הכר האתר     260+ תחקירים בתחומי המחשוב     הצטרף כמנוי
יום ראשון 9 אוגוסט 2020  
חפש תחקיר    
    
   
אודותינו צור קשר  

הבולטים באתר pCon
  התחקיר השבוע  
  בלוג העורך  
  להכיר טכנולוגיות  
  pConTop  
  pConTip  
  אתרים נבחרים  
  הכרזה מועילה  
  טיפים שימושיים  
  סרטונים מומלצים  
  תחקיר דוגמא  
המחשוב בארץ
  גוגל ניוז  
  דיילי מיילי  
  דה מרקר IT  
  גלובס  
  כלכליסט IT  
  קפטן אינטרנט  
  Ynet  
  NRG טכנולוגיה  
  וואלה טק  
  News1 - מחשבים  
המחשוב בעולם
  Google News  
  CNET  
  CIO  
  CIOInsight  
  ZDNet  
  InformationWeek  
  Computerworld  
  eWeek  
  itworld  
  Yahoo!  
קריירה
  דה מרקר קריירה  
  גלובס קריירה ויזמות  
  כלכליסט קריירה  
  CIO Careers  
  CIOInsight Careers  
  CIO U C&S  
  I.W - Global CIO  
  TechRep. Careers  
  CNN Careers  
  forbes Careers  
תשתיות
  ERP.ORG.IL  
  אנשים ומחשבים  
  InfoWorld  
  Virtualization.com  
  CIO-Virtualization  
  IW - Cloud  
  database  
  CRM Daily  
ניידות וסלולר
  סלולרי  
  GSM-Israel  
  גאדג'טי  
  חורים ברשת  
  אנשים ומחשבים  
  CIO - Mobile  
  silicon.com/Mobile  
  CNET Smartphones  
  Coolsmartphone  
  pocketnow.com  
רשתות חברתיות
  חורים ברשת  
  אקטיב & מרקטינג  
  ZVAGELSKY  
  Alltop  
  Mashable  
  SocialMedToday  
  SocialMedExam  
  TechNewsWorld  
  SocialNetWatch  
  CIO- Web 2.0  
תוכנה
  קפטן אינטרנט  
  I.W - Software  
  אנשים ומחשבים  
  וואטצאפ  
  ניוזגיק - פיתוח  
  BetaNews  
  developer  
  SoftwareDevNews  
  .net magazine  
  The Register  
לאינדקס השימושי של pCon סגור שימושון

   שירותי pCon   
pCon הרעיון
תחקירי pCon
התרעות pCon
pConTop
pConTip
פרסום ייחודי
תחקיר דוגמא
105 תחקירים
103 המלצות
    RSS 
 משרות הייטק
   קרא באתר   
    התחקיר השבוע
    שימושון
    בראש החדשות
    פרשנויות
    בלוג העורך
    לוח ארועים
    רכש מחשבים
    מדד ה-PC
    אתר נבחר
    הכרזה מועילה
    טיפ שימושי
    סרטון מומלץ
    מחקרים
    דווח מאירועים
    במה מקצועית
    מילון pCon
    אינדקס

  תוכן לפי נושא  
     אבטחה
     אינטרנט
     חומרה
     יישומים
     ניהול
     סלולר
     עובדים
     עסקים
     שירותים
     תוכנה
     תקשורת
     תשתיות

  דיווחים מארועים

מה הם הנושאים העיקריים שיהיו במרכז סדר היום של המנמ"רים ב-2010? כיצד רואים מנהלי המחשוב את השנה הבאה? היכן נמצאת וירטואליזציה? אלה הם חלק מהנושאים שעליהם שמענו בכנס KickOff 2010. מה עוד נאמר בכנס? מה היה ב-KickOff 2010?
 
