הכר האתר     260+ תחקירים בתחומי המחשוב     הצטרף כמנוי
שבת 19 ספטמבר 2020  
חפש תחקיר    
    
   
אודותינו צור קשר  

הבולטים באתר pCon
  התחקיר השבוע  
  בלוג העורך  
  להכיר טכנולוגיות  
  pConTop  
  pConTip  
  אתרים נבחרים  
  הכרזה מועילה  
  טיפים שימושיים  
  סרטונים מומלצים  
  תחקיר דוגמא  
המחשוב בארץ
  גוגל ניוז  
  דיילי מיילי  
  דה מרקר IT  
  גלובס  
  כלכליסט IT  
  קפטן אינטרנט  
  Ynet  
  NRG טכנולוגיה  
  וואלה טק  
  News1 - מחשבים  
המחשוב בעולם
  Google News  
  CNET  
  CIO  
  CIOInsight  
  ZDNet  
  InformationWeek  
  Computerworld  
  eWeek  
  itworld  
  Yahoo!  
קריירה
  דה מרקר קריירה  
  גלובס קריירה ויזמות  
  כלכליסט קריירה  
  CIO Careers  
  CIOInsight Careers  
  CIO U C&S  
  I.W - Global CIO  
  TechRep. Careers  
  CNN Careers  
  forbes Careers  
תשתיות
  ERP.ORG.IL  
  אנשים ומחשבים  
  InfoWorld  
  Virtualization.com  
  CIO-Virtualization  
  IW - Cloud  
  database  
  CRM Daily  
ניידות וסלולר
  סלולרי  
  GSM-Israel  
  גאדג'טי  
  חורים ברשת  
  אנשים ומחשבים  
  CIO - Mobile  
  silicon.com/Mobile  
  CNET Smartphones  
  Coolsmartphone  
  pocketnow.com  
רשתות חברתיות
  חורים ברשת  
  אקטיב & מרקטינג  
  ZVAGELSKY  
  Alltop  
  Mashable  
  SocialMedToday  
  SocialMedExam  
  TechNewsWorld  
  SocialNetWatch  
  CIO- Web 2.0  
תוכנה
  קפטן אינטרנט  
  I.W - Software  
  אנשים ומחשבים  
  וואטצאפ  
  ניוזגיק - פיתוח  
  BetaNews  
  developer  
  SoftwareDevNews  
  .net magazine  
  The Register  
לאינדקס השימושי של pCon סגור שימושון

   שירותי pCon   
pCon הרעיון
תחקירי pCon
התרעות pCon
pConTop
pConTip
פרסום ייחודי
תחקיר דוגמא
105 תחקירים
103 המלצות
    RSS 
 משרות הייטק
   קרא באתר   
    התחקיר השבוע
    שימושון
    בראש החדשות
    פרשנויות
    בלוג העורך
    לוח ארועים
    רכש מחשבים
    מדד ה-PC
    אתר נבחר
    הכרזה מועילה
    טיפ שימושי
    סרטון מומלץ
    מחקרים
    דווח מאירועים
    במה מקצועית
    מילון pCon
    אינדקס

  תוכן לפי נושא  
     אבטחה
     אינטרנט
     חומרה
     יישומים
     ניהול
     סלולר
     עובדים
     עסקים
     שירותים
     תוכנה
     תקשורת
     תשתיות

   
  בדברי המומחים

מאז ומתמיד נדרשו המנמר"ים לנהל את מחזור חיי נכסי ה-IT השונים, ולדווח לארגון העסקי על עלותם והשימוש שנעשה בהם. הכלים המוכחים לניהול נכסי IT, דוגמת CMDB, כבר נמצאים בשימוש נרחב, אך ארגונים מחפשים היום פתרונות רחבים יותר, בתחום ניהול הקונפיגורציה ואינטגרציה הדוקה בין ה-CMDB לבין כלים לניהולIT . 

