הכר האתר     260+ תחקירים בתחומי המחשוב     הצטרף כמנוי
שבת 24 אוקטובר 2020  
חפש תחקיר    
    
   
אודותינו צור קשר  

הבולטים באתר pCon
  התחקיר השבוע  
  בלוג העורך  
  להכיר טכנולוגיות  
  pConTop  
  pConTip  
  אתרים נבחרים  
  הכרזה מועילה  
  טיפים שימושיים  
  סרטונים מומלצים  
  תחקיר דוגמא  
המחשוב בארץ
  גוגל ניוז  
  דיילי מיילי  
  דה מרקר IT  
  גלובס  
  כלכליסט IT  
  קפטן אינטרנט  
  Ynet  
  NRG טכנולוגיה  
  וואלה טק  
  News1 - מחשבים  
המחשוב בעולם
  Google News  
  CNET  
  CIO  
  CIOInsight  
  ZDNet  
  InformationWeek  
  Computerworld  
  eWeek  
  itworld  
  Yahoo!  
קריירה
  דה מרקר קריירה  
  גלובס קריירה ויזמות  
  כלכליסט קריירה  
  CIO Careers  
  CIOInsight Careers  
  CIO U C&S  
  I.W - Global CIO  
  TechRep. Careers  
  CNN Careers  
  forbes Careers  
תשתיות
  ERP.ORG.IL  
  אנשים ומחשבים  
  InfoWorld  
  Virtualization.com  
  CIO-Virtualization  
  IW - Cloud  
  database  
  CRM Daily  
ניידות וסלולר
  סלולרי  
  GSM-Israel  
  גאדג'טי  
  חורים ברשת  
  אנשים ומחשבים  
  CIO - Mobile  
  silicon.com/Mobile  
  CNET Smartphones  
  Coolsmartphone  
  pocketnow.com  
רשתות חברתיות
  חורים ברשת  
  אקטיב & מרקטינג  
  ZVAGELSKY  
  Alltop  
  Mashable  
  SocialMedToday  
  SocialMedExam  
  TechNewsWorld  
  SocialNetWatch  
  CIO- Web 2.0  
תוכנה
  קפטן אינטרנט  
  I.W - Software  
  אנשים ומחשבים  
  וואטצאפ  
  ניוזגיק - פיתוח  
  BetaNews  
  developer  
  SoftwareDevNews  
  .net magazine  
  The Register  
לאינדקס השימושי של pCon סגור שימושון

   שירותי pCon   
pCon הרעיון
תחקירי pCon
התרעות pCon
pConTop
pConTip
פרסום ייחודי
תחקיר דוגמא
105 תחקירים
103 המלצות
    RSS 
 משרות הייטק
   קרא באתר   
    התחקיר השבוע
    שימושון
    בראש החדשות
    פרשנויות
    בלוג העורך
    לוח ארועים
    רכש מחשבים
    מדד ה-PC
    אתר נבחר
    הכרזה מועילה
    טיפ שימושי
    סרטון מומלץ
    מחקרים
    דווח מאירועים
    במה מקצועית
    מילון pCon
    אינדקס

  תוכן לפי נושא  
     אבטחה
     אינטרנט
     חומרה
     יישומים
     ניהול
     סלולר
     עובדים
     עסקים
     שירותים
     תוכנה
     תקשורת
     תשתיות

   
  בדברי המומחים

השינוי העיקרי בתפקיד הוא מעבר ל-CTO שהנו נציג ה-Business. לא עוד כזה היושב במגדל שן, אלא CTO עם יכולות ניהוליות ועסקיות. 

ישנם מודלים שונים לתפקיד זה, והוא משתנה לפי אופי וצרכי הארגון. בנוסף, מאחר וישראל משופעת בסטארט-אפים, היא מהווה סביבה ענפה להתפתחות בפעילותו ומבחינה זו אולי מתקדמת יחסית לעולם, בחשיבות הניתנת לתפקיד. 