מה היה ב-KickOff 2010?
מה הם הנושאים העיקריים שיהיו במרכז סדר היום של המנמ"רים ב-2010? כיצד רואים מנהלי המחשוב את השנה הבאה? היכן נמצאת וירטואליזציה? אלה הם חלק מהנושאים שעליהם שמענו בכנס KickOff 2010. מה עוד נאמר בכנס?
18/02/2010

תגיות:   חומרה |






"מנהלי המידע הם אנשי המפתח שסוחבים את הכלכלה הישראלית קדימה", כך אמר איציק בנבנישתי מנכ"ל בזק בינלאומי, בהרצאת הפתיחה של כנס KickOff 2010 של אנשים ומחשבים שנערך באבניו בלוד ב-17.2.10.

איציק הזכיר בתחילת דבריו כי אך לפני שנה כל העיתונות הייתה מלאה בתחזיות שחורות. השנה המצב נראה שונה לחלוטין. לדבריו כלכלה היא הצטברות הציפיות ואלה מגשימות את עצמן בסופו של דבר.

עוד הוא טוען כי אנשי המידע אינם עוד חוליה בחברה אלא גורם מרכזי שמבין לעומק את האסטרטגיה של החברה, ומתוך הבנה זאת הוא האדם שיכול ליצור את המנגנונים שיובילו את הארגון להגשים את החזון שלו. כך, מנמ"רים שישקיעו השקעות נכונות שתואמות את החזון של החברה שלהם, יוכלו להביא לצמיחת ארגונם וצמיחת הכלכלה הישראלית כולה.

התחזית של גרטנר

הנושאים העיקריים שיעמדו על סדר היום של המנמ"רים בשנת 2010 יהיו: שיפור תהליכים עסקיים, הורדת עלויות, יישומים ארגונים כמו ERP, CRM, SCM, פתרונות ניידים, רשתות קול ונתונים. כך אמר ברוך גינדין מנכ"ל גרטנר ישראל, בהרצאה המרכזית של הכנס.

בראיה רחבה יותר הוא ציין כי ה-IT העולמי ירד ב-4.7% בשנת 2009. בישראל המצב היה טוב יותר עקב הפגיעה הכלכלית הקטנה יותר. בשנים 2004 - 2008 הייתה צמיחה חד ספרתית ולפניה במשך מספר שנים ראינו צמיחה דו ספרתית. ה-GDP העולמי היה 2.2%- ובארץ 1.1%-. התחזית לשנת 2010 בעולם היא של גידול ה-GDP של 2%+ ובארץ 2.5-3%+.

מבחינת השקעות ב-IT, בפיננסים משקיעים 5.7% מהתקציב והם מובילים את השוק, כאשר התחום הממוצע של השקעות בארגונים בתחום ה-IT עומד על כ-3%.

בארגונים רבים מתחילים לאמץ את ה-IT כגוף מרכזי שמביא תועלת ופרדוקטיביות ולא רק ייעול וחיסכון. אותם ארגונים שהשקיעו ב-ICT לכיוון העסק בשנים האחרונות, הראו תשואות גבוהות במיוחד, על ההון המושקע.

לדברי ברוך, המודל של ה-CIO החדש צריך להראות הזדמנויות ופתרונות לאתגרים הכלכלים ולחסוך בהוצאות. תפקיד המנמ"ר צריך לעבור למרכז, ומדובר על שינוי תרבותי שיותר ויותר ארגונים צריכים לאמץ. בנוסף, גרטנר ממליצה להתמקד יותר בתכנון אסטרטגיה ל-IT, כאשר התכנון צריך להיות תכנון מתגלגל ומתעדכן ומגיב לשינויים בסביבה וב-IT.

עובדה מעניינת שהוא מציין היא העובדה שמשנת 2003 ועד 2009, כ-70% מההוצאות מופנות לתחזוקה ורק 30% מופנים לפיתוחים חדשים. למרות המאמצים להתייעלות מתברר שהחיים חזקים מהכול ומצב זה נשמר לאורך זמן.

