הכר האתר     260+ תחקירים בתחומי המחשוב     הצטרף כמנוי
יום שלישי 4 אוגוסט 2020  
חפש תחקיר    
    
   
אודותינו צור קשר  

הבולטים באתר pCon
  התחקיר השבוע  
  בלוג העורך  
  להכיר טכנולוגיות  
  pConTop  
  pConTip  
  אתרים נבחרים  
  הכרזה מועילה  
  טיפים שימושיים  
  סרטונים מומלצים  
  תחקיר דוגמא  
המחשוב בארץ
  גוגל ניוז  
  דיילי מיילי  
  דה מרקר IT  
  גלובס  
  כלכליסט IT  
  קפטן אינטרנט  
  Ynet  
  NRG טכנולוגיה  
  וואלה טק  
  News1 - מחשבים  
המחשוב בעולם
  Google News  
  CNET  
  CIO  
  CIOInsight  
  ZDNet  
  InformationWeek  
  Computerworld  
  eWeek  
  itworld  
  Yahoo!  
קריירה
  דה מרקר קריירה  
  גלובס קריירה ויזמות  
  כלכליסט קריירה  
  CIO Careers  
  CIOInsight Careers  
  CIO U C&S  
  I.W - Global CIO  
  TechRep. Careers  
  CNN Careers  
  forbes Careers  
תשתיות
  ERP.ORG.IL  
  אנשים ומחשבים  
  InfoWorld  
  Virtualization.com  
  CIO-Virtualization  
  IW - Cloud  
  database  
  CRM Daily  
ניידות וסלולר
  סלולרי  
  GSM-Israel  
  גאדג'טי  
  חורים ברשת  
  אנשים ומחשבים  
  CIO - Mobile  
  silicon.com/Mobile  
  CNET Smartphones  
  Coolsmartphone  
  pocketnow.com  
רשתות חברתיות
  חורים ברשת  
  אקטיב & מרקטינג  
  ZVAGELSKY  
  Alltop  
  Mashable  
  SocialMedToday  
  SocialMedExam  
  TechNewsWorld  
  SocialNetWatch  
  CIO- Web 2.0  
תוכנה
  קפטן אינטרנט  
  I.W - Software  
  אנשים ומחשבים  
  וואטצאפ  
  ניוזגיק - פיתוח  
  BetaNews  
  developer  
  SoftwareDevNews  
  .net magazine  
  The Register  
לאינדקס השימושי של pCon סגור שימושון

   שירותי pCon   
pCon הרעיון
תחקירי pCon
התרעות pCon
pConTop
pConTip
פרסום ייחודי
תחקיר דוגמא
105 תחקירים
103 המלצות
    RSS 
 משרות הייטק
   קרא באתר   
    התחקיר השבוע
    שימושון
    בראש החדשות
    פרשנויות
    בלוג העורך
    לוח ארועים
    רכש מחשבים
    מדד ה-PC
    אתר נבחר
    הכרזה מועילה
    טיפ שימושי
    סרטון מומלץ
    מחקרים
    דווח מאירועים
    במה מקצועית
    מילון pCon
    אינדקס

  תוכן לפי נושא  
     אבטחה
     אינטרנט
     חומרה
     יישומים
     ניהול
     סלולר
     עובדים
     עסקים
     שירותים
     תוכנה
     תקשורת
     תשתיות

  חדשות החברות

מטריקס - לקראת כנס רד האט שיחה עם נורית הורביץ לקראת כנס רד האט שיחה עם נורית הורביץ
 
לקראת כנס רד האט שיחה עם נורית הורביץ
שיחה עם נורית הורביץ, מנהלת מכירות JBoss מקבוצת רד האט במטריקס: "מרכז התמיכה המקומי בעברית הנו מודל ייחודי ברמה העולמית שאושר על ידי רד האט בזכות בסיס הידע הרחב והאיכויות האנושיות הגבוהות במטריקס".
04/08/2008 17:04:34

תגיות:   תוכנה |


ההכרזה

מטריקס תקיים ב-10.9.08 במרכז הכנסים אבניו את אירוע לינוקס - רד האט השנתי: The World is OPEN – RedHat Summit 2008, בו צפויים להשתתף כ-600 איש.

