הכר האתר     260+ תחקירים בתחומי המחשוב     הצטרף כמנוי
שבת 19 ספטמבר 2020  
חפש תחקיר    
    
   
אודותינו צור קשר  

הבולטים באתר pCon
  התחקיר השבוע  
  בלוג העורך  
  להכיר טכנולוגיות  
  pConTop  
  pConTip  
  אתרים נבחרים  
  הכרזה מועילה  
  טיפים שימושיים  
  סרטונים מומלצים  
  תחקיר דוגמא  
המחשוב בארץ
  גוגל ניוז  
  דיילי מיילי  
  דה מרקר IT  
  גלובס  
  כלכליסט IT  
  קפטן אינטרנט  
  Ynet  
  NRG טכנולוגיה  
  וואלה טק  
  News1 - מחשבים  
המחשוב בעולם
  Google News  
  CNET  
  CIO  
  CIOInsight  
  ZDNet  
  InformationWeek  
  Computerworld  
  eWeek  
  itworld  
  Yahoo!  
קריירה
  דה מרקר קריירה  
  גלובס קריירה ויזמות  
  כלכליסט קריירה  
  CIO Careers  
  CIOInsight Careers  
  CIO U C&S  
  I.W - Global CIO  
  TechRep. Careers  
  CNN Careers  
  forbes Careers  
תשתיות
  ERP.ORG.IL  
  אנשים ומחשבים  
  InfoWorld  
  Virtualization.com  
  CIO-Virtualization  
  IW - Cloud  
  database  
  CRM Daily  
ניידות וסלולר
  סלולרי  
  GSM-Israel  
  גאדג'טי  
  חורים ברשת  
  אנשים ומחשבים  
  CIO - Mobile  
  silicon.com/Mobile  
  CNET Smartphones  
  Coolsmartphone  
  pocketnow.com  
רשתות חברתיות
  חורים ברשת  
  אקטיב & מרקטינג  
  ZVAGELSKY  
  Alltop  
  Mashable  
  SocialMedToday  
  SocialMedExam  
  TechNewsWorld  
  SocialNetWatch  
  CIO- Web 2.0  
תוכנה
  קפטן אינטרנט  
  I.W - Software  
  אנשים ומחשבים  
  וואטצאפ  
  ניוזגיק - פיתוח  
  BetaNews  
  developer  
  SoftwareDevNews  
  .net magazine  
  The Register  
לאינדקס השימושי של pCon סגור שימושון

   שירותי pCon   
pCon הרעיון
תחקירי pCon
התרעות pCon
pConTop
pConTip
פרסום ייחודי
תחקיר דוגמא
105 תחקירים
103 המלצות
    RSS 
 משרות הייטק
   קרא באתר   
    התחקיר השבוע
    שימושון
    בראש החדשות
    פרשנויות
    בלוג העורך
    לוח ארועים
    רכש מחשבים
    מדד ה-PC
    אתר נבחר
    הכרזה מועילה
    טיפ שימושי
    סרטון מומלץ
    מחקרים
    דווח מאירועים
    במה מקצועית
    מילון pCon
    אינדקס

  תוכן לפי נושא  
     אבטחה
     אינטרנט
     חומרה
     יישומים
     ניהול
     סלולר
     עובדים
     עסקים
     שירותים
     תוכנה
     תקשורת
     תשתיות

   
  בדברי המומחים

החידוש המהותי בעולם האבטחה הפיזית הוא המעבר למה שנקרא "עין דיגיטלית". אם עד עכשיו, על מנת לאבטח קניון בגודל בינוני נדרשו כ-200 מצלמות אבטחה, על פי חישוב של מוקדן לכל 3-4 מצלמות על מנת לעבד את המידע המתקבל, עלינו להקים צוות של 50 איש - נתון לא הגיוני מבחינת עלויות כח אדם. לכן תחקור אירועים עד עתה היה בדיעבד - זאת אומרת שאם קרה משהו, הולכים לבדוק במצלמות מה קרה ופועלים על פי זה. מה שקורה היום, הוא תחקור אונליין. 

