הכר האתר     260+ תחקירים בתחומי המחשוב     הצטרף כמנוי
יום חמישי 22 אוקטובר 2020  
חפש תחקיר    
    
   
אודותינו צור קשר  

הבולטים באתר pCon
  התחקיר השבוע  
  בלוג העורך  
  להכיר טכנולוגיות  
  pConTop  
  pConTip  
  אתרים נבחרים  
  הכרזה מועילה  
  טיפים שימושיים  
  סרטונים מומלצים  
  תחקיר דוגמא  
המחשוב בארץ
  גוגל ניוז  
  דיילי מיילי  
  דה מרקר IT  
  גלובס  
  כלכליסט IT  
  קפטן אינטרנט  
  Ynet  
  NRG טכנולוגיה  
  וואלה טק  
  News1 - מחשבים  
המחשוב בעולם
  Google News  
  CNET  
  CIO  
  CIOInsight  
  ZDNet  
  InformationWeek  
  Computerworld  
  eWeek  
  itworld  
  Yahoo!  
קריירה
  דה מרקר קריירה  
  גלובס קריירה ויזמות  
  כלכליסט קריירה  
  CIO Careers  
  CIOInsight Careers  
  CIO U C&S  
  I.W - Global CIO  
  TechRep. Careers  
  CNN Careers  
  forbes Careers  
תשתיות
  ERP.ORG.IL  
  אנשים ומחשבים  
  InfoWorld  
  Virtualization.com  
  CIO-Virtualization  
  IW - Cloud  
  database  
  CRM Daily  
ניידות וסלולר
  סלולרי  
  GSM-Israel  
  גאדג'טי  
  חורים ברשת  
  אנשים ומחשבים  
  CIO - Mobile  
  silicon.com/Mobile  
  CNET Smartphones  
  Coolsmartphone  
  pocketnow.com  
רשתות חברתיות
  חורים ברשת  
  אקטיב & מרקטינג  
  ZVAGELSKY  
  Alltop  
  Mashable  
  SocialMedToday  
  SocialMedExam  
  TechNewsWorld  
  SocialNetWatch  
  CIO- Web 2.0  
תוכנה
  קפטן אינטרנט  
  I.W - Software  
  אנשים ומחשבים  
  וואטצאפ  
  ניוזגיק - פיתוח  
  BetaNews  
  developer  
  SoftwareDevNews  
  .net magazine  
  The Register  
לאינדקס השימושי של pCon סגור שימושון

   שירותי pCon   
pCon הרעיון
תחקירי pCon
התרעות pCon
pConTop
pConTip
פרסום ייחודי
תחקיר דוגמא
105 תחקירים
103 המלצות
    RSS 
 משרות הייטק
   קרא באתר   
    התחקיר השבוע
    שימושון
    בראש החדשות
    פרשנויות
    בלוג העורך
    לוח ארועים
    רכש מחשבים
    מדד ה-PC
    אתר נבחר
    הכרזה מועילה
    טיפ שימושי
    סרטון מומלץ
    מחקרים
    דווח מאירועים
    במה מקצועית
    מילון pCon
    אינדקס

  תוכן לפי נושא  
     אבטחה
     אינטרנט
     חומרה
     יישומים
     ניהול
     סלולר
     עובדים
     עסקים
     שירותים
     תוכנה
     תקשורת
     תשתיות

   
  בדברי המומחים

שחר צופה שמספר מצומצם של חברות גדולות ישלטו בשוק התקשורת והחברות הקטנות יאלצו להתמחות בכדי להשאר בו. ייתכן, שהמאבקים בין השחקנים הגדולים לבין עצמם יביאו להורדת מחירים, מאחר שכל ספק גדול או אינטגרטור מתיימר להציע One stop shop לשירותי תקשורת. כך הוא מאבד את הייחוד שלו מול המתחרים האחרים וזה יכול להביא להורדת מחירים (או לקרטליזציה). 

במקביל, נראה מגוון טכנולוגיות מוכרות חודרות ביתר עוז, כמו WiMax ו-Wi-Fi, ה-VoIP ושירותי IP יהפכו גם הם לפופולאריים, ונראה פתרונות בתחום המותאמים גם לארגונים, שכבר היום נכנסים לתחום. 

