולות רשת חברתית מאפשר לעובדים לתקשר זה עם זה בזמן אמת במסגרת קהילות, כלי ויקי ובלוגים. השילוב הזה מזין תהליכים של החלפת רעיונות וידע המאפיינים תהליכי קבלת החלטות, אשר נוטים להיבלע וללכת לאיבוד בסיכומי דיון, תהליכים ידניים ותכתובת דוא"ל. משתמשים יכולים עתה ליזום פעילויות, לשתף אחרים בפעילויות האלה וליהנות מנסיונם, להציג הודעות, לשתף קבצים וקישורים, לנהל דיונים או לבחון עמדות – הכל בזמן אמת, בדרך לקבלת החלטות מהירות יותר ומדוייקות יותר.

אחת הדוגמאות אותן מביאים ביבמ, היא של מנהל מכירות אזורי, המסוגל עתה לזהות בזמן אמת שיאי מכירות או שפל במכירות של נעליים מדגם נתון ולדון עם מנהל החנות בה נרשם השיא הזה ועם צוות השיווק שלו על מנת לזהות את הסיבות לשינוי הזה ולהיערך לטפל בהן – ברמת המלאי או השיווק. רופאים יוכלו לזהות מגמות בהיענות לטיפול מסוג מסויים במחלה נתונה, לשתף תובנות עם עמיתיהם, ולהסכים לגבי השיטות הנכונות ביותר. מנהלי מותגים שיזהו ירידה במכירות יוכלו לשוחח בעזרת התוכנה עם מנהלי חנויות, מחלקות יצור וצוותי שיווק – הכל בזמן אמת, ולקשר בין מקבלי ההחלטות ובין המידע הנדרש להם.

"פלטפורמת החלטות מהירה יותר ואפרטיביות יותר"

לדברי רוב אש, "יבמ מביאה ממשק בלתי מוגבל אל הנתונים. אנחנו מביאים יכולות של ממשק חברתי אל נתונים, ומאפשרים יותר חיפושים, יותר תמונות נתונים וחתכי ניתוח – ולא רק מידע טבלאי. הדבר הגדול האחר – הוא השיתוף. מה שאנחנו מנסים לעשות, הוא לתת לאנשים פלטפורמה שתאפשר להם לקבל החלטות בתהליך יעיל יותר ואפקטיבי יותר. שילבנו בין כלי לוטוס Connections ובין קוגנוס 10 ונספק אותם יחד – מוכנים לעבודה מיד עם ההקתנה מהקופסה. אנחנו דואגים להבטיח כי משתמשים יוכלו לעשות כל פעולה בכל סביבה בה הם נמצאים ועובדים. לצורך זה, אנחנו תומכים במכשירי קצה ניידים, עם תמיכה חדשה גם במכשירי iPhone ו- iPad".

אחד הלקוחות הראשונים העושים שימוש בכלים החדשים של יבמ, היא רשת אופיס דיפו העולמית, המנתחת מידע מ- 49,000 משתמשי קצה האחראים למכירות שנתיות של 15.5 מיליארד דולר ב- 1,598 סניפים – על מנת לעקוב אחר ביצועי חנויות, לנתח, להשוות ולדווח בזמן אמת בדרך להגדלת רווחים ולהצעת תובנות עסקיות חדשות לדרג המנהל.

40% שיפור בביצועים בבסיס נתונים חדש למחשבי מרכזיים

בסיס הנתונים DB2 של יבמ, במהדורה חדשה המיועדת לשרתים מרכזיים System z, מפשט את תהליכי הניתוח של מידע היסטורי ושילובו בנתונים חדשים המתקבלים ממקורות שונים. המהדורה החדשה של בסיס הנתונים חוסכת את הצורך בתהליך ארוך ויקר שנדרש עד כה על מנת לנתח מתאמים, לגשת למידע ולשלב נתונים ממקורות שונים. "שאילתת מסע בזמן" (Time Travel Query) אותה ניתן עתה לבצע על גבי בסיס הנתונים הזה, מאיצה את הגישה למידע לצורך ניתוח אנליטי מהיר יותר.

