הכר האתר     260+ תחקירים בתחומי המחשוב     הצטרף כמנוי
יום חמישי 9 אפריל 2020  
חפש תחקיר    
    
   
אודותינו צור קשר  

הבולטים באתר pCon
  התחקיר השבוע  
  בלוג העורך  
  להכיר טכנולוגיות  
  pConTop  
  pConTip  
  אתרים נבחרים  
  הכרזה מועילה  
  טיפים שימושיים  
  סרטונים מומלצים  
  תחקיר דוגמא  
המחשוב בארץ
  גוגל ניוז  
  דיילי מיילי  
  דה מרקר IT  
  גלובס  
  כלכליסט IT  
  קפטן אינטרנט  
  Ynet  
  NRG טכנולוגיה  
  וואלה טק  
  News1 - מחשבים  
המחשוב בעולם
  Google News  
  CNET  
  CIO  
  CIOInsight  
  ZDNet  
  InformationWeek  
  Computerworld  
  eWeek  
  itworld  
  Yahoo!  
קריירה
  דה מרקר קריירה  
  גלובס קריירה ויזמות  
  כלכליסט קריירה  
  CIO Careers  
  CIOInsight Careers  
  CIO U C&S  
  I.W - Global CIO  
  TechRep. Careers  
  CNN Careers  
  forbes Careers  
תשתיות
  ERP.ORG.IL  
  אנשים ומחשבים  
  InfoWorld  
  Virtualization.com  
  CIO-Virtualization  
  IW - Cloud  
  database  
  CRM Daily  
ניידות וסלולר
  סלולרי  
  GSM-Israel  
  גאדג'טי  
  חורים ברשת  
  אנשים ומחשבים  
  CIO - Mobile  
  silicon.com/Mobile  
  CNET Smartphones  
  Coolsmartphone  
  pocketnow.com  
רשתות חברתיות
  חורים ברשת  
  אקטיב & מרקטינג  
  ZVAGELSKY  
  Alltop  
  Mashable  
  SocialMedToday  
  SocialMedExam  
  TechNewsWorld  
  SocialNetWatch  
  CIO- Web 2.0  
תוכנה
  קפטן אינטרנט  
  I.W - Software  
  אנשים ומחשבים  
  וואטצאפ  
  ניוזגיק - פיתוח  
  BetaNews  
  developer  
  SoftwareDevNews  
  .net magazine  
  The Register  
לאינדקס השימושי של pCon סגור שימושון

   שירותי pCon   
pCon הרעיון
תחקירי pCon
התרעות pCon
pConTop
pConTip
פרסום ייחודי
תחקיר דוגמא
105 תחקירים
103 המלצות
    RSS 
 משרות הייטק
   קרא באתר   
    התחקיר השבוע
    שימושון
    בראש החדשות
    פרשנויות
    בלוג העורך
    לוח ארועים
    רכש מחשבים
    מדד ה-PC
    אתר נבחר
    הכרזה מועילה
    טיפ שימושי
    סרטון מומלץ
    מחקרים
    דווח מאירועים
    במה מקצועית
    מילון pCon
    אינדקס

  תוכן לפי נושא  
     אבטחה
     אינטרנט
     חומרה
     יישומים
     ניהול
     סלולר
     עובדים
     עסקים
     שירותים
     תוכנה
     תקשורת
     תשתיות

  דיווחים מארועים

על שורה של מגמות חדשות, כמו תמונת מצב ותחזיות לעתידן של טכנולוגיות מפתח, שמענו בכנס התשע-עשרה של חברת גרטנר שנערך ב-17-18.6.08 בתל אביב. מה חוזה גרטנר לעשר השנים הבאות? מה קורה עם הבית הדיגיטאלי? ומה חוזה גרטנר לגוגל? 10 הטכנולוגיות המתפרצות הבולטות
 
10 הטכנולוגיות המתפרצות הבולטות
על שורה של מגמות חדשות, כמו תמונת מצב ותחזיות לעתידן של טכנולוגיות מפתח, שמענו בכנס התשע-עשרה של חברת גרטנר שנערך ב-17-18.6.08 בתל אביב. מה חוזה גרטנר לעשר השנים הבאות? מה קורה עם הבית הדיגיטאלי? ומה חוזה גרטנר לגוגל?
19/06/2008