כאשר מנמר"ים נשאלים מהם הצרכים המרכזיים שלהם בהקשר של ניהול שירותי ה-IT והנכסים, התשובות תמיד נסובות סביב: צמצום עלויות, ייעול התהליכים ושיפור ההלימה בין ההשקעות ב-IT  לבין הצרכים העסקיים. כל אלו לא השתנו במשך השנים, אך טכנולוגיות חדשות כמו וירטואליזציה, מחשוב ענן והצמיחה המשמעותית של סביבת ה-IT, הן מבחינה כמותית והן מבחינת רמת הסיבוכיות, הולידו מגמות חדשות בתחום ניהול הנכסים. אחת המגמות הבולטות לאחרונה, היא מגמת הווירטואליזציה. רוב התהליכים והכלים לניהול נכסים לא התייחסו עד כה למכונה וירטואלית כאל נכס, אין לה "תג" של נכס, אין לה בלאי או פחת. אבל עכשיו מבינים שגם למכונה וירטואלית יש תוכנה ואף לה השלכות משמעותיות על עמידה בחוקים ורגולציות הנדרשים מארגון ה-IT, ולכן יש לנהל אותה כנכס. לשם כך יש לנהל את מחזור החיים של הנכס הווירטואלי ולקבל תמונה של מקום "הימצאו", המשאבים בהם הוא עושה שימוש, הצרכנים אותם הוא משמש והאבטחה שחלה עליו. ממש כשם שמטפלים בנכסים פיזיים. 

בדומה לכלים אחרים, גם בתחום של כלים לניהול נכסים ישנה מגמה של מעבר למודל של SaaS. במודל זה ישנו צמצום בעלויות הכוללות של הבעלות על הכלי (TCO), סיכון נמוך יותר וסיבוכיות קטנה יותר, באחזקת וניהול הכלי. השימוש במודל SaaS הולך וגובר, במיוחד לאור המשבר הכלכלי, שמחזק את הצורך בהקטנה הוצאות ה-CapEx מצד אחד, והמשך התייעלות בתהליכי ניהול ה-IT בכלל (ונכסי ה-IT בפרט) מצד שני.
25/9/2009
מחפשים פתרונות רחבים

מאז ומתמיד נדרשו המנמר"ים לנהל את מחזור חיי נכסי ה-IT השונים, ולדווח לארגון העסקי על עלותם והשימוש שנעשה בהם. הכלים המוכחים לניהול נכסי IT, דוגמת CMDB, כבר נמצאים בשימוש נרחב, אך ארגונים מחפשים היום פתרונות רחב

   המסלול היומי למסלול היומי בתמונות           
ארכיון בראש החדשותארכיון אתר נבחרארכיון הכרזה מועילהארכיון הטיפ המרכזי
אינטל מציגה קונספט חדש בעולם המחשבים הניידים - מחשב נייד בעל ארבעה מסכים שפועלים במקביל! איך הוא עובד? למה זה טוב?והיום אנחנו ממליצים לכם על ehow - האתר שבו תוכלו למצוא תשובה כמעט לכל שאלה שתשאלו. איך הוא עובד? מה עומד מאחוריו?qnap משיקה פתרונות אחסון nas חדשים של עד 8 טרה  לעסקים קטנים ומשרדים.פריצות מוצלחות לאתרי ה-cia, המוסד ושירות הביון הבריטי (mi6) הוכיחו שאין אתר חסין. משיקולי מגבלות תקציב וידע, קשה ואולי ג
מחשב נייד + ארבעה מסכיםeHow - איך עושים את זה?QNAP: פתרונות NAS לעסקים קטניםהגנה על אתר הארגון

  כתבות נוספות

האתגר הגדול של ארגונים כיום הוא שליטה על נכסים רבים שחלקם הגדל הוא וירטואלי. היכולת לנהל אותם נכסים הופכת להיות יותר ויותר קריטית לצד ניהול עלויות אפקטיבי ושמירה על סטנדרטים ארגוניים. הוירטואליזציה תופסת כיום חלק נכבד במחשוב הארגוני וכתוצאה מכך, השליטה במערכות נהיית יותר מורכבת. מאחר וכל התחום הוא וירטואלי, קיימת היכולת לעשות רקונפיגורציה לכל מכשיר ממקום מרכזי, ובנוסף לערוך רישום מפורט, של איזה עובד משתמש  בכל רכיב. 