מהדורת DB2 10 מספקת ביצועים גבוהים בשיעורים של עד 40% וטווח גידול עתידי גדול פי 10 בהשוואה לקודמותיה – הנדרשים על מנת להתמודד עם הגידול המהיר בכמויות הנתונים, והצורך לנהלם במתכונת חסכונית מאי-פעם. כל אלה, מתורגמים לשימוש יעיל יותר במשאבי המערכת ולחיסכון בעלויות בסביבת השרתים המרכזיים System z של יבמ, ובכלל זה מערכת zEnterprise לארגונים גדולים, שהוצגה לאחרונה.

אחד הארגונים הראשונים בהם נבחנו כלי בסיס הנתונים החדשים של יבמ היא יצרנית הרכב BMW. מערכות DB2 על גבי שרתים מרכזיים בסביבת z/OS ממלאות תפקיד מרכזי בניהול שרשרת האספקה של יצרנית הרכב. המהדורה החדשה של DB 10 הובילה לשיפור משמעותי בביצועים בסביבת עומסי העבודה הקריטיים: BMW מדווחת כי הצליחה להפחית כמעט ב- 40% את עוצמת העיבוד הנדרשת לעומסי עבודה כבדים בניתוח הנתונים שלה ובניהולם – באופן המתורגם ישירות לחיסכון בעלויות במחלקת טכנולוגיות המידע. קיצור משך העיבוד של נתונים קריטיים במערכת ניהול שרשרת האספקה מאפשר לייעל את תהליך אספקת החלקים למפעלי הייצור, והחלפים לנקודות השירות.

InfoSphere : ניטור איכות נתונים – עוד לפני השימוש בהם בפועל

שרת המידע החדש של יבמ InfoSphere במהדורה 8.5 מיועד להוות את עמוד השדרה של ניהול הנתונים בארגון, המשלב את כל מקורות המידע ומבטיח את איכות הנתונים ושלמותם. מערכת תפריטים המופיעים אוטומטית על פי הצורך משלבת ומציגה מידע אודות איכות הנתונים ותהליכי הטיפול הקודמים בהם ישירות בתוך יישומים עסקיים העושים שימוש בנתונים האלה. כך, יכולים המשתמשים לנטר את איכות הנתונים לפני שהם משתמשים בהם ומסתמכים עליהם. בנוסף, משלבת המערכת כלים המשפרים את תהליכי הסטנדרטיזציה והשילוב של נתונים, ומפשטים איחוד מידע ממקורות שונים על מנת להציג תמונה אחידה אחת. כלים אלה מאפשרים, למשל, לעסקים הפועלים במספר מדינות לשלב נתונים ממערוכת שונות בשפות שונות – ולהבטיח אחידות ועקביות של תקני ההצגה של שמות וכתובות במערכת. אחידות כזאת מונעת כפילויות מיותרות – ומבטיחה את אמינות הנתונים הכוללת.

עיבוד אנליטי בענן מחשוב

במהלך הכנס, מספקת יבמ גם הצצה ראשונה לכלים עתידיים, ומדגימה הפעלה של משפחת מוצרי InfoSphere BigInsights על גבי ענן המחשוב שלה. במקביל, משיקה יבמ תוכנית ביתא לשימוש בכלים האלה על בסיס מקומי. כלים חדשים של יבמ פועלים על גבי שרת אפאש Hadoo, בקוד מקור פתוח, ומיועדים לניתוח כמויות גדולות במיוחד של נתונים. משפרת מוצרי Big Insights של יבמ הפועלת בענן מחשוב מפשטת ומוזילה את עלויות הכניסה של ארגונים גדולים אל עידן הניתוח האנליטי בענן מחשוב – תוך זיהוי אופני השימוש היעילים והאפקטיביים ביותר בכלים האלה עוד לפני הפעלתם במסגרות פנימיות.

