הכר האתר     260+ תחקירים בתחומי המחשוב     הצטרף כמנוי
יום רביעי 27 מאי 2020  
חפש תחקיר    
    
   
אודותינו צור קשר  

הבולטים באתר pCon
  התחקיר השבוע  
  בלוג העורך  
  להכיר טכנולוגיות  
  pConTop  
  pConTip  
  אתרים נבחרים  
  הכרזה מועילה  
  טיפים שימושיים  
  סרטונים מומלצים  
  תחקיר דוגמא  
המחשוב בארץ
  גוגל ניוז  
  דיילי מיילי  
  דה מרקר IT  
  גלובס  
  כלכליסט IT  
  קפטן אינטרנט  
  Ynet  
  NRG טכנולוגיה  
  וואלה טק  
  News1 - מחשבים  
המחשוב בעולם
  Google News  
  CNET  
  CIO  
  CIOInsight  
  ZDNet  
  InformationWeek  
  Computerworld  
  eWeek  
  itworld  
  Yahoo!  
קריירה
  דה מרקר קריירה  
  גלובס קריירה ויזמות  
  כלכליסט קריירה  
  CIO Careers  
  CIOInsight Careers  
  CIO U C&S  
  I.W - Global CIO  
  TechRep. Careers  
  CNN Careers  
  forbes Careers  
תשתיות
  ERP.ORG.IL  
  אנשים ומחשבים  
  InfoWorld  
  Virtualization.com  
  CIO-Virtualization  
  IW - Cloud  
  database  
  CRM Daily  
ניידות וסלולר
  סלולרי  
  GSM-Israel  
  גאדג'טי  
  חורים ברשת  
  אנשים ומחשבים  
  CIO - Mobile  
  silicon.com/Mobile  
  CNET Smartphones  
  Coolsmartphone  
  pocketnow.com  
רשתות חברתיות
  חורים ברשת  
  אקטיב & מרקטינג  
  ZVAGELSKY  
  Alltop  
  Mashable  
  SocialMedToday  
  SocialMedExam  
  TechNewsWorld  
  SocialNetWatch  
  CIO- Web 2.0  
תוכנה
  קפטן אינטרנט  
  I.W - Software  
  אנשים ומחשבים  
  וואטצאפ  
  ניוזגיק - פיתוח  
  BetaNews  
  developer  
  SoftwareDevNews  
  .net magazine  
  The Register  
לאינדקס השימושי של pCon סגור שימושון

   שירותי pCon   
pCon הרעיון
תחקירי pCon
התרעות pCon
pConTop
pConTip
פרסום ייחודי
תחקיר דוגמא
105 תחקירים
103 המלצות
    RSS 
 משרות הייטק
   קרא באתר   
    התחקיר השבוע
    שימושון
    בראש החדשות
    פרשנויות
    בלוג העורך
    לוח ארועים
    רכש מחשבים
    מדד ה-PC
    אתר נבחר
    הכרזה מועילה
    טיפ שימושי
    סרטון מומלץ
    מחקרים
    דווח מאירועים
    במה מקצועית
    מילון pCon
    אינדקס

  תוכן לפי נושא  
     אבטחה
     אינטרנט
     חומרה
     יישומים
     ניהול
     סלולר
     עובדים
     עסקים
     שירותים
     תוכנה
     תקשורת
     תשתיות

   


  חיפוש תחקיר
חפש:  בתוך:
 חפש
חפש תחקיר 52 התחקירים האחרונים תחקירים לפי קטגוריות תחקירים לפי שנים
  התקציר השבוע

5/3/2009
תחקיר מספר 910 - המחשוב מסייע להביא לקוחות

תמורות חדשות בעולם המידע ומהחשוב, מקדמות את יכולתו של המחשוב לתרום להבאת לקוחות חדשים, לא רק כאמצעי תמיכה לוגיסטי, אלא גם כמי שניצב בחזית. גם אם נושא זה אינו נמצא באחריותו הישירה של המנמ``ר, מדובר על נושא מרכזי שמעסיק הנהלות רבות, דווקא בימים אלה, כאשר חוסר רקע טכנולוגי, גורם לדרג העסקי להחמיץ הזדמנויות רבות ובכך הארגון יוצא נפסד. כמו כן, ניצול אופטימאלי של כלים מוכרים כמו תוכנת ה-CRM או האתר הארגוני, יושג אך ורק באמצעות שילוב כוחות מושכל והדוק, בין אנשי המידע והשיווק.
ראה הדף הפותח