שחר ממליץ לארגונים לבחון טוב את ההיצע, ולבחור בהתאם, תוך התבוננות אל עבר העתיד. ארגונים שישכילו לבחור את הפתרונות המתאימים להם יוכלו ליהנות מחסכון משמעותי בעלויות התקשורת שלהם. מומלץ להסתכל בראייה אסטרטגית קדימה, ושווה לעבוד עם ספק אחד או שני ספקים מרכזיים, שגם "מדברים" ביניהם. עוד מומלץ להסתכל קדימה, כדי שלא יהיה צורך להחליף ספקים בעתיד הקרוב.
30/5/2008
שינויים בשחקניות שוק התקשורת

שחר צופה שמספר מצומצם של חברות גדולות ישלטו בשוק התקשורת והחברות הקטנות יאלצו להתמחות בכדי להשאר בו. ייתכן, שהמאבקים בין השחקנים הגדולים לבין עצמם יביאו להורדת מחירים, מאחר שכל ספק גדול או אינטגרטור מתיימר להצי

   המסלול היומי למסלול היומי בתמונות           
ארכיון בראש החדשותארכיון אתר נבחרארכיון הכרזה מועילהארכיון הטיפ המרכזי
מערכת ההפעלה הבאה בתור של מיקרוסופט, `חלונות 7` צפויה להיות מושקת רק בעוד כשנה וחצי-שנתיים, אבל כבר עכשיו הדגימה מיקרוסופט את חלק מהיכולות שתציע המערכת. ביניהן: ממשק מסך מגע משוכלל. לפי גייטס - מדובר באבולוציה.אתר sudokujunction הוא מקום המפגש לכל שחקני הסודוקו ברחבי העולם. לשחק, לשתף, להכיר - והמשחקים כולם בחינם! מה עוד צריכים מכורי סודוקו בשביל להיות מרוצים?שלושה פתרונות ושירותים חדשניים מציעה כעת סלקום, החל מהפיכת המחשב האישי לסלקום אישי, דרך כרטיס sim עם קיבולת גבוהה במיוחד, וכלה בשירות גיבוי תכנים חדשני. פרטים בהמשך.פריצות מוצלחות לאתרי ה-cia, המוסד ושירות הביון הבריטי (mi6) הוכיחו שאין אתר חסין. משיקולי מגבלות תקציב וידע, קשה ואולי ג
חלונות 7 בקצות האצבעותלמכורים למשחקסלקום מציעה שירותים חדשנייםהגנה על אתר הארגון

  כתבות נוספות

אבי דיבר איתנו על ההווה והעתיד בשוק התקשורת, וסיפק לנו מספר תובנות: לגבי שוק הסלולאר, תוכנית הניידות שחררה את החסם העיקרי למעבר לקוחות עסקיים, והגבירה את התחרות; בנוגע לקווי נתונים ותמסורת ראינו הגירה משמעותית לטכנולוגיות חדשות, עם הזדמנות להגדלת רוחב פס מול עלויות פוחתות; בתחום הנס"ר (נקודת סיום רשת), טלפוניית IP, התחום מתפתח אך אינו מספיק אטרקטיבי לגופים גדולים, עם לא מעט סימני שאלה; בנושא תכנים, אפליקציות ושירותי ערך מוסף התחרות עזה עם הזדמנויות רבות, כשהמטרה היא לזהות את הספק שיהיה מסוגל לתת לאורך זמן ממדי תמיכה ותחזוקה; נושא חבילות התקשורת (SPOC א וSingle Point Of Contact) הנפוץ בחו"ל, מתחיל לצבור תאוצה בארץ, כשלקוחות מבינים את היתרון בקבלת שירותים תחת קורת גג אחת;  לבסוף, בנושא שירות ותחזוקה, קיימת עדיין התקשרות חוזית קשיחה ומערכת יחסים מידרדרת סביב שירות ותחזוקה בעייתיים, ולכן חשוב לבחון מראש ולבחור את החוזה הנכון. 