תגיות:   אינטרנט |


כהערת פתיחה נציין את העובדה כי הרצאות הפתיחה שמכוונות בדרך כלל לנושאים החשובים ביותר, היו הפעם שונות מהשנים הקודמות והן התמקדו בבית הדיגיטאלי ובגוגל, כמסר מחברת גרטנר על השינוי שחל בעולם המחשוב, לפיו הצרכן הביתי ועולם הווב הופכים להיות הכוחות הדומיננטיים שמשפיעים על כלל עולם המחשוב, לרבות המחשוב הארגוני והעסקי.

מתוך הדברים אנו מביאים תמצית של לקט הרצאות נבחרות ששמענו.


הבית הדיגיטאלי בווב – הקרב לחידושים בסגנון החיים – דאריל פלומר


סגנון הבית הדיגיטאלי הוא אינטגרציה מוכללת של טכנולוגיות דיגיטאליות לתוך סגנון החיים שלנו.

בעתיד נראה בבית הדיגיטאלי 14 התקני תצוגה, 1.2 טרה אחסון, 400 דיסקים של DVD, שני שרתי סרטים, 4 אזורים של מוזיקה אלחוטית ואלה רק חלק מהפריטים. כיצד נשלוט בכל אלה? כיצד ננהל זאת? כיצד נעשה סדר בכל המידע הזה? לכל אלה נזדקק לקשת רחבה של טכנולוגיות, החל מרשתות רחבות סרט, מערכות אוטומטיות, שרתים והתקני הפצה, התקני אחסון, אבטחה ועוד.

דאריל מדגיש כי ביקוש מצד העובדים בתאגידים יוביל לבית הדיגיטאלי העתידי. אלה יעדיפו את המחשב הביתי שלהם על פני המחשב מהעבודה, הם יזדקקו לנפח אחסון של טרה בית, יעדיפו להצטרף לרשת הארגונית כאורחים ולהשתמש במייל הפרטי שלהם, בגלל שהוא מאפשר להם יותר נפח אחסון וגמישות.

הוא גם אומר ש"הענן מהווב" מגיע לשוק והוא משנה את הכול. התוכן יבוא בצורות שונות עם הרבה אופציות כאשר מהפכת ה-IP מחכה לנו בשער. עוד נראה יותר ויותר קהילות פורחות מסוגים שונים: קהילות לעזרה הדדית, קהילת ספקים, קהילות משחקים ועוד.

הזמינות הדיגיטאלית תאפשר לנו בין היתר: IPTV, בקרה בריאותית, פרסומות, צריכת שירותים לפי ביקוש, אינטראקציה עסקית. מצד שני נהיה חשופים לבעיות אבטחה, פגיעות רשתות לצורך להשגיח באופן הדוק יותר אחר ילדינו.

נושאי המפתח שנצטרך להתמודד איתם יהיו בין היתר: מי יעשה זאת פשוט? אחרי איזה סטנדרטים כדאי לעקוב? עם איזה ספקים לחבור? כיצד לנתב את המידע? לאחסן אותו? לאבטח אותו וכמובן, כמה זה יעלה?

כסיכום הוא ממליץ לחקור מה הבית הדיגיטאלי יכול להיות ולא רק למה לצפות. התאגידים צריכים לתמוך בשטף של הטכנולוגיות שנדחפות על ידי הצרכנים ומגיעות לארגון, המפרסמים צריכים לחבור לספקי השירותים והתוכן כדי לקבל חלק במרחבי האחסון של הצרכן הביתי ומעל הכול הספקים צריכים לעשות את הצעותיהם לפשוטות יותר:


תחזית לגוגל 2013 – מבט לחמש שנים קדימה – אלן ווינר


גוגל אינה חברת מדיה או פורטל אלה מדובר בענק שמשתמש בדרכים לא שגרתיות ליישום טכנולוגיות IT כדי לפתור בעיות.

