הכר האתר     260+ תחקירים בתחומי המחשוב     הצטרף כמנוי
יום שישי 23 אוקטובר 2020  
חפש תחקיר    
    
   
אודותינו צור קשר  

הבולטים באתר pCon
  התחקיר השבוע  
  בלוג העורך  
  להכיר טכנולוגיות  
  pConTop  
  pConTip  
  אתרים נבחרים  
  הכרזה מועילה  
  טיפים שימושיים  
  סרטונים מומלצים  
  תחקיר דוגמא  
המחשוב בארץ
  גוגל ניוז  
  דיילי מיילי  
  דה מרקר IT  
  גלובס  
  כלכליסט IT  
  קפטן אינטרנט  
  Ynet  
  NRG טכנולוגיה  
  וואלה טק  
  News1 - מחשבים  
המחשוב בעולם
  Google News  
  CNET  
  CIO  
  CIOInsight  
  ZDNet  
  InformationWeek  
  Computerworld  
  eWeek  
  itworld  
  Yahoo!  
קריירה
  דה מרקר קריירה  
  גלובס קריירה ויזמות  
  כלכליסט קריירה  
  CIO Careers  
  CIOInsight Careers  
  CIO U C&S  
  I.W - Global CIO  
  TechRep. Careers  
  CNN Careers  
  forbes Careers  
תשתיות
  ERP.ORG.IL  
  אנשים ומחשבים  
  InfoWorld  
  Virtualization.com  
  CIO-Virtualization  
  IW - Cloud  
  database  
  CRM Daily  
ניידות וסלולר
  סלולרי  
  GSM-Israel  
  גאדג'טי  
  חורים ברשת  
  אנשים ומחשבים  
  CIO - Mobile  
  silicon.com/Mobile  
  CNET Smartphones  
  Coolsmartphone  
  pocketnow.com  
רשתות חברתיות
  חורים ברשת  
  אקטיב & מרקטינג  
  ZVAGELSKY  
  Alltop  
  Mashable  
  SocialMedToday  
  SocialMedExam  
  TechNewsWorld  
  SocialNetWatch  
  CIO- Web 2.0  
תוכנה
  קפטן אינטרנט  
  I.W - Software  
  אנשים ומחשבים  
  וואטצאפ  
  ניוזגיק - פיתוח  
  BetaNews  
  developer  
  SoftwareDevNews  
  .net magazine  
  The Register  
לאינדקס השימושי של pCon סגור שימושון

   שירותי pCon   
pCon הרעיון
תחקירי pCon
התרעות pCon
pConTop
pConTip
פרסום ייחודי
תחקיר דוגמא
105 תחקירים
103 המלצות
    RSS 
 משרות הייטק
   קרא באתר   
    התחקיר השבוע
    שימושון
    בראש החדשות
    פרשנויות
    בלוג העורך
    לוח ארועים
    רכש מחשבים
    מדד ה-PC
    אתר נבחר
    הכרזה מועילה
    טיפ שימושי
    סרטון מומלץ
    מחקרים
    דווח מאירועים
    במה מקצועית
    מילון pCon
    אינדקס

  תוכן לפי נושא  
     אבטחה
     אינטרנט
     חומרה
     יישומים
     ניהול
     סלולר
     עובדים
     עסקים
     שירותים
     תוכנה
     תקשורת
     תשתיות

   
  בדברי המומחים

לאחרונה ניתן לראות פחות ופחות רכישת מערכות, בארגונים מכל הגדלים. הסיבה לכך, היא האווירה הכללית, שמושפעת כמובן מהמשבר. כיום נראית בעיקר רכישת מודולים למערכות קיימות, לשם העמקת היישום, אם כי גם כאן במידה פחותה, בהשוואה לתקופה שלפני המשבר. 