לקט נקודות מפתח חשובות מתוך התחקיר
תמורות חדשות בעולם המידע ומהחשוב, מקדמות את יכולתו של המחשוב לתרום להבאת לקוחות חדשים, לא רק כאמצעי תמיכה לוגיסטי, אלא גם כמי שניצב בחזית. גם אם נושא זה אינו נמצא באחריותו הישירה של המנמ"ר, מדובר על נושא מרכזי שמעסיק הנהלות רבות, דווקא בימים אלה, כאשר חוסר רקע טכנולוגי, גורם לדרג העסקי להחמיץ הזדמנויות רבות ובכך הארגון יוצא נפסד. כמו כן, ניצול אופטימאלי של כלים מוכרים כמו תוכנת ה-CRM או האתר הארגוני, יושג אך ורק באמצעות שילוב כוחות מושכל והדוק, בין אנשי המידע והשיווק.
המחשב בגף השיווק

במחשוב הארגוני גלום פוטנציאל רב, לסיוע לארגון באיתור לקוחות חדשים. בגלל שהתפתחות הטכנולוגיה יוצרת קשת שהולכת ומתרחבת של הזדמנויות, ניתן כיום בקלות יחסית למנף מערכות מחשוב שונות, לטובת תחום חשוב זה. בתחקיר זה, בחרנו להתמקד בפוטנציאל הקיים, תוך הדגשת פתרונות ונקודות שהם מעבר למוכר ולטריוויאלי. מצד שני נדגיש כי גם בתחומים המוכרים, העמקת הידע וניצול מנגנונים שאינם בשימוש ובמיוחד ניצול פתרונות חדשים, כמו למשל שילוב תוכנות CRM להפצת הודעות SMS או קופונים אלקטרוניים, יאיצו וירחיבו את האפשרויות, להביא עוד ועוד לקוחות חדשים.

במסגרת מאמצי איתור הלקוחות החדשים, רשת האינטרנט מציגה שלל הזדמנויות ייחודיות כמו שיווק ויראלי או גישות חדשניות כמו שימוש ברשתות חברתיות. באופן מיוחד, בולט כוחה במתן יכולת שיווק גלובאלי, זמינות של 24X7, באינטרקטיביות וביכולת למדוד במהירות תוצאות. השיווק באינטרנט הוא כיום תחום בשל, עם היצע עשיר של פתרונות והוא יכול למנף את האתר הארגוני, לכלי שיווקי רב עוצמה. באינטרנט רואים גם התרחבות השימוש בוידאו מקוון וברישות חברתי, שבהם טמון פוטנציאל רב, להגיע ללקוחות חדשים ולמשוך אותם לארגון.

לנסיון לסייע לאיתור לקוחות חדשים באמצעות המחשוב, יש גם מספר חסרונות: שיווק איננו חלק מהכשרת המנמ"ר הממוצע. השגת לקוחות חדשים, נחשבת יקרה הרבה יותר, משימור לקוחות קיימים. בנוסף, לא כל לקוח פוטנציאלי חשוף למחשוב וגם לא פשוט לכמת, תוצר של השקעה מסוימת במחשוב (בכדי לקבל תקצוב עבורה או להעריך הצלחתה). עוד יש לקחת בחשבון, את השלכות חוק הספאם על השיווק באינטרנט.

יחד עם זאת, כדאי ומשתלם להשקיע בתחום זה, בהדרגה ובחכמה. 71% מהארגונים שמשתמשים בכלי ווב 2.0, מצאו שהם סייעו להם למצוא לקוחות חדשים (McKinsey). 76% סבורים, ששימוש בכלים שונים לניתוח נתוני המכירות, חיוני לשיפור המכירות ב-2009 (Aberdeen Group).