לפי אריק שמידט, מנכ"ל החברה, שני גורמי מפתח מביאים להצלחה חברה: השגת המוחות המבריקים ביותר ודבר שני לתת לאותם אנשים להיות מעורבים בהחלטות באופן פעיל.

גוגל מציעה סביבת עבודה נחשקת ,מנהיגות ברורה, מודל עסקי ברור, מוקד לפעילות ומנטרה – "עשה כסף בלי לעשות רע". במקביל, גוגל מציעה "תיק" רחב של פתרונות חיפוש, לצד קשת רחבה של שירותים משלימים דוגמת: YouTube, GMAIL, BLOGGER, GoogleDocs ועוד.

אלן טוען כי גוגל יודעת כמעט כל דבר שקשור לווב. הם יודעים על 67% מהחיפושים, 1% ממה שנמכר ברשת, את נתוני התעבורה של 1.5 מיליון אתרים, המיקום הפיזי של דברים רבים, סטאטוס המחשב שלך עם התקנת את Google Apps וזה רק חלק מהדברים.

גוגל גם הופכת לחברת מדיה כאשר חברות מדיה אחרות דוגמת הניו-יורק טיימס משתמשים במפות שלה כחלק מפרסומיהם. עוד הוא אומר כי גוגל יהיה הספק האולטימטיבי של "שירותי הענן" שכן היא תוכל לספק תכנים, פרסומות ויישומים לצד שירותי אירוח, אחסון, עזרים ליצירת עסקאות ושירותי ערך מוסף ועוד.


איך ניהול הגיוון של אמצעי קצה יציל את ה-IT – בטסי בורטון וקן דואלני


כיום הולכות ומתפשטות שורה של מגמות שקשורות בעליה מתמדת בגיוון אמצעי הקצה של מערך ה-IT בארגון. חלקו מגיע מתוך הארגון בעוד שחלק אחר בא "מבחוץ". במגע עם מערך ה-IT הארגוני, כמו למשל מגמת ההצטרכנות שחושפת את החולשה של מדיניות ה-IT המסורתית. הדרך להתמודד עם גישה זאת הוא ניהול גיוון חכם (של ההתקנים והפתרונות השונים) שמאזן בין גמישות לשליטה ובקרה.

בפועל קיימת בארגונים רבים הגישה של "אל תשאל ואל תספר" והיא בולטת במיוחד בתחום ההתקנים הניידים. הבעיה העיקרית שהיא יוצרת היא בתחום האבטחה, אולם לא רק בו.

הדוחפים למצב החדש החדש של גיוון שהולך וגדל, הם טכנולוגיות שירותים ומודלים עסקיים חדשים שמביאים לשינוי מתמיד ומואץ במערך המחשוב הארגוני, לצד תחום רחב של בחירות פרטניות שנעשות על ידי המשתמשים, ביישומים דוגמת רשתות חברתיות, שיתופיות וכדומה. גורם אחר הוא המורכבות של התהליכים העסקיים ושינויים בהתייחסות ל-IT מצד המשתמשים, הגורמים העסקיים וההנהלה הבכירה.

ניהול הגיוון פירושו יצירת מסגרת-על של הרשאות והבהרת המשמעויות. ה-IT אינו כופה בחירות. האחריות והסמכות צריכות להיות ביחד. עם נוצרת הפרדה, הארגון מפסיד. הסטנדרטים אינם נעלמים והם הופכים לחלק מניהול הגיוון.

לעומת השליטה המרכזית ויצירת הסטנדרטים, אנו עוברים למצב של ניהול הגיוון שעיקרו יצירת מסגרת-על כאשר השלב הבא יהיה אדפטיביות מלאה שתתבסס על מעט סטנדרטים, גמישות ומתן חופש בחירה.

SOA ו"שירותי ענן", יהיו גורמי מתח שיאפשרו ויתמכו בניהול הגיוון. במקביל יש שורה של חסמים ושורה של כוחות דוחפים שפועלים במקביל, והם מביאים בסופו של דבר לצורך למצוא את האיזון המתאים.

