הכר האתר     260+ תחקירים בתחומי המחשוב     הצטרף כמנוי
יום ראשון 25 אוקטובר 2020  
חפש תחקיר    
    
   
אודותינו צור קשר  

הבולטים באתר pCon
  התחקיר השבוע  
  בלוג העורך  
  להכיר טכנולוגיות  
  pConTop  
  pConTip  
  אתרים נבחרים  
  הכרזה מועילה  
  טיפים שימושיים  
  סרטונים מומלצים  
  תחקיר דוגמא  
המחשוב בארץ
  גוגל ניוז  
  דיילי מיילי  
  דה מרקר IT  
  גלובס  
  כלכליסט IT  
  קפטן אינטרנט  
  Ynet  
  NRG טכנולוגיה  
  וואלה טק  
  News1 - מחשבים  
המחשוב בעולם
  Google News  
  CNET  
  CIO  
  CIOInsight  
  ZDNet  
  InformationWeek  
  Computerworld  
  eWeek  
  itworld  
  Yahoo!  
קריירה
  דה מרקר קריירה  
  גלובס קריירה ויזמות  
  כלכליסט קריירה  
  CIO Careers  
  CIOInsight Careers  
  CIO U C&S  
  I.W - Global CIO  
  TechRep. Careers  
  CNN Careers  
  forbes Careers  
תשתיות
  ERP.ORG.IL  
  אנשים ומחשבים  
  InfoWorld  
  Virtualization.com  
  CIO-Virtualization  
  IW - Cloud  
  database  
  CRM Daily  
ניידות וסלולר
  סלולרי  
  GSM-Israel  
  גאדג'טי  
  חורים ברשת  
  אנשים ומחשבים  
  CIO - Mobile  
  silicon.com/Mobile  
  CNET Smartphones  
  Coolsmartphone  
  pocketnow.com  
רשתות חברתיות
  חורים ברשת  
  אקטיב & מרקטינג  
  ZVAGELSKY  
  Alltop  
  Mashable  
  SocialMedToday  
  SocialMedExam  
  TechNewsWorld  
  SocialNetWatch  
  CIO- Web 2.0  
תוכנה
  קפטן אינטרנט  
  I.W - Software  
  אנשים ומחשבים  
  וואטצאפ  
  ניוזגיק - פיתוח  
  BetaNews  
  developer  
  SoftwareDevNews  
  .net magazine  
  The Register  
לאינדקס השימושי של pCon סגור שימושון

   שירותי pCon   
pCon הרעיון
תחקירי pCon
התרעות pCon
pConTop
pConTip
פרסום ייחודי
תחקיר דוגמא
105 תחקירים
103 המלצות
    RSS 
 משרות הייטק
   קרא באתר   
    התחקיר השבוע
    שימושון
    בראש החדשות
    פרשנויות
    בלוג העורך
    לוח ארועים
    רכש מחשבים
    מדד ה-PC
    אתר נבחר
    הכרזה מועילה
    טיפ שימושי
    סרטון מומלץ
    מחקרים
    דווח מאירועים
    במה מקצועית
    מילון pCon
    אינדקס

  תוכן לפי נושא  
     אבטחה
     אינטרנט
     חומרה
     יישומים
     ניהול
     סלולר
     עובדים
     עסקים
     שירותים
     תוכנה
     תקשורת
     תשתיות

  דיווחים מארועים

על מנהלי ה-IT לקחת חלק פעיל, ולסייע לארגון להתייעל ולצאת מחוזק מהמשבר הנוכחי, היה המסר העיקרי שבלט לדעתנו מכנס מנתחי המערכות ה-15 שנערך ב-23.3.09 ברמת גן. מה עוד שמענו בכנס? הבשורות מכנס מנתחי המערכות
 
הבשורות מכנס מנתחי המערכות
על מנהלי ה-IT לקחת חלק פעיל, ולסייע לארגון להתייעל ולצאת מחוזק מהמשבר הנוכחי, היה המסר העיקרי שבלט לדעתנו מכנס מנתחי המערכות ה-15 שנערך ב-23.3.09 ברמת גן. מה עוד שמענו בכנס?
24/03/2009

תגיות:   חומרה |


אלה עיקרי הדברים ששמענו בכינוס האחרון של לשכת מנתחי המערכות.

