הכר האתר     260+ תחקירים בתחומי המחשוב     הצטרף כמנוי
יום שני 21 ספטמבר 2020  
חפש תחקיר    
    
   
אודותינו צור קשר  

הבולטים באתר pCon
  התחקיר השבוע  
  בלוג העורך  
  להכיר טכנולוגיות  
  pConTop  
  pConTip  
  אתרים נבחרים  
  הכרזה מועילה  
  טיפים שימושיים  
  סרטונים מומלצים  
  תחקיר דוגמא  
המחשוב בארץ
  גוגל ניוז  
  דיילי מיילי  
  דה מרקר IT  
  גלובס  
  כלכליסט IT  
  קפטן אינטרנט  
  Ynet  
  NRG טכנולוגיה  
  וואלה טק  
  News1 - מחשבים  
המחשוב בעולם
  Google News  
  CNET  
  CIO  
  CIOInsight  
  ZDNet  
  InformationWeek  
  Computerworld  
  eWeek  
  itworld  
  Yahoo!  
קריירה
  דה מרקר קריירה  
  גלובס קריירה ויזמות  
  כלכליסט קריירה  
  CIO Careers  
  CIOInsight Careers  
  CIO U C&S  
  I.W - Global CIO  
  TechRep. Careers  
  CNN Careers  
  forbes Careers  
תשתיות
  ERP.ORG.IL  
  אנשים ומחשבים  
  InfoWorld  
  Virtualization.com  
  CIO-Virtualization  
  IW - Cloud  
  database  
  CRM Daily  
ניידות וסלולר
  סלולרי  
  GSM-Israel  
  גאדג'טי  
  חורים ברשת  
  אנשים ומחשבים  
  CIO - Mobile  
  silicon.com/Mobile  
  CNET Smartphones  
  Coolsmartphone  
  pocketnow.com  
רשתות חברתיות
  חורים ברשת  
  אקטיב & מרקטינג  
  ZVAGELSKY  
  Alltop  
  Mashable  
  SocialMedToday  
  SocialMedExam  
  TechNewsWorld  
  SocialNetWatch  
  CIO- Web 2.0  
תוכנה
  קפטן אינטרנט  
  I.W - Software  
  אנשים ומחשבים  
  וואטצאפ  
  ניוזגיק - פיתוח  
  BetaNews  
  developer  
  SoftwareDevNews  
  .net magazine  
  The Register  
לאינדקס השימושי של pCon סגור שימושון

   שירותי pCon   
pCon הרעיון
תחקירי pCon
התרעות pCon
pConTop
pConTip
פרסום ייחודי
תחקיר דוגמא
105 תחקירים
103 המלצות
    RSS 
 משרות הייטק
   קרא באתר   
    התחקיר השבוע
    שימושון
    בראש החדשות
    פרשנויות
    בלוג העורך
    לוח ארועים
    רכש מחשבים
    מדד ה-PC
    אתר נבחר
    הכרזה מועילה
    טיפ שימושי
    סרטון מומלץ
    מחקרים
    דווח מאירועים
    במה מקצועית
    מילון pCon
    אינדקס

  תוכן לפי נושא  
     אבטחה
     אינטרנט
     חומרה
     יישומים
     ניהול
     סלולר
     עובדים
     עסקים
     שירותים
     תוכנה
     תקשורת
     תשתיות

   
  בדברי המומחים

ניר סיפר לנו כי כל רעיון הנטוורקינג - ממש כמו שיטות שיווק ומכירה שונות - הגיע מארה"ב, שם גישה זו מאד מקובלת. בארץ, לעומת זאת, שעדיין נחשבת סוציאליסטית מעט יותר מקפיטליסטית, רבים מתייחסים לנטוורקינג כאל משהו מאד תועלתני ואפילו ציני. 