כל נושא ניהול נכסי המחשב מתבסס על CMDB אוConfiguration Management Database שבו כל המידע הארגוני מרוכז ומשם שואבים מידע על הנכס, משלב הרכישה ועד הוצאתו משימוש, כולל תקלות. בנוסף, ניתן לדעת אילו תוכנות מותקנות על כל מחשב. אפשר לדעת מי משתמש בכל עמדה, וכאשר יש תקלה ניתן לגלות זאת מבסיס נתונים יחיד. כל המערכות סובבות סביב המרכז הזה. שלב ראשוני ביישום של כל מערכת ארגונית ובכלל זה גם ניהול נכסים הוא בעצם הטמעת תהליך ארגוני - לוודא שיש יכולת לתעד לשמר ולתחזק את המידע הארגוני, על מנת שיהיה אפקטיבי לשימוש. לאחר מכן ממפים את כל נכסי הארגון לתוך מאגר נתונים המתעד את כל הנכסים, מה קרה אתם מהרכש עד היום, מי האנשים המשתמשים בהם, ובשלב שני, ניתן לקשר לאותו מאגר הלפ דסק. 

בראייה ישנה, ניהול נכסים נתפש כמערכת פיננסית הבודקת פחת בשווי הנכסים  וכד
25/9/2009
ניצול אופטימילי של נכסים

האתגר הגדול של ארגונים כיום הוא שליטה על נכסים רבים שחלקם הגדל הוא וירטואלי. היכולת לנהל אותם נכסים הופכת להיות יותר ויותר קריטית לצד ניהול עלויות אפקטיבי ושמירה על סטנדרטים ארגוניים. הוירטואליזציה תופסת כיום ח

מגמה עיקרית שניתן לזהות בתחום זה הינו מעבר מאסיבי לוירטואליציה, בכל הקשור לשרתים, רשתות תקשורת, מערכות אחסון ועוד. כך, לדוגמא, מעבר לשרתים וירטואליים מנתק את הקשר בין השרת הפיזי לאפליקציה וכך מתאפשרת העברת שרת וירטואלי, במקרה של תקלה, לכל שרת פיזי אחר. 

כמו כן, מעבר לשרתי להב מקדם זמינות מערכות, תודות ליתירות שמובנית במוצר כזה, בכל הקשור לחשמל, חיבוריות רשת ואחסון, אוורור ועוד. 

חידוש מרכזי בתחום זה הינו Fault Tolerance - תכונה חדשה במערכת VSphere של VMware. תכונה זו מאפשרת במצב תקלה העברת אפליקציה משרת אחד לאחר וזאת ללא אובדן טרנזקציות. בעבר, העברת אפליקציה משרת לשרת בזמן תקלה הייתה כרוכה בהשבתה (אפילו של מספר שניות), קרי, אובדן מידע מסוים. כיום, אין יותר אובדן מידע ומעבר נעשה בזמן אמת. 

מומלץ להטמיע מערכת אחסון, רצוי כזאת שמשלבת יכולות NAS ו-SAN תחת מערכת הפעלה אחת ומערכת ניהול אחת. ריכוז כלל המידע במערכת האחסון, יאפשר לנתק את הקשר בין המידע לשרת מסוים וכך תשתפר זמינות המערכת.
18/9/2009
מעבר מאסיבי לוירטואליציה

מגמה עיקרית שניתן לזהות בתחום זה הינו מעבר מאסיבי לוירטואליציה, בכל הקשור לשרתים, רשתות תקשורת, מערכות אחסון ועוד. כך, לדוגמא, מעבר לשרתים וירטואליים מנתק את הקשר בין השרת הפיזי לאפליקציה וכך מתאפשרת העברת שרת

עד היום, היו מספר יישומים הרצים בדרך כלל על מספר שרתים פיזיים, כאשר לכל שרת קיים אחסון משלו, כך שמערכת ההפעלה של אותו שרת רצה על דיסק מקומי. תחום הוירטואליזיה המתפתח, גורם לכך שכל אותם יישומים ומערכות הפעלה יעברו לאחסון מרכזי, ומשם השרתים יריצו את הכל. כך, האחסון המרכזי נהיה רובד מאוד חשוב בתשתית כולה. בעבר כשל באחסון בשרת הפיזי פגע רק באותה מערכת, אך כעת, ריכוז כל האפליקציות ומערכות ההפעלה באותו אחסון מרכזי יכול לגרום לבעיה במערכות וירטואליות רבות והצורך בזמינות במערכת אחסון כזו, גובר פי כמה. 

