הכר האתר     260+ תחקירים בתחומי המחשוב     הצטרף כמנוי
יום שלישי 14 יולי 2020  
חפש תחקיר    
    
   
אודותינו צור קשר  

הבולטים באתר pCon
  התחקיר השבוע  
  בלוג העורך  
  להכיר טכנולוגיות  
  pConTop  
  pConTip  
  אתרים נבחרים  
  הכרזה מועילה  
  טיפים שימושיים  
  סרטונים מומלצים  
  תחקיר דוגמא  
המחשוב בארץ
  גוגל ניוז  
  דיילי מיילי  
  דה מרקר IT  
  גלובס  
  כלכליסט IT  
  קפטן אינטרנט  
  Ynet  
  NRG טכנולוגיה  
  וואלה טק  
  News1 - מחשבים  
המחשוב בעולם
  Google News  
  CNET  
  CIO  
  CIOInsight  
  ZDNet  
  InformationWeek  
  Computerworld  
  eWeek  
  itworld  
  Yahoo!  
קריירה
  דה מרקר קריירה  
  גלובס קריירה ויזמות  
  כלכליסט קריירה  
  CIO Careers  
  CIOInsight Careers  
  CIO U C&S  
  I.W - Global CIO  
  TechRep. Careers  
  CNN Careers  
  forbes Careers  
תשתיות
  ERP.ORG.IL  
  אנשים ומחשבים  
  InfoWorld  
  Virtualization.com  
  CIO-Virtualization  
  IW - Cloud  
  database  
  CRM Daily  
ניידות וסלולר
  סלולרי  
  GSM-Israel  
  גאדג'טי  
  חורים ברשת  
  אנשים ומחשבים  
  CIO - Mobile  
  silicon.com/Mobile  
  CNET Smartphones  
  Coolsmartphone  
  pocketnow.com  
רשתות חברתיות
  חורים ברשת  
  אקטיב & מרקטינג  
  ZVAGELSKY  
  Alltop  
  Mashable  
  SocialMedToday  
  SocialMedExam  
  TechNewsWorld  
  SocialNetWatch  
  CIO- Web 2.0  
תוכנה
  קפטן אינטרנט  
  I.W - Software  
  אנשים ומחשבים  
  וואטצאפ  
  ניוזגיק - פיתוח  
  BetaNews  
  developer  
  SoftwareDevNews  
  .net magazine  
  The Register  
לאינדקס השימושי של pCon סגור שימושון

   שירותי pCon   
pCon הרעיון
תחקירי pCon
התרעות pCon
pConTop
pConTip
פרסום ייחודי
תחקיר דוגמא
105 תחקירים
103 המלצות
    RSS 
 משרות הייטק
   קרא באתר   
    התחקיר השבוע
    שימושון
    בראש החדשות
    פרשנויות
    בלוג העורך
    לוח ארועים
    רכש מחשבים
    מדד ה-PC
    אתר נבחר
    הכרזה מועילה
    טיפ שימושי
    סרטון מומלץ
    מחקרים
    דווח מאירועים
    במה מקצועית
    מילון pCon
    אינדקס

  תוכן לפי נושא  
     אבטחה
     אינטרנט
     חומרה
     יישומים
     ניהול
     סלולר
     עובדים
     עסקים
     שירותים
     תוכנה
     תקשורת
     תשתיות

  דיווחים מארועים

4 הכרזות חשובות בכנס: Windows Server 2008, SQL 2008, Visual Studio 2008 ו-Dynamics CRM 4.0 - פלטפורמות ארגוניות בשלות שנועדו לקדם את המחשוב הארגוני קדימה. למיקרוסופט היו עוד בשורות. הכרזות חשובות לפלטפורמות ארגוניות
 
הכרזות חשובות לפלטפורמות ארגוניות
4 הכרזות חשובות בכנס: Windows Server 2008, SQL 2008, Visual Studio 2008 ו-Dynamics CRM 4.0 - פלטפורמות ארגוניות בשלות שנועדו לקדם את המחשוב הארגוני קדימה. למיקרוסופט היו עוד בשורות.
09/04/2008