למרות שרבים ישמחו לקבל עזרה מחברים מהצבא או מהלימודים, הרי שזה עדיין לא יהפוך את מערכת היחסים ביניהם למערכת צינית שמתמקדת רק בתועלות, כפי שקורה בארה"ב. שם, אגב, התפתחו גישות מאד מכניות להצלחה בנטוורקינג, החל ממתי לחייך וכלה בלחיצת יד נכונה של האדם שמולך - שוב, מאד מנוגד לתהליך ההיכרות הישראלי. 

המטרה בארץ היא להגיע למיזוג בין שתי הגישות, ולהתאים את הנטוורקינג להוויה הישראלית, כך שההתנגדות לנטוורקינג לא תהיה כה עזה. ניר ממליץ למנמ"רים לשים דגש בעיקר על נטוורקינג פנים-ארגוני, כלומר הבנת מערך הכוחות בהנהלה, ויצירת נטוורקינג עם אנשים, על מנת לשכנעם לתמוך ברעיונות שלך בבואך להצדיק יוזמה או השקעה - זאת בהנחה שכל מנמ"ר מעוניין לשרת את הארגון ולקדם את מערכות המידע. למנמ"רים המאותגרים-חברתית, ממליץ ניר להיעזר בקורסים ובסדנאות, המלמדים כיצד לעשות זאת נכון.
31/10/2008
הנטוורקינג עושה דרכו בארץ

ניר סיפר לנו כי כל רעיון הנטוורקינג - ממש כמו שיטות שיווק ומכירה שונות - הגיע מארה"ב, שם גישה זו מאד מקובלת. בארץ, לעומת זאת, שעדיין נחשבת סוציאליסטית מעט יותר מקפיטליסטית, רבים מתייחסים לנטוורקינג כאל משהו מאד

   המסלול היומי למסלול היומי בתמונות           
ארכיון בראש החדשותארכיון אתר נבחרארכיון הכרזה מועילהארכיון הטיפ המרכזי
מדינות מסויימות בעולם מפעילות צנזורה על אזרחיהן, גם בכל הנוגע לגלישה באינטרנט. כעת, משתפות יאהו, גוגל ומיקרוסופט פעולה ביצירת קוד התנהגות שיגן על החופש של הגולשים.אתר חומוס (humus101) הוא בלוג העוסק בחומוס - לטענת האתר מדובר כנראה בבלוג החומוס הראשון בעולם! חדשות, מתכונים וביקורת - לכל מי שלא יכול בלי חומוס.סמסונג הכריזה על סדרת מסכי מחשב חדשה ברזולציה גבוהה במיוחד של 1920x1200 ויחס ניגודיות של 1:50,000.
הבעיהאתם מעוניינים למצוא בטבלת אקסל גדולה את הנתונים הקשורים לנושאים ספיציפיים בלבד, למשל, רק את שמות העובדים שמשכורותיה
יוזמה למען חופש הביטוי באינטרנטבלוג החומוס הראשוןSAMSUNG - מסך שובר שיאיםסינון מידע מהיר באקסל 2010

  כתבות נוספות

זיו אומר שנטוורקינג עסקי הוא כלי הכרחי להצלחת המנמ"ר, מאחר שהוא חייב לייצר מעגלי השפעה, בהנהלה, אצל עמיתיו וגם מעבר לארגון. הכל מתחיל, מנקודת ההנחה שנטוורקינג הוא חלק ממשימות המנמ"ר ושזה בסדר עדיפות גבוה. 

החוכמה היא, להשקיע עכשיו, בקשרים שיסייעו לך בעתיד ואתה יוצר קשרים אלה, עוד בשלב בו אתה עדיין לא צריך אותם. חלוקת הזמן צריכה להיות 20% בייצור מעגל השפעה מול ההנהלה ועוד 20% בייצור מעגל השפעה מול עמיתים. זאת, מעבר ל-50% מהזמן לניהול עובדים שוטף ו-10% לעצמך. כלומר, 40% מהזמן יושקע בהתוויית קשרים עסקיים. בזכותם, תיצור בסופו של דבר, מטרייה ועוצמה למערכות המידע, פי כמה מאשר במצב, בו תקדיש את זמנך רק לניהול שוטף של אנשים. 

