הכר האתר     260+ תחקירים בתחומי המחשוב     הצטרף כמנוי
שבת 4 אפריל 2020  
חפש תחקיר    
    
   
אודותינו צור קשר  

הבולטים באתר pCon
  התחקיר השבוע  
  בלוג העורך  
  להכיר טכנולוגיות  
  pConTop  
  pConTip  
  אתרים נבחרים  
  הכרזה מועילה  
  טיפים שימושיים  
  סרטונים מומלצים  
  תחקיר דוגמא  
המחשוב בארץ
  גוגל ניוז  
  דיילי מיילי  
  דה מרקר IT  
  גלובס  
  כלכליסט IT  
  קפטן אינטרנט  
  Ynet  
  NRG טכנולוגיה  
  וואלה טק  
  News1 - מחשבים  
המחשוב בעולם
  Google News  
  CNET  
  CIO  
  CIOInsight  
  ZDNet  
  InformationWeek  
  Computerworld  
  eWeek  
  itworld  
  Yahoo!  
קריירה
  דה מרקר קריירה  
  גלובס קריירה ויזמות  
  כלכליסט קריירה  
  CIO Careers  
  CIOInsight Careers  
  CIO U C&S  
  I.W - Global CIO  
  TechRep. Careers  
  CNN Careers  
  forbes Careers  
תשתיות
  ERP.ORG.IL  
  אנשים ומחשבים  
  InfoWorld  
  Virtualization.com  
  CIO-Virtualization  
  IW - Cloud  
  database  
  CRM Daily  
ניידות וסלולר
  סלולרי  
  GSM-Israel  
  גאדג'טי  
  חורים ברשת  
  אנשים ומחשבים  
  CIO - Mobile  
  silicon.com/Mobile  
  CNET Smartphones  
  Coolsmartphone  
  pocketnow.com  
רשתות חברתיות
  חורים ברשת  
  אקטיב & מרקטינג  
  ZVAGELSKY  
  Alltop  
  Mashable  
  SocialMedToday  
  SocialMedExam  
  TechNewsWorld  
  SocialNetWatch  
  CIO- Web 2.0  
תוכנה
  קפטן אינטרנט  
  I.W - Software  
  אנשים ומחשבים  
  וואטצאפ  
  ניוזגיק - פיתוח  
  BetaNews  
  developer  
  SoftwareDevNews  
  .net magazine  
  The Register  
לאינדקס השימושי של pCon סגור שימושון

   שירותי pCon   
pCon הרעיון
תחקירי pCon
התרעות pCon
pConTop
pConTip
פרסום ייחודי
תחקיר דוגמא
105 תחקירים
103 המלצות
    RSS 
 משרות הייטק
   קרא באתר   
    התחקיר השבוע
    שימושון
    בראש החדשות
    פרשנויות
    בלוג העורך
    לוח ארועים
    רכש מחשבים
    מדד ה-PC
    אתר נבחר
    הכרזה מועילה
    טיפ שימושי
    סרטון מומלץ
    מחקרים
    דווח מאירועים
    במה מקצועית
    מילון pCon
    אינדקס

  תוכן לפי נושא  
     אבטחה
     אינטרנט
     חומרה
     יישומים
     ניהול
     סלולר
     עובדים
     עסקים
     שירותים
     תוכנה
     תקשורת
     תשתיות

  דיווחים מארועים

בינת תקשורת קיימה זו השנה החמישית את כנס הלקוחות השנתי - Bynet Expo 2008. הכנס אשר התקיים השנה בסימן "ICT בהרמוניה", הציג, תחת קורת גג אחת, מגוון רחב של פתרונות וחידושים טכנולוגיים בשיתוף עם 40 מהחברות היצרניות המובילות בעולם בתחומי אבטחת מידע, טלקום, דטה-סנטר, תקשורת אחודה (Unified Communication) ועוד. 
 מערכות המידע יוצרות יתרון תחרותי
 
מערכות המידע יוצרות יתרון תחרותי
בינת תקשורת קיימה זו השנה החמישית את כנס הלקוחות השנתי - Bynet Expo 2008. הכנס אשר התקיים השנה בסימן "ICT בהרמוניה", הציג, תחת קורת גג אחת, מגוון רחב של פתרונות וחידושים טכנולוגיים בשיתוף עם 40 מהחברות היצרניות המובילות בעולם בתחומי אבטחת מידע, טלקום, דטה-סנטר, תקשורת אחודה (Unified Communication) ועוד.
05/03/2008

תגיות:   יישומים |


'בינת אקספו' הוא אירוע ה-ICT (מיחשוב ותקשורת) הגדול בישראל, המהווה נקודת מפגש לכל שוק ה-IT וה-TELECOM בישראל, ומציג בצורה ייחודית ומקיפה את מגוון הפתרונות הקיימים בשוק העולמי.