בדברי הפתיחה שמענו את גלעד רבינוביץ יו"ר הלשכה, שאמר כי על ה-IT להוכיח עצמו, דווקא בימים אלה, כגורם מקצועי שתורם לארגון ומסייע לו להיחלץ מהמשבר הנוכחי.

ד"ר יוסי בולס, יו"ר הועדה המייעצת של הלשכה, אמר כי מבין שלושת סוגי ההון הקיימים בחברות: ההון הכלכלי, ההון האנושי וההון החברתי, מנתחי המערכות הם ההון האנושי שיכול לתרום גם בימים אלה, הן באופן ישיר והן על ידי טיפוח הון חברתי, שייווצר בעקבות אינטראקציה מקצועית בין החברים.

מאיר ניסנזון מנכ"ל יבמ אמר כי תעשיית ה- IT כבר אינה צריכה להוכיח את עצמה, היא מוכיחה עצמה לאורך זמן ובכך מכירים כלכלנים רבים. אם ה-IT הוכיח עצמו כתורם לצמיחה מתמשכת עד עכשיו, הוא בוודאי יוכל לתרום בזמנים אלה, כמנוף לפרודוקטיביות ויעילות.

על הזדמנויות חדשות ולקראת עולם חכם

יוסי ורדי שנתן הרצאה פותחת על תעשיית ה-IT עבר, הווה, עתיד, סיכם את דבריו במסר לפיו האתגר הגדול כיום למנהלי המידע הוא לעקוב אחר האופציות החדשות הרבות שמציעה הטכנולוגיה ויותר מזה לבחון את ההתנהגות החברתית החדשה שהטכנולוגיה מאפשרת, וכן, איך להרחיב ולהעמיק את יישומה בתוך הארגון. בו זמנית יש להיות ער למכשולים והמגבלות של המערכות האלה.

בהרצאת המשך דיבר גיא הדרי, סמנכ"ל מגזר פיננסים טלקום וציבורי ביבמ ישראל, על Smarter Planet. תחילה הוא סקר את רצף ה"אורות הדומים" שעוררו ההפסדים והקריסות של חברות הענק הפיננסיות בארה"ב החל מפברואר 2007 ועד לשיא בספטמבר 2009 שבו התגלה המשבר במלוא חומרתו. הוא השווה זאת לאפקט הפרפר שבו הלוואה שלקח ג'ון סמית מטקסס, הביאה לנפילתה של ממשלת איסלנד.

גיא תיאר את תפוצת הטכנולוגיה בעולם, שבו יש היום מעל מיליארד גולשים באינטרנט ומעל 4 מיליארד בעלי טלפון סלולארי. בכל יום נוצרים 15 פטה בתים, פי 8 מהמידע בספריית ארה"ב. יתרה מזאת, כבר ב-2010 כמות המידע בעולם תכפיל עצמה כל 11 שעות (זה לא טעות, כל אחת עשרה שעות!)

לצד המשבר הפיננסי הקיים, הוא המליץ לשים לב לתרומת הטכנולוגיה שממשיכה להתפתח. שורה של יכולות והזדמנויות חדשות, שנובעות ממספר עצום של מכשירים חכמים שמקושרים ביניהם, מספר רב של משתמשים, מתקדמים ואינטליגנטים, כל אלה יוכלו להוביל לעולם חכם יותר.

בעבר הדרך לצאת מהמשבר הייתה להשקיע בתשתיות פיזיות כמו חשמל ותחבורה. כיום הכיוון צריך להיות השקעות מקבילות בתשתיות טכנולוגיות. כך למשל, בתוכנית שהגישה החברה לנשיא ארה"ב ברק אובמה, ניתנה הצעה להשקיע בתשתית רחבת סרט, במערכות בריאות מתקדמות ובמערך מחודש של מערכת החשמל, כאשר השקעה של 30 מיליארד דולר עשויה להביא ליצירת קרוב למיליון משרות חדשות.