כל זאת, דורש בניית מערכת ניהולית של גף המחשוב, כך שהיא לא תדרוש את התערבות המנמ"ר בכל רגע. כך ייתאפשר לו לעשות את התפקיד החשוב באמת, שאף אחד אחר בגף המחשוב לא יכול לעשות במקומו.
31/10/2008
נטוורקינג - כלי הכרחי להצלחה

זיו אומר שנטוורקינג עסקי הוא כלי הכרחי להצלחת המנמ"ר, מאחר שהוא חייב לייצר מעגלי השפעה, בהנהלה, אצל עמיתיו וגם מעבר לארגון. הכל מתחיל, מנקודת ההנחה שנטוורקינג הוא חלק ממשימות המנמ"ר ושזה בסדר עדיפות גבוה. ה

שחר סיפר לנו על מפגשי ה-Round Table הנערכים ב-STKI, כ-15 פעמים בשנה, הכוללים כ-20 אנשי מקצוע מארגונים שונים בתפקידים דומים, כאשר כל מפגש עוסק בנושא אחר. המטרה הרשמית איננה נטוורקינג, אך בהחלט ניתן ליצור כך קשרים עם העמיתים למקצוע. 

בארץ, אומר שחר, יש עדיין מעט חשש כלפי נטוורקינג דרך אתרי רשתות חברתיות, שמאד מקובל בחו"ל, ורוב האנשים רואים באתרים אלה מקור לדואר-זבל ללא ערך עסקי מהותי (עם יוצאי דופן כמו LinkedIn). לכן, אין עדיין תחליף למפגשים בארבע עיניים. 

לגבי המנמ"ר, הרי שאין ספק ששינוי תפקידו והמעבר להיות חלק מהובלת החזון בארגון, דורשים ממנו לסגל לעצמו מיומנויות תקשורת טובות יותר. דווקא בארץ, אומר שחר, מבינים רוב המנמ"רים את כללי המשחק, אם כי זמנם יקר יותר מזמנו של כל איש מקצוע אחר. שחר ממליץ להשתמש בכל מכנה משותף על מנת ליצור קשר, החל משירות בצבא (מכנה משותף רחב למדי בארץ) ועד לתחביב משותף.
31/10/2008
נטוורקינג - להבין את כללי המשחק

שחר סיפר לנו על מפגשי ה-Round Table הנערכים ב-STKI, כ-15 פעמים בשנה, הכוללים כ-20 אנשי מקצוע מארגונים שונים בתפקידים דומים, כאשר כל מפגש עוסק בנושא אחר. המטרה הרשמית איננה נטוורקינג, אך בהחלט ניתן ליצור כך קשרי

ניר סיפר לנו כי עם השנים חל שינוי במערך הכוחות בין המנמ"ר וההנהלה. בעוד שבעבר נחשב המנמ"ר לכל יכול, הרי שהיום מנהלים כבר לא מקבלים את כל מה שאומר המנמ"ר כתורה מסיני (הדים לחרדות שעורר באג 2000, שהתברר בדיעבד כעורבא פרח). 

היום, צריך המנמ"ר לעבוד הרבה יותר קשה ולהצדיק את היוזמות שהוא מביא. במקביל, ניתן לראות כיצד תחום הראייה העסקית (כולל איך מוכרים רעיון) הופך לנושא חובה בקורסי מנמ"רים. 

מעבר לכך, אומר ניר, חשוב לזכור כי אנשים מקבלים החלטות באופן מוטה, ולאו דווקא רציונאלי בלבד, כפי שנהוג לחשוב. בנוסף, לכל אחד ממקבלי ההחלטות (מנכ"ל, מנהל כספים, מנהל מכירות וכיוצא בזה) יש אג
24/10/2008
הצדקה עסקית - לדבר בשפת הלקוח