מדובר בתפקיד חדש יחסית, אשר יותר ויותר ארגונים מבינים את חשיבותו, עם ההבנה שהוא נחוץ ביותר ותורם רבות לארגון. ישנה מגמה שקורית במטריקס, בה ניתן לראות CTO לא רק ברמת הארגון, אלא גם ברמת המחלקות, כלומר - רשת CTOs ארגונית, במקום CTO בודד. ה-CTO network מייצר עוצמה טכנולוגית ויכולת לטפל במרחב הטכנולוגיות העצום. 

ה-CTO, מעצם תפקידו, אינו מנהל אנשים רבים, אך עם זאת, הוא חייב להיות בעל יכולת מנהיגות, על מנת שיוכל להשפיע. בנוסף, בארגונים מסוימים, בעיקר אלה המתבססים על טכנולוגיה כמנוע צמיחה עסקי, תפקיד זה הוא חלק מההנהלה מלכתחילה ולכן אינו כפוף ל-CIO. לעומת זאת, בארגונים שאינם טכנולוגיים בהווייתם, ה-CTO נדרש להיות יד ימינו של ה-CIO, וככזה הוא גם כפוף לו, ואינו חלק מהדרג הניהולי הבכיר של הארגון.
25/5/2007
ה-CTO כמנהיג

השינוי העיקרי בתפקיד הוא מעבר ל-CTO שהנו נציג ה-Business. לא עוד כזה היושב במגדל שן, אלא CTO עם יכולות ניהוליות ועסקיות. ישנם מודלים שונים לתפקיד זה, והוא משתנה לפי אופי וצרכי הארגון. בנוסף, מאחר וישראל משו

   המסלול היומי למסלול היומי בתמונות           
ארכיון בראש החדשותארכיון אתר נבחרארכיון הכרזה מועילהארכיון הטיפ המרכזי
פריצת דרך באחסון: מדענים פיתחו טכנולוגיה חדשה לראשי קריאה בדיסקים קשיחים, המספקת דחיסות אחסון גבוהה יותר, שתתבטא בהעלאת נפחים ובהוזלת מחירים.ב-sec2wed ניתן לאתר שמלות כלה להשכרה ולרכישה, במחירים זולים, בנוסף על טיפים לקראת החתונה. רעיון חדשני העוזר למנוע (או לפחות להקטין) את האובר-דראפט שחתונות יוצרות.java real-time system 2.0 ומערכת ההפעלה סולאריס 10 מאפשרות פריצת דרך בשליטה בביצועים בזמן אמת, ברמה של אלפיות השנייה.פריצות מוצלחות לאתרי ה-cia, המוסד ושירות הביון הבריטי (mi6) הוכיחו שאין אתר חסין. משיקולי מגבלות תקציב וידע, קשה ואולי ג
קפיצת דרך בנפחי ומחירי האחסוןSec2Wedביצועי זמן אמת בג`אווה הגנה על אתר הארגון

  כתבות נוספות

אלכס טוען כי ארגונים בארץ ובעולם מתחילים להבין את הצורך והחשיבות בשיתופיות, בעיקר בחברות SMB, המתחילות להבין כי גם הן יכולות ליהנות מהתועלות בתחום. 

לארגונים המעוניינים להיכנס לתחום ולאמץ כלי שיתופיות, רצוי להתחיל לאט ובקטן וליישם בשלבים; לערב כמה שיותר אנשים בתפקידים שונים בארגון, כולל מקבלי החלטות ולא רק בעלי התפקידים הטכנולוגיים; להסביר לכל המעורבים כמה חשובה השיתופיות ולהסביר לעובדים מה יהיו הרווח והתועלת עבורם. 

גם ה-Enterprise web 2.0 מציע פתרונות לרוחב הארגון ומשפיע על השיתופיות. הטכנולוגיה מתקדמת, והמעבר לשירותי ווב, מקל על השיתופיות בארגונים, ומביא כלים חדשים בתחום. 

