הכר האתר     260+ תחקירים בתחומי המחשוב     הצטרף כמנוי
יום שלישי 29 ספטמבר 2020  
חפש תחקיר    
    
   
אודותינו צור קשר  

הבולטים באתר pCon
  התחקיר השבוע  
  בלוג העורך  
  להכיר טכנולוגיות  
  pConTop  
  pConTip  
  אתרים נבחרים  
  הכרזה מועילה  
  טיפים שימושיים  
  סרטונים מומלצים  
  תחקיר דוגמא  
המחשוב בארץ
  גוגל ניוז  
  דיילי מיילי  
  דה מרקר IT  
  גלובס  
  כלכליסט IT  
  קפטן אינטרנט  
  Ynet  
  NRG טכנולוגיה  
  וואלה טק  
  News1 - מחשבים  
המחשוב בעולם
  Google News  
  CNET  
  CIO  
  CIOInsight  
  ZDNet  
  InformationWeek  
  Computerworld  
  eWeek  
  itworld  
  Yahoo!  
קריירה
  דה מרקר קריירה  
  גלובס קריירה ויזמות  
  כלכליסט קריירה  
  CIO Careers  
  CIOInsight Careers  
  CIO U C&S  
  I.W - Global CIO  
  TechRep. Careers  
  CNN Careers  
  forbes Careers  
תשתיות
  ERP.ORG.IL  
  אנשים ומחשבים  
  InfoWorld  
  Virtualization.com  
  CIO-Virtualization  
  IW - Cloud  
  database  
  CRM Daily  
ניידות וסלולר
  סלולרי  
  GSM-Israel  
  גאדג'טי  
  חורים ברשת  
  אנשים ומחשבים  
  CIO - Mobile  
  silicon.com/Mobile  
  CNET Smartphones  
  Coolsmartphone  
  pocketnow.com  
רשתות חברתיות
  חורים ברשת  
  אקטיב & מרקטינג  
  ZVAGELSKY  
  Alltop  
  Mashable  
  SocialMedToday  
  SocialMedExam  
  TechNewsWorld  
  SocialNetWatch  
  CIO- Web 2.0  
תוכנה
  קפטן אינטרנט  
  I.W - Software  
  אנשים ומחשבים  
  וואטצאפ  
  ניוזגיק - פיתוח  
  BetaNews  
  developer  
  SoftwareDevNews  
  .net magazine  
  The Register  
לאינדקס השימושי של pCon סגור שימושון

   שירותי pCon   
pCon הרעיון
תחקירי pCon
התרעות pCon
pConTop
pConTip
פרסום ייחודי
תחקיר דוגמא
105 תחקירים
103 המלצות
    RSS 
 משרות הייטק
   קרא באתר   
    התחקיר השבוע
    שימושון
    בראש החדשות
    פרשנויות
    בלוג העורך
    לוח ארועים
    רכש מחשבים
    מדד ה-PC
    אתר נבחר
    הכרזה מועילה
    טיפ שימושי
    סרטון מומלץ
    מחקרים
    דווח מאירועים
    במה מקצועית
    מילון pCon
    אינדקס

  תוכן לפי נושא  
     אבטחה
     אינטרנט
     חומרה
     יישומים
     ניהול
     סלולר
     עובדים
     עסקים
     שירותים
     תוכנה
     תקשורת
     תשתיות

   
  רקע על pCon  

איך ליהנות מיותר זמן פנוי
ולהפחית משמעותית בהוצאות?

למה עדכון מקצועי חיוני?

כיום, גל צונאמי של טכנולוגיות, משנה את פני עולם המחשוב והעולם העסקי: וירטואליזציה, מחשוב בענן, הסלולאר כמחשב, המחשוב הירוק, והרשימה ארוכה. מה שהיה כבר לא יהיה. בגלל שאנחנו נכנסים לעולמות חדשים, שאיש אינו מכיר, חיוני להיות כל הזמן עם היד על הדופק. לא להבין מה קורה, זה כמו  ללכת על קרח דק, להסתכן ולסכן את הארגון כולו. מה דעתך?

במקביל, לפני 10 שנים השקענו 2-3 שעות בשבוע כדי להתעדכן. מאז המידע הוכפל פי 10 לפחות, לכן נדרשות כיום 20-30 שעות בשבוע, כדי לגלות ולהבין לבד - מה באמת עובד ומצליח. זה מעשי?...