ניר סיפר לנו כי עם השנים חל שינוי במערך הכוחות בין המנמ"ר וההנהלה. בעוד שבעבר נחשב המנמ"ר לכל יכול, הרי שהיום מנהלים כבר לא מקבלים את כל מה שאומר המנמ"ר כתורה מסיני (הדים לחרדות שעורר באג 2000, שהתברר בדיעבד כע

מנחם סיפר לנו כי אמנם לא תמיד ניתן להראות ROI ברור לכל השקעה, אך בהחלט ניתן להגדיר מדדים להצלחה. למשל, קשה להראות ROI להגדלת נאמנות לקוחות, אבל אפשר לקבוע מדדים כמו הירידה בשיעור הלקוחות שעוזבים, בקריאות השרות וכו
24/10/2008
תפקיד המנמ"ר בהצדקה עסקית

מנחם סיפר לנו כי אמנם לא תמיד ניתן להראות ROI ברור לכל השקעה, אך בהחלט ניתן להגדיר מדדים להצלחה. למשל, קשה להראות ROI להגדלת נאמנות לקוחות, אבל אפשר לקבוע מדדים כמו הירידה בשיעור הלקוחות שעוזבים, בקריאות השרות

שי אפק הוא בין מקימי אתר www.diradira.co.il, שמציע מודעות השכרת ומכירת דירות, משולבות במפות. 

לדבריו, האתר הוקם עקב תסכול מהקיים בשוק חיפוש הדירות, וההבנה שאין מנוס מלשלב מפות ותמונות בשירות המציע חיפוש דירות. כך קמים רוב ה-Mashups, כתוצאה מצורך מסויים שיש לתת עליו מענה, כאשר מדובר תמיד בראיית צרכי הגולש. 

בעתיד, הכוונה  היא להוסיף עוד Mashups, שיכללו שילוב מידע על שירותים כמו אוטובוסים בסביבה ו/או דירוג ותכנים מצד גולשים לגבי הדירות (כולל הערות משכנים, וכדומה). שי מודע לכך שדבר זה ידרוש מעקב קפדני אחר איכות התכנים, דוגמת הצורך למנוע מצב של טוקבקים ללא שליטה. 

זו היא גם הבעיה העיקרית היום בתחום: הצורך להגיע לתכנים רבים, אך גם לשמור על איכות המידע. מבחינת בניית היישום, האתגר איננו מציאת מתכנת כמו שהוא עצם העבודה עם נתונים, שירותים וחברות חיצוניות, שלא לכולם יש אחידות נתונים או סטנדרטים דומים, מה שמאריך מעט את העבודה. 

שי ממליץ לארגונים המעוניינים ליישם Mashups, לבצע מחקר מעמיק לפני שהם נכנסים לזה, לגבי כל מה שהיישום ייכלול, למי הוא מיועד, ומה הוא אמור לבצע, ולשמור עליו גמיש ככל האפשר לקראת שינויים עתידיים.
17/10/2008
Mashups מניסיון אישי

שי אפק הוא בין מקימי אתר www.diradira.co.il, שמציע מודעות השכרת ומכירת דירות, משולבות במפות. לדבריו, האתר הוקם עקב תסכול מהקיים בשוק חיפוש הדירות, וההבנה שאין מנוס מלשלב מפות ותמונות בשירות המציע חיפוש דירו

העתידן אשר עידן אומר שבישראל לא רואים שינוי או עניין בנושא זה, כמעט בכלל, וארגונים לא מבינים, שצריך להרפות קצת מהשליטה, בכדי להגיע לשיתופיות גבוהה. 

להערכתו, ארגונים לא יגלו בכך עניין בחמש השנים הקרובות (לפי בדיקה עם כ-20 ארגונים גדולים בארץ), למרות שבעולם כן מגלים בכך עניין. הסיבה העיקרית לכך שארגונים בארץ לא נלהבים לשלב Mashups, היא תפישה ניהולית כללית המעוניינת לשמור על כמה שיותר שליטה, בעוד Mashups, מבחינתם, עלולים לעודד איבוד שליטה. 