לגבי העתיד, אבי צופה מהלך קונסולידציה של כמה חברות בשוק התקשורת, מה שיחזק קבלת חבילות תקשורת מספק אחד, במודל SPOC. בנוסף, אבי מאמין כי לאור התחרות נראה בשלב הראשון היחלשות של בזק, אך בזכות היחלשות זאת (שתקטין את גודל השוק שלה ולכן גם מגבלות שמטיל עליה משרד התקשורת), תשתחרר בזק מכבלי הרגולציה והתחרות תתעצם. תקשורת ה-IP תתעצם ותהפוך לטכנולוגיה זמינה יותר.
30/5/2008
ההווה והעתיד בשוק התקשורת

אבי דיבר איתנו על ההווה והעתיד בשוק התקשורת, וסיפק לנו מספר תובנות: לגבי שוק הסלולאר, תוכנית הניידות שחררה את החסם העיקרי למעבר לקוחות עסקיים, והגבירה את התחרות; בנוגע לקווי נתונים ותמסורת ראינו הגירה משמעותית

פיני סיפר לנו כי למרות מה שאחדים עשויים לחשוב, עידן המיינפריים לא מת. יותר מכך, לפי פיני, יש גידול בתחום, במיוחד מבחינת גדלי והיקפי המחשבים. 

חשוב להבין כי מחשבי המיינפריים עדיין מנהלים את רוב המידע הקריטי בארגונים רבים בארץ ובעולם, בעיקר בארגונים פיננסיים, אך לא רק. 

היקף החידושים במיינפריים אמנם לא גדול, לעומת החידושים בתחומים אחרים. מצד שני, מי שכבר עובד במיינפריים לא ימהר לוותר עליו, ויעדיף להתקדם איתו. 

חשוב לדעת כי מסתמן מחסור משמעותי בכוח אדם מיומן בתחום זה, המתבטא כבר עכשיו בביקוש לקורסים בישראל בתחום המיינפריים. לפני כחמש שנים לא היו כמעט קורסים בנושא, אבל היום יש יותר ביקוש, שמגיע בעיקר מהארגונים עצמם, החוששים ממה שיקרה כשדור ה"בייבי-בומרס" יצא לפנסיה. 

בנוגע לניסיונות של ארגונים להגר ממיינפריים לסביבות אחרות: ההגירות מתרחשות כמעט תמיד במצב בו הארגון עובד עם המיינפריים, ועם השנים מגלה שהמערכת כבר לא מתאימה לו ואז בוחר לפתח או לרכוש מערכת אחרת. עם זאת, במקרה שהמערכת עובדת ומתאימה לארגון, אין סיבה להגר.
23/5/2008
גידול בתחום המיינפריים

פיני סיפר לנו כי למרות מה שאחדים עשויים לחשוב, עידן המיינפריים לא מת. יותר מכך, לפי פיני, יש גידול בתחום, במיוחד מבחינת גדלי והיקפי המחשבים. חשוב להבין כי מחשבי המיינפריים עדיין מנהלים את רוב המידע הקריטי ב

לדעת אברהם, הבעיה העיקרית בנושא זה בארץ, היא שלא מכירים את יכולות המיינפריים. הדבר החשוב כרגע, הוא להביא לידיעת קהילת ה-IT המקומית את החדשנות של המיינפריים ואת יכולתו לשמש כשרת המרכזי של הארגון. 

ב-IBM נעשה מאמץ לספק מחשבי מיינפריים למגוון ארגונים, כולל ארגונים קטנים עם תקציב צנוע. זה החידוש העיקרי כרגע בתחום, במקביל לכלי ניהול נוחים ואינטואיטיביים יותר. בנוסף, עולם המיינפריים דווקא נהנה מחדשנות, כולל היכולת לבחור סביבות הפעלה וסוגי מעבדים, וזאת בהתאם למודל העסקי של הארגון. 