איך להתעדכן ביעילות?

pCon הוא שרות תקצירים קצרים מרוכזים, שיוצר יותר זמן פנוי למנהלי מחשוב. הוא מאפשר להשקיע 10 דקות בשבוע, במקום מאות שעות בשנה,כדי להבין מה באמת קריטי וחשוב באינטרנט ובמחשוב,לגלותעשרות דרכים מעשיות להפחית הוצאות, לחסוך כסף חיוני וגם לראות ולהראות שרשרת הצלחות..

pCon כולל עמוד A4 , שמתמצת את כל החדשות החשובות השבוע ועוד 4 עמודים שכוללים סקירה מרוכזת על נושא מפתח מרכזי אחר. בעזרתו קל לגלות מי הן הטכנולוגיות שמציעות באמת - יותר תמורת פחות, ולאחר מכן, להבין באופן בהיר וברור, את התוצאות, המשמעויות וההשלכות של יישומם בארגונם.

למשל, איך להפחית את בזבוז החשמל של מחשבי ה- PC שיכול להגיע ל-1500 ₪!  בשנה לכל PC או איך להפחית הוצאות על שרתים ואמצעי אחסון חדשים ב-50% ויותר. מעניין? ידע מעשי כזה מאפשר לבחור את מה שמתאים לך ולארגון, ובעקבות זאת להיות יותר יעיל,  להפחית הוצאות, לעזור להביא עוד לקוחות חדשים לארגון ולהגדיל את שורת הרווח. איך זה נשמע?

עכשיו תאר לעצמך שתוכל לקבל 52 סיכומים כאלה במהלך השנה הקרובה ותנסה להעריך כמה זמן וכמה כסף תוכל לחסוך לך ולארגון. איך זה נשמע?

מה מיוחד ב- pCon ?

pCon פונה למנהלי המחשוב - הרמטכ"לים של הטכנולוגיה, והוא משמש להם כחיל מודיעין והעיניים המקצועיות, שעוזרות להם לקבל את ההחלטות הנכונות. כך הוא הופך מנהלים עמוסים למנהלים מרוצים. שכן בדיוק כפי שהרמטכ"ל אינו מתכנן פעולה צבאית, על סמך מה שכתוב בעיתונים ואינטרנט, מומלץ לכל מנהל מחשוב רציני, להתבסס על תמונה מקיפה, רחבה ואמינה, כדי להשיג יותר הצלחות מקצועיות ובקצב גבוה יותר.

באופן מעשי אנו מספקים עשרות רבות של הצעות מוכחות, שמאפשרות לחסוך עשרות ומאות אלפי ₪. למשל, ליישם וירטואליזציה במקום להחליף שרתים שהתבלו. לרכוש פתרונות ניהול אחסון חכמים במקום לקנות עוד ועוד נפחי אחסון. לשלב תוכנות קוד פתוח ולחסוך ברישיונות. בשורה הסופית - לוותר על pCon זה כמו להעדיף לוותר על 200,000 ₪ בשורת הרווח, כדי לחסוך כאלפיים ₪. הגיוני?

אלה העובדות שמוכיחות שזה אכן אמיתי עובד ומצליח

  1. השירות פועל כבר שנה 18 - מה אומר מבחן הזמן?
  2. השירות מסייע בימים אלה למנהלים במאות ארגונים בישראל - מה אומר מבחן הכמות?
  3. מנהלים כמוך שמשתמשים בו מרוצים ושבעי רצון והם מפרגנים בצורה יוצאת דופן - למה?

לאור כל אלה, לוותר על תחקירי pCon, פירושו לבחור לוותר על תוספת זמן יקר לעצמך וסכומים שיכולים להגיע למאות אלפי ₪ בשורה הסופית של הרווח. לחילופין ניתן להגיע מהר יותר ובוודאות גבוהה, ליותר הצלחות מקצועיות ולהשיג יותר דברים שחשובים לך ולארגון, וזה עובד ואמיתי!

מה אומרים הלקוחות הקיימים?

קטע קצר ממשוב שקיבלנו ממנמ"ר נתיבי איילון, בני אתגר, ממחיש זאת:
"התחקיר שלכם בתחום מחשוב ענן היה מעולה... ביססתי את הנייר עמדה
שלי לפני ההנהלה על התחקיר.. והצלחתי לשכנע באמצעותולהתניע
תהליך של בדיקה בחברה ממשלתית למעבר למחשוב ענן!! איני יודע אם
אתם יודעים כמה זה קשה, אבל זה הצליח. יישר כוח ותודה."