תגיות:   תוכנה |


המסרים העיקריים

כנס TechEd האחרון, השישי במספר, שנערך באילת ב-6-8.4.08, עמד בסימן של שורת הכרזות חדשות, שנודעו להציע לארגונים מערכות בשלות, בטוחות, אמינות ובעלות ביצועים מהירים יותר, ביחס לגרסאות קודמות של אותם מוצרים. כל המוצרים החדשים נועדו לענות לצורך בחיזוק ליבת המחשוב הארגוני, כמו גם לחזק את מעמדה של מיקרוסופט בשוק זה.

במסיבת עיתונאים אמר דני ימין מנכ"ל מיקרוסופט ישראל, כי ההכנסות של מיקרוסופט כיום מהשוק התאגידי נמצאות במקום הראשון בענף. הוא גם ציין את החשיבות של האישור של OOXML כתקן ISO, שניתן לאחרונה, ובו נכללה גם הגדרת התמיכה בעברית, דהיינו כל מי שירצה להתממשק לתקן זה יצטרך לתמוך גם בעברית. בתחום אחר הוא הדגיש את העובדה כי החברה מתכוונת לעבור לעולם של Software + Service (מוכר גם כ-SaaS) כאשר לפי מיקרוסופט נוכל לקבל יותר ויותר שירותים, לא רק מהשרתים בארגון אלא גם לצרוך אותם מרשת האינטרנט (ללא תלות היכן נמצאים שירותים אלא בעולם).

באשר למוצרים השונים הרי שלדברי החברה, מערכות אלה פותחו על רקע האתגרים הגדולים שניצבים כיום בפני מנהלי מערכות המידע והמפתחים, בראשם, העובדה שרוב התקציבים והזמן מושקעים בניהול מערכות קיימות ומעט מדי מושקע בפיתוח יכולות חדשות שיספקו לארגון יתרונות תחרותיים. מצד שני, ארגונים שיאמצו את היכולות החדשות ייהנו משורה של שיפורים טכנולוגיים וכלכליים: המשכיות עסקית והקטנת סיכונים, שליטה בהוצאות ומנוף לחדשנות ולשיפור תפוקות העובדים.

בעולם - תעשייה של 120 מיליארד דולר

בשלבי הביטא של המוצרים השתתפו כ-3 מיליון לקוחות בתוכניות הטמעה מוקדמת והעבירו משובים אודות המוצרים עוד בשלבי הפיתוח המוקדמים. בנוסף, מיקרוסופט הכשירה כ-1,000 שותפים עסקיים שלה ברחבי העולם במוצרים החדשים, בדגש על הטמעה ופיתוח בסביבות המוצר החדשות. מאות בתי תוכנה פיתחו אפליקציות עסקיות המותאמות למוצרים החדשים, לרבות אפליקציות למגזרי הקמעונאות, מסחר, הנדסה, ועוד.

כ-80 שותפים עסקיים של מיקרוסופט וכ-40 לקוחות מובילים משתתפים באירועי השקה עולמיים של מיקרוסופט היום ומביעים את תמיכתם במוצרים החדשים, וביניהם: AMD, CA, Cisco, Citrix, Dell, Fujitsu, Hitachi, HP, Intel, Quest, SAP ו-Unisys.

מאות יצרני חומרה ותוכנה, חברות אינטגרציה וספקי שירותים ברחבי העולם כבר מציעים מוצרים ושירותים התומכים בפלטפורמה החדשה. מחקר של IDC על Windows Vista ו-Windows Server 2008 מצא כי כל דולר הכנסה למיקרוסופט מהמוצרים הללו יניב בממוצע הכנסה של 18 דולר לשותפים העסקיים הללו. סך כל התעשייה (אקו-סיסטם) סביב Windows Vista ו- Windows Server 2008 צפויה להגיע למחזור של כ-120 מיליארד דולר בשנת 2008.