באופן מעשי מציעה החברה 5 המלצות למנהל המידע הארגוני:

• המלצה 1 – הוצא את המילה "לא" מהמילון. במקומה הצג מסגרת-על (Framework) ו"שווק" אותה בארגון.

• המלצה 2 – עשה זאת בהדרגה: מכשירים ניידים, בסיסי נתונים, רשתות, אבטחה.

• המלצה 3 – צור סגמנטים
 התרעות pCon
מה לא מספרים על
הטכנולוגיות החדשות?

מצגות קצרות מרוכזות בחינם!

כדי לקבל חינם!
10 מצגות על "המוקשים הנסתרים של הטכנולוגיות המבטיחות ביותר" מלא את פרטיך עכשיו והמצגת הראשונה כבר בדרך אליך...
דוא"ל:
שם:
כן ,שלחו עכשיו
*לא נעביר המייל לגורם אחר.
**תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

של משתמשים בהתבסס על הצורך העסקי, ההשפעה על החלטות, השפעה על חדשנות והיבטים של שיתופיות והובלה.

• המלצה 4 – סווג ותחום את האילוצים.

• המלצה 5 – בחן טכנולוגיות ושירותים שיכולים לעזור – SOA ומחשוב ענן, רשתות חברתיות, וירטואליזציה, תקשורת אחודה, שיתופיות.

בשורה הסופית ניהול הגיוון פירושו ליצור מסגרת על שבה אתה נותן ומקבל.


10 הטכנולוגיות המתפרצות הבולטות לשנים 2008 – 2012 – אנדי קייט


פרספקטיבה מקיפה ומבט קדימה לחמש השנים הבאות נתן אנדי קייט. הרצאה זאת הייתה בעבר אחת מהרצאות הפתיחה.

בין ההיבטים שנבחנו בגיבוש התחזית של גרטנר, היו טכנולוגיות קיימות שתגענה לשיא בשנים הבאות, טכנולוגיות חדשות שיביאו לשינוי של התנהגות הצרכנים, של מודלים עסקים, שווקים טכנולוגיים ותמחור. עוד נבחנו ההשפעות הישירות והעקיפות של גורמי סביבה, שילוב בין טכנולוגיות, המהירות והתזמון של השינויים.

אלה הן לדבריו 10 הטכנולוגיות המובילות שישנו את פני עולם המחשוב:

1. מולטי-קור או ריבוי ליבות – פירושו תפנית במגמת הוספת העוצמה למעבדים שהייתה כרוכה בעבר בהגדלת התדר וההספק לכיוון חדש של יותר ביצועים אבל עם פחות הספק. זאת על ידי מעבר לעיבוד מקבילי, על כל ההיבטים שמשתמעים מכך. במקביל צופה החברה כי חוק מור של הכפלת העוצמה כל 18 חודש, תימשך לפחות עד 2015.

2. ממשקי המשתמש – תחום זה מאופיין בקשת רחבה של תמורות. בתחומי הפלט נראה תצוגות בטכנולוגיות חדשות, נייר אלקטרוני, פתרונות הולוגרפיים ו-3D; ממשקי ריח, מגע ותנועה, מדפסות בתלת מימד. בתחומי הקלט נראה בין היתר: מערכות זיהוי קול, יכולת לדבר למחשב בשפה טבעית, מערכות תרגום אוטומטיות, מקלדות וירטואליות, אריגים חכמים ו"סוכנים" אינטליגנטיים.

3 רשתות של עולם וירטואלי – Second Life הוא רק דוגמא למגמה שתפרח של עולמות וירטואליים שבהם אנשים מבלים יותר ויותר. החל מרשתות חברתיות לסוגיהן, סחר אלקטרוני, סימולציה וכמובן עולם חדש של משחקים, שכולל D3, שיתופיות ועוד.

4. תוכנות חברתיות – שורה של יישומים כמו RSS, PODCASTS, VIDEOCASTS, בלוגים, WIKIS יביאו להתפשטות הקשר החברתי כאשר ב-2012, 70% מהאוכלוסייה בארצות המפותחות, יבלו יותר זמן בתקשורת און- ליין, מאשר בתקשורת ישירה.