עוד עובדות מעניינות הן התופעה שבה כ-65% מהכוח של הסרברים מסדרת 86X "מובזבזים" ואינם מנוצלים. במקביל צרכי ה-STORAGE גדלים ב-650% בחמש שנים או מעל 100% בשנה. לכן ניהול האחסון תופס מקום הולך וחשוב. עובדה שלישית מעניינת היא כי מרכז מידע שצורך KW40 מוציא $102,912 לשנה רק עבור חשמל.

בתחום וירטואליזציה הוא אמר שאנו נוטים להיאחז בשרתים ובאחסון, אולם יש לטפל גם בתקשורת ובדסקטופ. כאשר מטפלים בכל התחומים ביחד, לא משאירים צווארי בקבוק. כאשר נכון להיום, כ-25% מתשתיות המחשוב בארה"ב כבר עברו וירטואליזציה.

באשר לתחום מחשוב ענן אנו רואים כי החברות למחשוב ענן צומחות כיום פי שניים מחברות אחרות, ויש ציפיות גדולות שהן תלכנה ותצמחנה. מה שחשוב זה התשלום בעד שירות, התשלום לפי השימוש, הגישה דרך האינטרנט ומודל טכני בר גידול ואלסטי. לפי ההייפ סייקל של גרטנר ביחס למחשוב ענן, אנו רואים כי E-Mail כ-SaaS, Web Analytics, יישומי רכש, גיוס כוח אדם אלקטרוני, מתקרבים לשלב בשלות וראוי לבחון את יישומן.

לפי פאנל מנהלים ו-CIO

במסגרת פאנל רחב של מנהלים מתעשיית ה-ICT ו-CIO בהנחייתו של יהודה קונפורטס העורך של אנשים ומחשבים, התייחסו המשתתפים לשאלה האם המיתון כבר נגמר והיכן יעמדו ה-SaaS ומחשוב הענן בתקופה הקרובה?

טל הרמתי, סגן החשב הכללי למחשוב אמר כי לדעתו מרגישים יציאה מהמיתון. בממשלה יש דרישה גדלה לעבור לפרויקטים קטנים יותר, שכן מתברר כי בפועל מתברר כי על כל מכרז גדול יש בסוף משפט. לכן הממשלה מעדיפה להוריד את הוצאת הפרויקטים החוצה ולטפל בהם בתוך ארגון.

טל גם הוסיף כי הממשלה תהיה במחשוב עננים, כאשר היא תתחיל עם ענן פרטי. הענן הממשלתי הראשון יתחיל כבר השנה, בתחום החינוך. ענן זה ירכז את כל בתי הספר במדינה. לדעתו, השנה מתחילה בגישה אופטימית וככה הוא מקווה שגם יהיה.

לפי רפי שקולניק מנכ"ל נטאפ יש מגמה אופטימית בשוק אולם עדיין לא יצאנו מהמיתון. ביחד עם זה נראה שינוי בדפוסי המחשבה וההתנהגות של ארגונים. הכול נעשה מצומצם ומבוקר יותר. בסך הכול יש מגמה של שיפור אולם עדיין אנחנו לא נמצאים שם.

לפי עצמון מינס סמנכ"ל אגד תעבורה, טרם יצאנו מהמיתון והדבר ייקח זמן רב יותר ממה שחושבים. השקעות חדשות וחכמות בטכנולוגיה הביאו להתייעלות והגדלת הרווחים ב-2009 ביחס לשנה הקודמת. עיקר ההשקעות שלהם יעשו בסלולאר, הם גם יכנסו ל-BI כדי לנתח מידע שנצבר וכן הם מכניסים מערכת ERP גדולה. תחום מרכזי אחרון הוא כוונה למנף את לימוד ההתנהגות של הנהגים והרכבים, לתועלות עיסקיות.