הקשר העסקי

במסגרת פאנל Business IT 4 אותו הנחה זיו מנדל מנכ"ל ג'ון ברייס, השיבו מנכ"לים ומנהלי IT אל האתגרים הטכנולוגיים והעסקיים שאליהם יש להיערך.

בין היתר שמענו את בן פסטרנק, מנכ"ל אמן מחשבים שאמר כי אחד האתגרים הגדולים כיום הוא לשמור על עובדי המפתח שמהווים את הליבה העסקית. רק צמיחה מתמדת של ארגון יכולה להביא למצב זה שבו ניתן יהיה לאתגר ולשמור על העובדים.

עוזי נבון סמנכ"ל מכירות של אורקל אמר כי הדבר החשוב הוא להיות ער כל הזמן למה שקורה ולדעת להגיב במהירות לתמורות.

רונן זרצקי סמנכ"ל בישראכרט אמר כי האתגר העיקרי הוא לשמור על הרווחיות של 2008. מאחר וההכנסות קטנות, האתגר הוא להתייעל ולמצות את המוצרים הקיימים. גם בתקופה הזאת יש הזדמנויות עסקיות והדבר השלישי הוא לחסוך בכל מקום אפשרי.

זיו שהביא את נקודת הראות של משקיעים בחברות, אמר כי כיום לא חשוב למשקיעים השווי של החברה ופחות חשובות ההכנסות. מה שכן חשוב זה הרווח ובעיקר התזרים. שם המשחק הוא הישרדות. את החברות ניתן לחלק לשלוש. לחברות שלא ישרדו, חברות שישרדו אבל יחלשו וחברות שישרדו ויתחזקו, ואלה הם הדגשים שבהם מנהלי המידע צריכים לבוא אל החברה.

לשאלה מה שלושת הדברים החשובים ביותר שצריכים להיות בסדר היום של הנהלת ה-IT בארגון, ענה יצחק במבג'י מנכ"ל משותף ב- Global Services IBM כי ה-IT צריך להתאים עצמו לארגון. מצד שני הוא צריך להיות זה שמאפשר את הראיה קדימה.

אסתר לבנון מנכ"ל הבורסה לניירות ערך אמרה, כי היא אינה רואה הבדל בין מטרות ה-IT למטרות הארגון.

לפי רונן זרצקי מישראכרט, הדבר הראשון הוא לשמור על כל העובדים. דבר שני הוא לבטל פרויקטים שהם בחזקת Nice To Have והדבר השלישי הוא להיכנס לפרויקטים שמראש לא כדאי להיכנס אליהם.

בן פסטרנק אמר כי בתקופה כזאת עדיף להפסיד את הפרויקט, מאשר להפסיד במסגרת הפרויקט. לדעתו נראה בבירור פחות ופחות פיתוחים אפלקטיביים לעומת השקעות בתשתיות כדי לקצץ עלויות.

לשאלה נוספת שביקשה שלושה טיפים ועצות איך ה- IT יכול לעזור לארגון לחסוך כסף ולהתייעל? ענה עוזי נבון מאורקל, כי זה הזמן לנקות מערכות שלא חיוניות או תומכות, דבר שני הוא לצמצם את מספר הספקים ולבסוף לא חייבים להיות פרפקציוניסטים ולהסתפק ב- 80/20 או אפילו 70/30.

לפי יצחק במבג'י ארגוני ה-IT מחזיקים הרבה מידע והיכולת להביא את המידע הזה לארגון תוכל לתרום בימים כאלה. ה-IT יכול לתרום בעצמו על ידי ניצול טוב יותר של מערכות ולהביא ערך לארגון. התחום השלישי הוא לצמצם את ההוצאות לאנרגיה או הדפסות, וברגע שעושים הקצאה לכל אלה, אפשר להפחית את ההוצאות.