לארגונים שבכל זאת מעוניינים לרכוש כעת מערכת, ממליץ רומן לבחור מערכת על פי הדרישות הפונקציונליות והעסקיות של הארגון, לבחור מוצר מתקדם טכנולוגית, ולבחור מוצר עם עלות בעלות לא גבוהה. יש גם יותר עניין של הספקים בארגונים קטנים ובינוניים, עם פתרונות המיועדים ספציפית להם. במקביל, המצב בארץ לא מאפשר לשחקנים קטנים להתקיים בשוק ה-ERP ורובם ייעלמו. למרות המצב, מומלץ לרכוש מערכתERP  דווקא עכשיו. הסיבה: ניתן לקבל תנאים מעולים, מאחר וכולם מעוניינים למכור.
26/12/2008
לבחור לפי הדרישות העסקיות

לאחרונה ניתן לראות פחות ופחות רכישת מערכות, בארגונים מכל הגדלים. הסיבה לכך, היא האווירה הכללית, שמושפעת כמובן מהמשבר. כיום נראית בעיקר רכישת מודולים למערכות קיימות, לשם העמקת היישום, אם כי גם כאן במידה פחותה, ב

   המסלול היומי למסלול היומי בתמונות           
ארכיון בראש החדשותארכיון אתר נבחרארכיון הכרזה מועילהארכיון הטיפ המרכזי
סקר חדש שנערך בארצות הברית חושף - יותר אמריקאים מתנתקים משירותי הטלפון הקווי שלהם ומשתמשים בטלפון הנייד במקומו. מה הקשר בין מגמה זו למצב הכלכלי בארצות הברית? אתר דורבנות מביא את המילון המקוון המקיף ביותר למילות סלנג בעברית. מה זה יאושליים? מה אומר הביטוי ``לישון אחורה``? כל התשובות באתר הנבחר של היום.מבצע לחנוכה - מיקרוסופט יוצאת במבצע על מגוון מוצרי החומרה והמשחקים - 25% הנחה על כל המוצרים ברשת באג.פריצות מוצלחות לאתרי ה-cia, המוסד ושירות הביון הבריטי (mi6) הוכיחו שאין אתר חסין. משיקולי מגבלות תקציב וידע, קשה ואולי ג
ארה"ב - פחות טלפונים קווייםמילים כדורבנות מיקרוסופט - 25% הנחה לכלהגנה על אתר הארגון

  כתבות נוספות

ארגונים יתמקדו בעיתות משבר באיתור מערכת ERP שתספק את התרומה המירבית, במונחי שיפור שרשרת האספקה, חיזוק הקשר עם הלקוח, הגדלת רווחיות וכדומה. הטכנולוגיה תקבל חשיפה מצומצמת יותר. לדבריו, יתרונה של SAP הוא ב-"Value". לדוגמא: כל הפתרונות בשוק מאפשרים ניהול תנועות מלאי, אך SAP מספקת גם פתרון, ידע והבנה עסקית, שמסייעים לנהל טוב יותר רמות מלאי ומחסנים, להקטין עלויות אחסון וכדומה. 

האתגר העיקרי איתו השוק ממשיך להתמודד, הוא בנטיית הלקוח הישראלי "להמציא את הגלגל מחדש". למשל, לצאת עם Request for Proposals של 300 עמוד למערכת ERP, שיושמה כבר אצל עשרות לקוחות באותה התעשיה ולהמשיך לדבוק בעמדה של "אני לקוח מיוחד, וצרכיי אינם דומים לאלה של אף ארגון אחר שאתם מכירים". אל תתחילו מאפס. התבססו על תהליכים שכבר קיימים בחבילה, ואז בצעו את ההתאמות  לארגונכם (שהן לרוב שוליות). בכך תקצרו משמעותית לוחות זמני יישום, תפחיתו סיכונים ועלויות ותימנעו מהרפתקאות פיתוח תוכנה, שמקורן בקפריזות של משתמש כזה או אחר.
26/12/2008
לא להמציא את הגלגל מחדש

ארגונים יתמקדו בעיתות משבר באיתור מערכת ERP שתספק את התרומה המירבית, במונחי שיפור שרשרת האספקה, חיזוק הקשר עם הלקוח, הגדלת רווחיות וכדומה. הטכנולוגיה תקבל חשיפה מצומצמת יותר. לדבריו, יתרונה של SAP הוא ב-"Value"

השוק מושפע כעת ממיזוגים ורכישות רבים, המקטינים את מספר השחקנים בתחום. המשמעות העיקרית ללקוחות, היא שיש להיזהר בבחירת הספק, ולבחון האם הוא יישאר איתנו לאורך זמן. מגמה משמעותית נוספת היא שספקים רבים שבעבר התמקדו רק בפתרונות לארגונים גדולים, מתחילים כעת להתמקד בשוק ה-SMB, וניתן לראות מלחמה ערה על נתח זה. בארץ, ארגונים רבים סיימו שלב ראשוני של יישום ERP, ונמצאים כעת לקראת השני, כולל רצון להפיק תועלת מהמערכת והוספת מודלים חדשים. בשלב זה מתמקדים כעת גם הספקים הגדולים, שמציעים מודולים חדשים רבים.
26/12/2008
השפעת המיזוגים והרכישות