קטע נוסף ממכתבו של איל תמוז מנמ"ר פולימר לוג'יסטיקס מוסיף: "זה לא
עיתון, זה לא מגזין - זה כלי עבודה שבעזרתו אני רוכש ידע רב בזמן קצר.
אפשר לכתוב הרבה מילים על פי.סי.און אבל שוב אחטא למטרה – עשה מנוי,
רק אחרי שתתנסה בו תבין את הערך הגלום בו."

כאן תוכל להתרשם בעצמך מ תחקיר דוגמא

תשובות לשאלות שמנהלים שואלים

כבר היום חסר לי זמן?

היכולת להתמקד בטכנולוגיות שהוכיחו עצמן, לקבל המלצות מאלה שניסו, לקבל התרעות מוקדמות על איומים מסוכנים ולהיערך אליהם מראש, מפנים לך זמן יקר שאחרת יתבזבז על התנסות ארוכה וכואבת. בנוסף, ריכוז החדשות החשובות בתחומי המחשוב ואינטרנט בארץ ובעולם! בדף A4 אחד! מאפשר לך להסתפק ב-2 דקות בשבוע כדי לגלות את התמורות המשמעותיות באמת. שאל את עצמך עכשיו, האם אתה חייב להמשיך ול"בזבז" את זמנך על סינון ומיון מידע שרק הולך ומתרבה, או שמישהו אחר יכול במקומך לעשות את "העבודה השחורה" ולפנות לך עוד שעתיים - שלוש פנויות כל שבוע?

יש את כל המידע באינטרנט ובחינם?

בוא נסתכל על כל המידע המקצועי שיש היום באינטרנט, איך לנהל או איך להשקיע כספים? יש את כל המידע שנצבר מאז ומעולם, כזה שמציע מה לעשות והוא זמין לכולם, ובכל זאת ראית הרבה חברות שנסגרו אחת אחרי השנייה. בהשקעות ראינו הרבה אנשים שהפסידו את כספם, את הפנסיות שלהם... אכן יש מידע בחינם, אבל צריך להבין אותו ואת השלכותיו. מה אתה מסיק מזה?

לא כל הנושאים מעניינים אותי?

אכן, יהיו נושאים שכרגע אינם בסדר קדימות ראשוני. מצד שני ועם יד על הלב... האם נושאים שעיקרם מגמות המפתח המבטיחות בעולם המחשוב, כמו גם דרכים ספציפיות ומעשיות לחסוך מאות אלפי ₪ בשנה, באמת אינם מעניינים? תחקירי pCon מתמקדים אך ורק בנושאים שהם בעלי תועלת מעשית וכאלה שיש אינדיקציות רבות לסיכויי הצלחתם ותרומתם לארגון. כך, pCon הופך למי שמתדרך אותך ראשון על הנושאים המהותיים והחשובים ביותר, ובכך הוא נותן לך ולארגון שלך יתרון תחרותי, כלכלי ואמיתי. יתרה מזאת, כאשר אתה מגלה נושא שמעניין אותך ואין עליו תחקיר, נשמח לבדוק אפשרות להכין תחקיר גם על נושא זה. מה דעתך?

מחיר המנוי אינו מזערי?

נכון שנדרשת השקעה מסוימת. מצד שני שאל את עצמך מה אתה מקבל בתמורה? כאשר משקיעים במחשוב  מאות אלפי שקלים ויותר - מקור מקצועי, אובייקטיבי, איכותי ואמין שהוכיח עצמו אצל מאות רבות של ארגונים ובמשך למעלה משמונה עשרה שנה, מתגלה כהשקעה משתלמת שחוסכת לפחות עשרות אלפי שקלים מדי שנה ולפעמים גם מאות אלפי ₪ ויותר, שאחרת ירדו לטמיון ללא צורך. הוסף לכך את מחיר הזמן שתוכל לפנות לעצמך מעכשיו, בהיקף  מינימאלי של כמה עשרות שעות עבודה ותראה שמדובר בהשקעה שולית ובטלה בשישים מול התועלת. מה עדיף - להתעלם מעשרות אפשרויות לחיסכון ולהמשיך לבזבז ללא צורך מאות אלפי ₪ או להשקיע פחות מ- 1% מכסף זה שמתבזבז ולחסוך את כל אותם כספים?