המערכות  מסוגלות  להבין תמונת ווידאו, לנתח אותה על פי עיבוד תמונה מתקדם, וכך להתריע בזמן אמת על התרחשות האירוע. לדוגמא: ניתן להגדיר שחפץ העונה לקריטריון מסוים (גודל + מיקום) אשר מונח פרק זמן של מספר דקות, יוגדר כחפץ חשוד. כל זאת, בזמן אמת ובשילוב התראה מיידית ממערכת האבטחה. המערכות מספיק אוטומטיות על מנת לספק מידע לאנשי האבטחה, דרך RoIP (Radio Over IP) בקשר, באמצעות מערכת המפעילה לוגיקה מוגדרת מראש, שתעביר מידע קולי או חזותי על המתרחש.
31/7/2009
עין דיגיטאלית

החידוש המהותי בעולם האבטחה הפיזית הוא המעבר למה שנקרא "עין דיגיטלית". אם עד עכשיו, על מנת לאבטח קניון בגודל בינוני נדרשו כ-200 מצלמות אבטחה, על פי חישוב של מוקדן לכל 3-4 מצלמות על מנת לעבד את המידע המתקבל, עלינ

   המסלול היומי למסלול היומי בתמונות           
ארכיון בראש החדשותארכיון אתר נבחרארכיון הכרזה מועילהארכיון הטיפ המרכזי
לאחר שבועות ארוכים של שמועות ורמזים עכשיו זה רשמי - יאהו! ומיקרוסופט הגיעו להסכם על שיתוף פעולה ביניהן בתחום החיפוש. האם יש לגוגל ממה לפחד?אם גם אתם מאותם מחובבי השפה העברית ודאי תשמחו לדעת על האתר המומלץ שלנו להיום - `מילה יומית`. מדוע?לנ-טק משיקה בישראל את פתרונות האחסון החדשים של דל לארגונים בינוניים וקטנים. מה הם כוללים?פריצות מוצלחות לאתרי ה-cia, המוסד ושירות הביון הבריטי (mi6) הוכיחו שאין אתר חסין. משיקולי מגבלות תקציב וידע, קשה ואולי ג
יאהו! למיקרוסופט: Yes I willמילה יומית - כל יום מילה חדשהדל לארגונים בינוניים וקטניםהגנה על אתר הארגון

  כתבות נוספות

מציין כמגמה בולטת, את התרחבות העיסוק במידע והגידול ברגישותו (פרטיות, שרידות מידע וכן הלאה). בעלי המידע (המשתמשים העיקריים) דורשים ממחזיקי המידע (IT) שרות ואבטחת מידע (זמינות, חסיון, כלילות) ברמה מוגדרת ומבוקרת. לתחום זה נכנסים התקנים המגדירים את הדרישות, ואת שיטות אימות העמידה בהן. וזאת, בכדי שארגונים יהיו בטוחים שהם עושים את הנדרש. בארץ וגם בחו
31/7/2009
מהפך בחשיבה

מציין כמגמה בולטת, את התרחבות העיסוק במידע והגידול ברגישותו (פרטיות, שרידות מידע וכן הלאה). בעלי המידע (המשתמשים העיקריים) דורשים ממחזיקי המידע (IT) שרות ואבטחת מידע (זמינות, חסיון, כלילות) ברמה מוגדרת ומבוקרת.

רמי די מאוכזב מרמת תוכנות העזר לתחום זה בשוק, בארץ ובחו"ל. מנסיונו, הן מסובכות ומסבכות ומאלצות את המשתמשים לנהל את הבקרות והתאימות, גם באופן ידני. מדובר בתוכנות שעדיין בחיתוליהן ושצריכות לעבור שיפור, עם דגש על יצירת ממשק משתמש ידידותי ופשוט. רמי מדגיש את חשיבות אבטחת המידע בתוך הארגונים עצמם. רואים ארגונים רבים שמוגנים היטב מחדירה מבחוץ, אבל בתוך הארגון, המידע מנוהל בצורה בלתי מספקת. זו נקודה שהמון מפספסים. 

תאימות לרגולציות אמנם מתבטאת בהוצאות רבות, אבל יש לה גם ערך מוסף רציני: בזכות דחיפת הרגולטור, אתה מנתח וממפה את הארגון ובעיותיו. לדוגמא: בתי השקעות בארץ לא היו ערוכים בכלל לנושא הבקרה. הם היו גופים שקמו מהר וצמחו מהר והיום הם מנהלים מיליארדים בכסף ציבורי. ארגונים אלה נאלצו לפתח מנגנוני בקרה מאפס וזו משימה שעדיין לא הושלמה, אבל אלמלא הרגולציה, היינו במצב בעייתי יותר. המלצתו לסיום: לא לרוץ ולקנות "פתרונות פלא" שפותרים הכל, כי אין כאלה. הנקודות החשובות הן להגדיר נכון את בעלי התפקידים בארגון, לבנות תהליך עבודה מסודר, נהלים פורמליים ועדכניים, להעריך סיכונים באופן רציף ולהיות עם היד על הדופק.
31/7/2009
אין פתרונות פלא