לפי אילן שפיגלמן מנכ"ל אורקל, מבחינתם בארץ כמעט ולא היה שינוי בשנה
 התרעות pCon
מה לא מספרים על
הטכנולוגיות החדשות?

מצגות קצרות מרוכזות בחינם!

כדי לקבל חינם!
10 מצגות על "המוקשים הנסתרים של הטכנולוגיות המבטיחות ביותר" מלא את פרטיך עכשיו והמצגת הראשונה כבר בדרך אליך...
דוא"ל:
שם:
כן ,שלחו עכשיו
*לא נעביר המייל לגורם אחר.
**תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

האחרונה, כאשר באורקאל אפילו ראו צמיחה, בעיקר בטכנולוגיה, BI, מידלוויר ותחומים נוספים שעוטפים את ה- ERP.

לפי אריה עמית סמנכ"ל לפיתוח עסקי בנס, נס חוותה בעולם השפעות שונות, כאשר בארץ הם נערכו נכון להקטנת הביקושים והדבר לא פגע בחברה. בחברה מתמקדים היום ב-BI, התאמה לתקנות, שיפור ביצועים וכדומה. SaaS הוא מודל שנהיה אטרקטיבי ליותר לקוחות, בעיקר בתחומי ניהול אתרים, סביבות פיתוח והטמעת טכנולוגיות בארגון.

לפי אריה רמיני מנכ"ל טלדור, השינוי שחל בשוק מביא לחשיבה חדשה והתנהלות שתהיה המשך של התקופה שחווינו, דהיינו הספקים יבחנו מקרוב יותר, האם הם יודעים לספק תמורה אמיתית ובזמן. פרויקטים גדולים יצטמצמו לצעדים קטנים ומדודים יותר, שיאפשרו פיתוח הדרגתי ומתון יותר.

לפי יורם שולטהייס, מנמ"ר ההסתדרות, המשבר לא רק שלא נגמר אלא הבום הגדול הוא עוד לפנינו שכן הסיבה למשבר עדיין לא נפתרה ומחכה עוד נפילה נוספת. לגבי הטכנולוגיות, הרי שהענן ה-SaaS לא יכנסו כל כך מהר בגלל חוסר בשלות. הוא רואה יותר צמיחה, דווקא בתחום ההתייעלות של המערכות הקיימות.

לפי עידו שטיינברגר סמנכ"ל מכירות ופיתוח עסקי ממל"מ-תים, יש היום כבר לחצי שכר שמשפיעים גם על ההוצאות. לדעתו הוא מרגיש יציאה בפועל מהמיתון. לגבי SaaS הרי שיש מחסום מנטאלי ראשוני, אולם ברגע שזה יקרה, נראה כניסה מסיבית.

דן זידצ'ק סמנכ"ל פתרונות IT לעסקים בבזק לאומי, אמר כי החברה רואה שדרוגים וצמיחה בשוק ה-SMB. החברה מוכרת את שירותיה כשירות ולא במיקור חוץ, לכן הם רואים את ה-SaaS כמודל טבעי לפעילותם. שני הדברים העיקריים שארגונים צריכים לדעתו הם גמישות ו-Time To Market.

יעקב בר-חיים מנמ"ר אורבוטק אמר כי השנה הם ראו שנה קשה. בהקשר הטכני הם רואים את הענן ולא את ה-SaaS, בגלל שמדובר בשינוי פרדיגמה שמאפשר לחברות קטנות ליישם דברים שהיו אפשריים רק לארגונים גדולים. מודל זה מאפשר יכולות שליטה רבים יותר ללקוח וכן גמישות רבה יותר. מבחינת אמצעי הקצה, הם מתכננים להחליף את ה-NoteBook ב-Netbook שנותן יותר אורך חיי סוללה ועלויות נמוכות יותר משמעותית.

