הכר האתר     260+ תחקירים בתחומי המחשוב     הצטרף כמנוי
יום חמישי 22 אוקטובר 2020  
חפש תחקיר    
    
   
אודותינו צור קשר  

הבולטים באתר pCon
  התחקיר השבוע  
  בלוג העורך  
  להכיר טכנולוגיות  
  pConTop  
  pConTip  
  אתרים נבחרים  
  הכרזה מועילה  
  טיפים שימושיים  
  סרטונים מומלצים  
  תחקיר דוגמא  
המחשוב בארץ
  גוגל ניוז  
  דיילי מיילי  
  דה מרקר IT  
  גלובס  
  כלכליסט IT  
  קפטן אינטרנט  
  Ynet  
  NRG טכנולוגיה  
  וואלה טק  
  News1 - מחשבים  
המחשוב בעולם
  Google News  
  CNET  
  CIO  
  CIOInsight  
  ZDNet  
  InformationWeek  
  Computerworld  
  eWeek  
  itworld  
  Yahoo!  
קריירה
  דה מרקר קריירה  
  גלובס קריירה ויזמות  
  כלכליסט קריירה  
  CIO Careers  
  CIOInsight Careers  
  CIO U C&S  
  I.W - Global CIO  
  TechRep. Careers  
  CNN Careers  
  forbes Careers  
תשתיות
  ERP.ORG.IL  
  אנשים ומחשבים  
  InfoWorld  
  Virtualization.com  
  CIO-Virtualization  
  IW - Cloud  
  database  
  CRM Daily  
ניידות וסלולר
  סלולרי  
  GSM-Israel  
  גאדג'טי  
  חורים ברשת  
  אנשים ומחשבים  
  CIO - Mobile  
  silicon.com/Mobile  
  CNET Smartphones  
  Coolsmartphone  
  pocketnow.com  
רשתות חברתיות
  חורים ברשת  
  אקטיב & מרקטינג  
  ZVAGELSKY  
  Alltop  
  Mashable  
  SocialMedToday  
  SocialMedExam  
  TechNewsWorld  
  SocialNetWatch  
  CIO- Web 2.0  
תוכנה
  קפטן אינטרנט  
  I.W - Software  
  אנשים ומחשבים  
  וואטצאפ  
  ניוזגיק - פיתוח  
  BetaNews  
  developer  
  SoftwareDevNews  
  .net magazine  
  The Register  
לאינדקס השימושי של pCon סגור שימושון

   שירותי pCon   
pCon הרעיון
תחקירי pCon
התרעות pCon
pConTop
pConTip
פרסום ייחודי
תחקיר דוגמא
105 תחקירים
103 המלצות
    RSS 
 משרות הייטק
   קרא באתר   
    התחקיר השבוע
    שימושון
    בראש החדשות
    פרשנויות
    בלוג העורך
    לוח ארועים
    רכש מחשבים
    מדד ה-PC
    אתר נבחר
    הכרזה מועילה
    טיפ שימושי
    סרטון מומלץ
    מחקרים
    דווח מאירועים
    במה מקצועית
    מילון pCon
    אינדקס

  תוכן לפי נושא  
     אבטחה
     אינטרנט
     חומרה
     יישומים
     ניהול
     סלולר
     עובדים
     עסקים
     שירותים
     תוכנה
     תקשורת
     תשתיות

   
  בדברי המומחים

לאור המשבר הכלכלי, חשים בהייפ מחודש, סביב נושא הקוד הפתוח.

עקרונית, הייעוץ והתמיכה עבור תוכנות קוד פתוח, לא יקרים יותר, מייעוץ ותמיכה עבור תוכנה מסחרית. מבחינת תמיכה בעברית, כבר כמה שנים טובות שאין שום בעיה עם זה. כללית, רוחבית, עניין השפות הוא Non Issue, במיוחד בקוד הפתוח. גיא מביא דוגמא מעניינת בהקשר זה, של לקוח שלהם שרצה לתרגם ממשק של תוכנה כזו לעברית והוא עשה זאת בעצמו (מאחר שמדובר בקוד פתוח), בתוך יומיים וחצי. 