כיום יש מספר אופנים שבהם אפשר להעלות את הזמינות. אמצעים בסיסיים כגון הגנה פיזית על המידע, פתרונות הגנה לוגיים ופתרונות גיבוי כמו Snapshot או Backup to Disk. פתרון וירטואליזציה, מעלה אף הוא את זמינות המידע, בנוסף לניצול משאבים בצורה גדולה יותר. אחסון מרכזי משלים את העלאת הזמינות. הפתרון לזמינות מערכות גבוהה למנמ"ר בארגון בגודל בינוני הוא Cloud Computing או IT as a Service, שמאפשר לעבור לשירות שקיים מייד ולא להשקיע הכל מחדש, וכך נקבל פתרון שרמת הזמינות בו גבוהה.
18/9/2009
הפתרונות הזמינים

עד היום, היו מספר יישומים הרצים בדרך כלל על מספר שרתים פיזיים, כאשר לכל שרת קיים אחסון משלו, כך שמערכת ההפעלה של אותו שרת רצה על דיסק מקומי. תחום הוירטואליזיה המתפתח, גורם לכך שכל אותם יישומים ומערכות הפעלה יעב

יש בהנהלות ואצל משתמשים, תחושה שהכל אמור להיות יותר זול, ממה שהוא באמת, בעקבות כך ששומעים על מגמות כקוד פתוח וירידת מחירי החומרה. לכן, חשים כי ניתן לצמצם תקציבים ולקבל יותר, אך לא לוקחים בחשבון שישנם בניהול המחשוב גם מרכיבים קבועים, שהם בעיקר בתחזוקה, שדרוג ורשיונות, ושם אין בהכרח ירידה. 

ישנה גם צפייה מגופי המחשוב לתמוך בכל היישומים שזמינים ברשת, כמו פייסבוק וטוויטר, תוך התעלמות מכל בעיות האבטחה שנלוות אליהם. בכדי להתעדכן, חשוב למצוא אותם מקורות, שלפעמים מסננים מידע או חוסכים לך זמן, אבל בכל מקרה, מנמ"ר צריך כיום לקרוא הרבה. 

עוד חשוב להקשיב לעובדים, שגם הם צריכים לקרוא הרבה, ולתת להם את התחושה, שהם יכולים להשפיע וליזום דברים חדשים. יש להפוך להיות גם משתמשים, לפחות לנסיון, של כל הדברים החדשים עליהם שומעים. להבין על מה מדובר ולא למהר לפסול או להתלהב. גם זה דורש הרבה זמן. אם אתה לא יודע לחיות בתנאי אי וודאות - החלף מקצוע. מנמ"ר חי באי וודאות כל הזמן. לדוגמא: אתה לא יודע להמליץ ב-100% ביטחון, אם דבר מסוים במחשוב נכון או לא נכון. מנמ"רים הם "מהמרים" לא קטנים, אבל צריך להמר בצורה מושכלת וגם להיות מוכן לשלם את העלות, כשההימורים לא מסתדרים. מבחינה זו, הנסיון משפיע. תהיה פתוח - קבל החלטות, אבל אם מסתבר שזה שגוי - אל תיבהל. מצד שני, לכל דבר לוקח זמן - עקוב טוב אחרי הדברים ואל תיתן להם להתברבר. אבל אל תילחץ - תמיד יש עקומת למידה, עד שדברים נכנסים לעבודה. 