פאנל וירטואליזציה ו-SaaS

בפאנל נוסף על וירטואליזציה ו-SaaS בהנחיית יהודה קונפורטס, דיברו המשתתפים על הקורה והעתיד בתחום הוירטואליזציה. בין הדברים שנאמרו:

איל צפריר סמנכ"ל מערכות מידע בבזק לאומי אמר כי בזק בינלאומי היא כולה וירטואליזציה. כל לקוח שמתארח בדאטה סנטר שלהם יכול להשתמש באחסון שיתופי, גיבוי שיתופי או מגוון רחב של שירותים אחרים, כל מה שצריך זה להביא את האפליקציה ובזק בינלאומי תספק את כל היתר.

הוא הוסיף וציין כי החברה כבר מספקת פתרונות SaaS בתחום אירוח אתרים. בהמשך החברה תיכנס לרבדים יותר עמוקים ולתת לארגונים CRM או ERP כ-SaaS, ובעצם כל שירות שיידרש.

עופר קריצ'מן מנהל וירטואליזציה בישראכארד, אומר כי וירטואליזציה קיימת בישראכרד בכל מקום. התוצאה העיקרית היא זמן אספקת שירותים התקצר ויכולת הניהול השתפרה. מצד שנה התפיסה של SaaS בארגונים פיננסים היא בעייתית, בעיקר בגלל רגולציות. לעומת זאת השימוש בענן פנימי הולך ונהיה נפוץ.

גיא לברבר CTO מגלסהאוס, אמר כי בכל תחום הוירטואליזציה קשה עדיין להוכיח את התועלת. נושא זה הוא אחד המרכיבים העיקריים באפשור של מחשוב הענן. יצירת וירטואליזציה יוצרת במקביל "מפלצת" שלא קל לנהל אותה כאשר אז עלולים להיתקל בנזקים שעולם על התועלות. במקביל עולם ה-VDI הולך לשפר את הזמינות והיכולת להגיב מהר. מדובר בתחום קיים ובשל, אולם עדיין אין מדובר בתחום שמתאים לכולם ולכן יש לבדוק זאת באופן עניני.

הוא גם אמר כי ה-SaaS הפך להיות דבר נפוץ, כאשר רואים איך שירותים דוגמת המייל מתחילים בהדרגה לצאת מארגונים, הן בהוצאת האקסצ'נג או שימוש בפתרונות דוגמת Gmail.

מני צורפתי מנהל תחום וירטואליזציה ב-HP אמר כי הוירטואליצזיה משנה כיוון. מה שהיה וירטואליזציה של שרתים או אחסון הפך להיות כיום לקומודוטי והיעד כיום הוא להסתכל על וירטואליזציה ברמת הארגון, כאשר התפיסה היא לאחד את כל ה-IT בארגון, ולהציג אותו כשירות.

על IT ירוק

פאנל על מחשוב ירוק בהשתתפות אודי ניסימיאן מנמ"ר משרד המשפטים, רן שלום מנמ"ר עיריית פתח תקווה, עצמון מינס סמנכ"ל טכנולוגיות מידע באגד, דיברו על פעילויות מתרחבות שנעשות כיום בתחום ה-IT: כמו צמצום השימוש בניירת וחיסכון בחשמל, לצד פעילויות שנעשות ברמת הארגון כמו יוזמות אקולוגיות, חיסכון ודלק וכדומה.

גביעים ואותות הצטיינות

בתואר CIO מצטיינים זכו: עציון יציב מ-AIG, יורם מימון בנק דואר, לוי הלוי מבנק הפועלים, שלמה שמאי מחברת הפניקס, אודי ניסימיאן ממשרד המשפטים, רן שלום מעירית פתח תקווה.

אותות מופת מיוחדים ניתנו לאלי פרנק מנמ"ר בזק, אודליה לבנון מהריבוע הכחול, גיל כץ מכול מכלמוביל ודודי אבני מצים.