כדאי להשתמש בכלי שיתופיות לא רק בין עמיתים בארגון, אלא ליישמה בכל המעגלים, החל מקבלני משנה, דרך ספקים, וכלה בלקוחות. בנוסף, השיתופיות מאפשרת תכנון מדויק יותר ומניעת טעויות, דבר שמשפיע בהתאם על ה-ROI.
25/5/2007
בארץ מתחילים להבין

אלכס טוען כי ארגונים בארץ ובעולם מתחילים להבין את הצורך והחשיבות בשיתופיות, בעיקר בחברות SMB, המתחילות להבין כי גם הן יכולות ליהנות מהתועלות בתחום. לארגונים המעוניינים להיכנס לתחום ולאמץ כלי שיתופיות, רצוי

יניב ממליץ לאמץ שיתופיות, בגלל יתרונותיה הברורים, אך אומר שחשוב גם לקחת בחשבון נושאים הקשורים באבטחת המידע. למשל, בעוד שבפגישות וכינוסים המתקיימים בחדר סגור בשיטה "המסורתית", יכול כל משתתף לדעת בדיוק מי נוכח ולמי מועבר איזה מידע, הרי שבפגישות Video Conferencing, למשל, אין לדעת מי עוד נמצא בחדר השני. 

לכן, יש צורך לוודא לא רק שפתרון השיתופיות מתאים לארגון, אלא גם שהפתרון מאובטח, ומציע שיחות מוצפנות ואינדיקציה לגבי זהות האנשים המשתתפים. בנוסף, כדאי למצוא פתרון שיעזור ויקל על דרך העבודה ולא יסבך אותה - פתרון אשר ייתן מענה לבעיית העדכונים, מעקב אחר גרסאות וכו
25/5/2007
להתייחס גם לבעיות

יניב ממליץ לאמץ שיתופיות, בגלל יתרונותיה הברורים, אך אומר שחשוב גם לקחת בחשבון נושאים הקשורים באבטחת המידע. למשל, בעוד שבפגישות וכינוסים המתקיימים בחדר סגור בשיטה "המסורתית", יכול כל משתתף לדעת בדיוק מי נוכח ול

השימוש ב-ESB בארץ אמנם הולך וגדל, בעיקר בארגונים גדולים, אך עדיין מדובר במקרים בודדים, לא יותר מעשרות. 

טל מתייחס גם לנושא האבטחה ומתריע כי עלולות לצוץ בעיות, בעיקר ברמה האפליקטיבית והעסקית. לכן, יש צורך באפיון מנגנוני אבטחת מידע, מאחר והשתלטות על ה-ESB עלולה לאפשר פגיעה בארגון וניצול מידע רגיש. 

מומלץ להגדיר מראש צורך עסקי, להחליט למי מספקים שירותים ובאיזה אופן, איפה ינוהלו שירותי הווב ואיזה מנגנוני אבטחה יהיו כלולים במערכת. טל מצביע גם על מגמת הציות לרגולציות בארגונים פיננסים כגון בנקים וחברות ביטוח, ומציע לכל ארגון לבחון ספציפית מהן התקנות בהן הוא נדרש לעמוד, ולהתאים את האבטחה בהתאם. 

מומלץ להתחיל מייעוץ כולל בתחום ה-SOA, ולהיעזר ביועצים על מנת להגדיר צרכים ומטרות. מאחר ומדובר במוצר יקר, חשוב לזכור כי רבים מהפתרונות מציעים מוצר, שבסופו של דבר הארגון משתמש רק בעשירית ממנו ורוכש שלל מוצרים נוספים, על מנת לפתור בעיות סבוכות אחרות. 

המטרה, לכן, היא למצוא פתרון מתאים המציע מענה לצורך האמיתי של הארגון. חשוב גם לבדוק מראש, האם מערכת ה-ESB מסוגלת לתקשר בפרוטוקולים שונים אשר בשימוש המערכות בארגון, האם היא תומכת בהצפנה בסטנדרטים כגון WS-Security, והאם היא מסוגלת לגדול ולהשתנות, כך שלא יווצר צורך ברכישת מוצרים תומכים.
18/5/2007
להגן על מידע רגיש

השימוש ב-ESB בארץ אמנם הולך וגדל, בעיקר בארגונים גדולים, אך עדיין מדובר במקרים בודדים, לא יותר מעשרות. טל מתייחס גם לנושא האבטחה ומתריע כי עלולות לצוץ בעיות, בעיקר ברמה האפליקטיבית והעסקית. לכן, יש צורך באפ

ישנם חוקי מחשוב כלליים ופרטניים; ישנם חוקים ותקנות המתאימים לכל המגזרים, ולכן יש לציית להם (כמו הגנת הפרטיות או חוק המחשבים תשנ"א), לעומת חוקים ספציפיים המיועדים עבור מגזרים מסוימים, כמו חוקי מחשוב הרלוונטיים לתחום הבריאות, מוסדות בנקאיים וכיוצא בזה. לכן, חשוב לדעת ולהבין חוקים בהיבט הכללי ומה הם החוקים הייחודיים למגזר בו עוסק הארגון. 