השוק מושפע כעת ממיזוגים ורכישות רבים, המקטינים את מספר השחקנים בתחום. המשמעות העיקרית ללקוחות, היא שיש להיזהר בבחירת הספק, ולבחון האם הוא יישאר איתנו לאורך זמן. מגמה משמעותית נוספת היא שספקים רבים שבעבר התמקדו

אם בעבר מערכותERP  היו נחלתם של ארגונים גדולים בלבד, הרי שכעת בתנאי שוק משתנים כפי שאנו חווים היום, יותר ויותר ארגונים, כולל ארגונים בגודל בינוני מבינים את הצורך במערכות אלה. חברות אלו באות מכל המגזרים, כולל ניהול נכסים, ייצור, פארמה ועוד. 

האתגר המהותי ביישום, הוא לאו דווקא הפאן הטכנולוגי, כי אם זיהוי נכון של תהליכי העבודה בארגון וישומם בפועל, על ידי משתמש הקצה. אתגר נוסף, הוא שליפת ואחזור מידע ניהולי ועסקי רלוונטי מתוך המידע הרב, שנצבר ממילא בעבודה השוטפת. קיים מעבר לצריכת שירותים "מהענן" כאשר מגמה זו נתמכת ע"י פלטפורמת Dynamix AX. לדבריו, יותר ויותר שותפי מיקרוסופט בתחום ה-ERP מזהים את הפוטנציאל הקיים בארץ, כולל שותפים בינ"ל שטרם פעלו בארץ, תוך כדי התמקדות בסגמנט הלקוחות הבינוניים.
26/12/2008
מבינים את הצורך

אם בעבר מערכותERP היו נחלתם של ארגונים גדולים בלבד, הרי שכעת בתנאי שוק משתנים כפי שאנו חווים היום, יותר ויותר ארגונים, כולל ארגונים בגודל בינוני מבינים את הצורך במערכות אלה. חברות אלו באות מכל המגזרים, כולל ני

יש מגמה חזקה מאוד של מעבר לאופיס 2007 ומיקרוסופט תומכת בתהליכי השדרוג בארגונים, באמצעות שותפים שלה שמתמחים בכך, גם בפאן הטכני וגם בפאן ההדרכתי. בין השאר, מוצעים הדרכות חינם על חידושי אופיס 2007, משאבים מקוונים והדרכות אונליין, שפתוחים לכל. 

בצד הלקוח, אופיס 2007 הוא חלק מהמערכת והוא מחובר באופן שקוף ומלא ל-Back End (שרתי אופיס), כשהפלטפורמה המרכזית היא SharePoint, שבאמצעות יכולותיה מרחיבה את יכולות אופיס. לדוגמא, ניתן לשלב במסמכים, מידע ממערכות תפעוליות שונות והמשתמש הסופי מקבל גישה למידע זה, מתוך סביבת העבודה המוכרת לו. שרפוינט סרבר 2007 נותן מענה לניהול תכנים, טפסים אלקטרוניים, בינה עסקית, פורטל עסקי, חיפוש ארגוני ועוד. 

אופיס 2007 עבר שיפורי ממשק משתמש רבים והוא מציע יותר תוכן בפחות זמן (פחות תנועות עכבר). הוא גם מאפשר הנעת תהליכים עסקיים מתוך מסמכי אופיס. לדוגמא: ניהול תכנים / מסמכים, שכולו נעשה מסביבת אופיס, כולל Workflow. בנוסף, הוא כולל את Infopath 2007 - מחולל טפסים חכם, שמתחבר לשרפוינט ומאפשר להסב תהליכים ידניים לתהליכים מקוונים. אופיס 2007 יכול לסייע גם בניהול משימות והוא מציע מאות ואלפי Templates מוכנים מראש והמרת קבצי וורד ל-Pdf. הוא מתאים יותר למשתמש המודרני, בכך ניתן לטעון מתוך וורד מסמכים לרשת, לפרסם בבלוג וליצור שיתוף מקוון עם חברים. מאחר שהוא עושה שימוש ב-XML, הוא מאפשר להפחית עלויות אחסון ב-40%-50%. אופיס הוא גם סביבת פיתוח (Visual Studio) והוא תומך בריבוי מעבדים ומאפשר ניתוח מידע עסקי בקנה מידה גדול. אופיס + שרפוינט באים לביטוי גם באקסל 2007, שהוא חלק מפלטפורמת ה-BI של מיקרוסופט. מוצרי אופיס גם עובדים בקלות מול התקנים ניידים שונים, עד רמת הטלפון הסלולארי החכם, באמצעות Office Mobile לצד Windows Mobile. 