רמי די מאוכזב מרמת תוכנות העזר לתחום זה בשוק, בארץ ובחו"ל. מנסיונו, הן מסובכות ומסבכות ומאלצות את המשתמשים לנהל את הבקרות והתאימות, גם באופן ידני. מדובר בתוכנות שעדיין בחיתוליהן ושצריכות לעבור שיפור, עם דגש על

ישנה התקדמות טכנולוגית עצומה בכל הנוגע לתחום מצלמות האבטחה. בין החידושים צילום בחדות גבוהה High Definition, כך שניתן לראות בצילומי הווידיאו המתקבלים פרטים שלא היו אפשריים עד היום. רשת ה-NGN של בזק המורכבת מסיבים אופטיים מאפשרת זאת, על ידי מהירות העברת הנתונים שלה, אם כי היא איננה בפריסה ארצית מלאה עדיין. 

התפתחות נוספת בתחום האבטחה, היא השימוש בסלולר. במקומות בהם אין קווי תקשורת, ניתן להעביר את תשדורת הווידיאו של האבטחה באמצעות רשת הסלולר - מציבים נתב סלולרי, ודרכו משדרים את צילומי הווידיאו לאתר. 

חידוש מעניין נוסף, הוא מצלמות האבטחה החדשות של SONY אשר משלבות בתוכן אלגוריתם פענוח תמונה. ה-VMD Motion Detector דוגמת תמונות, ורק אם היא מזהה התנהגות חשודה, היא מתריעה על כך. עד עכשיו, אפשרויות כאלו היו קיימות, אך עיבוד התמונה היה מתבצע בעמדת הבקרה. עצם העובדה שתכונה זו בנויה לתוך המצלמה עצמה, חוסכת בכח המחשוב ובעומס על ה-CPU של עמדת הבקרה.
31/7/2009
התקדמות עצומה במצלמות

ישנה התקדמות טכנולוגית עצומה בכל הנוגע לתחום מצלמות האבטחה. בין החידושים צילום בחדות גבוהה High Definition, כך שניתן לראות בצילומי הווידיאו המתקבלים פרטים שלא היו אפשריים עד היום. רשת ה-NGN של בזק המורכבת מסיבי

ישנן התפתחויות בתחום ה-Wireless, שמחזקות את המעבר המתבקש, מרשתות קוויות לאלחוטיות. לדוגמה מערכת ניהול מרכזית, אשר קל מאוד לנהל ממנה את הרשת ולשלוט על כל המרכיבים, כולל האבטחה. מצד שני ישנה התפתחות בביצועים ובשירותים, והרשת בתקן 802.11n, שמתקרבת ביכולותיה לרשת קווית. 

Location Services מאפשרים לעשות Tagging לציוד יקר וכך למנוע גנבות. ניתן אף לקבל לוג של מיקום הציוד, שמוצג בצורה וויזואלית על מפה. האבטחה ברשתות אלחוטיות כבר  הגיעה לרמה של הרשתות הקוויות. קיימת היום טכנולוגיה שבה מציבים "זקיפים", שהם חיישני WiFi שמנתחים את התשדורת האלחוטית ברדיוס הקליטה. אם הם מזהים פעילות בלתי חוקית - כגון תקיפות DOS וניסיונות פריצה למיניהם, הם מבטלים כליל את האיום, על ידי שינוי גלי התשדורת עצמם. כל הטכנולוגיות הנ"ל קיימות כבר כשלוש שנים, והן בשלות לשימוש מסחרי.
17/7/2009
המעבר המתבקש

ישנן התפתחויות בתחום ה-Wireless, שמחזקות את המעבר המתבקש, מרשתות קוויות לאלחוטיות. לדוגמה מערכת ניהול מרכזית, אשר קל מאוד לנהל ממנה את הרשת ולשלוט על כל המרכיבים, כולל האבטחה. מצד שני ישנה התפתחות בביצועים ובשי

חזון ה-All Wireless Office מסתכם בינתיים ברוב הארגונים בנקודות גישה לאינטרנט לאורחים, ומכאן ועד לפריסת רשת אלחוטית בכל הארגון, יש עוד זמן. לכן, הרשת הקווית עדיין נמצאת בשימוש מרכזי בארגונים הגדולים. 