מבחינת אבטחה, ל-Red Hat יש מוצרי ניהול מרכזיים, שכל שרתי הלקוח מתחברים אליהם ומקבלים דרכם עדכונים. עבור שרתים קריטיים, ניתן לבצע את העדכון אוטומאטית. בתחום הקוד הפתוח, התגובה לבאגים מהירה והתיקון המבוצע הוא הטוב ביותר, שנבחר מבין שלל רעיונות תיקון, שמפתחים שונים מציעים. לשם ההמחשה: בשנה האחרונה, Red Hat תיקנה את כל הבאגים שנמצאו במוצריה, תוך עד 72 שעות.
27/2/2009
תיקון באגים יעיל

לאור המשבר הכלכלי, חשים בהייפ מחודש, סביב נושא הקוד הפתוח. עקרונית, הייעוץ והתמיכה עבור תוכנות קוד פתוח, לא יקרים יותר, מייעוץ ותמיכה עבור תוכנה מסחרית. מבחינת תמיכה בעברית, כבר כמה שנים טובות שאין שום בעיה

   המסלול היומי למסלול היומי בתמונות           
ארכיון בראש החדשותארכיון אתר נבחרארכיון הכרזה מועילהארכיון הטיפ המרכזי
מחקר חדש חושף – עובדים מפוטרים לוקחים איתם הביתה לא רק את החפצים האישיים שלהם, אלא גם חלק מהמידע הרגיש שאגור במחשבי החברה. מהו השיעור העצום של העובדים שעושים זאת וכיצד ניתן להילחם בתופעה? אתר delicious הוא אחת מהרשתות החברתיות המובילות בעולם. מה הייחוד שלו ומה היא הסיבה להצלחה הגדולה שלו? הינה הזדמנות עבורכם להכיר אותו.  נחנך מוזיאון המחשוב והתקשורת של חברת החשמל. היכן הוא נמצא ואילו פריטים ייחודיים הוא מציע לתצוגה?פריצות מוצלחות לאתרי ה-cia, המוסד ושירות הביון הבריטי (mi6) הוכיחו שאין אתר חסין. משיקולי מגבלות תקציב וידע, קשה ואולי ג
עובדים מפוטרים לוקחים מידע רגישאתר דלישסמוזיאון המחשוב של חברת החשמלהגנה על אתר הארגון

  כתבות נוספות

מגמת הקוד הפתוח בארגונים איננה דבר חדש, למרות ההייפ שנוצר סביבה בשנים האחרונות. לינוקס אחראית למגמה זו במידה רבה, בזכות היותה מערכת הפעלה כוללת, שיכולה להתחרות במערכות ההפעלה הקנייניות, במקומות שהם Mission-critical לארגונים. היא גם פתחה את הדלת לפיתוח אפליקציות קריטיות אחרות לארגונים, כמו מסדי נתונים, סביבות פיתוח וחבילות משרדיות בקוד פתוח. כיום, תוכנות רבות בקוד פתוח הן רציניות, ומגובות ע"י ספקיות גדולות ומבוססות. שינוי תפיסה זה לגבי אמינות ורצינות הקוד הפתוח, הוא אחד הגורמים להצלחת התחום. ואכן, תוכנות קוד פתוח נראות כיום בכל מקום במחשוב הארגוני, והן מהוות כיוון מחשבה ריאלי וקריטי, למנמ"רים שמתבקשים לבצע יותר, בפחות הוצאות. 

המחסום העיקרי ליישום, היא התפיסה שתוכנה פתוחה היא חינמית, והדבר אינו נכון. גם כאן יש השקעה כספית בהטמעה ולאחריה, כשנוצר צורך במערך תמיכה מסודר. עומר ממליץ לבדוק את שיקולי ההגירה מבחינת ערך ולא לפי סיסמאות ולשקול, האם התוכנה עונה לצרכים אמיתיים? לעשות השוואת עלות נכונה, למצוא ספק שיתמוך במהלך ולוודא שהוא רציני.
27/2/2009
קוד פתוח בכל מקום

מגמת הקוד הפתוח בארגונים איננה דבר חדש, למרות ההייפ שנוצר סביבה בשנים האחרונות. לינוקס אחראית למגמה זו במידה רבה, בזכות היותה מערכת הפעלה כוללת, שיכולה להתחרות במערכות ההפעלה הקנייניות, במקומות שהם Mission-crit

למרות שמוקדם להסתכל על ההשלכות הישירות של המצב הכלכלי, ניתן לומר שמצבי מיתון דוחפים פתרונות חופשיים, במקומות בהם לפני כן, הם לא היו אופציה. עם זאת, הסיבה העיקרית ליישום קוד פתוח, היא חוסר התלות בספק. ב-ERP למשל, כשארגון בוחר ספק מסחרי, הוא לא יחליפו, עקב עלויות הטמעה גבוהות מאוד, גם במצבים של חוסר שביעות רצון ומחירים עולים. 