Software Assurance היא הטבה שמקבלים רוב בעלי החוזים הארגוניים, אשר מאפשרת להנות מהגרסאות הבאות של אופיס. מעבר לה, יש הטבות נוספות, בהן Desktop Deployment Planning Services - הטבה בה מיקרוסופט נותנת לארגון מספר ימים (לפי היקף החוזה שלו), בהם הוא זכאי לקבל בחינם ייעוץ מקצועי משותף מיקרוסופט, שמתמחה בהטמעת אופיס 2007. Home Use Program היא הטבה, בה העובדים זכאים לרכוש אופיס אנטרפרייז 2007 לשימוש פרטי, בהנחה של 90% ממחיר השוק. תומר מציין, שעובדים רבים מתרגלים כך לשימוש במערכת זו ואז הם מוכנים לקראתה, אם הארגון עובר אליה.
19/12/2008
מגמת מעבר לאופיס 2007

יש מגמה חזקה מאוד של מעבר לאופיס 2007 ומיקרוסופט תומכת בתהליכי השדרוג בארגונים, באמצעות שותפים שלה שמתמחים בכך, גם בפאן הטכני וגם בפאן ההדרכתי. בין השאר, מוצעים הדרכות חינם על חידושי אופיס 2007, משאבים מקוונים

יש הבדל ברור בין הארץ לבין העולם בכל הנוגע לפתרונות מקוונים בתחום החבילות המשרדיות. בעולם, ניתן לראות לא מעט ארגונים, כולל כמה ארגונים גדולים, שבוחרים בפתרונות מקוונים (החל ממעבדי תמלילים ועד CRM). בארץ, לעומת זאת, מדובר בשוק של "צרכני מיקרוסופט", וקיים פחד אמיתי שפתרונות מקוונים לא יציעו אותה תמיכה מסביב לשעון, מה גם שרבים מהם אינם מוצעים בעברית. עם זאת, גלית מאמינה כי המשבר הכלכלי יהיה קטליזטור חזק מאד למעבר של חלק מהארגונים לפתרונות מקוונים, מתוך רצון לחסוך בעלויות. 

גלית חושבת כי ארגון שיבין את המודל העסקי של פתרונות מקוונים, ו"יטעם" מהחלופות המוצעות לו, רק ימשיך וירצה עוד פתרונות כאלה. גלית ממליצה להתחיל וליישם פתרונות מקוונים במחלקה בודדת, באפליקציות שאינן קריטיות לארגון, במקביל להמשך השימוש בפתרון הקנייני הקיים. אם יישום מוקטן זה יצליח, הרי שניתן בקלות ליישמו בשאר הארגון. עם זאת, גלית מציינת כי בהחלט ייתכן שבסופו של דבר צורת התמחור של החבילות המשרדיות המקוונות תשתנה, והמחיר יעלה, וממש לא בטוח כי לאורך זמן יהיה כאן חיסכון עבור הארגון.
19/12/2008
להבין את המודל המקוון

יש הבדל ברור בין הארץ לבין העולם בכל הנוגע לפתרונות מקוונים בתחום החבילות המשרדיות. בעולם, ניתן לראות לא מעט ארגונים, כולל כמה ארגונים גדולים, שבוחרים בפתרונות מקוונים (החל ממעבדי תמלילים ועד CRM). בארץ, לעומת

הפיירוול הוא מוצר ותיק שהטכנולוגיה שלו הגיעה לבשלות ולכן הוא הפך לקומודיטי. הפיירוול לבדו אינו יכול למנוע פריצות לארגון והוא צריך להיות חלק מחבילת האבטחה ומוצרים משלימים כגון: הגנת אפליקציות, טכנולוגיות סינון, IPS, IDS וכו
12/12/2008
סוד הניהול