צריך לעבוד חזק על השיווק הארגוני - לאתר את מי שקשה לו עם השינויים ולדאוג לטפל בכך "שיווקית". כי בסופו של דבר, החשוב ביותר להצלחת מערכות חדשות, זו השאלה האם המשתמשים עובדים איתה או לא? צריך למצוא את הדרך להגיע להבנה משותפת עם המשתמשים - לא להיות צודק, אלא להיות חכם.
11/9/2009
להמר נכון

יש בהנהלות ואצל משתמשים, תחושה שהכל אמור להיות יותר זול, ממה שהוא באמת, בעקבות כך ששומעים על מגמות כקוד פתוח וירידת מחירי החומרה. לכן, חשים כי ניתן לצמצם תקציבים ולקבל יותר, אך לא לוקחים בחשבון שישנם בניהול המח

ה-IT הישראלי עמד השנה במקום והתאפיין בפרוייקטים תחזוקתיים בלבד, כמעט ללא כל השקעה בטכנולוגיות חדשות. גם ארגונים שלא נפגעו תקציבית, העדיפו לדחות פרוייקטים גדולים, לזמן בטוח יותר. ברבעון האחרון של 2009 הגיע המנמ"ר למצב, בו הוא לא יכול להרשות לעצמו שלא לעשות כלום, כי הוא חייב לעמוד בקצב ההתפתחות של הארגון, שמנסה לצאת מהמיתון ולהגיע ללקוחות. לכן, סביר שנראה עכשיו לא מעט כניסות לטכנולוגיות ופרוייקטים חדשים. 

המנמ"ר הישראלי מבין שהוא לא יכול להרשות לעצמו להמשיך להתנהל בכלים שפותחו בתוך הארגון, לפני 5 שנים. בכלל, נראה שה-IT מנהל עצמו בגיבוב מערכות שלא מתממשקות עד הסוף והעומס מעורר צורך אמיתי במיכון של ה-IT. בשלב בו קיצצו חזק מאוד בתקציבים, מעניין שגפי מחשוב אמרו שהם רוצים כלי לניהול פנימי, בכדי להיות שקופים מספיק להנהלה - להראות בדיוק מה נעשה ולאן הולכים הכספים. 

רוב הארגונים הגדולים בארץ עסוקים בבחינת פתרונות ומתודולוגיות IT Governance או ניהול פורטפוליו פרוייקטים ארגוני. בונים תהליכים פנימיים לחשיפת הדרישות העסקיות, חיבור הדרישות בתהליך סטנדרטי מכל החטיבות העסקיות, תיעדוף נכון לדרישות לפי מנגנון שנבחר מראש וניהול של הכל, מבניית תכנית עבודה ועד הדרישות השוטפות שנכנסות ל-IT - כי ברור שעכשיו ייכנסו המון דרישות. מי שרוצה לצאת מהמיתון, יהיה חייב פתרון עזר שיעזור למנמ"ר בבחירת דרישות עסקיות ובבחירת פרוייקטים נכונים לארגון, בהקצאת וניהול משאבים נכון וגם יתריע על בעיה עוד לפני שהיא מתרחשת. בסופו של דבר, זה ייתבטא ב-ROI עצום. כלי ווב 2 כמו טוויטר או RSS מסייעים בכך - כך ניתן לקבל באופן שוטף עדכונים קצרים. עם זאת, צריך לדעת לעשות זאת מול ספקים עליהם סומכים.
11/9/2009
פוטנציאל ל-ROI עצום

ה-IT הישראלי עמד השנה במקום והתאפיין בפרוייקטים תחזוקתיים בלבד, כמעט ללא כל השקעה בטכנולוגיות חדשות. גם ארגונים שלא נפגעו תקציבית, העדיפו לדחות פרוייקטים גדולים, לזמן בטוח יותר. ברבעון האחרון של 2009 הגיע המנמ"

ההתיחסות שפעם היתה קיימת רק בארגונים גדולים ופיננסיים, נמצאת כל הזמן במגמת עליה וההבנה שיש צורך בפתרונות BCP ו-DRP, חוצה את כל הארגונים. גם הרגולציה מחייבת פתרונות, ועם השינויים בשוק ההון הישראלי, כמעט בכל גוף פיננסי שנמצא תחת פיקוח, נדרש פתרון, כולל חברות ביטוח ואשראי. 

הרגולציה קובעת מדרג ברור של סכנות, ואיך להערך לכל סכנה, לאו דוקא במלחמה. ערן מדגיש שארגון צריך קודם כל לחשוב על המשכיות עסקית, כפתרון מלא שנותן מענה לארוע דרמטי, ולא רק על DRP כפתרון למידע. בארוע אסון גדול אין איפה לעבוד, אין תקשורת ועוד. אפשרות המעבר לאתר פעילות חלופי, עם מערך שרתים ורשת תקשורת, מצריכה חשיבה. דרושים נהלים, שיגדירו איך מארגנים חיים של ארגון באתר חלופי. 