אותות למנמ"רים ותיקים ניתנו לגילי קליין ממגדל, שלמה נווה מויישי ישראל ורוני סומך, מנמ"ר מוטורולה.

גביעים מיוחדים למנהלים מצטיינים הוענקו במהלך הכנס לאיציק מלאך מבל"ל ולאיציק כוכב משירותי בריאות.

בתואר CTO מצטיין זכו: שמוליק ווקינפלד מאלביט, קורין פרץ מבנק הפועלים, יובל פרידמן מההסתדרות החדשה, פנחס רוזנבלום ממשרד האוצר, זיו פוליסוק מעירית חיפה.

בתואר CISO מצטיין זכו: יובל אילוז מ-ECI וליאור אילן ממשרד הבריאות.




  המלץ
לחברים
    
קבל עידכונים RSS    FACEBOOK          TWITTER

 
   הקודם  דרג וצפה בתוצאות  4  5  6  7  8  9  10 הבא   
 
  התרעות pCon
מה לא מספרים על
הטכנולוגיות החדשות?

מצגת תובנות קצרה מרוכזת ובחינם!


כדי לקבל חינם! 10 מצגות על "המוקשים הנסתרים של הטכנולוגיות המבטיחות ביותר"
מלא את פרטיך עכשיו והמצגת הראשונה כבר בדרך אליך...
דוא"ל: שם:
שלחו המצגת עכשיו
*לא נעביר המייל לגורם אחר, בהתחייבות!      **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.


להרחבה וקבלת מידע מיידי נוסף, עבור לדף המלא עכשיו!


  עוד בדיווחים מארועים
התפרסם ב-21/1התפרסם ב-13/12התפרסם ב-10/12 לריכוז הארכיונים
מהפכת ה-SaaS בישראל - מתי?המלצות של גרטנר בתקשורת, ניידות ו-Wirelessאריקסון מציעה סלולארי ב-160Mbps - מתי? לארכיון הדיווחים

  פרסום בטקסט

  ארכיון העשרה מקצועית
ארכיון משמעויות לחדשות ארכיון מחקרים מחדשים ארכיון מדווחים מארועים ארכיון הבמה המקצועית
סקר ועדת המדרוג לאינטרנט הישראלי חושף לראשונה את נתוני הרייטינג המהימנים ביותר עד כה של אתרי האינטרנט המובילים בישראל. מי נמצא בראש הרשימה? איך נמדדו הנתונים? ואיזה פיתרון קל ונוח אנחנו מציעים, כדי להגיע לכולם? גרטנר: ההכנסות הכלל עולמיות ממוליכים למחצה גדלו באחוז אחד וצפויות להגיע ב-2011 ל- 302 מיליארד דולר. אינטל מובילה במקום הראשון זו השנה העשרים ברציפות, וב-2011 מציינת את נתח השוק הגבוה ביותר שלה אי-פעם - % 16.9 `סגן נשיא אינטל העולמית: חישוב-על הוא חלק משמעותי מאוד ביכולת אסטרטגית של מדינה`. מאיה קומרוב, מנכ`לית בלאט לפידות יישומים ארגוניים: `מהפכת הרשתות החברתיות בארגונים היא לא משהו שיקרה בעתיד, היא כאן ועכשיו`.
דרוג משמעויות לחדשות דרוג מחקרים מחדשים דרוג מדווחים מארועים דרוג הבמה המקצועית
  קצר ולעניין
שדרוג השליטה ובקרת המובייל



לצפייה בסרטון בפחות מ-2 דקות - לחץ כאן


  תשובות המומחה

לחלוק, לשתף, לעורר השראה ולהעצים מנהלי מידע, זה המוטו של קובי שפיבק Bsc ו- MBA. קובי הוא מורה דרך טכנולוגי שמלווה את עולם המחשוב: כתכנת, מהנדס, מנהל, יזם, עיתונאי, יועץ ומרצה, משנת 1976. כעורך הראשי של תחקירי pCon הוא כתב וערך ב-19 השנים האחרונות, למעלה מ-960 תחקירים מקצועיים, שמסייעים למנהלי מחשוב במאות ארגונים, ליהנות מיותר עניין, זמן פנוי וכסף זמין.