הפיירוול הוא מוצר ותיק שהטכנולוגיה שלו הגיעה לבשלות ולכן הוא הפך לקומודיטי. הפיירוול לבדו אינו יכול למנוע פריצות לארגון והוא צריך להיות חלק מחבילת האבטחה ומוצרים משלימים כגון: הגנת אפליקציות, טכנולוגיות סינון,

השינוי באיומים באבטחת הרשת נובע מהמוביליות ומהאפליקציות החדשות. בעבר היו קיימות שתי סביבות עבודה: מקום העבודה הפיזי והעולם החיצון ושתי סביבות אלו היו מופרדות באופן מאוד ברור. כיום, הטכנולוגיה מאפשרת לכל אחד לעבוד מכל מקום ובכך מיטשטשים הגבולות ומתרבות פרצות האבטחה.

בנוסף, מסרים מידיים המועברים ברשת יכולים "לרכב" על פרוטוקולים רגילים מסוג HTTP ולהראות כמו קובץ HTTP רגיל, ולכן הפיירוול צריך היום לדעת לזהות את האפליקציות האלו ולהבין אותן באופן מעמיק. 

ההפרדה בין פיירוול ל-IPS במוצרי אבטחה מיטשטש, מפני שהסקת המסקנות נעשית במשותף ע"י שתי הטכנולוגיות.  האתגר הניצב בפני הפיירוול, הוא התמודדות עם אפליקציות חדשות ומידע מוצפן והמענה לכך, הוא כניסה מאוד עמוקה של הפיירוול לעולם האפליקטיבי. הפיירוול צריך לדעת לזהות את האפליקציות, להבין אותן, לדעת לזהות אפליקציה מוצפנת ועל סמך כל הידע הזה להגיע להחלטה - האם לאפשר למידע לעבור ברשת או לא לאפשר זאת. יובל אומר, שהטיפ החשוב ביותר עבור מנמ"ר הבוחר פיירוול, הוא לבחור את הפיירוול שישתלב עם האפליקציות הקיימות בארגון, בצורה הטובה ביותר וידע להסיק מסקנות, תוך התייחסות למוצרי האבטחה האחרים בארגון. כלומר, חשוב לשלב את הפיירוול ברשת ולא לבנות את הרשת מסביבו.
12/12/2008
אתגר האפליקציות

השינוי באיומים באבטחת הרשת נובע מהמוביליות ומהאפליקציות החדשות. בעבר היו קיימות שתי סביבות עבודה: מקום העבודה הפיזי והעולם החיצון ושתי סביבות אלו היו מופרדות באופן מאוד ברור. כיום, הטכנולוגיה מאפשרת לכל אחד לעב

ארבעת היתרונות שיש  לפתרונות הוירטואליזציה של מיקרוסופט, הם: ראשית, פשטות הנובעות מהיכרות של הלקוח עם מיקרוסופט, כך שמי שמכיר את סביבת מיקרוסופט יכול באופן אינטואיטיבי ומהיר ללמוד לעבוד עם Hyper-V; שנית, מדובר בפתרון הוליסטי המציע פתרונות מקצה לקצה; שלישית, מיקרוסופט מציעה יכולות ניהול מקיפות, הן לסביבה פיזית והן לסביבה הוירטואלית, מפלפורמה מרכזית שמאפשרת קבלת תובנות מקיפות מרמת החומרה, מערכת ההפעלה ועד לאפליקציה; ורביעית - Best ROI, גם בעלויות הישירות וגם בניצול השקעות קיימות. 

גור ממליץ לארגונים המעוניינים לבחון פתרונות וירטואליזציה להיעזר במומחים לאינטגרציה וייעוץ, בעלי ראייה מערכתית של טכנולוגיות, אשר יספקו לארגון המלצות המתאימות לצרכיו. מומלץ גם לבחון את הוירטואליזציה על כל היבטיה, החל מהתשתיות, דרך כלי הניהול ועד להיבטי הרישוי. לבסוף, מזכיר גור כי מיקרוסופט מציעה גרסאות להתנסות, וכי ניתן לשלב בין הפתרונות של מיקרוסופט לבין פתרונות וירטואליזציה אחרים.
5/12/2008
ארבעת היתרונות