כיום יש מגמה, גם מצד הספקים, לשים דגש על שוק ה-SMB, אך המידע חשוב בלי קשר לגודל וסוג הארגון, גם כשתפיסת הגיבוי היא עסקית ולא רגולטורית. יש כניסה יותר חזקה של פתרונות טכנולוגיים, כולל אחסון מתוחכם, העברת נתונים, וירטואליזציה ואחסון בענן. גם האבטחה קפצה מדרגה, ואפשר להריץ מערכות של כמה ארגונים על אותם שרתים. מחשוב בענן עדיין לא כל כך בשל, בעיקר בגלל בעיות אבטחה, אבל יהיה דומיננטי בשנים הקרובות. 

ערן ממליץ למנמ"ר להסתכל על כל עניין ההיערכות לא כעוד מטלה, אלא כעניין אסטרטגי. בכל גוף עסקי מתרחשת תקלה בשלב כלשהו. כשהארגון יצא מהארוע במצב טוב, ידעו להעריך את ההיערכות שבוצעה מראש. צריך כל הזמן לרענן ולהסתכל מחדש על הערכת הסיכונים, במיוחד כשקופצים מדרגה מבחינה עסקית, ונוצר פער בין הפעילות העסקית, ליכולת הטיפול בתשתיות.
4/9/2009
בראייה אסטרטגית

ההתיחסות שפעם היתה קיימת רק בארגונים גדולים ופיננסיים, נמצאת כל הזמן במגמת עליה וההבנה שיש צורך בפתרונות BCP ו-DRP, חוצה את כל הארגונים. גם הרגולציה מחייבת פתרונות, ועם השינויים בשוק ההון הישראלי, כמעט בכל גוף

כיום ברוב הארגונים, קיימת חוות דטה סנטר וירטואלית. לסביבה כזאת יש טכנולוגיות התאוששות בשלות, דוגמת VMware Site Recovery Manager, שמאפשרות אוטומציה מלאה וניטור תהליך מעבר אל אתר הגיבוי  וחזרה ממנו. פתרון כזה, מתממשק גם למערכת ניהול הוירטואליזציה וגם למערכות האחסון והרפליקציה, ומאפשר להעביר תפקוד לאתר משני, בכל רגע נתון. כל הדטה וכל הסיסטם של הסביבות הוירטואליות נמצאים באחסון המרכזי, ומערכות האחסון מועתקות אוטומטית בין האתרים. כך, עבור ארגונים ללא צוות IT, ניתן לפשט את התהליך המורכב של הפעלת אתר הגיבוי, לרמה של "לחיצה על כפתור אדום". 

יש גם פתרונות מהפכניים לרפליקציית מערכות אחסון על גבי רשתות IP בעלות קצב נמוך ו-Latency גבוה. אלה מאפשרים רפליקציה רציפה ויעילה ושחזור בכל נקודת זמן ברזולוציה של שניות, גם בקווים בקצב נמוך. נפח רפליקציית הנתונים נשאר בשליטה באמצעות פורמט מונע כפילויות, דחיסה יעילה ולחימה ב-Latency. כך מתאפשרת רפליקציה של נפחי נתונים גדולים, ללא אובדן שליטה בקצבים של קווי התקשורת. פתרונות De-Dupe מסוג זה משולבים היום גם בטכנולוגיות גיבוי דטה סנטר וגיבוי סניפים מרוחקים אל המרכז, בקווים איטיים, ללא הפרעה לפעילות. כאן נהנים מגורמי חיסכון בין 1:30 ל-1:300 ובתנאים מסוימים יותר. 