ישראל מפגרת מעט מאחורי שאר העולם ביישום הארגוני, אך המגמה דומה: יותר ויותר ארגונים הולכים לקראת הקוד הפתוח. בארגונים מקומיים, ניתן לראות הרבה פתרונות פתוחים ביישומי ווב ומערכות Embedded, אך היישום פחות משמעותי, בתשתיות הכבדות, כמו מסדי נתונים מרכזיים. בתוכנות קוד פתוח שמגובות על ידי ספקים מסחריים, תהליך ההטמעה סטנדרטי וזהה לזה של התוכנות הקנייניות. בתוכנות קוד פתוח "קהילתיות" (ללא ספק מסחרי מאחוריהן), יש הסתמכות גדולה יותר על ידע פנימי. 

גורם הבלימה המרכזי ביישום, הוא קו המחשבה בארגונים, לפיו לא מוכנים לקנות תוכנה בלי "אחראי". לינוקס לא מריצה אפליקציות רבות שארגונים רוצים להשתמש בהם, ומיושמת יותר במקומות בהם יש הסתמכות על יישומי רשת, שלא תלויים במערכת ההפעלה.
27/2/2009
חוסר תלות בספק

למרות שמוקדם להסתכל על ההשלכות הישירות של המצב הכלכלי, ניתן לומר שמצבי מיתון דוחפים פתרונות חופשיים, במקומות בהם לפני כן, הם לא היו אופציה. עם זאת, הסיבה העיקרית ליישום קוד פתוח, היא חוסר התלות בספק. ב-ERP למשל

נטאפ רואה מקום מרכזי לתפיסת ה-SSD בארגונים. בשלב זה, דיסקים מסוג SSD הם נישה, שמיושמת בעיקר היכן שדרושים ביצועים גבוהים במיוחד, שקשה למערכות אחסון מסורתיות לספק, לצד נפחי אחסון נמוכים יחסית. מבחינת ביצועים, ה-SSD מספקים רמה שהיא מעל ומעבר ליכולת הדיסק המכני, שתקוע כבר שנים מבחינה זו. מוצרים אלה, עדיין לא מתאימים לכל ארגון, אך עם ירידת המחירים, סביר שנראה "SSD להמונים". 

הנתונים שעל הדיסקים האלה, יוגנו באמצעות מערכי RAID סטנדרטיים - עוד לא תם עידן ה-RAID. לסיום, לתקופה הקרובה מציע גיא לארגונים, לחכות ולראות את ההתפתחויות בשוק זה, שיציעו הספקים השונים.
20/2/2009
בדרך אל "SSD להמונים".

נטאפ רואה מקום מרכזי לתפיסת ה-SSD בארגונים. בשלב זה, דיסקים מסוג SSD הם נישה, שמיושמת בעיקר היכן שדרושים ביצועים גבוהים במיוחד, שקשה למערכות אחסון מסורתיות לספק, לצד נפחי אחסון נמוכים יחסית. מבחינת ביצועים, ה-S

רבים חושבים, שזו השנה בה נראה את כניסת ה-SSD ללפטופס. סנדיסק קיבלה כמה תובנות מעניינות ממחקר ממוקד עם מנהלי מחשוב, במסגרת פיתוח מוצריה החדשים: ראשית, אמינות הדיסקים מדאיגה אותם מאוד, כי אנשים לא באמת מגבים. שנית, חוויית המשתמש - מקבלים תלונות רבות על מחשבים איטיים. תובנה שלישית: בארגון הממוצע דרושים רק 100GB אחסון לכל מחשב נייד, ומוכנים לשלם על כך עד $250. 

מבחינת העלות הראשונית, SSD עולה יותר. אך אם מסתכלים על ה-TCO, ולוקחים בחשבון את עלויות נפילות המחשבים עם דיסקים קשיחים רגילים, כולל זמן עבודה אבוד של עובד שמושבת בגללם, ה-ROI של ה-SSD מהיר יותר, ממה שנראה במבט ראשון. בתקופה קשה זו, בה אי אפשר להחליף את המחשבים הניידים הישנים, דיסקים מסוג SSD מאפשרים לפחות להאריך את חייהם ולשפר ביצועים. זאת, על ידי החלפת הדיסק הישן, בדיסק חדש מסוג SSD.
20/2/2009
ROI מהיר

רבים חושבים, שזו השנה בה נראה את כניסת ה-SSD ללפטופס. סנדיסק קיבלה כמה תובנות מעניינות ממחקר ממוקד עם מנהלי מחשוב, במסגרת פיתוח מוצריה החדשים: ראשית, אמינות הדיסקים מדאיגה אותם מאוד, כי אנשים לא באמת מגבים. שני

אחסון הוא נקודה מאוד כואבת, עם קצב גידול של 30% בשנה בארגון הממוצע. Thin provisioning היא אופציה, שיותר ויותר יצרנים מספקים, אבל לא כל הלקוחות מודעים לכך ומיישמים זאת. גם Storage Resource Management עוד לא בשל אצל לקוחות. 