אברהם אומר כי בארגונים מסויימים אין תחליף למיינפריימים, ולעיתים ניסיון הגירה לפלטפורמות אחרות, פתוחות יותר, מסתיים במפח נפש. הוא מאמין, שעוד נכונו למיינפריים שנים רבות.
23/5/2008
עוד שנים רבות לפניו

לדעת אברהם, הבעיה העיקרית בנושא זה בארץ, היא שלא מכירים את יכולות המיינפריים. הדבר החשוב כרגע, הוא להביא לידיעת קהילת ה-IT המקומית את החדשנות של המיינפריים ואת יכולתו לשמש כשרת המרכזי של הארגון. ב-IBM נעשה

מנחם סיפר לנו כי השינוי המהותי העיקרי בעולם המיינפריים היום הוא חיפוש ואימוץ כלים ידידותיים יותר למיינפריים, הקלים יותר ליישום. לדעתו המיינפריים יישאר איתנו לעוד זמן רב, מאחר וליתרונות שהוא מציע כמעט ואין חלופה טובה. 

חסרונו היחיד עבור רוב הארגונים היה ועודנו, העלות. בנוסף, אין מספיק אפליקציות המתאימות לכל המיינפריימים - רובן נכתבות מראש כמתאימות למיינפריים ספציפי בלבד. 

מגמות רבות שרואים היום, כמו וירטואליזציה וקונסולודיציה, הן בעצם סוג של חזרה לימי המיינפריים, שהציע אופציות "חדשות" אלה כבר לפני עשרות שנים. 

לבסוף, מתריע מנחם, כי המיינפריים איבד את הסקס-אפיל שלו, ולכן לא מושך מספיק כוח אדם "טרי", והוא מציע לבתי ספר להכיר בצורך ולהציע יותר קורסים.
23/5/2008
אין חלופה למיינפריים

מנחם סיפר לנו כי השינוי המהותי העיקרי בעולם המיינפריים היום הוא חיפוש ואימוץ כלים ידידותיים יותר למיינפריים, הקלים יותר ליישום. לדעתו המיינפריים יישאר איתנו לעוד זמן רב, מאחר וליתרונות שהוא מציע כמעט ואין חלופה

מחשוב בהחלט מוביל לשינוי ומזרז חדשנות אבל בשום אופן לא מחליף חדשנות. מגמה טוטאלית הקיימת היום היא מעבר למערכות ERP. עוד מגמה היא הקמת מערכת DRP להמשכיות עסקית - זה מאוד חשוב לתחרות, מפני שאם אי אפשר לתת שרות רציף ואינטגראלי - הארגון יפסיד בתחרות. לדעתו, ההבדלים התחרותיים יהיו בעיקר בשרות ובשיווק. 

מבחינת מודיעין תחרותי, המקור הראשון הוא עיתונות / מאמרים מקצועיים / אינטרנט וכן הלאה. המודיעין המשני, הם ספקים וכנסים מקצועיים. בישראל הקטנה אין סודות מבחינת מה עושים המתחרים ובפועל, ספקים ועמיתים נותנים מידע על מה שקורה אצל אחרים (שהם מתחריך). האתגר, נובע דווקא מעודף מידע ולא מחוסר מידע. המלצתו: הקשיבו תמיד ללקוחותיכם (אל תקראו להם משתמשים), גם אם נדמה שהם "נודניקים"!. חשוב תמיד להקשיב גם לספקים, אם כי בצורה מושכלת. כנסים בארץ ובחו"ל - מאוד חשוב, ולא בגלל ההרצאות, אלא בגלל הפגישות הלא רשמיות עם האנשים המקבילים לך. יוספי מספר, שהוא הולך כל כמה שנים לקורס מנמ"רים או קורס אחר מסוגו וגם שולח את עובדיו לקורסים מקצועיים כאלה. 

מכשול מרכזי להשגת יתרון תחרותי באמצעות המחשוב, הוא קודם כל עדיפויות או קדימויות התקציב. המנמ"ר, כמו חבר כנסת, מתלבט האם להשקיע לטווח הארוך או רק "לקדנציה" הקרובה? ואם משקיעים, במה משקיעים? השקעה בפיתוח שתביא לקידום בעתיד או רכישת תוכנת מדף שתעזור לקדם דברים מיידית ולצבור פופולאריות? 