5. פלטפרומות ווב – מדובר על התפתחות "תפיסת הענן" למצב שבו הכול יהיה זמין כשירותים ברשת. יתפתחו מודלים חדשים וספקים חדשים. ב-2012, ללמעלה מ-80% מהמשתמשים הפרטיים וחצי מהמשתמשים הארגוניים, יהיו יישומים, תכנים או משאבים בווב.

6. ארכיטקטורת טרה של אלמנטי מחשוב – אלה יהיו אלמנטי חומרה מהירים, שיאפשרו אפשרויות חדשות ליצירת מחשוב.

7. Mashups – היכולת לשלב יישומים של ספקים ושנים כמו מפה של גוגל, נתונים של יאהו ויישומונים של פייסבוק, יפתחו אפשרויות חדשות ורחבות ליצירת יישומים במגוון תחומים.

8. הוידאו – וידאו "פוטושופ" יהיה אפשרי, דהיינו נוכל לערוך ולעצב סרטוני וידאו וליצור אפשרויות עריכה מגוונות, במחיר זול ובדרך פשוטה. במקביל נראה את הוידאו במרבית הטלפונים הסלולאריים. וידאו זורם יאפשר קשת אפשרויות חדשות.

9. הטכנולוגיות הסמנטיות – גרטנר צופה כי נעביר את האינטליגנציה מהיישום על הנתונים. נוכל להשתמש שוב ושוב באלמנטים של מידע, נוכל למפות מידע ולהתבונן בחלקיו ומרכיביו בצורות שונות תוך יכולת נוחה וגמישה להתמודדות עם המורכבות.

10. מחשוב ירוק – מבין כל הנושאים, נושא זה הוא המשמעותי ביותר. לפי מחקר של גרטנר, עלות החשמל של שרת במהלך 4 שנות פעולתו, עולה כיום על מחיר החומרה. כך למשל בלונדון, לא ניתן היום להקים דטה סנטרס חדשים בחלקים מסויימים של העיר, בגלל בעיה של קושי לספק להם חשמל. מצב זה רק ילך ויחמיר. המשמעות של אלה היא בכך שעל אנשי הדטה סנטר, יופעלו לחצים להפחית את צריכת ההספק על ידי פתרונות כמו וירטואליזציה, מולטי-קור ועוד. מעבר לכך מדובר על אחריות חברתית של התאגידים שיצטרכו להתמודד עם עליות מחירי האנרגיה לצד עלייה בביקושים למשאבי מחשוב.


חזון המשרד האלחוטי – קן דואלני


את החזון של המשרד העתידי שיהיה מרושת רובו ככולו ברשת אלחוטית, הציג קן דואלני.

הסיבה העיקרית לדבריו, לעבור למשרד אלחוטי היא הגמישות. ביחד עם זה אין צורך להיות מודאג בגלל ההיבטים הפיננסים של המעבר שכן היבט התקורות בארגון גדול, לא יעלה בהרבה על שדרוג מערך הרשתות והטלפוניה הקיים, בדרכים המקובלות..

המאיצים כיום את המעבר לטכנולוגיה זאת הם סטנדרט 802.11n, המכשירים הסלולאריים עם Wi-Fi והאפשרויות לנדידה, Offices 2007 ותמיכתה בטלפוניה, VoIP, Femtocells / Picocells , UMA/IMS וכן אין סוף תוכניות לעתיד.

עד 2013 עובד משרדי לא יידרש לערוץ של מעל Mbps100 או ערוץ מרכזי של עד Mbps150 שמאפשר גישה משותפת למשתמשים בערוץ של Mbps5.

הצרכים של המשתנים של המשתמשים יחייבו פתרונות חדשים לניהול, בקרה ומתן גישה נוחה ורציפה. מעבר לכך יש לזכור כי גם הסביבה שתומכת במחשוב אלחוטי צריכה להיות אלחוטית, כמו למשל מדפסות, התקני וידאו או אפילו הטלפון השולחני המתקדם. במקביל יעלו אתגרים חדשים של אמינות ואבטחה. בהקשר לאבטחה הוא ציין כי למיטב ידיעתו ועד היום, לא התפרסמו מקרים על ביצוע האקינג משמעותי לרשתות האלחוטיות. מצד שני הבעיה העיקרית שהוא רואה, תהיה בהיבט הטיפול בקול.