מערכות המידע כגורם בהצלחה

אלון בן-צור, מנכ"ל בינת, ציין במליאת הפתיחה לכנס, כי בשנים הקרובות נראה יותר ויותר את מערכות המידע הופכות לגורם משמעותי בהצלחה העסקית של חברות, ומאפשרות ליצור יתרון תחרותי בעולמנו ההולך ומשתנה. לדבריו, ארבעה האתגרים של ארגונים הם: שיפור ביצועים, התייעלות, שימור עובדים ושימור לקוחות. ה- CIO (מנמ"ר) יהיה אחראי להצלחת הארגון כמי שיביא את הטכנולוגיות החדשות ויטמיע אותן. מי שישכיל לעשות זאת מהר יותר ונכון יותר – יביא את ארגונו להצלחה.
משתתפים נוספים במליאה היו: רנדי פונד, המשנה למנכ"ל סיסקו העולמית ודניאל קויפמן, CTO בחברת רד.

"הכול עובד היום על תשתיות IP: אודיו, וידאו, סלולר, נתונים, רדיו. האינטרנט והכלים החדשים יוצרים אתגר חדש עקב העובדה שהעובדים והלקוחות מתרחקים מהארגון או העסק. מציאות זו יוצרת אתגרים חדשים כמו: איך לשמור על נאמנות לקוח מרחוק? איך מפצים על העדר יחס אישי? את היתרון התחרותי ניתן ליצור היום, יותר מבעבר, באמצעות יתרון טכנולוגי", אמר בן-צור.

רשתות מוכוונות עסקית

בן-צור הוסיף כי, גם הרשת המוכוונת עסקית (Business oriented network) תיצור את היתרון התחרותי של ארגונים. בשונה מהפרוטוקולים הקלאסיים המאפשרים את ניתוב המידע, פרוטוקולי ה-HTTP XML ו-SIP מאפשרים נגיעה במידע של הרשת, אלה מספקים לרשת יכולת להגיב מיד וכך לנתב את התוכן ואת אבטחת היישומים ו'ללכוד אירועים' והזדמנויות עסקיות, בזמן אמת.

גם יהודה זיסאפל, יו"ר ונשיא קבוצת רד-בינת, התייחס לרשת החכמה: "כשהתחלנו לפתח מחשבים ותקשורת, המטרה העיקרית הייתה לאסוף נתונים מהרבה מקומות, ולהפוך אותם למידע לצורך קבלת החלטות טובות – שהן מה שמניע עסקים. כל הזמן אספנו יותר נתונים ושיפרנו יכולת הצגתם בדוחות כמידע למנהלים ועובדים. במקביל שיפרנו את הרשת, הרחבנו רוחב הסרט, כדי לשנע מידע לכל משתמש בארגון, בלי חשיבות להיכן הוא נמצא – בארגון, בבית או בשטח.

רבים מאיתנו מתגעגעים לתקופה זאת. הסביבה העסקית השתנתה מאוד במשך השנים, והיום יש עולם דינאמי ומשתנה במהירות, עם קצב קבלת החלטות מהיר ושינוי גובר שלהן. התחרות גוברת, מתחרים מצמצמים פערים, ולכן נוצר צורך בתגובה מהירה – מה שמגדיל את קצב וכמות ההחלטות, ולא מאפשר לקבל החלטות על מידע רב ומבוסס – בניגוד לעבר".

לעבוד אינטואיטיבית

זיסאפל הסביר כי, בסביבה החדשה צריך לעבוד באופן אינטואיטיבי יותר, תוך השגת אופטימום מקומי בין המצוי והרצוי. כך, החלטה טובה ב-80 אחוז אך בעיתוי הנכון, טובה מהחלטה טובה ב-100 אחוז אך כזו שאינה רלבנטית בעיתוי שלה. מערכות מורכבות לא פתרו בעיית מהירות ואיכות קבלת החלטות. הבעיה האמיתית והאתגר היום: איך מתמודדים עם מורכבות מערכות IT ותקשורת, איך תומכים בקבלת החלטות איכותיות בקצב מהיר, ואיך מנצלים באופן חיובי את תלות הארגון בתחום ה- IT.