האורחים המרכזיים בכנס יהיו מנהלים בכירים מרד האט העולמית: מנכ"ל רד האט, ג'ים וויטהארט, שזה יהיה ביקורו הראשון בישראל; אלכס פינצ'ב נשיא התפעול, השיווק והמכירות; וסשה לבורייה, ה-CTO של חטיבת JBoss ברד האט, ומנהלים מאזור EMEA. אורחת חשובה נוספת תהיה אינה קוזנצובה, דירקטור אסטרטגיית לינוקס ביבמ העולמית.

לקראת הכנס שוחחנו עם נורית הורביץ, מנהלת מכירות JBoss מקבוצת רד האט במטריקס.

נקודות עיקריות

עד כמה נפוץ כיום בארץ השימוש בפלטפורמת היישומים JBoss Enterprise בקרב לקוחות קצה ו-ISV's?

JBoss הנה המובילה העולמית בתוכנות תווכה (Middleware) בקוד פתוח.
החברה, אשר נרכשה על ידי רד האט, מפיצת הלינוקס הגדולה בעולם המיוצגת על ידי מטריקס בישראל, לפני כשנתיים תמורת סכום של כ- 350 מיליון דולר, מהווה כיום יחידה עסקית נפרדת בתוך רד האט.

JBoss Application Server הינו שרת היישומים הנפוץ ביותר בעולם כיום.

בישראל קיים ביקוש גדול לפתרונות ושירותי JBoss, וכבר כיום מותקנות בישראל מאות מערכות JBoss, בסביבות פיתוח ביחידות מחשוב ובחברות ISV's.

אין ספק, שיישום של גרסאות Enterprise JBoss, תופס תאוצה רבה מאז רכישת החברה ע"י רד האט, לא רק עבור סביבות פיתוח, אלא גם עבור סביבות ייצור מרכזיות וקריטיות.

מה הפתרון המוצע על ידי רד האט לסביבות הייצור?

פלטפורמת היישומים JBoss Enterprise משלבת את שרת יישומי ג'אווה המוביל בסביבת קוד פתוח הכולל בתוכו רכיבים שונים כגון מנוע Hibernate ו-Seam , לתוך פלטפורמה משולבת, בדוקה ומוסמכת יחידה עבור יישומי הג'אווה השונים.

לקוחותינו יכולים עתה ליהנות ממנויי תמיכה משופרים למפתחים ולייצור, הכוללים כל מה שנדרש לפריסה ולאירוח של יישומי ג'אווה.

פלטפורמת היישומים ,(Application Platform) הנה הראשונה בין מספר הפצות מוסמכות המסופקות על ידי רד האט, ומציעה ללקוחות את הטוב בשני העולמות: יציבות ברמה ארגונית בסביבות ייצור קריטיות, כמו גם נגישות לחידושים העדכניים ביותר של קהילת הקוד הפתוח. פלטפורמת היישומים מהווה מרכיב מהותי עבור פלטפורמות ארגוניות נוספות המסופקות על ידי רד האט, כולל פלטפורמת הפורטל ופלטפורמת SOA.

פלטפורמת ה-SOA מיועדת לספק גמישות מקסימאלית במגוון רחב של תרחישי פריסה, החל מפרויקטי אינטגרציה בהיקף קטן עד לאינטגרציית SOA ברמה ארגונית. הפלטפורמה, המבוססת על פרויקטי קוד פתוח מובילים כמו JBoss ESB, JBPM ו-JBoss Rules דורשת שטח קטן ומציעה התקנה פשוטה עבור תפעול במחיר נמוך.

בנוסף, פלטפורמה זו נועדה לסייע לארגונים בשיפור וקידום ביצועים עסקיים על ידי הפשטת אינטגרציית יישומים בשימוש בארכיטקטורת SOA , ביטול נקודות כואבות ידניות בתהליכים עסקיים על ידי מיכון מה שהיו קודם לכן פעילויות עסקיות ידניות, הפחתת שגיאות בתהליכים עסקיים דרך הפחתה וביטול של התערבות ידנית בלתי נחוצה בתהליך העסקי ויצירת חווית לקוח טובה יותר – עם פחות שגיאות בעיבוד נתונים, מה שמאפשר אספקת שירות מהירה יותר ללקוח, שיפור סקלאביליות ואמינות ארגונית על בסיס פרויקטי קוד פתוח בשלים ואספקת יכולות אשכולות, אל-כשל ואיזון עומסים הדרושים עבור פריסות SOA הטובות מסוגן.

לפני כחודש, הודיעה רד האט על שחרור שכבת הניהולON 2.0 JBoss , הבנויה על רכיבים מודולריים ומספקת לארגונים מערך כלים מתרחב וניתן להתאמה לניהול יישומים ומאפשרת ניהול מרכזי עבור מכלול הרכיבים בסביבת ההתווכה.