אורי ממליץ להקים צוות מקצועי המכיל אנשי אבטחת מידע, מנהלי IT, בעלי תפקידים בכירים המכירים את תהליכי העבודה בארגון, ואדם מתחום המשפט, אשר יבחן חוקים ותקנות הרלוונטיים לתחום עיסוק הארגון. 

בנוסף יהיה אחראי הצוות לקביעת תקנות פנימיות, אותן יאכוף הארגון, לצד הצורך ביצירת דרכים להטמעת התקנות ולהגברת מודעות העובדים. 

אורי מתריע כי ללא שיתוף העובדים בארגון בנושא התקנות והחוקים, לא יהיה ניתן להגיע למצב בו יישומם ייעשה בצורה טובה. מומלץ ליישם חוקים ותקנות החל מהדרג הבכיר ועד אחרון העובדים; כל עובד, זוטר ככל שיהיה, עדיין יכול לגרום נזק עצום לארגון באם לא ימלא אחר תקנה/נוהל שנקבעו בארגון. 

כשמדובר בתקנה שהיא פועל יוצא של חוק, יישומה חשוב שבעתיים, מאחר והפרתה עלולה לגרור צעדים משפטיים ונזקים כספיים.
11/5/2007
לשתף את כולם

ישנם חוקי מחשוב כלליים ופרטניים; ישנם חוקים ותקנות המתאימים לכל המגזרים, ולכן יש לציית להם (כמו הגנת הפרטיות או חוק המחשבים תשנ"א), לעומת חוקים ספציפיים המיועדים עבור מגזרים מסוימים, כמו חוקי מחשוב הרלוונטיים ל

ארגונים בישראל עדיין לא השכילו להבין כמה חשובה העמידה בחוקים ותקנות; על אף שיותר ויותר ארגונים מתעניינים בנושא (בעיקר בכל הקשור ל-SOX), הרי שמדובר עדיין בגישושים ולא במגמה גורפת. 

המצב כרגע, לפי אורן, הוא כאוס מוחלט, כאשר למעט מקרים בודדים, הרי שהמצב בישראל מפגר בהרבה אחר הקיים בארה"ב ובאירופה בתחום הרגולציה, והלקוח נותר חשוף. 

עם זאת, אחד הקטליזטורים העיקריים לשינוי במגמה הוא עבודת ארגונים בישראל עם ארגונים בחו"ל הדורשים עמידה בתקנים; חלק ניכר מהארגונים בחו"ל מביעים חוסר רצון לעבוד עם ארגונים בארץ אשר אינם עומדים בתקנים (אשר בחלק ממדינות העולם כבר הפכו לחוקים, ואינם עוד בגדר בחירה). 

תהליך זה, מציין אורן, דומה לתהליך שהתרחש בזמנו עם תקן ISO9000, אז החלו ארגונים בארץ להידרש לעמידה בתקן על מנת לעבוד עם ארגונים בחו"ל, וכך הפך התקן לחשוב בארץ. 

גם פסקי הדין שבאו בעקבות פרשת הסוס הטרויאני הוכיחו לארגונים בארץ כי מנמ"רים ומנהלים יידרשו להיות אחראיים לאי-עמידה בתקנים, כאשר לפני הפרשה לא טרחו ארגונים בארץ להתעניין בנושא. 