יש שונות גדולה בין ארגונים מבחינת מחירי האחסון שהם משיגים. דוגמא בה הוא נתקל, היא מחיר של 18 אלף דולר לטרה בייט קיבל ארגון אחד, כשארגון אחר קיבל מאותו ספק, באותו זמן ובאותו סדר גודל עסקה, מחיר של 12 אלף דולר לטרה בייט! לכן, מומלץ לעשות סקר מחירים ולזכור מה קנית בפעם שעברה בכדי לדעת אם קיבלת מחיר טוב. מחירי האחסון יורדים ב-25% בשנה (והשנה הם כנראה ירדו עוד יותר). מחירי האחסון יורדים אבל לפעמים מחירוני הספקים לא. לכן, ניתן לבקש מהספק ירידת מחיר מובנית בעסקה מראש, בהיקף 25% בשנה.

פיני מציע לנסות ליצור סטנדרטיזציה ו-SLA בשרותי האחסון בארגון מראש, ולא פר מערכת, בכל פעם מחדש. להגדיר למשל אחסון שיכונה סוג A והוא יהיה בעל רמת ביצועים, מדיניות גיבוי ומדיניות SLA מוגדרים מראש וניהולו יכלול הגדלת אחסון בתדירות מוגדרת מראש (למשל פעם בשבוע, ביום מוגדר מראש). באותו אופן, יוגדרו עוד כמה סוגי אחסון שגף המחשוב מספק. כשתוכנס מערכת מחשוב חדשה, במקום לתפור לה מערכת אחסון משלה, מנהל המערכת ייבחר בין שרותי האחסון הסטנדרטיים שהוגדרו. דבר זה עשוי להקל מאוד על התפעול השוטף.
13/2/2009
סטנדרטיזציה בשרותי האחסון

אחסון הוא נקודה מאוד כואבת, עם קצב גידול של 30% בשנה בארגון הממוצע. Thin provisioning היא אופציה, שיותר ויותר יצרנים מספקים, אבל לא כל הלקוחות מודעים לכך ומיישמים זאת. גם Storage Resource Management עוד לא בשל

בין המגמות שבולטות בנושא החסכון באחסון: דיסקים שיעילים יותר בצריכת החשמל, מערכות מבוססות מדיניות שמכבות דיסקים שאינם פעילים, וירטואליזציית אחסון וקונסולידציה - מערכת אחסון אחת שנותנת שרות לכל הדטה סנטר. עוד רואים, שטכנולוגיית אחסון יקרה מחלחלת כלפי מטה, למוצרים בסיסיים יותר, דבר שמסייע לארגונים קטנים, בהם החסכון באחסון הרבה יותר משמעותי.

בין המגמות הצפויות, הוא מעריך שנראה התחזקות של המודעות לחסכון בהוצאות החשמל, המשך חילחול הוירטואליזציה גם לעולם האחסון, לצד התחזקות וחילחול דיסקים מבוססי פלאש כלפי מטה, לארגונים ולמערכות אחסון קטנים יותר. גם IP storage (שיישומו זול יותר מיישום מערכות Fiber Channel), ייתחזק בעתיד.

ארז ממליץ לתכנן כמו שצריך, כבר לפני ההצטיידות במערכות האחסון וכן בשלב יישומן. חשוב לקחת בחשבון, שלא כל המידע בארגון דורש אותו סוג אחסון. מנסיונו, בשוק המקומי יש עדיין חוסר מודעות לנושא החסכון בהוצאות החשמל. מנהלי מחשוב רבים, עדיין מתייחסים לכך כהוצאה תפעולית של הארגון כולו, שפחות מענינת אותם. מהיבט זה, חשוב לראות מה ההעלות הכוללת של מערכות אחסון ולא רק את עלות הרכישה.
13/2/2009
לתכנן מראש