תשובות להנהלה

כיום כאשר המחשוב הפך להיות למנוע עיקרי שמבטיח הישרדות והמשך הצמיחה בעתיד ומצד שני הוא מקור להוצאה שמגיעה למיליוני ש"ח, יותר ויותר מנהלים עסקיים מבינים את החשיבות של מידע מקצועי, איכותי ואמין ומצד שני את ההזדמנויות לחסוך הרבה כסף, על ידי ניהולו היעיל. כך, באותם ארגונים שבהם נדרש אישור הנהלה למנוי, רואים הגורמים המאשרים לנגד עיניהם, את העובדות הבאות:

תרומה מכרעת למניעת בזבוז ולחיסכון

תחקירי pCon מצביעים באופן שיטתי על דרכים ספציפיות ומעשיות, בדוקות ומוכחות למניעת בזבוז וחיסכון שיכול להגיע למאות אלפי ₪ בשנה. חלק גדול מהן ניתן ליישם באופן מיידי ולהציל חלק ניכר מהכספים, כבר השנה. במקביל הם מצביעים על הטכנולוגיות המבטיחות ביותר, אלה שהן בעלות תרומה עסקית גבוהה וסיכויי הצלחה גבוהים במיוחד. נניח שניתן לחסוך בהוצאות של מאתיים אלף ₪ לפחות, עבור השקעה של אלפיים ₪ - מה עדיף? למה מאות ארגונים מובילים עושים שימוש בשירות זה?

מתריע מפני איומים קריטיים למערך המחשוב ולארגון

תחקירי pCon מצביעים על האיומים הקריטיים שעלולים לגרום לארגון נזקים משמעותיים, עד לכדי קריסה. הם גם מציעים תרופות אפשריות ומציעים דרכים מעשיות להיערכות מוקדמת. כך הם מונעים נזקים כואבים ויקרים אשר דווקא בימים אלה מקבלים משנה תוקף (עלותם יכולה להיות פי אלף ויותר מעלות המינוי). בגלל שחלק מהאיומים האלה לא מתפרסמים בחדשות השוטפות ולמול הסיכון הגדול, כמה שווה שקט נפשי?

יוצר עוד שעות עובדה ויותר ותפוקה

מתן התרעות מראש לאיומים מסוכנים, התבססות על ניסיונם של ארגונים אחרים ומיקוד בטכנולוגיות מוכחות (במקום לנסות ולהיכשל) כמו גם קבלת מידע חדשותי מתומצת מפנים למנהלי המחשוב עוד זמן חיוני ויקר, לטובת עבודה פרודוקטיבית. כך כאשר השקעה ב- pCon מאפשרת ליצור זמן פנוי נוסף למנהלים ולמקצועני המחשוב, הפירוש המעשי הוא "לקבל"  שעות עבודה נוספות בהשקעת 20 ₪ או פחות במקום 200 ₪ כעלות מינימאלית. כמה זה כדאי לכם?

מדיה שהוכיחה שזה עובד

תחקירי pCon משמשים חלק גדול של מנהלי המחשוב המובילים בישראל. הם עושים זאת שנה אחר שנה כבר למעלה מ - 18 שנים! וזוכים לשבחים ופרגונים יוצאי דופן. ראה - www.pcon.co.il/103 מה זה אומר?

התרשמות בלתי אמצעית

ניתן להזמין את החתום מטה, העורך הראשי של תחקירי pCon להרצאה (בתשלום) בפני ההנהלה שתשמש הזדמנות לקבל פרספקטיבה רחבה על מגמות המפתח בעולם המחשוב, וכן להתרשם באופן בלתי אמצעי מהאנשים שעומדים מאחורי תחקירי pCon. לפרטים על ההרצאה ראה – www.pCon.co.il/lecture

אני רוצה לסיים במילים פשוטות ובשפה ברורה - pCon, הוא שרות ייחודי ויחידי, שמספק בזמן קצר, עדכון איכותי ואמין, עוזר להבין את המשמעויות המעשיות של הטכנולוגיה וליהנות מיותר זמן וכסף. כמה כל אלה מתאימים גם לך?

אם יש לך עוד שאלות או שתרצה הבהרות נוספות, אתה מוזמן לפנות אלי אישית ואשמח להשיב לך.