לא לחכות

בן-צור התייחס בדבריו גם למגמות טכנולוגיות מתפתחות בסביבת ה-WEB 2.0. כך, למשל, הוא צופה יישומים דוגמת ERP 2.0 שיהפכו למציאות בשלה במהלך העשור הבא. יחד עם זאת, אמר, לא יהיה זה נכון להמתין לתחילת העשור הבא, אלא כבר היום להתחיל לפעול בהכשרת התשתיות על מנת ליצור יתרון התחרותי. בעתיד, יישומים אלו יהוו
 התרעות pCon
מה לא מספרים על
הטכנולוגיות החדשות?

מצגות קצרות מרוכזות בחינם!

כדי לקבל חינם!
10 מצגות על "המוקשים הנסתרים של הטכנולוגיות המבטיחות ביותר" מלא את פרטיך עכשיו והמצגת הראשונה כבר בדרך אליך...
דוא"ל:
שם:
כן ,שלחו עכשיו
*לא נעביר המייל לגורם אחר.
**תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

יתרון תחרותי חשוב, וישפיעו עלינו בהיבטים של קהילה וחברה ובמיוחד בתהליכים עסקיים.
"תשתיות ה-IP הופכות לפלטפורמה העיקרית, גם בסביבת ה-IT וגם בסביבת ה-TELECOM אשר טרודה במעבר מואץ ל-IP. גם בקרב משתמשי הקצה והלקוחות הביתיים קיימת מהפכה. אלה מוציאים הרבה יותר כסף מדי חודש על תקשורת מחשוב ומדיה והשפעתם גדלה".

חשיבות הוירטואליזציה

נושא נוסף אותו ציין אלון בן-צור הוא הוירטואליזציה, תחום שלדבריו הפך לקומודיטי והיווה מרכיב מרכזי בניהול ה-ICT בשנת 2007: היכולת לשתף משאבים, לחסוך עלויות ולהבטיח המשכיות עסקית.

מוצרים ויישומים חדשים

במרכזי התוכן השונים התקיימו עשרות הדגמות 'חיות' ומרהיבות, ולמעלה מ-60 הרצאות מקצועיות, שאפשרו לבאי הכנס להכיר מקרוב את כל סוגי הפתרונות הקיימים בשוק, ופתרונות 'הדור הבא'. בין ההכרזות והחידושים שהוצגו בכנס:

בתחום הטלקום הציגה בינת מגוון יישומים בשירותי הדור השלישי של הסלולר, בהם טכנולוגיית ה-Femtocell (תאים סלולאריים ביתיים). כמו כן, הוצג יישום חדש לשידור טלוויזיה על גבי הטלפון הסלולארי – Mobile TV וכן טרנזקציות פיננסיות בסלולר - פתרון של החברה הישראלית CellExpert. עוד הודגמה לראשונה מערכת קישוריות ל"בית החכם", הכוללת טלפון, רדיו, נתב תקשורת, מתג ומודם.

לראשונה בארץ נחשפה מערכת ה-Telepresence החדשנית מבית פוליקום, המתממשקת לכלל המערכות הארגוניות, ומאפשרת לבצע שיחת ווידיאו בטכנולוגיית High-Definition. כמו כן, חברת סיסקו חשפה לראשונה את ה-Safer, פתרון אינטגרטיבי ייחודי בעולם בתחום אבטחה ניידת משולבת ווידיאו, קול ונתונים בזמן אמת – לכל מכשיר.

בנוסף הוצגה מערכת ה-Vfram שמציגה את תפיסת הוירטואליזציה המתקדמת ביותר מבית סיסקו המאפשרת שילוב server, storage and network virtualization כמקשה אחת.

בתחום מרכזי המחשוב, מיקרוסופט הכריזה והציגה בכנס את פתרון הוירטואליזציה החדשני שלה Hyper-V. הפתרון אשר ישוחרר ביולי השנה, במקביל לשחרור Windows Server 2008, מאפשר בתוך דקות להקים שרתים חדשים על גבי שרת קיים, ובכך מגביר את הזמינות והביצועים. בנוסף הציגה מיקרוסופט כלים לניהול תשתיות ואפליקציות, שליטה ובקרה וניטור – אשר מתחברים ל- Hyper-V.