יש גם לקחת בחשבון התנגדויות לפעילויות ומצבים של אכזבות וכישלונות - כשמנסים משהו וזה לא כל כך הולך או כשלא עומדים בלוח זמנים. בנוסף, יש דברים חדשים שקשה להטמיע, בגלל הרגלים ישנים של אנשים.
16/5/2008
על סודות והקשבה

מחשוב בהחלט מוביל לשינוי ומזרז חדשנות אבל בשום אופן לא מחליף חדשנות. מגמה טוטאלית הקיימת היום היא מעבר למערכות ERP. עוד מגמה היא הקמת מערכת DRP להמשכיות עסקית - זה מאוד חשוב לתחרות, מפני שאם אי אפשר לתת שרות רצ

ארגונים ומנהלים צריכים לרתום את הטכנולוגיה ליצירת ערך חדש ללקוח ולבניית יתרון תחרותי. ארגונים שמשתמשים בטכנולוגיה באופן אסטרטגי, שואלים למעשה את השאלה כיצד אנו יכולים לבדל את המוצרים והשירותים שלנו בהשוואה למתחרים מבחינת חדשנות, איכות, מחיר, שרות וכדומה. 

טכנולוגיה כשלעצמה אינה מהווה יתרון תחרותי, מכיוון שלכל הארגונים יש טכנולוגיות, שהופכות מהר מאד ל-Commodity. שימוש בטכנולוגיה כדי לייצר תהליכי עבודה חדשים או לתמיכה בתהליכים אסטרטגיים, יכול לקדם בניית יתרון תחרותי. האופנים שבהם ניתן לנצל את הטכנולוגיה לבניית יתרון תחרותי הם: בניית מודלים עסקיים מבוססי טכנולוגיה (כפי שעשו איביי או אמזון), פיתוח חדשנות במודל פתוח שמשתף לקוחות, ספקים ועוד, איסוף מידע וידע או גיוס כוח אדם גלובלי. ווב 2.0-3.0 במיוחד, מאפשר אינטראקציה בזמן  אמת עם עובדים במקומות אחרים בעולם, לקוחות רב תרבותיים או ספקים. 

הטכנולוגיה מאפשרת בניית דפוסי עבודה גלובליים, אינטראקציה ושיתופי פעולה, שתורמים ליכולת לבנות יתרון תחרותי. דבר זה, מאפשר לארגונים לעבור מאסטרטגיה של תחרות לאסטרטגיה של שיתוף פעולה, אשר הכרחית לצמיחה והצלחה כלכלית, בשוק של היום.
16/5/2008
חדשנות במודל פתוח

ארגונים ומנהלים צריכים לרתום את הטכנולוגיה ליצירת ערך חדש ללקוח ולבניית יתרון תחרותי. ארגונים שמשתמשים בטכנולוגיה באופן אסטרטגי, שואלים למעשה את השאלה כיצד אנו יכולים לבדל את המוצרים והשירותים שלנו בהשוואה למתח

יוחאי סיפר לנו כי הגידול המהיר בכמות המידע המאוחסן, הקושי לנהל מידע זה בשיטות הקיימות, ותקנות חדשות הדורשות לשמור מידע לתקופות זמן ארוכות הובילו לכך שארגונים רבים החלו לאמץ ILM. 

יוחאי ממליץ לארגונים המעוניינים ליישם ILM, להתקדם בזהירות: ראשית, לזהות אם קיים צורך ולהגדיר את הצורך אם הוא אכן קיים. או אז יש להגדיר את אסטרטגיית ה-ILM של הארגון, ולהגדיר חוקים לקלסיפיקציות ותנאים לשימור מידע (כמה זמן שומרים ומה שומרים). רק אז אפשר לעשות סקר שוק ולבחון מה מציעים הספקים השונים, ולבסוף ליישם את הפתרון הנבחר.
9/5/2008
ILM - להתקדם בזהירות