ההיערכות בישראל

השוק הישראלי החל את היערכותו להשקה לפני כשנה והיא כללה הדרכות מעמיקות ליותר מ- 800 נציגי שותפים מקומיים ולאלפים מקהילת המחשוב והמפתחים בישראל. ההכשרות כללו התנסות מעשית והביאו את השוק למצב מוכנות אופטימאלי.

מתוך 200 חברות עולמיות שהשתתפו בתוכנית ההטמעה המוקדמת ל-2008 Windows Server ורכיביו, 5 חברות ייצגו את ישראל: מפעלי ים-המלח, לאומי קארד, משרד ממשלתי, בית חולים הדסה ושירותי בריאות כללית.

בנוסף, שירותי בריאות כללית השתתפה בתוכנית ההטמעה המוקדמת של 2008 SQL, כאשר בחודש שעבר מחסן הנתונים שלה נמצא בייצור עם גרסת SQL Server 2008 CTP6. מסד הנתונים משרת מאות רבות של משתמשים באופן ישיר ומעל 5000 באופן עקיף. גודל מסד הנתונים כיום הנו 2.5TB, ונכון לשבועות הקרובים הוא הגדול בעולם על גרסת 2008. בעקבות ההטמעה צפוי שיפור של 30% בביצועים על החומרה הקיימת וחסכון של לפחות 25% בנפח דיסקים

Windows Server 2008

שרת מערכת ההפעלה המתקדם ביותר עד היום מבית מיקרוסופט שתוכנן להריץ את הדור בא של רשתות, יישומים ושירותי רשת.

תשתית לעסק – השרת החדש ישמש כבסיס לכל צורכי עיבוד הנתונים והיישומים של העסק ובה בעת הוא קל להטענה ולניהול. מודול הניהול Server Manager מציע קונסולת ניהול אחת שמפשטת ומייעלת את הטענת השרת, קביעת התצורה והניהול השוטף. יכולות ניהול נוספות מוצעות באמצעות Windows PowerShell, Windows Deployment Services ועוד.

אחד החידושים במערכת ההפעלה לשרתים החדשה הוא האפשרות להתקין את השרת בתצורת Server Core המאפשרת התקנה של השרת לתפקיד (Role) ספציפי וללא כל ממשק משתמש. ככל שמספרם של התפקידים בשרת קטן יותר, כן קטנים משאבי השירות הנדרשים, שטח הדיסק המנוצל והיעדים למתקפות חיצוניות.
 התרעות pCon
מה לא מספרים על
הטכנולוגיות החדשות?

מצגות קצרות מרוכזות בחינם!

כדי לקבל חינם!
10 מצגות על "המוקשים הנסתרים של הטכנולוגיות המבטיחות ביותר" מלא את פרטיך עכשיו והמצגת הראשונה כבר בדרך אליך...
דוא"ל:
שם:
כן ,שלחו עכשיו
*לא נעביר המייל לגורם אחר.
**תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.ווירטואליזציה – השרת החדש מצויד בטכנולוגית ווירטואליזציה חדישה Windows Server Hyper-V שמאפשרת קונסולידציה של מספר שרתים הרצים כשרתים ווירטואליים שונים בשרת פיזי אחד. בנוסף, ניתן להריץ במקביל מערכות הפעלה שונות – לינוקס,Windows ואחרים – בשרת אחד.

השרת החדש מאפשר בנוסף ווירטואלזיציה של יישומים באמצעות טכנולוגיות גישה ליישומים בצורה מרכזית: Terminal Services Gateway ו-Terminal Services RemoteApp, המאפשרים גישה מאובטחת מרחוק ליישומים, ללא צורך ב-VPN.

Web – ב-Windows Server 2008 שרת האינטרנט IIS 7.0 המאפשר פיתוח ואירוח של יישומי ושירותי רשת. בשילוב עם .NET Framework 3.0 מוצעת פלטפורמה מקיפה לפיתוח יישומים שמקשרים בין משתמשים לנתונים ומאפשרים שיתוף מידע, המחשה חזותית וביצוע פעולות.