בזק הציגה בכנס את מתקן ה-Data Center החדשני אותו הקימה בהשקעה של למעלה מ-40 מיליון שקל, ואשר מציע פתרון אירוח שרתים כולל ופתרונות מחשוב מתקדמים נוספים למגזר העסקי. מנהל החטיבה העסקית בבזק, קובי פז אמר בכנס כי, "מטרת בזק היא להוביל את שוק ה-Data Center בתוך שלוש שנים, וכחברה הגדולה בשוק התקשורת הישראלי יש לה את כל היכולות והאמצעים להצליח בכך. בזק שמה לה למטרה לספק פתרונות one stop shop בסטנדרטים בינלאומיים למגזר העסקי וה-Data Center לו זקוקים גם בעלי עסקים קטנים ובינוניים וגם העסקים הגדולים, ללא ספק מרחיב מאד את היצע השירותים העסקיים של בזק. העולם העסקי הולך היום לכיוון של התלכדות שירותי התקשורת וכבר עתה רוצים הלקוחות לקבל שירותי תקשוב, אחסון מידע וניהול אפליקציות המנוהלים על-ידי חברה אחת, וחשוב שפתרונות אלו יסופקו על ידי חברה אמינה ובעלת יתרונות טכנולוגיים מובהקים".

ג'וניפר חשפה לראשונה בכנס את המתגים החדשים שפיתחה לרשתות LAN, המבוססים על מערכת ההפעלה האחידה Junos. רדוור הישראלית הציגה פתרון חדש בתחום העסקים מוכווני רשת (BON), המאפשר לנהל אירועים עסקיים בארגון.

דל חשפה סדרת מוצרי אחסון חדשה: Equal Logic וכן שרתי להב מתקדמים.

סימנטק חשפה פתרונות ניהול וניטור מבית Altiris וכן פתרונות המשכיות עסקית המכונים Storage Foundation.
  המלץ
לחברים
    
קבל עידכונים RSS    FACEBOOK          TWITTER

 
   הקודם  דרג וצפה בתוצאות  4  5  6  7  8  9  10 הבא   
 
  התרעות pCon
מה לא מספרים על
הטכנולוגיות החדשות?

מצגת תובנות קצרה מרוכזת ובחינם!


כדי לקבל חינם! 10 מצגות על "המוקשים הנסתרים של הטכנולוגיות המבטיחות ביותר"
מלא את פרטיך עכשיו והמצגת הראשונה כבר בדרך אליך...
דוא"ל: שם:
שלחו המצגת עכשיו
*לא נעביר המייל לגורם אחר, בהתחייבות!      **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.


להרחבה וקבלת מידע מיידי נוסף, עבור לדף המלא עכשיו!


  עוד בדיווחים מארועים
התפרסם ב-28/2התפרסם ב-6/2התפרסם ב-31/1 לריכוז הארכיונים
חוק הצנזורה, אפרטהייד דיגיטלי ועודפרסום במנועי חיפוש – אפקטיבי וזולשורת מגמות ותחזיות למחשוב ב-2008 לארכיון הדיווחים

  פרסום בטקסט

  ארכיון העשרה מקצועית
ארכיון משמעויות לחדשות ארכיון מחקרים מחדשים ארכיון מדווחים מארועים ארכיון הבמה המקצועית
סקר ועדת המדרוג לאינטרנט הישראלי חושף לראשונה את נתוני הרייטינג המהימנים ביותר עד כה של אתרי האינטרנט המובילים בישראל. מי נמצא בראש הרשימה? איך נמדדו הנתונים? ואיזה פיתרון קל ונוח אנחנו מציעים, כדי להגיע לכולם? גרטנר: ההכנסות הכלל עולמיות ממוליכים למחצה גדלו באחוז אחד וצפויות להגיע ב-2011 ל- 302 מיליארד דולר. אינטל מובילה במקום הראשון זו השנה העשרים ברציפות, וב-2011 מציינת את נתח השוק הגבוה ביותר שלה אי-פעם - % 16.9 `סגן נשיא אינטל העולמית: חישוב-על הוא חלק משמעותי מאוד ביכולת אסטרטגית של מדינה`. מאיה קומרוב, מנכ`לית בלאט לפידות יישומים ארגוניים: `מהפכת הרשתות החברתיות בארגונים היא לא משהו שיקרה בעתיד, היא כאן ועכשיו`.
דרוג משמעויות לחדשות דרוג מחקרים מחדשים דרוג מדווחים מארועים דרוג הבמה המקצועית
  קצר ולעניין
שדרוג השליטה ובקרת המובייללצפייה בסרטון בפחות מ-2 דקות - לחץ כאן