בין המגמות שבולטות בנושא החסכון באחסון: דיסקים שיעילים יותר בצריכת החשמל, מערכות מבוססות מדיניות שמכבות דיסקים שאינם פעילים, וירטואליזציית אחסון וקונסולידציה - מערכת אחסון אחת שנותנת שרות לכל הדטה סנטר. עוד רוא

נראית כיום עלייה, בחיפוש פתרון ניהול מרכזי לתחנות הקצה. ארגונים מעוניינים לייעל את תהליך התפעול ולהקטין את עלויות המחשוב, כך שלא יהיה צורך לשלוח טכנאי, לכל דבר קטן. בארגונים להם יש סניפים רבים, כלי ניהול תחנות קצה הוא אמצעי מאוד יעיל ובעיקר חברות גדולות ומבוזרות קונות זאת. עם זאת, מוצרים רבים נותנים מענה חלקי ולא תומכים במערכות הפעלה מסויימות וביצרני חומרה מסויימים. יש בארגונים חשש מהתבססות על מערכת ניהול מרכזית אחת, מאחר וזה יוצר נקודת כשל יחידה, אך רוב המוצרים כבר בשלים ועברו את עיקר תיקון הבאגים.

על ידי מעבר למערכת ניהול תחנות קצה, מצמצמים בכח האדם ואף אחד לא אוהב להיות "האיש הרע" שעושה זאת - יש כאן סוגייה תרבותית וחסם לא פשוט. אנשים גם מעדיפים להסתמך על אנשים, למרות האלמנט של טעויות אנוש. 

לעתים, יצרני יישום פנימי שנתפר במיוחד לארגון, לא מכירים את מוצר ניהול תחנות הקצה ונדרשת התאמה מיוחדת, להתממשקותו מול היישום שנכתב.

 מומלץ, לחפש מוצר שייתן את החבילה הכוללת, מיצרן בעל  שיתופי פעולה אסטרטגיים, עם כמה שיותר יצרנים מרכזיים.
6/2/2009
החבילה הכוללת

נראית כיום עלייה, בחיפוש פתרון ניהול מרכזי לתחנות הקצה. ארגונים מעוניינים לייעל את תהליך התפעול ולהקטין את עלויות המחשוב, כך שלא יהיה צורך לשלוח טכנאי, לכל דבר קטן. בארגונים להם יש סניפים רבים, כלי ניהול תחנות

האתגרים העיקריים שבפניהם עומדים מנמ"רים כיום, בניהול תחנות הקצה, הם גילוי וזיהוי אוטומטי של התחנות, מעורבות ידנית בהפצת תוכנה לעמדות קצה, ניהול מקצה לקצה של קונפיגורצית התחנות, ניהול רישיונות תוכנה וקושי בניהול סוגים שונים של עמדות קצה מחוץ ל-FireWall, כשהן מחוברות לסירוגין או בעלות חיבור רשת איטי. 

היקף הפצות הטלאים למערכות ההפעלה גבוה (עד 274$ לעמדת קצה בשנה, על הפצה ידנית של טלאים) והוא יוצר חשיפה לסיכונים חדשים ומגדיל עומס עבודה. עוד כמה נתונים מעוררי מחשבה: עלות החומרה והתוכנה היא רק 20%-30% מ-TCO של עמדה. השאר היא עלות התחזוקה (לפיEquity Research, 2007). העלות הכוללת של נייד היא $8,000 לשנה ו-$1,946 ל-PDA, כש-70% ממנה, מוקצה לניהול עמדות הקצה. 63% מהארגונים יעלו את השימוש בניידים בשנתיים הקרובות, מגמה שתעלה את עלות הפצת התוכנה ואתגר הגילוי האוטומטי (Wipro NerveWire). מנהלי עסקים באנגליה הפסידו 31 ימי עבודה בשנה ב"כיבוי שריפות", עקב ניהול מערכות גרוע. הפצת טלאי עולה לארגון אמריקאי בינוני עד גדול, 234$ בממוצע (Yankee Group). הוספת קונפיגורציה בודדת לסביבה בת 50,000 עמדות קצה, תוסיף כ-600,000$ לעלות התחזוקה השנתית של העמדות (Wipro NerveWire).
6/2/2009
ממחישים במספרים

האתגרים העיקריים שבפניהם עומדים מנמ"רים כיום, בניהול תחנות הקצה, הם גילוי וזיהוי אוטומטי של התחנות, מעורבות ידנית בהפצת תוכנה לעמדות קצה, ניהול מקצה לקצה של קונפיגורצית התחנות, ניהול רישיונות תוכנה וקושי בניהול

הרבה פעמים, חוסר הידיעה היא הנקודה, שבעטייה מפסידים כסף. שמים דברים ב"קופסאות" שיושבות לפעמים במשרד מרוחק ולא יודעים באמת, מה קורה שם. לכן, מומלץ לפתוח עיניים ולהבין מה קורה בעולם תחנות הקצה, שהרבה פעמים מוזנח ולא מטופל, כפי שמטפלים למשל בשרתים. 