לפיכך, למנמ"רים שירצו ליזום ולתרום לארגון בעוד תחום חיוני, אנו מספקים תחקיר זה כסקירה מתומצתת ומרוכזת של נקודות מעוררות מחשבה. הרחבות של תחומי המשנה השונים, כטיפול באתר הארגוני, יישום BI חכם ופתרונות CRM מתקדמים, סיפקנו בתחקירים קודמים ונמשיך לספק במהלך השנה הקרובה, ולכן נתנו בתחקיר זה, דגש מיוחד לשיווק באינטרנט.


המגמות והגישות

אלו המגמות והחידושים, שמגבירים את תרומת המחשוב: בעקבות המשבר הכלכלי הנוכחי, הנהלות ממוקדות באופן מיוחד בזווית הכלכלית של תחרות על כל לקוח. מגוון אפשרויות חדשות לפנייה ללקוחות, נפתחות מכיוון הטכנולוגיה, בעיקר באינטרנט. סרטוני וידאו הפכו למדיה נפוצה לשיווק. חיפוש דרך מנועי חיפוש, וגוגל בעיקר, הפך לדרך המרכזית, בה גולשים מגיעים לאתרים. התבססות קידום האתרים.

המחשוב מציע סיוע, בעיקר דרך גישות וכלים אלה: מיצוי מערכות קיימות, ניתוח נתוני לקוחות שיכלול התקשורת מול הלקוח ואמצעי ההמחשה, מינוף האינטרנט וסיוע לשימור לקוחות.

מגמות וגישות יישום נוספות, תמצא בתחקיר.


פתרונות בולטים

אלו כמה מוצרים ורעיונות לדוגמא, שעשויים לסייע לארגון: גאודע מציעה פיתוח ממשקים בין מערכות GIS למערכות ארגוניות, קשרי מידע מציעה כלים למודיעין תחרותי שיווקי. רב מסר היא מערכת דיוור אלקטרוני. buzzilla היא מערכת Brand Monitoring & Analysis. עם .HP DecisionCenter 2.0 ניתן לבצע Predictive Modeling. חברת Sales-I מציעה פתרון SaaS עבור Sales Intelligence

שרותים נוספים, כולל מ-IBM, מיקרוסופט ו-SAS, מפורטים בתחקיר.


השלכות חוק הספאם

"חוק הספאם" (תיקון מספר 40 לחוק התקשורת) נכנס לתוקף בדצמבר 2008 ואוסר על משלוח דואר שיווקי, ללא הסכמת הנמען. מעשית, יש צורך להשיג הסכמה מראש למשלוח דואר שיווקי, לנהל רשימת נמענים, כולל תיעוד אישורי ההסכמה ואפשרות ברורה וקלה להסרה מרשימות התפוצה. החוק מתיר להמשיך ולשלוח פרסומות, לנמען שמסר בעבר פרטי התקשרות.

במצבים מסויימים, עשויה להיווצר אי בהירות, לגבי השלכותיו. לדוגמא: האם ניוזלטר מקצועי שמתייחס למוצרי הארגון, הוא דואר שיווקי? מעבר להתייעצות עם גורם מקצועי, מומלץ להחמיר ולא לקחת סיכונים. נזכיר, שלאחרונה הוגשה בקשה תקדימית לתביעה ייצוגית בהיקף 840 מיליון ש"ח על הפרת החוק, נגד וואלה ובזק בינלאומי (שלה 34.25% ממניות וואלה).


סיכום

לסיכום - מערכות המידע מציעות כיום קשת רחבה של אפשרויות שיוכלו לענות לאחת הנקודות שמציקות לכל הנהלה - איך להביא בימים אלה עוד לקוחות חדשים? מנהלי מחשוב שירימו את הכפפה ויציגו את האפשרויות החדשות לגורמים המתאימים, יתרמו לארגונם ויצאו נשכרים בעצמם.


אנשים מהתחום, מוזמנים להגיב לתרום ולהוסיף...

הערה חשובה – הסיפור על סיוע המחשוב לשיווק לקוח מתוך תחקיר pCon והוא רק חלק מהסיפור הענק על טכנולוגיות מרתקות ואיומים מסכנים במחשוב, שמשפיעים על כולנו. איך נחשפים לסיפור כולו וגם מרוויחים יותר זמן פנוי?