ארבעת היתרונות שיש לפתרונות הוירטואליזציה של מיקרוסופט, הם: ראשית, פשטות הנובעות מהיכרות של הלקוח עם מיקרוסופט, כך שמי שמכיר את סביבת מיקרוסופט יכול באופן אינטואיטיבי ומהיר ללמוד לעבוד עם Hyper-V; שנית, מדובר

למרות שמוצרי הוירטואליזציה של מיקרוסופט חדשים יחסית, הרי שמספר ההתקנות שלהם צפוי לגדול הכי הרבה באחוזים, בייחוד בישראל, שהינה שוק מוטה-מיקרוסופט - בארץ יש למעל 90% מהארגונים הסכמים גלובליים (EA) עם מיקרוסופט, ולכן יעדיפו ארגונים רבים לבחור פתרונות וירטואליזציה מבית מיקרוסופט. 

יש אמנם גם בעיות, ביניהן העובדה שפתרונות הוירטואליזציה מבית מיקרוסופט אינם בשלים בהשוואה לאלה של VMware, למשל, המציעה גם כלי ניהול יותר טובים. לפי פיני, בארגונים רבים נראה שילוב של כמה פתרונות וירטואליזציה מספקים שונים, כאשר צוותים שונים יטפלו בהם ויעבדו עצמאית.
5/12/2008
מוצרי מיקרוסופט ייתחזקו

למרות שמוצרי הוירטואליזציה של מיקרוסופט חדשים יחסית, הרי שמספר ההתקנות שלהם צפוי לגדול הכי הרבה באחוזים, בייחוד בישראל, שהינה שוק מוטה-מיקרוסופט - בארץ יש למעל 90% מהארגונים הסכמים גלובליים (EA) עם מיקרוסופט, ו

  פרסום בטקסט

  כתבות לפי חודש
2011
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2010
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2009
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2008
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2007
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר


רוצים תוכן שימושי בעל ערך?!...
תוכלו לקבל זאת כאן ובחינם!


הצטרף ל-pConTip

ותקבל את הטיפים והסרטונים הכי טובים שיש ובחינם!

ניוזלטר שבועי קצר וחינמי, מביא המלצות למאמרים, תוכנות מועילות, קיצורי דרך שימושיים, פרשנות לחדשות מרכזיות וסרטונים ייחודים, על הטכנולוגיות הכי מרתקות שיש היום.

הכנס עכשיו את שמך והמייל, ולחץ על כפתור " לחץ כאן ועכשיו "דוא"ל
שם
 
 pConTop
המלצות למנהלי מידע
הכי מעניין וחשוב במחשוב
פרשנות מעשית והכוונה לנושאי מפתח


כדי להתעדכן מדי שבוע במשמעויות המעשיות של החדשות החשובות, וכן לדעת מה הם נושאי המפתח המרכזים בענף? מלא את פרטיך עכשיו ותקבל מדי שבוע ניוזלטר קצר וחינמי!
דוא"ל:
שם:

כן ,שלחו הגיליון
*לא נעביר המייל לגורם אחר!
**תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

 ערוץ סרטוני pCon ביוטיוב
 משרות הייטק בשיתוף AllJobs
 pConTip
הטיפים והסרטונים
הכי טובים שיש!
המלצות * חידושים * קיצורי דרך


חינם! הרשם לניוזלטר שבועי קצר, של טיפים שימושיים ומסקרנים ולקט המלצות על סרטוני החידושים הטכנולוגיים הכי מרתקים שיש. הרשם עכשיו.

דוא"ל:
שם:

כן ,שלחו הגיליון
*לא נעביר המייל לגורם אחר!
**תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

   תוכן לפי נושא
 
    אבטחה
    אינטרנט
    חומרה
    יישומים
    ניהול
    סלולר
    עובדים
    עסקים
    שירותים
    תוכנה
    תקשורת
    תשתיות
 מודעות דרושים
 איך להתעדכן וליצור קשר
RSS התעדכן ב-RSS
RSS התעדכן ב-Google+
FACEBOOK התעדכן בפייסבוק
in התעדכן בלינקדין
TWITTER להתעדכן ביוטיוב
TWITTER התעדכן בטוויטר
TWITTER צור קשר במייל
 
©כל הזכויות שמורות | אודותינו | צור קשר | פרסם אצלנו | תנאי שימוש | מפת האתר | דף הבית
לפרופיל ה Google+ | מה דעתך? | מדיניות פרטיות | RSS  | | לימודי מדעי המחשב