אבטחה – השרת החדש צויד במנגנוני אבטחה מתקדמים וביניהם: NAP – Network Access Protection – מוודא כי מחשבים המנסים להיכנס לרשת עומדים במדיניות האבטחה של הארגון. ה-Active Directory צויד במנגנון Identity and Access וכן שולבו הטכנולוגיות: RODC – Read Only Domain Controller וטכנולוגיית ההצפנה BitLocker.

ביצועים – HPC – החידושים ומרכיבי החיסכון של Windows Server 2008 הורחבו ל-Windows HPC Server 2008 לעיבודים עתירי ביצועים (High Performance Computing) על בסיס טכנולוגיית 64 ביט של השרת.

SQL Server 2008

שרת בסיסי הנתונים החדש של מיקרוסופט יעמיק את חדירתה לשוק הארגונים הגדולים. הוא מאפשר לארגונים להריץ את היישומים הקריטיים ביותר שלהם, תוך הקטנת עלויות הפיתוח והניהול של תשתית הנתונים ואספקת תובנות ומידע לכל המשתמשים. כל זאת ברמת אמינות ואבטחה גבוהים וכושר הרחבה (Scalability) גבוה.

השרת החדש מציע פונקציונאליות רחבה וביצועים גבוהים בתחום ה-BI (מוביל את התחום על פי ריבוע הקסם של גרטנר לשנת 2008) ועיבוד תנועות בזמן אמת (OLTP). במבחני TPC-E היה SQL Server 2008 בסיס הנתונים הראשון והיחיד שנכנס עם 3 מערכות לרשימת התוצאות יחד עם השותפים דל, יבמ ויוניסיס.

על פי IDC, מיקרוסופט נהנית מקצב הצמיחה המהיר ביותר בשוק בסיסי הנתונים והבינה העסקית (BI).

Visual Studio 2008

סביבת הפיתוח Visual Studio היא סביבת תכנון, פיתוח ובדיקות מתקדמת המאפשרת לארגונים ליצור ולספק במהירות פתרונות תוכנה מלאים ומקיפים.

גרסת כלי הפיתוח החדשה מאפשרת פיתוח יישומים מהיר עם תכונות שפה, עיצוב, עריכה ונתונים משופרות המהוות פריצת דרך בפרודוקטיביות.

Visual Studio 2008 מספק דרך משופרת לשיתוף פעולה במעגל הפיתוח כולו עם כלי עבודה מתקדמים למפתחים, מעצבים, בודקים וארכיטקטים. כלי ניהול תצורה אלו מאפשרים לחברי צוות הפיתוח לפעול יחד באמצעות כלי שיתוף ותהליכים משולבים המקצרים ומייעלים משמעותית את זמני ואיכות תוצרי הפיתוח.

חווית המשתמש עולה אף היא מדרגה עם כלים חדישים המאיצים את יכולות בניית חווית המשתמש (User Experience). Visual Studio 2008 תומכת בבניית יישומים חדשניים ומתקדמים ביותר, מקושרים ומאובטחים המבוססים על הכלים החדשים ביותר – Windows Vista, Office System 2007, SQL Server 2007, Windows Mobile ו - Windows Server 2008

Microsoft Dynamics CRM 4.0

חבילת Microsoft Dynamics CRM 4.0 מהווה פתרון מקצה לקצה לניהול קשרי לקוחות הן לארגונים גדולים והן לעסקים קטנים ובינוניים. היא כוללת מודולים לתחומים: שיווק, מכירות ושירות לקוחות. הפתרון מתאפיין בידידותיות רבה למשתמש המתבססת על ממשקים דמויי Outlook וקישוריות ישירה ליישומי Office – המוכרים כולם למשתמש בעבודתו היום-יומית. כן מוצעות אופציות מורחבות לביצוע התאמות מיוחדות לצרכי העסק, לביצוע שינויים בממשקים ובתבניות העבודה ולאינטגרציה מהירה עם יישומים אחרים.