לדף הפותח הזמן תחקיר ראה תחקיר דוגמא

  עוד בתקצירים
התפרסם ב-1/5התפרסם ב-3/4התפרסם ב-3/4 לריכוז הארכיונים
שדרוג השליטה ובקרת המובייל כלים לניהול מערך ה-IT GDPR - היישום המעשי לארכיון תקצירים

  תחקירי pCon
איך תחקירי pCon עוזרים?
יש היום, גל צונאמי ענק של טכנולוגיות שצריך להכיר, (1650 טכנולוגיות ונושאים לפי גרטנר). בעבר הספיקו כמה שעות בודדות בשבוע כדי להתעדכן. מאז כמויות המידע גדלו לפחות פי 10 ולכן נדרשות 20-30 שעות בשבוע, כדי לנסות להבין לבד, מה הן אומרות? אנחנו ממיינים ומסננים רק את הטכנולוגיות החשובות ביותר, ומסבירים את המשמעויות וההשלכות המעשיות שלהן. כך אנחנו מסייעים ליהנות מיותר הצלחות מקצועיות! וגם מיותר זמן פנוי וכסף זמין. מעניין? רוצה לדעת עוד?

לפרטים - sub@pcon.co.il טל' 03-9667939 פקס' 03-9660310 או מלא את פרטיך בטופס ההצטרפות בתחתית הדף. קרא גם 103 חוות דעת.

  מה עוד בתחקיר?
מה חשוב לדעת על המחשב לעזרת השיווק
אלה שאלות מפתח קריטיות, עליהן עונה התחקיר:

1. מהן עלויות הפרסום באינטרנט?
2. מה מצאה סימנטק, לגבי השפעת תקריות אובדן מידע, על איבוד לקוחות?
3. כיצד Predictive modeling יכול לסייע?
4. מה הוא Brand Monitoring & Analysis?
5. אילו התפתחויות מעניינות, נראות בתחום ה-CRM?
6. איזה היקף מרשים, מהארגונים שמשתמשים בכלי ווב 2.0, מצאו בזכותם לקוחות חדשים?
7. אילו תובנות חשובות, שמענו מד"ר רוני הורוביץ, מנכ"ל רב מסר ומאבי זנו, מנכ"ל WebsPlanet pro?
8. מהן השלכות חוק הספאם, לגבי שיווק באינטרנט?
9. אילו מגבלות עומדות בפני המנמ"ר, בנושא זה?
10. מה דרוש, לשם מינוף אתר איכותי, ככלי שיווקי חזק?

  המצגת השבוע
התרעות pCon!
מבעיות סיכונים ומלכודות

לפני יישום DLP - למניעת דליפת נתונים!
 
פרשת ויקיליקיס שמזעזעת את העולם בחודשים האחרונים, כמו גם פרשת ענת קם, הן קצה הקרחון לבעיה מרכזית שמשפיעה על ארגונים רבים - בעיית דליפת המידע. עובדים רבים מחזיקים במידע רגיש והם ייקחו אותו איתם במקרה של פיטורים. אחרים גורמים לדליפת מידע בעיקר עקב רשלנות, דרך רשתות חברתיות, איבוד סמארטפון או מחשב נייד שמכילים מידע רגיש ביותר. יתרה מזאת, העבודה מרחוק כמו גם קיומן של מצלמות מתקדמות, במספר רב של סלולאריים, מונעות כל אפשרות מעשית, לחסימה הרמטית של דליפת מידע מהארגון. ביחד עם זה, יש כיום ספקיות רבות שמציעות פתרונות שנועדו לצמצם ולמנוע דליפה מבפנים, כאשר שוק ה-DLP, צומח ב-10% בשנה (Network World) .

לצפיה במצגת לחץ כאן  בלוג העורך
איזה מסר מעשי, מעורר השראה, מלהיב וחשוב, יש לי היום, לאחר 
שהכנתי 1200 תחקירים טכנולוגיים? איך זה קשור לנכד הג'ינג'י שלי? איך אפשר לסכם 24 שנים ו-1200 תחקירים מקצועיים, בפחות מ-1200 מילים?