קיימים שימושים נוספים לרשת אלחוטית, כגון שימוש כרשת גיבוי או תחליף לרשת הסלולר, אך ללא ספק הכיוון הכללי הוא התקדמות לכיוון האלחוטי. באבטחת רשתות אלחוטיות ניתן אמנם להגיע לרמות הצפנה גבוהות, אך הן תמיד יהיו רגישות יותר לפריצה, עקב אלמנט הנגישות הקלה - מספיק להימצא ברדיוס הקליטה של הרשת, על מנת להיות מסוגל לגרום נזק. 

לגבי הפן הכלכלי, עלויות רכיבי הרשתות האלחוטיות נמצאות בירידה מתמדת, אך לגבי הכדאיות ניתן להתווכח, מאחר ובדרך כלל הרשת האלחוטית לא תהיה במקום הפתרון הקיים, אלא בנוסף אליו.
17/7/2009
פתרון משלים

חזון ה-All Wireless Office מסתכם בינתיים ברוב הארגונים בנקודות גישה לאינטרנט לאורחים, ומכאן ועד לפריסת רשת אלחוטית בכל הארגון, יש עוד זמן. לכן, הרשת הקווית עדיין נמצאת בשימוש מרכזי בארגונים הגדולים. קיימים

קודם כל נדרשת מודעות לעובדה שמקביליות היא מהפכה שאי אפשר להתעלם ממנה. צריך להבין שאין ברירה אלא למקבל את האפליקציות, אין אלטרנטיבה אם רוצים להשיג שיפור ביצועים, ואין תחומים שאינם מתאימים למיקבול. 

יחד עם זאת חשוב להבין שתכנות מקבילי הוא קשה ומסובך, ועקומת הלימוד והכניסה לתחום מאד איטית. לכן יש להתחיל כבר עכשיו להכשיר את הצוותים לתכנות מקבילי. שתי סביבות הפיתוח הבשלות ביותר הן OpenMP ו-TBB. יש עוד הרבה כלי עזר לניפוי ושיפור, ובתחום זה מובילה אינטל עם Parallel Studio. מיקרוסופט תציע רק ב-2010 הרחבות לפיתוח מקבילי בסביבת Visual Studio, אבל לא כלי עזר. עמי מציין שהמיקבול יזניק את תחום הוירטואליזציה, שדורש כח מחשוב חזק החסר כיום. התשובה לכך היא ריבוי ליבות. תוך כ-5 שנים נגיע למעבדים עם 64 ליבות, וזה יאפשר להריץ במקביל הרבה סביבות ואפליקציות על השרת.
10/7/2009
אין אלטרנטיבה

קודם כל נדרשת מודעות לעובדה שמקביליות היא מהפכה שאי אפשר להתעלם ממנה. צריך להבין שאין ברירה אלא למקבל את האפליקציות, אין אלטרנטיבה אם רוצים להשיג שיפור ביצועים, ואין תחומים שאינם מתאימים למיקבול. יחד עם זאת

עיבוד מקבילי צריך לתת מענה לדרישה לביצועים גבוהים בשתי חזיתות - בפלטפורמות חומרה מרובות ליבות, ובאפליקציות שפותחו ועברו אופטימיזציה לפלטפורמות כאלו. הפיתוח המקבילי מורכב ומסובך כשלעצמו, אבל כדי שהתוכנה תנצל את כח העיבוד במלואו, נדרשות מדידות וכוונון בכלים של נצילות וביצועים, וזה מגדיל את הסיבוכיות. אפשר, למשל, לגלות שהחישוב מתחלק בין הרבה ליבות, אבל יש Thread מרכזי שדורש את רוב כח המחשוב, ולא מקבלים שיפור בביצועים. 

מנסיונם בפיתוח מקבילי במשך כמה שנים, הם גילו הרבה אפשרויות לשיפור ביצועים בעזרת הכלים של אינטל, בעיקר ה-Parallel Studio. פתרונות Optimized Multi-Threading, נדרשים כיום בעיקר עקב הביקוש לכח מחשוב עבור עיבוד גרפי, Video Conferencing ו-High-Definition Video. על פי שגיא ועופר, כל המומחיות שלהם בתחום זה התפתחה בתוך הארגון עצמו, בעזרת ספרות וקורסים יחודיים. באקדמיה לומדים את הבסיס למחשוב מקבילי, אבל הבוגרים לא מקבלים הכשרה למשימות המורכבות, של המדידות והאופטימיזציה.
10/7/2009
מענה לביצועים גבוהים