כל אלה מאפשרים הטמעה מהירה של פתרון מקיף, נוח במחירו, המייעל את התהליכים העסקיים ומשפיע במהירות על השורה התחתונה של העסק. מיקרוסופט אף השיקה במקביל (בשוק הצפון אמריקאי) את שירות CRM Live שמאפשרת ללקוחותיה ולשותפיה לבחור בין יישום באתר הלקוח, אירוח התוכנה המבוסס על תשתיות השותף או שימוש בשירות CRM Live של מיקרוסופט.

בין השינויים והשיפורים הרבים נוספה למערכת תמיכה בריבוי שפות (Multi Lingual), בריבוי מטבעות (Multi Currency), מנוע תהליכים (Workflow) חדש ומשופר, כלי דוחות חדש. עוד הוכנסו למערכת שיפורים משמעותיים בביצועי ובהתאמת המערכת לעבודה בארגונים בהיקפים של עד עשרות אלפי משתמשים בו זמנית.

מערכת Dynamics CRM 4.0 נבחנה והוכנסה לשימוש במהלך השנה האחרונה ע"י מעל ל 600 שותפים (ביניהם גם שותפים ישראליים) ומעל ל 100 לקוחות.
  המלץ
לחברים
    
קבל עידכונים RSS    FACEBOOK          TWITTER

 
   הקודם  דרג וצפה בתוצאות  4  5  6  7  8  9  10 הבא   
 
  התרעות pCon
מה לא מספרים על
הטכנולוגיות החדשות?

מצגת תובנות קצרה מרוכזת ובחינם!


כדי לקבל חינם! 10 מצגות על "המוקשים הנסתרים של הטכנולוגיות המבטיחות ביותר"
מלא את פרטיך עכשיו והמצגת הראשונה כבר בדרך אליך...
דוא"ל: שם:
שלחו המצגת עכשיו
*לא נעביר המייל לגורם אחר, בהתחייבות!      **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.


להרחבה וקבלת מידע מיידי נוסף, עבור לדף המלא עכשיו!


  עוד בדיווחים מארועים
התפרסם ב-26/3התפרסם ב-5/3התפרסם ב-28/2 לריכוז הארכיונים
לחזור ליסודות ומי מובילים ב-IT?מערכות המידע יוצרות יתרון תחרותיחוק הצנזורה, אפרטהייד דיגיטלי ועוד לארכיון הדיווחים

  פרסום בטקסט

  ארכיון העשרה מקצועית
ארכיון משמעויות לחדשות ארכיון מחקרים מחדשים ארכיון מדווחים מארועים ארכיון הבמה המקצועית
סקר ועדת המדרוג לאינטרנט הישראלי חושף לראשונה את נתוני הרייטינג המהימנים ביותר עד כה של אתרי האינטרנט המובילים בישראל. מי נמצא בראש הרשימה? איך נמדדו הנתונים? ואיזה פיתרון קל ונוח אנחנו מציעים, כדי להגיע לכולם? גרטנר: ההכנסות הכלל עולמיות ממוליכים למחצה גדלו באחוז אחד וצפויות להגיע ב-2011 ל- 302 מיליארד דולר. אינטל מובילה במקום הראשון זו השנה העשרים ברציפות, וב-2011 מציינת את נתח השוק הגבוה ביותר שלה אי-פעם - % 16.9 `סגן נשיא אינטל העולמית: חישוב-על הוא חלק משמעותי מאוד ביכולת אסטרטגית של מדינה`. מאיה קומרוב, מנכ`לית בלאט לפידות יישומים ארגוניים: `מהפכת הרשתות החברתיות בארגונים היא לא משהו שיקרה בעתיד, היא כאן ועכשיו`.
דרוג משמעויות לחדשות דרוג מחקרים מחדשים דרוג מדווחים מארועים דרוג הבמה המקצועית
  קצר ולעניין
שדרוג השליטה ובקרת המובייללצפייה בסרטון בפחות מ-2 דקות - לחץ כאן


  תשובות המומחה

לחלוק, לשתף, לעורר השראה ולהעצים מנהלי מידע, זה המוטו של קובי שפיבק Bsc ו- MBA. קובי הוא מורה דרך טכנולוגי שמלווה את עולם המחשוב: כתכנת, מהנדס, מנהל, יזם, עיתונאי, יועץ ומרצה, משנת 1976. כעורך הראשי של תחקירי pCon הוא כתב וערך ב-19 השנים האחרונות, למעלה מ-960 תחקירים מקצועיים, שמסייעים למנהלי מחשוב במאות ארגונים, ליהנות מיותר עניין, זמן פנוי וכסף זמין.