מנהלי מחשוב, שמעוניינים לקרוא או להפנות לקובי שפיבק שאלות מקצועיות, מוזמנים לעשות זאת במסגרת תשובות המומחה.

הפעם הוא עונה לשאלות הבאות :

 • מה ההשלכות של קונסיומריזציה לארגונים? מה הסיכון ממנה?
 • אילו תמורות רואים בשוק הוירטואליזציה?
 • מה היתרונות בצריכת שרותים "בענן" מספק מקומי?


 • רוצים תוכן שימושי בעל ערך?!...
  תוכלו לקבל זאת כאן ובחינם!


  הצטרף ל-pConTip

  ותקבל את הטיפים והסרטונים הכי טובים שיש ובחינם!

  ניוזלטר שבועי קצר וחינמי, מביא המלצות למאמרים, תוכנות מועילות, קיצורי דרך שימושיים, פרשנות לחדשות מרכזיות וסרטונים ייחודים, על הטכנולוגיות הכי מרתקות שיש היום.

  הכנס עכשיו את שמך והמייל, ולחץ על כפתור " לחץ כאן ועכשיו "



  דוא"ל
  שם
    המלץ לחבר
  ואהבת לרעך כמוך...

  אם לא מצאת שירות זה כשימושי, בבקשה ספר לנו. אם אתה כן נהנה מהשירות שתף חברים שגם להם הוא יכול לעזור. תחשוב על החיוך, הסיפוק, ההרגשה הטובה, כשגם רעך ייהנה כמוך והמלץ עכשיו.


    
   pConTop
  המלצות למנהלי מידע
  הכי מעניין וחשוב במחשוב
  פרשנות מעשית והכוונה לנושאי מפתח


  כדי להתעדכן מדי שבוע במשמעויות המעשיות של החדשות החשובות, וכן לדעת מה הם נושאי המפתח המרכזים בענף? מלא את פרטיך עכשיו ותקבל מדי שבוע ניוזלטר קצר וחינמי!
  דוא"ל:
  שם:

  כן ,שלחו הגיליון
  *לא נעביר המייל לגורם אחר!
  **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

   ערוץ סרטוני pCon ביוטיוב
   משרות הייטק בשיתוף AllJobs
   pConTip
  הטיפים והסרטונים
  הכי טובים שיש!
  המלצות * חידושים * קיצורי דרך


  חינם! הרשם לניוזלטר שבועי קצר, של טיפים שימושיים ומסקרנים ולקט המלצות על סרטוני החידושים הטכנולוגיים הכי מרתקים שיש. הרשם עכשיו.

  דוא"ל:
  שם:

  כן ,שלחו הגיליון
  *לא נעביר המייל לגורם אחר!
  **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

     תוכן לפי נושא
   
      אבטחה
      אינטרנט
      חומרה
      יישומים
      ניהול
      סלולר
      עובדים
      עסקים
      שירותים
      תוכנה
      תקשורת
      תשתיות
   מודעות דרושים
   איך להתעדכן וליצור קשר
  RSS התעדכן ב-RSS
  RSS התעדכן ב-Google+
  FACEBOOK התעדכן בפייסבוק
  in התעדכן בלינקדין
  TWITTER להתעדכן ביוטיוב
  TWITTER התעדכן בטוויטר
  TWITTER צור קשר במייל
   לתשומת ליבך
   
  ©כל הזכויות שמורות | אודותינו | צור קשר | פרסם אצלנו | תנאי שימוש | מפת האתר | דף הבית
  לפרופיל ה Google+ | מה דעתך? | מדיניות פרטיות | RSS  | | לימודי מדעי המחשב