עיבוד מקבילי צריך לתת מענה לדרישה לביצועים גבוהים בשתי חזיתות - בפלטפורמות חומרה מרובות ליבות, ובאפליקציות שפותחו ועברו אופטימיזציה לפלטפורמות כאלו. הפיתוח המקבילי מורכב ומסובך כשלעצמו, אבל כדי שהתוכנה תנצל את

כיום, בעידן הליבות הכפולות והמרובעות, פיתוח מקבילי הוא הכיוון העיקרי לפיתוח יישומים עתירי ביצועים. מעבד Larabee שיוכרז בשנה הבאה, יכלול בתוכו מעל שמונה ליבות, יקח את ריבוי הליבות צעד נוסף קדימה, ויהפוך את העיבוד המקבילי לשכיח יותר. בשנת 2010 צופה החברה כי כל מעבדים יהיו בעלי שתי ליבות או יותר. 

האם לאמץ חישוב מקבילי בפיתוח יישומים? הפסיקה להיות שאלה. השאלה כיום היא איך עושים זאת? כלי שימושי שיסייע למעבר, הוא ה-Parallel Studio של Intel, שנועד לסייע בפיתוח יישומי  C++, בשילוב עםVisual Studio for Windows. במקביל מציעה החברה סט רחב של עשרה כלים נוספים שנועדו לסייע בפיתוח מקבילי. אלה כוללים, מהדרים, ספריות וכלי עזר ייעודיים, שנותנים מענה לפיתוח מקבילי עבור מרבית מערכות ההפעלה הנפוצות. באשר ליתרון שיפיקו המפתחים משימוש בתוכנת Intel, במקום להמתין לחבילת Microsoft Visual Studio 2010, ג
10/7/2009
לשאול את השאלה הנכונה

כיום, בעידן הליבות הכפולות והמרובעות, פיתוח מקבילי הוא הכיוון העיקרי לפיתוח יישומים עתירי ביצועים. מעבד Larabee שיוכרז בשנה הבאה, יכלול בתוכו מעל שמונה ליבות, יקח את ריבוי הליבות צעד נוסף קדימה, ויהפוך את העיבו

ניצול ממוצע של שרתים בארגונים, לאורך זמן, עומד על 25%-30% ובאחסון המספרים אפילו נמוכים יותר. 

מומלץ להתמקד בעיקר בוירטואליזציה, קונסולידציית מערכות שונות על תשתית אחודה, שימוש בטכנולוגיות מחשוב ענן (עדיין לא בשלות אבל הן בדרך) ובעיקר במעבר לסביבות מודרניות יותר (אופיס 2007 למשל, ולא אופיס 2000). 

בנוסף, כדאי להתמקד בספקים להם יש היצע משולב, מבית. למשל מיקרוסופט בתחום התוכנות או EMC בתחומי האחסון, הגיבוי השליטה והבקרה, ניהול הידע והמידע. כדאי לשקול יישום וירטואליזציה לאורך ולרוחב. למשל, שימוש בוירטואליזציית תחנות קצה, שם ניתן גם להחזיק Image אחד לכל סוג משתמש וכך גם לחסוך באחסון. קונסולידציה ניתן ליישם ברמת מספר שרתים או מספר יישומים - לעתים יש בארגון כפל מערכות מאותו סוג, לצרכים שונים (לדוגמא, מערכות שונות לספירת מלאים שונים). 

חשוב לנצל את הספקים והיועצים איתם עובדים, בכדי לבדוק איתם איך אפשר לחסוך, כי כמעט בכל מקרה ניתן לחסוך. 

טיפ לסיום: שרתי אינטל החדשים, מבוססי ארכיטקטורת Nehalem, בנויים מראש לוירטואליזציה ולכן יותר יעילים בסביבות וירטואליות. לעתים  שרת אחד כזה יכול להחליף מספר שרתים בודדים (5-7), בזכות היקף הזכרון שלו ומהירות הגישה הגבוהה לזכרון.
3/7/2009
טיפים מעשיים

ניצול ממוצע של שרתים בארגונים, לאורך זמן, עומד על 25%-30% ובאחסון המספרים אפילו נמוכים יותר. מומלץ להתמקד בעיקר בוירטואליזציה, קונסולידציית מערכות שונות על תשתית אחודה, שימוש בטכנולוגיות מחשוב ענן (עדיין לא

מיצוי מערכות כולל מגוון היבטים: חשוב להימנע מ"תוכנות מדף", במובן של תוכנה שהארגון קנה, שעומדת על המדף, ללא מיצוי השימוש. מצב זה, עשוי להתרחש למשל, מחוסר זמן להטמיע את התוכנה כראוי. אז נוצר מצב בו נרכשה למשל מערכת דיווחים, אבל לא נעשה בה שימוש נרחב.בדומה לכך, יש ארגונים, שמשתמשים רק בשליש מנפח האחסון שרכשו וכנ"ל לגבי מיצוי ההשקעה בשרתים.