מה הבנתי אחרי 1200 תחקירים טכנולוגיים ואיך זה קשור לנכד הג'ינג'י שלי?

איזה מסר מעשי, מעורר השראה, מלהיב וחשוב, יש לי היום, לאחר שהכנתי 1200 תחקירים טכנולוגיים? איך זה קשור לנכד הג'ינג'י שלי? איך אפשר לסכם 24 שנים ו-1200 תחקירים מקצועיים, בפחות מ-1200 מילים? ...
  הפניות מועילות
על תחקירי pCon הדף הפותח השבוע תחקיר דוגמא חפש תחקיר
הצטרף כמנוי הזמן התחקיר 105 נושאים אחרונים 103 חוות דעת
  מתחמים נוספים
 

מקצוענים

המלצות

דרושים

רכש
רוצה פיתרון אמיתי?...
שעובד? מצליח? ובחינם?

למנהלי מידע שרוצים לבחור טכנולוגיות שמצליחות, להימנע מסיכונים מיותרים ולדעת ממה להיזהר... מחכה דרך קלה ומהירה לגלות לגלות בחינם! את - "המוקשים הנסתרים של הטכנולוגיות המבטיחות ביותר"
.

מנהל מידע - צפה עכשיו בסרטון הקצר, ותדע בדיוק במה מדובר. זה חשוב!


במסגרת סדרת מצגות מקצועיות, בלעדיות רק לנרשמים, תגלה:
 • מהן הבעיות הסיכונים והביקורת, על וירטואליזציה, מחשוב ענן, BI ...
 • מה הכי קריטי, בעייתי, מהותי וחשוב, בכל טכנולוגיה?
 • ממה מזהירה שורה של עשרות מומחים מובילים?
 • מה כל מנהל מידע זהיר, חייב, פשוט חייב, לדעת? • כדי לקבל חינם! 10 מצגות על "המוקשים הנסתרים של הטכנולוגיות המבטיחות ביותר"
  מלא את פרטיך עכשיו והמצגת הראשונה כבר בדרך אליך...
  דוא"ל: שם:
  שלחו המצגת עכשיו
  *לא נעביר המייל לגורם אחר, בהתחייבות!      **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.


   
   pConTop
  המלצות למנהלי מידע
  הכי מעניין וחשוב במחשוב
  פרשנות מעשית והכוונה לנושאי מפתח


  כדי להתעדכן מדי שבוע במשמעויות המעשיות של החדשות החשובות, וכן לדעת מה הם נושאי המפתח המרכזים בענף? מלא את פרטיך עכשיו ותקבל מדי שבוע ניוזלטר קצר וחינמי!
  דוא"ל:
  שם:

  כן ,שלחו הגיליון
  *לא נעביר המייל לגורם אחר!
  **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

   ערוץ סרטוני pCon ביוטיוב
   משרות הייטק בשיתוף AllJobs
   pConTip
  הטיפים והסרטונים
  הכי טובים שיש!
  המלצות * חידושים * קיצורי דרך


  חינם! הרשם לניוזלטר שבועי קצר, של טיפים שימושיים ומסקרנים ולקט המלצות על סרטוני החידושים הטכנולוגיים הכי מרתקים שיש. הרשם עכשיו.

  דוא"ל:
  שם:

  כן ,שלחו הגיליון
  *לא נעביר המייל לגורם אחר!
  **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

     תוכן לפי נושא
   
      אבטחה
      אינטרנט
      חומרה
      יישומים
      ניהול
      סלולר
      עובדים
      עסקים
      שירותים
      תוכנה
      תקשורת
      תשתיות
   מודעות דרושים
   איך להתעדכן וליצור קשר
  RSS התעדכן ב-RSS
  RSS התעדכן ב-Google+
  FACEBOOK התעדכן בפייסבוק
  in התעדכן בלינקדין
  TWITTER להתעדכן ביוטיוב
  TWITTER התעדכן בטוויטר
  TWITTER צור קשר במייל
   
  ©כל הזכויות שמורות | אודותינו | צור קשר | פרסם אצלנו | תנאי שימוש | מפת האתר | דף הבית
  לפרופיל ה Google+ | מה דעתך? | מדיניות פרטיות | RSS  | | לימודי מדעי המחשב