רונן זרצקי דיבר על יישומי BI כמקור לזיהוי הזדמנויות חדשות. עוד הוא
 התרעות pCon
מה לא מספרים על
הטכנולוגיות החדשות?

מצגות קצרות מרוכזות בחינם!

כדי לקבל חינם!
10 מצגות על "המוקשים הנסתרים של הטכנולוגיות המבטיחות ביותר" מלא את פרטיך עכשיו והמצגת הראשונה כבר בדרך אליך...
דוא"ל:
שם:
כן ,שלחו עכשיו
*לא נעביר המייל לגורם אחר.
**תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

הדגיש את התרומה העסקית של מערכות IT קלאסיות כמו למשל ישום ממשק אינטרנטי שאפשר לחברה לקבל הזמנות ל-90 אלף הזמנות לכרטיסי אשראי, דרך האינטרנט, לעומת 15 אלף הזמנות שהתקבלו בפעילות טלמרקטינג שנעשתה במקביל.

היכן נראה חדשנות טכנולוגית?

במסגרת מושב שעסק בחדשות טכנולוגית הרצה נתן גביש, דירקטור פיתוח עסקי בחברת Salesforce,com על היישום של com.Force כדוגמא מוחשית ליישום מעשי של מערכת CRM על ידי מחשוב ענן. לדבריו, מחשוב ענן אמיתי פירושו הוצאת כל המערכת מחוץ לארגון תוך השארת הממשקים והיישום בידי הארגון. היתרונות העיקריים של גישה זו טמונים ב-TCO הנמוך יותר, בגמישות ובעיקר במהירות שבה ניתן לפתח יישומים עם הפלטפורמה שלהם, שמגיעה למהירות גבוהה יותר פי חמש. עוד הוא ציין את הקישוריות הגבוהה למערכות של סאפ ואורקל המאפשרות לשלב את המערכת עם מערכות לגסי קיימת בקלות ומהירות וליהנות מפירות תוך זמן קצר.

פלאי הקיברנטיקה

על ביו קיברנטיקה - ממשק בין אדם למכונה הרצה רועי צזנה, דוקטורנט בטכניון שעוסק בתחומי ננו-טכנולוגיה. בהרצאתו הוא נתן מבט מרתק קדימה על הצפוי בקשר שבין האדם למחשב.

רעיון אחד שכבר מיושם כיום, מדבר על האפשרות להמיר מחשבות לרכיב אלקטרוני שיודע להניע מערכות חיצוניות, כמו למשל הנעת גפיים מכאניות של קטועי גפיים. מערכת כזאת עם אוריינטציה מסחרית, אמורה להיות מיושמת תוך כשלוש שנים, כמערכת אבטיפוס.

יישום אחר הוא ממשק בין המוח למחשב, באמצעות שורה של גששים על הראש, שמאפשרים לקלוט את גלי המוח ולשדר אותם למחשב. יישומים נוכחיים הינם משחקי מחשב אולם ניתן יהיה להרחיב את תחום זה באופן ניכר בשנים הבאות, כמו למשל נהיגה מונחית מחשבה.

תחום יישום אחר הוא קריאת תמונות מהמוח. קבוצת מדענים יפניים כיילו מכשיר MRI על ידי זרימת הדם במוח והם הצליחו לקרוא ברמה בסיסית את מה שאנשים רואים (בלא צורך לראות זאת). יישומים עתידיים יהיו קריאת מחשבות והקלטתם, כמו למשל קריאת תמונות דמיון או חלומות.

תחום מעניין נוסף הוא העברת מידע מהמחשב לאדם. יישום כזה יכול להיות אפשרות ללמד אדם להיות רקדן או לוחם גיאו ג'יטסו ובהמשך העברת כל מיומנות רצויה אחרת, במשך דקות ספורות, שכן בסופו של דבר, המידע שאנחנו לומדים מאוחסן במוח כקשרים בין עצביים ומערכות מסוג זה, יהיו מסוגלות ליצור את הקשרים הדרושים ללימוד שנמשך שנים, בדקות ספורות ואולי גם פחות.