מנהלי מחשוב, שמעוניינים לקרוא או להפנות לקובי שפיבק שאלות מקצועיות, מוזמנים לעשות זאת במסגרת תשובות המומחה.

הפעם הוא עונה לשאלות הבאות :

 • מה ההשלכות של קונסיומריזציה לארגונים? מה הסיכון ממנה?
 • אילו תמורות רואים בשוק הוירטואליזציה?
 • מה היתרונות בצריכת שרותים "בענן" מספק מקומי?


 • רוצים תוכן שימושי בעל ערך?!...
  תוכלו לקבל זאת כאן ובחינם!


  הצטרף ל-pConTip

  ותקבל את הטיפים והסרטונים הכי טובים שיש ובחינם!

  ניוזלטר שבועי קצר וחינמי, מביא המלצות למאמרים, תוכנות מועילות, קיצורי דרך שימושיים, פרשנות לחדשות מרכזיות וסרטונים ייחודים, על הטכנולוגיות הכי מרתקות שיש היום.

  הכנס עכשיו את שמך והמייל, ולחץ על כפתור " לחץ כאן ועכשיו "  דוא"ל
  שם
    המלץ לחבר
  ואהבת לרעך כמוך...

  אם לא מצאת שירות זה כשימושי, בבקשה ספר לנו. אם אתה כן נהנה מהשירות שתף חברים שגם להם הוא יכול לעזור. תחשוב על החיוך, הסיפוק, ההרגשה הטובה, כשגם רעך ייהנה כמוך והמלץ עכשיו.


    
   pConTop
  המלצות למנהלי מידע
  הכי מעניין וחשוב במחשוב
  פרשנות מעשית והכוונה לנושאי מפתח


  כדי להתעדכן מדי שבוע במשמעויות המעשיות של החדשות החשובות, וכן לדעת מה הם נושאי המפתח המרכזים בענף? מלא את פרטיך עכשיו ותקבל מדי שבוע ניוזלטר קצר וחינמי!
  דוא"ל:
  שם:

  כן ,שלחו הגיליון
  *לא נעביר המייל לגורם אחר!
  **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

   ערוץ סרטוני pCon ביוטיוב
   משרות הייטק בשיתוף AllJobs
   pConTip
  הטיפים והסרטונים
  הכי טובים שיש!
  המלצות * חידושים * קיצורי דרך


  חינם! הרשם לניוזלטר שבועי קצר, של טיפים שימושיים ומסקרנים ולקט המלצות על סרטוני החידושים הטכנולוגיים הכי מרתקים שיש. הרשם עכשיו.

  דוא"ל:
  שם:

  כן ,שלחו הגיליון
  *לא נעביר המייל לגורם אחר!
  **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

     תוכן לפי נושא
   
      אבטחה
      אינטרנט
      חומרה
      יישומים
      ניהול
      סלולר
      עובדים
      עסקים
      שירותים
      תוכנה
      תקשורת
      תשתיות
   מודעות דרושים
   איך להתעדכן וליצור קשר
  RSS התעדכן ב-RSS
  RSS התעדכן ב-Google+
  FACEBOOK התעדכן בפייסבוק
  in התעדכן בלינקדין
  TWITTER להתעדכן ביוטיוב
  TWITTER התעדכן בטוויטר
  TWITTER צור קשר במייל
   לתשומת ליבך
   
  ©כל הזכויות שמורות | אודותינו | צור קשר | פרסם אצלנו | תנאי שימוש | מפת האתר | דף הבית
  לפרופיל ה Google+ | מה דעתך? | מדיניות פרטיות | RSS  | | לימודי מדעי המחשב