אורן ממליץ לארגונים בארץ לעבור לעבודה על פי תקנים שיהוו קו אחיד אשר יחבר ביניהם, מאחר ואירוע אבטחת מידע בודד אשר יוכיח נזק כספי/פלילי עלול להוות אסון לארגון.
11/5/2007
ציות עכשיו ימנע אסון

ארגונים בישראל עדיין לא השכילו להבין כמה חשובה העמידה בחוקים ותקנות; על אף שיותר ויותר ארגונים מתעניינים בנושא (בעיקר בכל הקשור ל-SOX), הרי שמדובר עדיין בגישושים ולא במגמה גורפת. המצב כרגע, לפי אורן, הוא כא

המגמה מושפעת לדעתי מהצורך במרכוז משאבים ומערכות ניהול ובצורך של מגוון פתרונות משולבים המספקים מענה המשלב הגנה על מערכות המידע תוך יכולת ניהול ובקרה עליו. כיום מנהלי מערכות מידע של ארגונים מתמודדים מדי יום בטיפול וניהול מגוון רחב של מערכות מחשוב אשר דורשות התמחות והבנה – זהו מצב קיומי כמעט בלתי אפשרי בעידן בו מגוון התוכנות כה רב ופתרונות אבטחת המידע כ רבים הדורשים התמחויות שונות. פתרונות אחסון/ניהול מידע משולבי אבטחה מספקים מערכת אחת לניהול עבור אותם מנהלי רשתות. 

היתרון העיקרי הינו ריכוזיות,ניצול משאבים ובקרה אך לדעתי חשוב מכך הינו השקט והביטחון של ארגונים כי המידע הארגוני (בעיקר זה המאוחסן) מוגן וניתן למרכז לבקר ולנהל בצורה יעילה,מהירה,פשוטה ואמינה.

כמו בכל מערכת בעיקר כאלו שבתחילת דרכן עדיין יש "חבלי לידה" ומקום לשיפורים והתאמות.
העיקרי בעיני הינו בכך שישנם מערכות משולבות אשר האיכות של כל מרכיב בהם פחותה ממערכות שהינם Dedicated לאבטחת /ניהול מידע לכן חשוב לבחור בפתרונות איכותיים המספקים מענה איכותי גם של מערכת אבטחה וגם של מערכת ניהול.

לדעתי המערכות הקיימות כיום צפויות עוד מגוון רחב של תוספות והתפתחויות הן מעצם העובדה שמדובר בפתרונות איכותיים שרק בתחילת דרכם ושלרוב הארגונים יש צורך בהם אך עדיין אין מודעות לפתרונות עצמם.לרוב אנו רואים מערכות בעיקר בתחום האבטחה המתפתחות ומתאימות את עצמם למגוון רחב יותר של פתרונות ויכולות לפי צרכי הארגונים השונים כך אני צופה גם למערכות ניהול מידע ואבטחה.

היקף ההשקעה הינו גורם משתנה כיוון שלכל ארגון כמות מערכות לניהול ודרישות אבטחת מידע שונים וצרכים שונים. החזר ההשקעה הינו שולי מאוד הן כי מדובר בחסכון עצום בכוח אדם וזמן תפעול והן כי מדובר בהגנה בקרה ושליטה על המידע הארגוני שהוא כמובן הנכס היקר ביותר לכל ארגון.

הדבר העיקרי הינו הבנה מלאה של יכולות המערכת והתאמתה לצרכי הארגון שלו. על מהל מחשוב לדעת בדיוק מהם היתרונות והתועלות של המערכת ומהם הציפיות של הארגון שלו ממנה בכך יהיה לו קל יותר לבחור את המערכת המתאימה לו ולתפעל אותה בצורה יעילה לצרכים שלו.

הייתי ממליץ למנהלי מחשוב להכיר וללמוד כמה שיותר את הנושא כיוון שהצורך קיים בכל ארגון אך עדיין אין תודעה מספקת לתועלות שניתן להפיק ממערכות ניהול ואבטחת מידע .
ישנן מערכות המספקות מגוון רחב של יכולות ניהול ,מרכוז,שליטה ובקרה שיכולות לשפר את ניהול ואבטחת המידע הארגוני ולייעל את עבודתו ותפוקתו של מנהל מערכות מידע לארגון .
4/5/2007
הצורך במרכוז משאבים