עוד יישום מעניין היה של העברת מידע משתנה למוח. היא נעשית כיום על ידי חיבור מערכות תגמול לתיקנים או עכברים, שבהם חיברו אלקטרודות לאברי החישה שלהם מחד ומרכזי עונג מצד שני, והצליחו בעזרת מערכות כאלה לשלוט בהתנהגות של בעלי חיים אלה.

עוד כיוון הוא ההיפוקמפוס המלאכותי – ההיפוקמפוס הוא רכיב שנמצא במוח והוא זה שיוצר זיכרונות. הרעיון במחקר לנסות להבין כיצד רכיב זה יוצר ושומר את הזיכרונות ודרך זה נוכל ליצור ולשמר זיכרונות. שני חוקרים אמריקאים הצליחו ליצור שבב מלאכותי, שקיבל את המידע מהמוח של עכבר וייצר את הפלט שאותו יוצר אותו רכיב. כך בעתיד נוכל להזין רכיבים כאלה בזיכרונות של אנשים אחרים או זיכרונות שנרצה ליצור באופן עצמאי ולהעביר אותם לאנשים אחרים.

לדברי העתידנים עד 2030 – 2040 נוכל להכיל את כל הסימולציה של מוח אנושי במחשב. בבוא אותו יום לא נצטרך ליצור ניסיון כדי לחוות אותו, משום שנוכל ליצור זיכרונות ממוחשבים, תמונות ממוחשבות, נוכל להעתיק ולשמר את מחשבותינו וכן להעביר מידע בין אנשים כמו גם לשתף מידע ולפרוץ לאופקים שקשה היום לשערם.

על אינטרנט ורשתות חברתיות

במסגרת מושב אחר, שעסק בהשפעת האינטרנט והרשתות החברתיות, סיפר אריק מיפנו, מנהל השיווק של מג'יק. על מערכת uniPaas RIA – מערכת קליינט סרבר שמיועדת לשמש כפלטפורמה למימוש יישומים ארגוניים ייעודים, במהירות ובפשטות מקסימאלית. המערכת מבוסס .NET מאפשרת לפתח אפליקציה לשרת, שתרוץ באופן אוטומטי כאפליקציה ארגונית עצמאית בצד הלקוח. בין היתר היא מציעה מהירות ובטיחות גבוהות משמעותית, ביחס לשימוש בדפדפנים.

דביר רזניק, מנהל מכירות פורטל ארגוני ומערכות ידע ביבמ, דיבר על תרומה אפשרית של המערכות החברתיות החדשות. לדבריו, הדור הצעיר דור ה-Y שנולד וחי עם הטכנולוגיה רואה באפשרות השימוש בהן ארגון צורך מהותי, עד לכדי ויתור על מקום עבודה שלא יציע זאת. העוד הוא וטען כי הכרת הפוטנציאל והאפשרויות לשימוש ביישומי האינטרנט החדשניים, יהיה בה כדי לתרום לארגון ולקדם אותו ו"להכין" אותו אל העתיד.

ולבסוף, דיבר גיא הדס דובר בזק, על הבלוגיה של החברה. לדבריו, העובדה שמדובר בחברה עם 7500 עובדים שפרוסים בכל הארץ, יצרה צורך ליצור תקשורת בין ארגונית שתהיה זמינה כל הזמן. הבלוגיה נבנתה כמיני אתר שמהווה חלק מאתר בזק. היא נבנתה במתכונת פשוטה ונוחה מתוך כוונה לאפשר תקשורת פשוטה לכל העובדים. בבלוג יש רשימת כותבים כאשר אין היררכיה של בעלי התפקידים בארגון.