מנמ"רים עסוקים פחות בהעלאת ערך עבור בעלי מניות, במקביל להתנגדותם ל- Mashupsבגלל פחד מאובדן שליטה וחשש מבעיות אבטחה.
17/10/2008
מה ארגונים לא יודעים על Mashups?

העתידן אשר עידן אומר שבישראל לא רואים שינוי או עניין בנושא זה, כמעט בכלל, וארגונים לא מבינים, שצריך להרפות קצת מהשליטה, בכדי להגיע לשיתופיות גבוהה. להערכתו, ארגונים לא יגלו בכך עניין בחמש השנים הקרובות (לפי

נתן היה מעורב כיוזם, חוקר ומפתח של שיטת העבודה מהבית באינטל ישראל, המבוססת על יום בשבוע. לדבריו, הייתה תקופה בה אינטל התרחבה מאוד ואז אושר לחלק מהאנשים בארה"ב לעבוד חמישה ימים בשבוע. עם הזמן, הסתבר  שזה לא רעיון טוב, מאחר והוא פגע בעבודת הצוות ויישום בהיקף זה, מצטמצם כיום באינטל. מבחינת אינטל, עבודה מהבית מספקת לארגון ולעובד גמישות ואיזון בין העבודה לפנאי. מבחינת גמישות הארגון, בזמן מלחמת לבנון השניה, עובדי אינטל בחיפה עבדו בקלות ממקומות אחרים, כולל ממקלטים ומהבית. 

כיום, הטכנולוגיה מסוגלת לתת לעבודה מהבית פתרונות מספקים לחלוטין והשאלה מבחינת המנמ"ר איננה איך ליישם זאת טכנולוגית אלא איך הטכנולוגיה תשתלב בפתרון הכולל של הארגון לעבודה מהבית. מבחינה זו, חייבת להיות שותפות בין גף המחשוב לבין גורמים רבים אחרים, כמו גף משאבי האנוש והגף המשפטי. נתן מזכיר שבארגון ממוצע עובדים מרחוק במילא, כך שהמנמ"ר אמור להיות כבר ערוך לחינוך העובדים ולטיפול בנושאים כאבטחת צורת עבודה זו, גם במקרה של עבודה מהבית. חשוב לעשות זאת עם העובדים המתאימים, לתפקידים המתאימים ובצורה ממושמעת, מאחר ומדובר במסגרת ולא בפריקת מסגרות. ולסיום - העובדה שאתה סומך על אדם שעובד מהבית, "עושה לו משהו" מבחינה פסיכולוגית ואם מנהלים ועובדים מסוגלים לעכל זאת, זה רק יעשה להם טוב.
10/10/2008
איך הטכנולוגיה תשתלב

נתן היה מעורב כיוזם, חוקר ומפתח של שיטת העבודה מהבית באינטל ישראל, המבוססת על יום בשבוע. לדבריו, הייתה תקופה בה אינטל התרחבה מאוד ואז אושר לחלק מהאנשים בארה"ב לעבוד חמישה ימים בשבוע. עם הזמן, הסתבר שזה לא רעיו

תרי מעריכה ש-5% מהשכירים בישראל עובדים כיום מהבית, יום בשבוע בממוצע, אך מדגישה, שמדובר  בנתונים משתנים, עקב הפרמטרים השונים הנמדדים במחקרים בתחום זה. 

עבודה מהבית שנויה במחלוקת בקרב מעסיקים, בעיקר בשל חששם של מנהלים מאבדן שליטה וחוויה מתמשכת של עבודה בארגון "ריק". בנוסף, יש מצבים בהם יש צורך בהתארגנות עסקית מחודשת בשל אילוצים שונים, ואז עבודה מהבית אינה משתלבת במצב החדש. קושי נוסף של ארגונים, הינו להתמודד עם עובדים שלא מתאפשר להם לעבוד מהבית. בארץ עדיין אין חקיקה ברורה בנושא זה וחשוב לשים לב לחוזי עבודה של עובדים העוברים לעבוד מהבית, בין השאר בהבטים של כיסויים ביטוחיים, תאונות עבודה, חוק שעות עבודה ומנוחה, נסיעות ועוד.