ישנה גם מגמת סטנדרטיזציה בניהול השינויים הארגוניים, באמצעות ITIL והבנה, שצריך לדעת לנהל הכל ולא רק את הדברים הסטנדרטיים. נקודות הקצה הן כבר לא רק תחנות ושרתים, אלא גם PDA וישנו צורך, לנהל גם את אותם רכיבים שלכאורה לא מנוהלים. 

גם למי שלא מתכנן היום להקים מערכת גדולה לניהול תחנות קצה, דרור מייעץ לתכנן קדימה איך לעשות זאת. גם אם אין לך היום את התקציב, חשוב איך תרצה לראות את ניהול המערכת, בעוד חודש או בעוד שנה. עוד מומלץ, להיכנס לעולם ה-ITIL בכדי להבין מה ה-Best Practices לחיפוש הפתרונות.
6/2/2009
לא רק תחנות ושרתים

הרבה פעמים, חוסר הידיעה היא הנקודה, שבעטייה מפסידים כסף. שמים דברים ב"קופסאות" שיושבות לפעמים במשרד מרוחק ולא יודעים באמת, מה קורה שם. לכן, מומלץ לפתוח עיניים ולהבין מה קורה בעולם תחנות הקצה, שהרבה פעמים מוזנח

  פרסום בטקסט

  כתבות לפי חודש
2011
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2010
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2009
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2008
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2007
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר


רוצים תוכן שימושי בעל ערך?!...
תוכלו לקבל זאת כאן ובחינם!


הצטרף ל-pConTip

ותקבל את הטיפים והסרטונים הכי טובים שיש ובחינם!

ניוזלטר שבועי קצר וחינמי, מביא המלצות למאמרים, תוכנות מועילות, קיצורי דרך שימושיים, פרשנות לחדשות מרכזיות וסרטונים ייחודים, על הטכנולוגיות הכי מרתקות שיש היום.

הכנס עכשיו את שמך והמייל, ולחץ על כפתור " לחץ כאן ועכשיו "דוא"ל
שם
 
 pConTop
המלצות למנהלי מידע
הכי מעניין וחשוב במחשוב
פרשנות מעשית והכוונה לנושאי מפתח


כדי להתעדכן מדי שבוע במשמעויות המעשיות של החדשות החשובות, וכן לדעת מה הם נושאי המפתח המרכזים בענף? מלא את פרטיך עכשיו ותקבל מדי שבוע ניוזלטר קצר וחינמי!
דוא"ל:
שם:

כן ,שלחו הגיליון
*לא נעביר המייל לגורם אחר!
**תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

 ערוץ סרטוני pCon ביוטיוב
 משרות הייטק בשיתוף AllJobs
 pConTip
הטיפים והסרטונים
הכי טובים שיש!
המלצות * חידושים * קיצורי דרך


חינם! הרשם לניוזלטר שבועי קצר, של טיפים שימושיים ומסקרנים ולקט המלצות על סרטוני החידושים הטכנולוגיים הכי מרתקים שיש. הרשם עכשיו.

דוא"ל:
שם:

כן ,שלחו הגיליון
*לא נעביר המייל לגורם אחר!
**תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

   תוכן לפי נושא
 
    אבטחה
    אינטרנט
    חומרה
    יישומים
    ניהול
    סלולר
    עובדים
    עסקים
    שירותים
    תוכנה
    תקשורת
    תשתיות
 מודעות דרושים
 איך להתעדכן וליצור קשר
RSS התעדכן ב-RSS
RSS התעדכן ב-Google+
FACEBOOK התעדכן בפייסבוק
in התעדכן בלינקדין
TWITTER להתעדכן ביוטיוב
TWITTER התעדכן בטוויטר
TWITTER צור קשר במייל
 
©כל הזכויות שמורות | אודותינו | צור קשר | פרסם אצלנו | תנאי שימוש | מפת האתר | דף הבית
לפרופיל ה Google+ | מה דעתך? | מדיניות פרטיות | RSS  | | לימודי מדעי המחשב