כדי לא לגזול זמן נקבעו כללים כמו למשל, כתיבת פוסטים קצרים, שימוש בשפה יפה, לא להשמיץ ולפגוע בעובדים וכדומה. מעבר לכך, הכול מותר.

הבלוגיה מאפשרת לחלוק במידע על מאמרים מעניינים, להעלות דילמות עסקיות כמו למשל, דילמת השירות – טיפול כולל או מהיר? הצעות ייעול ועוד.

זכו בפרסים

בסוף הערב נערך טקס שבו זכו בפרסים המנהלים הבאים: משה זעירא, ראש אגף מל"ן במשרד הביטחון; רלי מרידור, מנמ"ר דואר ישראל; דודי אבני, מנמ"ר חברת צים; אירה רוחמנוב, מנתחת מערכות במשטרת ישראל; אליהו מאיר, מנתח מערכות בבנק הפועלים ודינה סיוון, מנתחת מערכות בממל"ן, משרד הביטחון.
  המלץ
לחברים
    
קבל עידכונים RSS    FACEBOOK          TWITTER

 
   הקודם  דרג וצפה בתוצאות  4  5  6  7  8  9  10 הבא   
 
  התרעות pCon
מה לא מספרים על
הטכנולוגיות החדשות?

מצגת תובנות קצרה מרוכזת ובחינם!


כדי לקבל חינם! 10 מצגות על "המוקשים הנסתרים של הטכנולוגיות המבטיחות ביותר"
מלא את פרטיך עכשיו והמצגת הראשונה כבר בדרך אליך...
דוא"ל: שם:
שלחו המצגת עכשיו
*לא נעביר המייל לגורם אחר, בהתחייבות!      **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.


להרחבה וקבלת מידע מיידי נוסף, עבור לדף המלא עכשיו!


  עוד בדיווחים מארועים
התפרסם ב-4/3התפרסם ב-25/2התפרסם ב-18/2 לריכוז הארכיונים
כנס איגוד האינטרנט השנתימכנס בינת אקספו 2009איך לקדם את האתר והשיווק הארגוני? לארכיון הדיווחים

  פרסום בטקסט

  ארכיון העשרה מקצועית
ארכיון משמעויות לחדשות ארכיון מחקרים מחדשים ארכיון מדווחים מארועים ארכיון הבמה המקצועית
סקר ועדת המדרוג לאינטרנט הישראלי חושף לראשונה את נתוני הרייטינג המהימנים ביותר עד כה של אתרי האינטרנט המובילים בישראל. מי נמצא בראש הרשימה? איך נמדדו הנתונים? ואיזה פיתרון קל ונוח אנחנו מציעים, כדי להגיע לכולם? גרטנר: ההכנסות הכלל עולמיות ממוליכים למחצה גדלו באחוז אחד וצפויות להגיע ב-2011 ל- 302 מיליארד דולר. אינטל מובילה במקום הראשון זו השנה העשרים ברציפות, וב-2011 מציינת את נתח השוק הגבוה ביותר שלה אי-פעם - % 16.9 `סגן נשיא אינטל העולמית: חישוב-על הוא חלק משמעותי מאוד ביכולת אסטרטגית של מדינה`. מאיה קומרוב, מנכ`לית בלאט לפידות יישומים ארגוניים: `מהפכת הרשתות החברתיות בארגונים היא לא משהו שיקרה בעתיד, היא כאן ועכשיו`.
דרוג משמעויות לחדשות דרוג מחקרים מחדשים דרוג מדווחים מארועים דרוג הבמה המקצועית
  קצר ולעניין
שדרוג השליטה ובקרת המובייללצפייה בסרטון בפחות מ-2 דקות - לחץ כאן


  תשובות המומחה

לחלוק, לשתף, לעורר השראה ולהעצים מנהלי מידע, זה המוטו של קובי שפיבק Bsc ו- MBA. קובי הוא מורה דרך טכנולוגי שמלווה את עולם המחשוב: כתכנת, מהנדס, מנהל, יזם, עיתונאי, יועץ ומרצה, משנת 1976. כעורך הראשי של תחקירי pCon הוא כתב וערך ב-19 השנים האחרונות, למעלה מ-960 תחקירים מקצועיים, שמסייעים למנהלי מחשוב במאות ארגונים, ליהנות מיותר עניין, זמן פנוי וכסף זמין.