תרי מדגישה, שצריכים ללמוד מהנסיון בעולם ולא להיבהל מהמקרים בהם זה נכשל. זאת, מאחר ולמעלה משני עשורים, יש ארגונים שהטמיעו תוכניות מקצועיות טובות ובהם זה עובד טוב. עבודה מהבית מחייבת מנהלים וארגונים לעשות שינויים משמעותיים בתפיסות ניהוליות, שמאפשרות לעבור למדידה לפי יעדים. הטכנולוגיה לכך קיימת והשוק מוכן ומזומן לעבודה מרחוק. יש להבין היטב מה נדרש מכל תפקיד, למי מדווחים, מה התרבות הארגונית, מה יעבוד ומה לא ואת מי "משאירים מאחור". המפתח להצלחה, הוא להקדיש זמן רב לאבחון ולהיערכות. בנייה נכונה של תהליך כזה, כוללת גם התייחסות לשלל רכיבי מערכות התגמול והתמרוץ, תכנון מחודש של מקום העבודה (משרדים, חדרי ישיבות), תכנון של ניהול הידע ושל דפוסי הניהול בארגון בכלל. דרוש מבט כלל מערכתי, שמסתכל על כל משאבי הארגון, שיודע לסנכרן ביניהם ולייצר לארגון את הערך המוסף לו הוא זכאי מתהליך מורכב שכזה. כמו כן, עבודה מהבית חייבת להיות מרצון ולא להיכפות על העובד.
10/10/2008
ללמוד מהנסיון

תרי מעריכה ש-5% מהשכירים בישראל עובדים כיום מהבית, יום בשבוע בממוצע, אך מדגישה, שמדובר בנתונים משתנים, עקב הפרמטרים השונים הנמדדים במחקרים בתחום זה. עבודה מהבית שנויה במחלוקת בקרב מעסיקים, בעיקר בשל חששם ש

רווית סיפרה לנו כי ארגונים בארץ מודעים לחשיבות הבטחת איכות הנתונים יותר מבעבר, אך עדיין לא מספיק. המצב שונה בארה"ב ובאירופה, שם נותנים לנושא חשיבות גבוהה בהרבה, מאחר ואיכות נתונים לקויה עלולה להפיל את הארגונים עסקית. דרישות בתחום הרגולציות, כמו SOA ומגוון רגולציות פיננסיות מתחילות לעורר עניין בארץ, ולכן בארגונים בתחום הפיננסי, הביטוח, הבנקאות וכדומה, יש דרישה אוטומטית להבטחת איכות נתונים. 

לעומת זאת, בארגונים שאינם כפופים לרגולציה ספציפית, הנושא עדיין בחיתוליו. רווית ממליצה למנמ"רים לא לחכות לאסון, ולהשקיע כבר עכשיו בהסברה כלפי ההנהלה. כל ארגון המעוניין להטמיע פרוייקט הבטחת איכות נתונים, צריך קודם כל לעשות היכרות מעמיקה עם הנתונים שלו ולטייב אותם, לעבור לבסיסי נתונים חזקים יותר, ולאמץ תוכנות המבטיחות הגנה על הנתונים.
3/10/2008
מודעות גוברת לאיכות הנתונים

רווית סיפרה לנו כי ארגונים בארץ מודעים לחשיבות הבטחת איכות הנתונים יותר מבעבר, אך עדיין לא מספיק. המצב שונה בארה"ב ובאירופה, שם נותנים לנושא חשיבות גבוהה בהרבה, מאחר ואיכות נתונים לקויה עלולה להפיל את הארגונים

רנית שוחחה איתנו על כך שפרוייקטים להבטחת איכות נתונים וטיובם אינם מסתיימים לעולם - זה מה שכל ארגון צריך להבין. במקביל, קשה לכמת את עלותם, אם כי לא תמיד הכימות חשוב, מאחר והמידע קריטי לכל ארגון ולכן ברור שהחזר ההשקעה הוא במניעת הפסדים שייגרמו עקב נתונים שגויים. בנוסף, ארגונים שלא מבצעים טיוב לנתונים, אינם מסוגלים לקבל החלטות עסקיות כראוי. 