יוחאי סיפר לנו כי הגידול המהיר בכמות המידע המאוחסן, הקושי לנהל מידע זה בשיטות הקיימות, ותקנות חדשות הדורשות לשמור מידע לתקופות זמן ארוכות הובילו לכך שארגונים רבים החלו לאמץ ILM. יוחאי ממליץ לארגונים המעוניי

פיני סיפר לנו כי ארגונים מתחילים להפנים את תפישת ה-ILM, לא מעט מחוסר ברירה, מאחר ונפחי המידע ממשיכים לגדול, ולמרות שיש יותר ויותר מידע, הרי שיותר קשה למצוא אותו. גם כמות המידע שארגונים מחוייבים היום לשמור בגלל הצורך להיענות לחוקים ותקנות, עלתה משמעותית. 

הטמעת ILM בארגון, מאפשרת למיין את כל המידע בארגון, לסווגו ולאחסן אותו בהתאם לרמות SLA, זמינותו ורמות חשיבותו, וכך ניתן גם לחסוך בעלויות האחסון, על ידי אחסון מידע חשוב וזמין יותר על אמצעי אחסון יקרים, לעומת מידע פחות חשוב ופחות זמין, על גבי אמצעי אחסון פחות יקרים.
9/5/2008
מפנימים את תפישת ה-ILM

פיני סיפר לנו כי ארגונים מתחילים להפנים את תפישת ה-ILM, לא מעט מחוסר ברירה, מאחר ונפחי המידע ממשיכים לגדול, ולמרות שיש יותר ויותר מידע, הרי שיותר קשה למצוא אותו. גם כמות המידע שארגונים מחוייבים היום לשמור בגלל

מאיר אומר שליסינג נותן שלושה יתרונות: יתרון פיננסי, יתרון מיסויי ויתרון של שמירה על רמה טכנולוגית. אם יש ניצול של יותר מאחד מהם, שווה למנמ"ר ללכת לכיוון זה. 

לרוב, היתרון הראשון הוא שיכתיב 50% מההחלטה אם להיכנס לליסינג או לא. מול לחצם הגובר של הבנקים כיום, הליסינג נותן מסגרת חוץ בנקאית ותזרים מזומנים נוח. מצב מאוד מסוכן בהלוואות, מתרחש כשאתה לוקח הלוואה בבנק והציוד משועבד לבנק, וגם אם פרעת את כל הלוואות שקשורות באותו ציוד, הבנק עלול שלא לשחרר את הציוד המשועבד. זאת, בגלל חובות אחרים לבנק, מאחר והשעבוד משמש כבטחון לכל החשבון כולו. 

למנמ"ר שמעוניין להחליף ציוד כל שנתיים-שלוש, מצב זה עשוי להפריע. עוד גורם מפריע בא לעתים מתוך הארגון, בדמות קונפליקט בין מנהלי מחשוב וכספים.  המנמ"ר מעוניין להחליף ציוד כל שנתיים שלוש. איש הכספים מודד הכל בעלות והמנכ"ל בודק הכל במונחי עלות תועלת. הפונקציה הדומיננטית משפיעה על ההחלטה שתתקבל. 

מאיר סבור שמנמ"רים לא דומיננטיים מספיק בקבלת החלטות כאלה ובכלל, הליסינג במחשוב לא מספיק מפותח בארץ. בארה"ב 80% מהעסקאות במחשוב הן בליסינג, בעוד שבארץ - רק בסביבות 5% עד 7% בלבד!
2/5/2008
שלושה יתרונות לליסינג

מאיר אומר שליסינג נותן שלושה יתרונות: יתרון פיננסי, יתרון מיסויי ויתרון של שמירה על רמה טכנולוגית. אם יש ניצול של יותר מאחד מהם, שווה למנמ"ר ללכת לכיוון זה. לרוב, היתרון הראשון הוא שיכתיב 50% מההחלטה אם להי

ניר סיפר לנו כי הליסינג מהווה פתרון טוב עבור ארגונים המעוניינים ליהנות מציוד עדכני, עם ניהול תקציב קבוע וידוע מראש. ניתן לחכור בליסינג מגוון סוגי ציוד מחשובי, החל ממחשבים שולחניים ומחשבים ניידים, דרך שרתים, ציוד היקפי ומדפסות, וכלה במחשבי כף יד וטלפונים חכמים. 