מנהלי מחשוב, שמעוניינים לקרוא או להפנות לקובי שפיבק שאלות מקצועיות, מוזמנים לעשות זאת במסגרת תשובות המומחה.

הפעם הוא עונה לשאלות הבאות :

 • מה ההשלכות של קונסיומריזציה לארגונים? מה הסיכון ממנה?
 • אילו תמורות רואים בשוק הוירטואליזציה?
 • מה היתרונות בצריכת שרותים "בענן" מספק מקומי?


 • רוצים תוכן שימושי בעל ערך?!...
  תוכלו לקבל זאת כאן ובחינם!


  הצטרף ל-pConTip

  ותקבל את הטיפים והסרטונים הכי טובים שיש ובחינם!

  ניוזלטר שבועי קצר וחינמי, מביא המלצות למאמרים, תוכנות מועילות, קיצורי דרך שימושיים, פרשנות לחדשות מרכזיות וסרטונים ייחודים, על הטכנולוגיות הכי מרתקות שיש היום.

  הכנס עכשיו את שמך והמייל, ולחץ על כפתור " לחץ כאן ועכשיו "  דוא"ל
  שם
    המלץ לחבר
  ואהבת לרעך כמוך...

  אם לא מצאת שירות זה כשימושי, בבקשה ספר לנו. אם אתה כן נהנה מהשירות שתף חברים שגם להם הוא יכול לעזור. תחשוב על החיוך, הסיפוק, ההרגשה הטובה, כשגם רעך ייהנה כמוך והמלץ עכשיו.


    
   pConTop
  המלצות למנהלי מידע
  הכי מעניין וחשוב במחשוב
  פרשנות מעשית והכוונה לנושאי מפתח


  כדי להתעדכן מדי שבוע במשמעויות המעשיות של החדשות החשובות, וכן לדעת מה הם נושאי המפתח המרכזים בענף? מלא את פרטיך עכשיו ותקבל מדי שבוע ניוזלטר קצר וחינמי!
  דוא"ל:
  שם:

  כן ,שלחו הגיליון
  *לא נעביר המייל לגורם אחר!
  **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

   ערוץ סרטוני pCon ביוטיוב
   משרות הייטק בשיתוף AllJobs
   pConTip
  הטיפים והסרטונים
  הכי טובים שיש!
  המלצות * חידושים * קיצורי דרך


  חינם! הרשם לניוזלטר שבועי קצר, של טיפים שימושיים ומסקרנים ולקט המלצות על סרטוני החידושים הטכנולוגיים הכי מרתקים שיש. הרשם עכשיו.

  דוא"ל:
  שם:

  כן ,שלחו הגיליון
  *לא נעביר המייל לגורם אחר!
  **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

     תוכן לפי נושא
   
      אבטחה
      אינטרנט
      חומרה
      יישומים
      ניהול
      סלולר
      עובדים
      עסקים
      שירותים
      תוכנה
      תקשורת
      תשתיות
   מודעות דרושים
   איך להתעדכן וליצור קשר
  RSS התעדכן ב-RSS
  RSS התעדכן ב-Google+
  FACEBOOK התעדכן בפייסבוק
  in התעדכן בלינקדין
  TWITTER להתעדכן ביוטיוב
  TWITTER התעדכן בטוויטר
  TWITTER צור קשר במייל
   לתשומת ליבך
   
  ©כל הזכויות שמורות | אודותינו | צור קשר | פרסם אצלנו | תנאי שימוש | מפת האתר | דף הבית
  לפרופיל ה Google+ | מה דעתך? | מדיניות פרטיות | RSS  | | לימודי מדעי המחשב