למרות שההשקעה בהבטחת נתונים גבוהה, הרי שטיפול בבעיות יעלה הרבה יותר ככל שהזמן חולף. תחום חשוב נוסף שיש לשים אליו לב הוא אינטגרציית נתונים, מאחר ואין טעם להטמיע מערכות חדשות אם הנתונים אינם באיכות גבוהה; מערכות חדשות לא יכולות לעבוד כראוי עם נתונים שגויים וההשקעה בהן תרד לטמיון, ובמקביל אם אין אינטגרציה בין המערכות, עלול להיווצר מצב של כפילויות וחוסרים.
3/10/2008
הבטחת איכות נתונים - פרוייקט מתמשך

רנית שוחחה איתנו על כך שפרוייקטים להבטחת איכות נתונים וטיובם אינם מסתיימים לעולם - זה מה שכל ארגון צריך להבין. במקביל, קשה לכמת את עלותם, אם כי לא תמיד הכימות חשוב, מאחר והמידע קריטי לכל ארגון ולכן ברור שהחזר ה

  פרסום בטקסט

  כתבות לפי חודש
2011
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2010
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2009
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2008
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2007
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר


רוצים תוכן שימושי בעל ערך?!...
תוכלו לקבל זאת כאן ובחינם!


הצטרף ל-pConTip

ותקבל את הטיפים והסרטונים הכי טובים שיש ובחינם!

ניוזלטר שבועי קצר וחינמי, מביא המלצות למאמרים, תוכנות מועילות, קיצורי דרך שימושיים, פרשנות לחדשות מרכזיות וסרטונים ייחודים, על הטכנולוגיות הכי מרתקות שיש היום.

הכנס עכשיו את שמך והמייל, ולחץ על כפתור " לחץ כאן ועכשיו "דוא"ל
שם
 
 pConTop
המלצות למנהלי מידע
הכי מעניין וחשוב במחשוב
פרשנות מעשית והכוונה לנושאי מפתח


כדי להתעדכן מדי שבוע במשמעויות המעשיות של החדשות החשובות, וכן לדעת מה הם נושאי המפתח המרכזים בענף? מלא את פרטיך עכשיו ותקבל מדי שבוע ניוזלטר קצר וחינמי!
דוא"ל:
שם:

כן ,שלחו הגיליון
*לא נעביר המייל לגורם אחר!
**תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

 ערוץ סרטוני pCon ביוטיוב
 משרות הייטק בשיתוף AllJobs
 pConTip
הטיפים והסרטונים
הכי טובים שיש!
המלצות * חידושים * קיצורי דרך


חינם! הרשם לניוזלטר שבועי קצר, של טיפים שימושיים ומסקרנים ולקט המלצות על סרטוני החידושים הטכנולוגיים הכי מרתקים שיש. הרשם עכשיו.

דוא"ל:
שם:

כן ,שלחו הגיליון
*לא נעביר המייל לגורם אחר!
**תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

   תוכן לפי נושא
 
    אבטחה
    אינטרנט
    חומרה
    יישומים
    ניהול
    סלולר
    עובדים
    עסקים
    שירותים
    תוכנה
    תקשורת
    תשתיות
 מודעות דרושים
 איך להתעדכן וליצור קשר
RSS התעדכן ב-RSS
RSS התעדכן ב-Google+
FACEBOOK התעדכן בפייסבוק
in התעדכן בלינקדין
TWITTER להתעדכן ביוטיוב
TWITTER התעדכן בטוויטר
TWITTER צור קשר במייל
 
©כל הזכויות שמורות | אודותינו | צור קשר | פרסם אצלנו | תנאי שימוש | מפת האתר | דף הבית
לפרופיל ה Google+ | מה דעתך? | מדיניות פרטיות | RSS  | | לימודי מדעי המחשב