תחום המחשוב האנליטי הולך והופך לזירת פעילות מרכזית של יבמ – באופן המתבטא היטב במאזניה. בארבע השנים האחרונות ביצעה יבמ 24 עסקות רכישה של חברות בתחום המחשוב העסקי האנליטי, בהן השקיעה יותר מ- 14 מיליארד דולר. יותר מ- 7,000 יועצים של החברה מתמחים בתחום הזה, כאשר במקביל מעסיקה החברה יותר מ- 200 מתמטיקאים במעבדות המחקר והפיתוח שלה, המתמקדים בכלים לניתוח אנליטי עסקי. עד היום, רשמה יבמ כמעט 500 פטנטים בתחום הזה.
  המלץ
לחברים
    
קבל עידכונים RSS    FACEBOOK          TWITTER

 
   הקודם  דרג וצפה בתוצאות  4  5  6  7  8  9  10 הבא   
 
  התרעות pCon
מה לא מספרים על
הטכנולוגיות החדשות?

מצגת תובנות קצרה מרוכזת ובחינם!


כדי לקבל חינם! 10 מצגות על "המוקשים הנסתרים של הטכנולוגיות המבטיחות ביותר"
מלא את פרטיך עכשיו והמצגת הראשונה כבר בדרך אליך...
דוא"ל: שם:
שלחו המצגת עכשיו
*לא נעביר המייל לגורם אחר, בהתחייבות!      **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.


להרחבה וקבלת מידע מיידי נוסף, עבור לדף המלא עכשיו!


  עוד בדיווחים מארועים
התפרסם ב-27/10התפרסם ב-26/10התפרסם ב-18/10 לריכוז הארכיונים
רשמים מכנס IBM - היום השנירשמים מכנס IBMהשאת ערך עסקי ממערכות מידע לארכיון הדיווחים

  פרסום בטקסט

  ארכיון העשרה מקצועית
ארכיון משמעויות לחדשות ארכיון מחקרים מחדשים ארכיון מדווחים מארועים ארכיון הבמה המקצועית
סקר ועדת המדרוג לאינטרנט הישראלי חושף לראשונה את נתוני הרייטינג המהימנים ביותר עד כה של אתרי האינטרנט המובילים בישראל. מי נמצא בראש הרשימה? איך נמדדו הנתונים? ואיזה פיתרון קל ונוח אנחנו מציעים, כדי להגיע לכולם? גרטנר: ההכנסות הכלל עולמיות ממוליכים למחצה גדלו באחוז אחד וצפויות להגיע ב-2011 ל- 302 מיליארד דולר. אינטל מובילה במקום הראשון זו השנה העשרים ברציפות, וב-2011 מציינת את נתח השוק הגבוה ביותר שלה אי-פעם - % 16.9 `סגן נשיא אינטל העולמית: חישוב-על הוא חלק משמעותי מאוד ביכולת אסטרטגית של מדינה`. מאיה קומרוב, מנכ`לית בלאט לפידות יישומים ארגוניים: `מהפכת הרשתות החברתיות בארגונים היא לא משהו שיקרה בעתיד, היא כאן ועכשיו`.
דרוג משמעויות לחדשות דרוג מחקרים מחדשים דרוג מדווחים מארועים דרוג הבמה המקצועית
  קצר ולעניין
שדרוג השליטה ובקרת המובייללצפייה בסרטון בפחות מ-2 דקות - לחץ כאן


  תשובות המומחה

לחלוק, לשתף, לעורר השראה ולהעצים מנהלי מידע, זה המוטו של קובי שפיבק Bsc ו- MBA. קובי הוא מורה דרך טכנולוגי שמלווה את עולם המחשוב: כתכנת, מהנדס, מנהל, יזם, עיתונאי, יועץ ומרצה, משנת 1976. כעורך הראשי של תחקירי pCon הוא כתב וערך ב-19 השנים האחרונות, למעלה מ-960 תחקירים מקצועיים, שמסייעים למנהלי מחשוב במאות ארגונים, ליהנות מיותר עניין, זמן פנוי וכסף זמין.