המגמה מושפעת לדעתי מהצורך במרכוז משאבים ומערכות ניהול ובצורך של מגוון פתרונות משולבים המספקים מענה המשלב הגנה על מערכות המידע תוך יכולת ניהול ובקרה עליו. כיום מנהלי מערכות מידע של ארגונים מתמודדים מדי יום בטיפו

המגמה נובעת מהעיקרון שהמידע הוא הנכס העיקרי של הארגון. מאחר והוא נכס עיקרי, צריך לנהל אותו בצורה אפקטיבית, ומצד שני לתת לאנשים (מבפנים או מבחוץ) יכולת או הרשאה לעשות עם המידע הזה את הדברים שהם צריכים ולא מעבר לזה. יש צורך לקשר בין המידע ליכולת המשתמשים במידע לקבל צורה של מידור ואבטחה כדי שהמידע יהיה רלוונטי ונגיש. החיבור הוא בין הניהול של המידע לאבטחה.

קודם כל, היתרון הראשון הוא הפחתת כמות המידע לניהול - בגלל שמסננים ומנתבים את המידע שנכנס לארגון. זה החיבור בין אבטחה שיוצר תהליך של סינון וניתוב והניהול שנדרש לניהול של פחות מידע, רק המידע הרלוונטי. חלק המידע שנכנס לארגון מסונן החוצה ומנותב על-פי התוכן או כל קטגוריה אחרת של אבטחת המידע פנימי, זה מאפשר סינון או נטרול של מידע שלא צריך להיכנס לארגון או שצריך להיכנס תחת קטגוריה מסוימת שמבוססת על אופי המידע שנכנס וזה מאפשר למערכות הניהול לנהל מידע שכבר קוטלג ויושב בארגון במערכות שמכילות קטגוריות שנבדקו כאשר המידע נכנס לארגון. היכולת של מידע שנכנס לארגון לקבל קטגוריות לקטלוג מידע, אפשר להביא את המידע למקומות בארגון שיעזרו לניהול המידע שנכנס.
יתרון נוסף - ניהול המידע תוך מידור והקצאת הרשאות גישה לפי סוג המידע, אפשר לנהל את המידע לפי הקצאת הרשאות למשתמשי המידע. אפשר לחבר בין מי צריך לעשות מה בארגון לניהול המידע.

המנמ"ר צריך להיות מודע לזה שיש trade-off בין מידע זמין ובר-ניהול למידע שהוא לא תקין כתוצאה ממחסור באבטחה. יש דברים שמזיקים למידע, רוגלות, נוזקות, וירוסים, סוסים טרויאניים, וכל דבר שיכול להביא את המידע למצב לא תקין. השילוב בין מידע מאובטח ותקין וזמין חייב לבוא לידי ביטוי במערכות שקונים.

אחד הטיפים הוא להתכנס סביב יצרנים שחורטים על דגלם את הנושא של אבטחת מידע, ניהול מידע וזמינות מידע, זה שילוב שספק שרוצה להיכנס לתחום חייב לתת.
חשוב לנסות ולהימנע מחיבור פתרון אפליקטיבי לחומרה ייעודית, ליצור מנגנונים שיצרו יכולת תמרון מחופש פעולה ברכישות של חומרות כאלה ואחרות תוך שמירה על ההשקעה של הפתרון האפליקטיבי. מה שימנע בעתיד הרבה חסמי יציאה.
דבר נוסף - לראות את המידע בארגון כמכלול שלם, הוא נמצא בכל מקום - במערכות IM, מייל, מערכות הקבצים השונות שמחזיקות גם מידע מכל הסוגים, גראפי, voice, לראות את כל מכלול המידע בארגון כמערכת אחת.
4/5/2007
ניהול מידע משולב אבטחה

המגמה נובעת מהעיקרון שהמידע הוא הנכס העיקרי של הארגון. מאחר והוא נכס עיקרי, צריך לנהל אותו בצורה אפקטיבית, ומצד שני לתת לאנשים (מבפנים או מבחוץ) יכולת או הרשאה לעשות עם המידע הזה את הדברים שהם צריכים ולא מעבר ל