עוד הוא הוסיף כי יש מספר דרכים ליישום תשתית תקשורתית מעבר לרשת הקיימת. הבולטות הן רשת אלחוטית מלאה ורשת סלולארית מלאה. בעוד שרשת אלחוטית מלאה תגיע בקרוב לבשלות, ישום רשת סלולארית מלאה כרוך בשורה של "חורים" דוגמת תאימות לאחור וצורך בשדרוג רחב ויקר.

במסגרת הרשת האלחוטית העתידית נראה את המסך, המקלדת, העכבר והוידאו כישויות ללא חיבור חוטים, כך גם הטלפונים, הרמקולים וכן הסביבה של מדפסת ויתר האלמנטים. תקשורת אחודה שתשלב ותשתמש בכל האלמנטים, תהיה המדיה העיקרית שבה נשתמש.
  המלץ
לחברים
    
קבל עידכונים RSS    FACEBOOK          TWITTER

 
   הקודם  דרג וצפה בתוצאות  4  5  6  7  8  9  10 הבא   
 
  התרעות pCon
מה לא מספרים על
הטכנולוגיות החדשות?

מצגת תובנות קצרה מרוכזת ובחינם!


כדי לקבל חינם! 10 מצגות על "המוקשים הנסתרים של הטכנולוגיות המבטיחות ביותר"
מלא את פרטיך עכשיו והמצגת הראשונה כבר בדרך אליך...
דוא"ל: שם:
שלחו המצגת עכשיו
*לא נעביר המייל לגורם אחר, בהתחייבות!      **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.


להרחבה וקבלת מידע מיידי נוסף, עבור לדף המלא עכשיו!


  עוד בדיווחים מארועים
התפרסם ב-25/5התפרסם ב-22/5התפרסם ב-9/4 לריכוז הארכיונים
על רוח ורווחסטיב באלמר בישראלהכרזות חשובות לפלטפורמות ארגוניות לארכיון הדיווחים

  פרסום בטקסט

  ארכיון העשרה מקצועית
ארכיון משמעויות לחדשות ארכיון מחקרים מחדשים ארכיון מדווחים מארועים ארכיון הבמה המקצועית
סקר ועדת המדרוג לאינטרנט הישראלי חושף לראשונה את נתוני הרייטינג המהימנים ביותר עד כה של אתרי האינטרנט המובילים בישראל. מי נמצא בראש הרשימה? איך נמדדו הנתונים? ואיזה פיתרון קל ונוח אנחנו מציעים, כדי להגיע לכולם? גרטנר: ההכנסות הכלל עולמיות ממוליכים למחצה גדלו באחוז אחד וצפויות להגיע ב-2011 ל- 302 מיליארד דולר. אינטל מובילה במקום הראשון זו השנה העשרים ברציפות, וב-2011 מציינת את נתח השוק הגבוה ביותר שלה אי-פעם - % 16.9 `סגן נשיא אינטל העולמית: חישוב-על הוא חלק משמעותי מאוד ביכולת אסטרטגית של מדינה`. מאיה קומרוב, מנכ`לית בלאט לפידות יישומים ארגוניים: `מהפכת הרשתות החברתיות בארגונים היא לא משהו שיקרה בעתיד, היא כאן ועכשיו`.
דרוג משמעויות לחדשות דרוג מחקרים מחדשים דרוג מדווחים מארועים דרוג הבמה המקצועית
  קצר ולעניין
שדרוג השליטה ובקרת המובייללצפייה בסרטון בפחות מ-2 דקות - לחץ כאן


  תשובות המומחה

לחלוק, לשתף, לעורר השראה ולהעצים מנהלי מידע, זה המוטו של קובי שפיבק Bsc ו- MBA. קובי הוא מורה דרך טכנולוגי שמלווה את עולם המחשוב: כתכנת, מהנדס, מנהל, יזם, עיתונאי, יועץ ומרצה, משנת 1976. כעורך הראשי של תחקירי pCon הוא כתב וערך ב-19 השנים האחרונות, למעלה מ-960 תחקירים מקצועיים, שמסייעים למנהלי מחשוב במאות ארגונים, ליהנות מיותר עניין, זמן פנוי וכסף זמין.