מנהלי מחשוב, שמעוניינים לקרוא או להפנות לקובי שפיבק שאלות מקצועיות, מוזמנים לעשות זאת במסגרת תשובות המומחה.

הפעם הוא עונה לשאלות הבאות :

 • מה ההשלכות של קונסיומריזציה לארגונים? מה הסיכון ממנה?
 • אילו תמורות רואים בשוק הוירטואליזציה?
 • מה היתרונות בצריכת שרותים "בענן" מספק מקומי?


 • רוצים תוכן שימושי בעל ערך?!...
  תוכלו לקבל זאת כאן ובחינם!


  הצטרף ל-pConTip

  ותקבל את הטיפים והסרטונים הכי טובים שיש ובחינם!

  ניוזלטר שבועי קצר וחינמי, מביא המלצות למאמרים, תוכנות מועילות, קיצורי דרך שימושיים, פרשנות לחדשות מרכזיות וסרטונים ייחודים, על הטכנולוגיות הכי מרתקות שיש היום.

  הכנס עכשיו את שמך והמייל, ולחץ על כפתור " לחץ כאן ועכשיו "  דוא"ל
  שם
    המלץ לחבר
  ואהבת לרעך כמוך...

  אם לא מצאת שירות זה כשימושי, בבקשה ספר לנו. אם אתה כן נהנה מהשירות שתף חברים שגם להם הוא יכול לעזור. תחשוב על החיוך, הסיפוק, ההרגשה הטובה, כשגם רעך ייהנה כמוך והמלץ עכשיו.


    
   pConTop
  המלצות למנהלי מידע
  הכי מעניין וחשוב במחשוב
  פרשנות מעשית והכוונה לנושאי מפתח


  כדי להתעדכן מדי שבוע במשמעויות המעשיות של החדשות החשובות, וכן לדעת מה הם נושאי המפתח המרכזים בענף? מלא את פרטיך עכשיו ותקבל מדי שבוע ניוזלטר קצר וחינמי!
  דוא"ל:
  שם:

  כן ,שלחו הגיליון
  *לא נעביר המייל לגורם אחר!
  **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

   ערוץ סרטוני pCon ביוטיוב
   משרות הייטק בשיתוף AllJobs
   pConTip
  הטיפים והסרטונים
  הכי טובים שיש!
  המלצות * חידושים * קיצורי דרך


  חינם! הרשם לניוזלטר שבועי קצר, של טיפים שימושיים ומסקרנים ולקט המלצות על סרטוני החידושים הטכנולוגיים הכי מרתקים שיש. הרשם עכשיו.

  דוא"ל:
  שם:

  כן ,שלחו הגיליון
  *לא נעביר המייל לגורם אחר!
  **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

     תוכן לפי נושא
   
      אבטחה
      אינטרנט
      חומרה
      יישומים
      ניהול
      סלולר
      עובדים
      עסקים
      שירותים
      תוכנה
      תקשורת
      תשתיות
   מודעות דרושים
   איך להתעדכן וליצור קשר
  RSS התעדכן ב-RSS
  RSS התעדכן ב-Google+
  FACEBOOK התעדכן בפייסבוק
  in התעדכן בלינקדין
  TWITTER להתעדכן ביוטיוב
  TWITTER התעדכן בטוויטר
  TWITTER צור קשר במייל
   לתשומת ליבך
   
  ©כל הזכויות שמורות | אודותינו | צור קשר | פרסם אצלנו | תנאי שימוש | מפת האתר | דף הבית
  לפרופיל ה Google+ | מה דעתך? | מדיניות פרטיות | RSS  | | לימודי מדעי המחשב