היבט נוסף, הוא שכשמחפשים פתרון לצורך מסויים, יכול להיות שיש לנו ספק בעל מוצר מתאים, אבל אולי כבר יש בארגון מוצר קיים, שעונה במידה רבה על אותו צורך. אפשרות נוספת היא רכישת מודול חדש למוצר קיים, שעשויה לחסוך, גם אם זה לא יענה על 100% מהדרישות.

עוד היבט - הדרכה והטמעה, כשההטמעה מתייחסת גם לווידוא שימוש במוצר. פיני מוסיף, כי גם מדידת השימוש במערכות השונות חשובה מאוד ויש ארגונים רבים שלא עושים זאת.
3/7/2009
"תוכנות מדף" מזווית אחרת

מיצוי מערכות כולל מגוון היבטים: חשוב להימנע מ"תוכנות מדף", במובן של תוכנה שהארגון קנה, שעומדת על המדף, ללא מיצוי השימוש. מצב זה, עשוי להתרחש למשל, מחוסר זמן להטמיע את התוכנה כראוי. אז נוצר מצב בו נרכשה למשל מער

  פרסום בטקסט

  כתבות לפי חודש
2011
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2010
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2009
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2008
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2007
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר


רוצים תוכן שימושי בעל ערך?!...
תוכלו לקבל זאת כאן ובחינם!


הצטרף ל-pConTip

ותקבל את הטיפים והסרטונים הכי טובים שיש ובחינם!

ניוזלטר שבועי קצר וחינמי, מביא המלצות למאמרים, תוכנות מועילות, קיצורי דרך שימושיים, פרשנות לחדשות מרכזיות וסרטונים ייחודים, על הטכנולוגיות הכי מרתקות שיש היום.

הכנס עכשיו את שמך והמייל, ולחץ על כפתור " לחץ כאן ועכשיו "דוא"ל
שם
 
 pConTop
המלצות למנהלי מידע
הכי מעניין וחשוב במחשוב
פרשנות מעשית והכוונה לנושאי מפתח


כדי להתעדכן מדי שבוע במשמעויות המעשיות של החדשות החשובות, וכן לדעת מה הם נושאי המפתח המרכזים בענף? מלא את פרטיך עכשיו ותקבל מדי שבוע ניוזלטר קצר וחינמי!
דוא"ל:
שם:

כן ,שלחו הגיליון
*לא נעביר המייל לגורם אחר!
**תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

 ערוץ סרטוני pCon ביוטיוב
 משרות הייטק בשיתוף AllJobs
 pConTip
הטיפים והסרטונים
הכי טובים שיש!
המלצות * חידושים * קיצורי דרך


חינם! הרשם לניוזלטר שבועי קצר, של טיפים שימושיים ומסקרנים ולקט המלצות על סרטוני החידושים הטכנולוגיים הכי מרתקים שיש. הרשם עכשיו.

דוא"ל:
שם:

כן ,שלחו הגיליון
*לא נעביר המייל לגורם אחר!
**תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

   תוכן לפי נושא
 
    אבטחה
    אינטרנט
    חומרה
    יישומים
    ניהול
    סלולר
    עובדים
    עסקים
    שירותים
    תוכנה
    תקשורת
    תשתיות
 מודעות דרושים
 איך להתעדכן וליצור קשר
RSS התעדכן ב-RSS
RSS התעדכן ב-Google+
FACEBOOK התעדכן בפייסבוק
in התעדכן בלינקדין
TWITTER להתעדכן ביוטיוב
TWITTER התעדכן בטוויטר
TWITTER צור קשר במייל
 
©כל הזכויות שמורות | אודותינו | צור קשר | פרסם אצלנו | תנאי שימוש | מפת האתר | דף הבית
לפרופיל ה Google+ | מה דעתך? | מדיניות פרטיות | RSS  | | לימודי מדעי המחשב