מנהלי מחשוב, שמעוניינים לקרוא או להפנות לקובי שפיבק שאלות מקצועיות, מוזמנים לעשות זאת במסגרת תשובות המומחה.

הפעם הוא עונה לשאלות הבאות :

 • מה ההשלכות של קונסיומריזציה לארגונים? מה הסיכון ממנה?
 • אילו תמורות רואים בשוק הוירטואליזציה?
 • מה היתרונות בצריכת שרותים "בענן" מספק מקומי?


 • רוצים תוכן שימושי בעל ערך?!...
  תוכלו לקבל זאת כאן ובחינם!


  הצטרף ל-pConTip

  ותקבל את הטיפים והסרטונים הכי טובים שיש ובחינם!

  ניוזלטר שבועי קצר וחינמי, מביא המלצות למאמרים, תוכנות מועילות, קיצורי דרך שימושיים, פרשנות לחדשות מרכזיות וסרטונים ייחודים, על הטכנולוגיות הכי מרתקות שיש היום.

  הכנס עכשיו את שמך והמייל, ולחץ על כפתור " לחץ כאן ועכשיו "  דוא"ל
  שם
    המלץ לחבר
  ואהבת לרעך כמוך...

  אם לא מצאת שירות זה כשימושי, בבקשה ספר לנו. אם אתה כן נהנה מהשירות שתף חברים שגם להם הוא יכול לעזור. תחשוב על החיוך, הסיפוק, ההרגשה הטובה, כשגם רעך ייהנה כמוך והמלץ עכשיו.


    
   pConTop
  המלצות למנהלי מידע
  הכי מעניין וחשוב במחשוב
  פרשנות מעשית והכוונה לנושאי מפתח


  כדי להתעדכן מדי שבוע במשמעויות המעשיות של החדשות החשובות, וכן לדעת מה הם נושאי המפתח המרכזים בענף? מלא את פרטיך עכשיו ותקבל מדי שבוע ניוזלטר קצר וחינמי!
  דוא"ל:
  שם:

  כן ,שלחו הגיליון
  *לא נעביר המייל לגורם אחר!
  **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

   ערוץ סרטוני pCon ביוטיוב
   משרות הייטק בשיתוף AllJobs
   pConTip
  הטיפים והסרטונים
  הכי טובים שיש!
  המלצות * חידושים * קיצורי דרך


  חינם! הרשם לניוזלטר שבועי קצר, של טיפים שימושיים ומסקרנים ולקט המלצות על סרטוני החידושים הטכנולוגיים הכי מרתקים שיש. הרשם עכשיו.

  דוא"ל:
  שם:

  כן ,שלחו הגיליון
  *לא נעביר המייל לגורם אחר!
  **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

     תוכן לפי נושא
   
      אבטחה
      אינטרנט
      חומרה
      יישומים
      ניהול
      סלולר
      עובדים
      עסקים
      שירותים
      תוכנה
      תקשורת
      תשתיות
   מודעות דרושים
   איך להתעדכן וליצור קשר
  RSS התעדכן ב-RSS
  RSS התעדכן ב-Google+
  FACEBOOK התעדכן בפייסבוק
  in התעדכן בלינקדין
  TWITTER להתעדכן ביוטיוב
  TWITTER התעדכן בטוויטר
  TWITTER צור קשר במייל
   לתשומת ליבך
   
  ©כל הזכויות שמורות | אודותינו | צור קשר | פרסם אצלנו | תנאי שימוש | מפת האתר | דף הבית
  לפרופיל ה Google+ | מה דעתך? | מדיניות פרטיות | RSS  | | לימודי מדעי המחשב