ארגונים מבינים היום כי ערך ציוד המחשוב בארגון נובע מהשימוש בו, ולא מהבעלות עליו. בנוסף, בכל הנוגע למחשבים, מחקרים בעולם מוכיחים כי משתלם יותר כלכלית להחליף מחשב כל שלוש שנים, בגלל שינויים תדירים במערכות הפעלה, בתוכנות ובחומרה. לכן, אין טעם להחזיק ציוד מחשוב ישן. 

לליסינג לציוד מחשוב יתרונות רבים, טוען ניר, והוא מאפשר לארגון לחסוך בהוצאות הרכש, התפעול והפינוי של הציוד - כסף שיכול לשמש את הארגון למטרות אחרות.
2/5/2008
ליסינג - לציוד עדכני

ניר סיפר לנו כי הליסינג מהווה פתרון טוב עבור ארגונים המעוניינים ליהנות מציוד עדכני, עם ניהול תקציב קבוע וידוע מראש. ניתן לחכור בליסינג מגוון סוגי ציוד מחשובי, החל ממחשבים שולחניים ומחשבים ניידים, דרך שרתים, ציו

  פרסום בטקסט

  כתבות לפי חודש
2011
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2010
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2009
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2008
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2007
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר


רוצים תוכן שימושי בעל ערך?!...
תוכלו לקבל זאת כאן ובחינם!


הצטרף ל-pConTip

ותקבל את הטיפים והסרטונים הכי טובים שיש ובחינם!

ניוזלטר שבועי קצר וחינמי, מביא המלצות למאמרים, תוכנות מועילות, קיצורי דרך שימושיים, פרשנות לחדשות מרכזיות וסרטונים ייחודים, על הטכנולוגיות הכי מרתקות שיש היום.

הכנס עכשיו את שמך והמייל, ולחץ על כפתור " לחץ כאן ועכשיו "דוא"ל
שם
 
 pConTop
המלצות למנהלי מידע
הכי מעניין וחשוב במחשוב
פרשנות מעשית והכוונה לנושאי מפתח


כדי להתעדכן מדי שבוע במשמעויות המעשיות של החדשות החשובות, וכן לדעת מה הם נושאי המפתח המרכזים בענף? מלא את פרטיך עכשיו ותקבל מדי שבוע ניוזלטר קצר וחינמי!
דוא"ל:
שם:

כן ,שלחו הגיליון
*לא נעביר המייל לגורם אחר!
**תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

 ערוץ סרטוני pCon ביוטיוב
 משרות הייטק בשיתוף AllJobs
 pConTip
הטיפים והסרטונים
הכי טובים שיש!
המלצות * חידושים * קיצורי דרך


חינם! הרשם לניוזלטר שבועי קצר, של טיפים שימושיים ומסקרנים ולקט המלצות על סרטוני החידושים הטכנולוגיים הכי מרתקים שיש. הרשם עכשיו.

דוא"ל:
שם:

כן ,שלחו הגיליון
*לא נעביר המייל לגורם אחר!
**תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

   תוכן לפי נושא
 
    אבטחה
    אינטרנט
    חומרה
    יישומים
    ניהול
    סלולר
    עובדים
    עסקים
    שירותים
    תוכנה
    תקשורת
    תשתיות
 מודעות דרושים
 איך להתעדכן וליצור קשר
RSS התעדכן ב-RSS
RSS התעדכן ב-Google+
FACEBOOK התעדכן בפייסבוק
in התעדכן בלינקדין
TWITTER להתעדכן ביוטיוב
TWITTER התעדכן בטוויטר
TWITTER צור קשר במייל
 
©כל הזכויות שמורות | אודותינו | צור קשר | פרסם אצלנו | תנאי שימוש | מפת האתר | דף הבית
לפרופיל ה Google+ | מה דעתך? | מדיניות פרטיות | RSS  | | לימודי מדעי המחשב