בשנת 2003 ISS יצאה עם Enterprise Security Platform. באמצעות פלטפורמה זאת מספקים מערכת אחת שמנהלת את כל תהליך אבטחת המידע הארגוני. מערכות בקרת גישה, התוכן שנכנס מהאינטרנט לארגון ומהארגון החוצה. המערכת מחליטה מה נכון שיכנס ומה עומד בסטנדרטים. המערכת מטפלת בהכל החל מהבנת האיומים שהארגון עומד מולם, ביצוע סקר סיכונים בשילוב עם Anomaly Detection System. מערכת זו מסוגלות לספק ראייה רוחבית ועמוקה של כל היבטי אבטחת המידע ודרישות הרגולציה על-ידי מערכת אחת.
הייתה קיימת דרישה מהלקוחות שלא רוצים לראות מוצרי נישה, עוד קופסא ועוד משהו, רוצים מוצר אחד שיגדל יחד איתם, מוצר אחד שיתאים את עצמו לדרישות שלהם. אבטחת האחסון - זה לא עוד מוצר, זה בעצם עוד פיצ
4/5/2007
ניהול מידע ואבטחת מידע

בשנת 2003 ISS יצאה עם Enterprise Security Platform. באמצעות פלטפורמה זאת מספקים מערכת אחת שמנהלת את כל תהליך אבטחת המידע הארגוני. מערכות בקרת גישה, התוכן שנכנס מהאינטרנט לארגון ומהארגון החוצה. המערכת מחליטה מה

  פרסום בטקסט

  כתבות לפי חודש
2011
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2010
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2009
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2008
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר
2007
ינוארפברוארמרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמברדצמבר


רוצים תוכן שימושי בעל ערך?!...
תוכלו לקבל זאת כאן ובחינם!


הצטרף ל-pConTip

ותקבל את הטיפים והסרטונים הכי טובים שיש ובחינם!

ניוזלטר שבועי קצר וחינמי, מביא המלצות למאמרים, תוכנות מועילות, קיצורי דרך שימושיים, פרשנות לחדשות מרכזיות וסרטונים ייחודים, על הטכנולוגיות הכי מרתקות שיש היום.

הכנס עכשיו את שמך והמייל, ולחץ על כפתור " לחץ כאן ועכשיו "דוא"ל
שם
 
 pConTop
המלצות למנהלי מידע
הכי מעניין וחשוב במחשוב
פרשנות מעשית והכוונה לנושאי מפתח


כדי להתעדכן מדי שבוע במשמעויות המעשיות של החדשות החשובות, וכן לדעת מה הם נושאי המפתח המרכזים בענף? מלא את פרטיך עכשיו ותקבל מדי שבוע ניוזלטר קצר וחינמי!
דוא"ל:
שם:

כן ,שלחו הגיליון
*לא נעביר המייל לגורם אחר!
**תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

 ערוץ סרטוני pCon ביוטיוב
 משרות הייטק בשיתוף AllJobs
 pConTip
הטיפים והסרטונים
הכי טובים שיש!
המלצות * חידושים * קיצורי דרך


חינם! הרשם לניוזלטר שבועי קצר, של טיפים שימושיים ומסקרנים ולקט המלצות על סרטוני החידושים הטכנולוגיים הכי מרתקים שיש. הרשם עכשיו.

דוא"ל:
שם:

כן ,שלחו הגיליון
*לא נעביר המייל לגורם אחר!
**תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

   תוכן לפי נושא
 
    אבטחה
    אינטרנט
    חומרה
    יישומים
    ניהול
    סלולר
    עובדים
    עסקים
    שירותים
    תוכנה
    תקשורת
    תשתיות
 מודעות דרושים
 איך להתעדכן וליצור קשר
RSS התעדכן ב-RSS
RSS התעדכן ב-Google+
FACEBOOK התעדכן בפייסבוק
in התעדכן בלינקדין
TWITTER להתעדכן ביוטיוב
TWITTER התעדכן בטוויטר
TWITTER צור קשר במייל
 
©כל הזכויות שמורות | אודותינו | צור קשר | פרסם אצלנו | תנאי שימוש | מפת האתר | דף הבית
לפרופיל ה Google+ | מה דעתך? | מדיניות פרטיות | RSS  | | לימודי מדעי המחשב