קובי שפיבק
העורך הראשי של תחקירי pCon

koby@pcon.co.il - טל' 03-9667939

נ.ב. נסה לחשוב מי עוד בארגון שלך עשוי ליהנות מיותר זמן פנוי ומה דעתך
לשלוח גם להם את תחקיר דוגמא זה? בעמוד האחרון תמצא פירוט מחירים, אשר
מאפשר להצטרף כמנוי ארגוני במחיר שיורד משמעותית למספר משתמשים.

לחץ כאן להוריד מחירון והצעת מחיר

לחץ כאן להוריד תחקיר דוגמא יחד עם מחירון והצעת מחיר

הצטרף כמנוי לתחקירי pCon
 
תחקירי pCon – למי שרוצה להבין...
למי שאינו מסתפק בלדעת ורוצה להבין את המהות העמוקה של המחשוב... מה באמת קורה? מה הולך לקרות? מה משתנה? איך זה ישפיע? מה הכי חשוב?

תחקירי pCon מתמקדים במהות ובמשמעויות הטכנולוגיות, המגמות והתמורות העיקריות. הם מסבירים בשפה פשוטה וברורה ובאופן מקצועי, אובייקטיבי ואמין, למה כדאי לשים לב? מה חשוב להבין? מה לעשות? ממה להיזהר?
בכל תחקיר ניתנת תמצית מנהלים, היבטי יישום, משמעויות כלכליות, חלופות לבחירה, ראיונות עם מומחים, טיפים, הצעות ליישום, מגבלות ואתגרי יישום, והפניות להעמקה.
מומלץ להצטרף כמנוי ארגוני, דבר שמאפשר הפצה רחבה של התחקירים לגורמים נוספים, לרבות שילוב בפורטל הארגוני, ובתעריפים מוזלים משמעותית (לפרטים פנה טלפונית או במייל).
התקשרו אלי למסירת פרטים נוספים.

שלחו לי חשבונית להצטרפות כמנוי שנתי
        פרטני, כך שאקבל 52 תחקירים, במחיר
        2270 ₪ + מע"מ, בלבד.


התחילו לשלוח לי את התחקירים. אני
        מטפל במשלוח הזמנה.


* שם מלא:
* ארגון:
* תפקיד:
* טלפון:
* דוא"ל:
 הרשם עכשיו

* חובה למלא את כל השדות.

** אנו מכבדים ומעריכים את פרטיותך.
לא נעביר את המייל לגורם אחר.
לקשר - הטל' 03-9667939
המייל - sub@pcon.co.il
למידע נוסף...               לתחקיר דוגמא               103 המלצות
 
 pConTop
המלצות למנהלי מידע
הכי מעניין וחשוב במחשוב
פרשנות מעשית והכוונה לנושאי מפתח


כדי להתעדכן מדי שבוע במשמעויות המעשיות של החדשות החשובות, וכן לדעת מה הם נושאי המפתח המרכזים בענף? מלא את פרטיך עכשיו ותקבל מדי שבוע ניוזלטר קצר וחינמי!
דוא"ל:
שם:

כן ,שלחו הגיליון
*לא נעביר המייל לגורם אחר!
**תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

 ערוץ סרטוני pCon ביוטיוב
 משרות הייטק בשיתוף AllJobs
 pConTip
הטיפים והסרטונים
הכי טובים שיש!
המלצות * חידושים * קיצורי דרך


חינם! הרשם לניוזלטר שבועי קצר, של טיפים שימושיים ומסקרנים ולקט המלצות על סרטוני החידושים הטכנולוגיים הכי מרתקים שיש. הרשם עכשיו.

דוא"ל:
שם:

כן ,שלחו הגיליון
*לא נעביר המייל לגורם אחר!
**תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

   תוכן לפי נושא
 
    אבטחה
    אינטרנט
    חומרה
    יישומים
    ניהול
    סלולר
    עובדים
    עסקים
    שירותים
    תוכנה
    תקשורת
    תשתיות
 מודעות דרושים
 איך להתעדכן וליצור קשר
RSS התעדכן ב-RSS
RSS התעדכן ב-Google+
FACEBOOK התעדכן בפייסבוק
in התעדכן בלינקדין
TWITTER להתעדכן ביוטיוב
TWITTER התעדכן בטוויטר
TWITTER צור קשר במייל
 
©כל הזכויות שמורות | אודותינו | צור קשר | פרסם אצלנו | תנאי שימוש | מפת האתר | דף הבית
לפרופיל ה Google+ | מה דעתך? | מדיניות פרטיות | RSS  | | לימודי מדעי המחשב