הפתרונות להתאוששות מאסון, בצד המשתמשים והמחשוב הנייד, יתבססו על וירטואליזציית תחנות קצה, בשילוב Virtual Application Streaming. הטכנולוגיה השתפרה במידה רבה, וכרגע מתבצעים ברוב הארגונים פיילוטים חשובים, כולל בארגונים פיננסיים גדולים. יישומים בקנה מידה גדול, סביר שנראה ב-2010. טכנולוגיות הוירטואליזציה בגרסאות חדשות, מספקות יכולות מחשוב ענן מתקדמות. אפשר ל"הקפיץ"VM  על קווי IP, לחוות שרתים שמציעה שרותי עיבוד ואחסון, להריץ שם את היישום באופן שקוף, ולהחזיר את ה-VM לחווה המקורית, בצורה פשוטה. עופר מציין, שהטכנולוגיות החדשות מצמצמות עלויות בדרכים הבאות: Data-De-Duplication מצמצמת עלויות אחסון, גיבוי וקווי תקשורת, וירטואליזציה מקטינה עלויות כוח אדם ומחשוב ענן מאפשר לספוג שיאי עומס, בלי צורך להגדיל את חוות השרתים בארגון. 

בשורה התחתונה, נהנים סופסוף מטכנולוגיות בעלות ROI קצר במיוחד.
4/9/2009
ROI קצר במיוחד

כיום ברוב הארגונים, קיימת חוות דטה סנטר וירטואלית. לסביבה כזאת יש טכנולוגיות התאוששות בשלות, דוגמת VMware Site Recovery Manager, שמאפשרות אוטומציה מלאה וניטור תהליך מעבר אל אתר הגיבוי וחזרה ממנו. פתרון כזה, מת

  פרסום בטקסט

  כתבות לפי חודש
2011
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2010
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2009
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2008
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2007
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר


רוצים תוכן שימושי בעל ערך?!...
תוכלו לקבל זאת כאן ובחינם!


הצטרף ל-pConTip

ותקבל את הטיפים והסרטונים הכי טובים שיש ובחינם!

ניוזלטר שבועי קצר וחינמי, מביא המלצות למאמרים, תוכנות מועילות, קיצורי דרך שימושיים, פרשנות לחדשות מרכזיות וסרטונים ייחודים, על הטכנולוגיות הכי מרתקות שיש היום.

הכנס עכשיו את שמך והמייל, ולחץ על כפתור " לחץ כאן ועכשיו "דוא"ל
שם
 
 pConTop
המלצות למנהלי מידע
הכי מעניין וחשוב במחשוב
פרשנות מעשית והכוונה לנושאי מפתח


כדי להתעדכן מדי שבוע במשמעויות המעשיות של החדשות החשובות, וכן לדעת מה הם נושאי המפתח המרכזים בענף? מלא את פרטיך עכשיו ותקבל מדי שבוע ניוזלטר קצר וחינמי!
דוא"ל:
שם:

כן ,שלחו הגיליון
*לא נעביר המייל לגורם אחר!
**תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

 ערוץ סרטוני pCon ביוטיוב
 משרות הייטק בשיתוף AllJobs
 pConTip
הטיפים והסרטונים
הכי טובים שיש!
המלצות * חידושים * קיצורי דרך


חינם! הרשם לניוזלטר שבועי קצר, של טיפים שימושיים ומסקרנים ולקט המלצות על סרטוני החידושים הטכנולוגיים הכי מרתקים שיש. הרשם עכשיו.

דוא"ל:
שם:

כן ,שלחו הגיליון
*לא נעביר המייל לגורם אחר!
**תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

   תוכן לפי נושא
 
    אבטחה
    אינטרנט
    חומרה
    יישומים
    ניהול
    סלולר
    עובדים
    עסקים
    שירותים
    תוכנה
    תקשורת
    תשתיות
 מודעות דרושים
 איך להתעדכן וליצור קשר
RSS התעדכן ב-RSS
RSS התעדכן ב-Google+
FACEBOOK התעדכן בפייסבוק
in התעדכן בלינקדין
TWITTER להתעדכן ביוטיוב
TWITTER התעדכן בטוויטר
TWITTER צור קשר במייל
 
©כל הזכויות שמורות | אודותינו | צור קשר | פרסם אצלנו | תנאי שימוש | מפת האתר | דף הבית
לפרופיל ה Google+ | מה דעתך? | מדיניות פרטיות | RSS  | | לימודי מדעי המחשב