  תשובות המומחה

לחלוק, לשתף, לעורר השראה ולהעצים מנהלי מידע, זה המוטו של קובי שפיבק Bsc ו- MBA. קובי הוא מורה דרך טכנולוגי שמלווה את עולם המחשוב: כתכנת, מהנדס, מנהל, יזם, עיתונאי, יועץ ומרצה, משנת 1976. כעורך הראשי של תחקירי pCon הוא כתב וערך ב-19 השנים האחרונות, למעלה מ-960 תחקירים מקצועיים, שמסייעים למנהלי מחשוב במאות ארגונים, ליהנות מיותר עניין, זמן פנוי וכסף זמין.

מנהלי מחשוב, שמעוניינים לקרוא או להפנות לקובי שפיבק שאלות מקצועיות, מוזמנים לעשות זאת במסגרת תשובות המומחה.

הפעם הוא עונה לשאלות הבאות :

 • מה ההשלכות של קונסיומריזציה לארגונים? מה הסיכון ממנה?
 • אילו תמורות רואים בשוק הוירטואליזציה?
 • מה היתרונות בצריכת שרותים "בענן" מספק מקומי?


 • רוצים תוכן שימושי בעל ערך?!...
  תוכלו לקבל זאת כאן ובחינם!


  הצטרף ל-pConTip

  ותקבל את הטיפים והסרטונים הכי טובים שיש ובחינם!

  ניוזלטר שבועי קצר וחינמי, מביא המלצות למאמרים, תוכנות מועילות, קיצורי דרך שימושיים, פרשנות לחדשות מרכזיות וסרטונים ייחודים, על הטכנולוגיות הכי מרתקות שיש היום.

  הכנס עכשיו את שמך והמייל, ולחץ על כפתור " לחץ כאן ועכשיו "  דוא"ל
  שם
    המלץ לחבר
  ואהבת לרעך כמוך...

  אם לא מצאת שירות זה כשימושי, בבקשה ספר לנו. אם אתה כן נהנה מהשירות שתף חברים שגם להם הוא יכול לעזור. תחשוב על החיוך, הסיפוק, ההרגשה הטובה, כשגם רעך ייהנה כמוך והמלץ עכשיו.


    
   pConTop
  המלצות למנהלי מידע
  הכי מעניין וחשוב במחשוב
  פרשנות מעשית והכוונה לנושאי מפתח


  כדי להתעדכן מדי שבוע במשמעויות המעשיות של החדשות החשובות, וכן לדעת מה הם נושאי המפתח המרכזים בענף? מלא את פרטיך עכשיו ותקבל מדי שבוע ניוזלטר קצר וחינמי!
  דוא"ל:
  שם:

  כן ,שלחו הגיליון
  *לא נעביר המייל לגורם אחר!
  **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

   ערוץ סרטוני pCon ביוטיוב
   משרות הייטק בשיתוף AllJobs
   pConTip
  הטיפים והסרטונים
  הכי טובים שיש!
  המלצות * חידושים * קיצורי דרך


  חינם! הרשם לניוזלטר שבועי קצר, של טיפים שימושיים ומסקרנים ולקט המלצות על סרטוני החידושים הטכנולוגיים הכי מרתקים שיש. הרשם עכשיו.

  דוא"ל:
  שם:

  כן ,שלחו הגיליון
  *לא נעביר המייל לגורם אחר!
  **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

     תוכן לפי נושא
   
      אבטחה
      אינטרנט
      חומרה
      יישומים
      ניהול
      סלולר
      עובדים
      עסקים
      שירותים
      תוכנה
      תקשורת
      תשתיות
   מודעות דרושים
   איך להתעדכן וליצור קשר
  RSS התעדכן ב-RSS
  RSS התעדכן ב-Google+
  FACEBOOK התעדכן בפייסבוק
  in התעדכן בלינקדין
  TWITTER להתעדכן ביוטיוב
  TWITTER התעדכן בטוויטר
  TWITTER צור קשר במייל
   לתשומת ליבך
   
  ©כל הזכויות שמורות | אודותינו | צור קשר | פרסם אצלנו | תנאי שימוש | מפת האתר | דף הבית
  לפרופיל ה Google+ | מה דעתך? | מדיניות פרטיות | RSS  | | לימודי מדעי המחשב