שכבת הניהול מכילה מנגנוני ניהול, ניטור, אדמיניסטרציה, פריסה, יכולות הקצאת משאבים מתקדמות, ועדכון של יישומי תווכה.

מה הפתרון המוצע על ידי רד האט לסביבות הפיתוח?

הפיתרון המלא לסביבות פיתוח נקרא JBoss Developer Studio – סביבת פיתוח מבוססת אקליפס, המשלבת כלי פיתוח עם סביבת יישום התומכת בסביבות פיתוח מרובות פלטפורמות.

פתרון זה מצויד בכלים משולבים מראש וביכולות המגיעות היישר מהקופסה, ומבטל את הצורך להרכיב סביבות פיתוח אינדיבידואליות.

הפתרון מאפשר למפתחים ולמחלקות ה-IT השונות לנצל את הפתרון המלא שלנו בהתקנה קלה (Light Weight), וכולל בתוכו את החבילות השונות כגון: JBoss AS, Tomcat, Hibernate, Cache המיועדות לפיתוח ופריסה של יישומי ג'אווה.

מה הערכים המוספים המוצעים על ידי רד האט עבור JBoss Enterprise?

רד האט מציעה שימוש ב-JBoss Enterprise לצרכי
 התרעות pCon
מה לא מספרים על
הטכנולוגיות החדשות?

מצגות קצרות מרוכזות בחינם!

כדי לקבל חינם!
10 מצגות על "המוקשים הנסתרים של הטכנולוגיות המבטיחות ביותר" מלא את פרטיך עכשיו והמצגת הראשונה כבר בדרך אליך...
דוא"ל:
שם:
כן ,שלחו עכשיו
*לא נעביר המייל לגורם אחר.
**תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

פיתוח וייצור, ומעניקה יתרונות וערכים מוספים רבים כגון: גישה לפתרונות השונים לאחר שעברו בדיקות; אינטגרציה והסמכה על חומרות שונות ומערכות הפעלה; תמיכה טכנית למשך חמש שנים לכל גרסה; סיוע טכני מקומי ובשפה העברית על ידי חברת מטריקס – מודל ייחודי ברמה העולמית שאושר למטריקס על ידי חברת רד האט בזכות בסיס הידע הרחב והאיכויות האנושיות הגבוהות שקיימות במטריקס והקשר ההדוק בין שתי החברות; סיוע טכני בין לאומי ישירות מחברת רד האט; הגנה משפטית בנושא זכויות יוצרים והדרכות מקצועיות והסמכות באמצעות ג'ון ברייס הדרכה, חטיבת ההדרכה של מטריקס.

האם את יכולה להרחיב בנושא התמיכה?

בהחלט. כחלק משיתוף הפעולה ההדוק בין מטריקס לרד האט הקימה מטריקס בישראל מרכז תמיכה רשמי לסביבת לינוקס והקוד הפתוח, ומציעה מודל תמיכה ייחודי ברמה העולמית, המסמיך את מטריקס כספקית התמיכה בלעדית בישראל מטעם רד האט. מודל זה מאפשר קבלת שירותי תמיכה מרובים בעברית, ללא הגבלת קריאות, עם כיסוי של עד 24/7 וזמן תגובה של עד שעה אחת. מרכז זה מהווה מרכז ידע מקצועי המקנה תמיכה טכנית בשלבי הפיתוח והיישום, תוך גיבוי מקצועי ממעבדות רד האט העולמית ותומך כיום בכ-200 לקוחות בישראל.

מי קהל היעד אליו פונה רד האט בישראל עם פלטפורמת היישומים JBoss Enterprise?

חברת רד-האט מאמינה ב-SOA כארכיטקטורה מובילה, ובקוד פתוח כדרך חיים, ולכן בחרה להתחשב בצרכים המיוחדים של SOA בבואה לספק לראשונה בעולם פתרון SOA מלא מפיתוח ועד לסביבת הריצה, ובמגוון רחב של טכנולוגיות החל מ-J2EE דרך BPM ועדRules , והכול מבוסס קוד פתוח. כך שנוצר היום הן פתרון פתוח, חסכוני לפיתוח והטמעה, תומך בסטנדרטים רבים, והן פתרון אמין ובטוח בהשוואה לעבודה מול גרסאות הקהילה ומול מוצרים מתחרים מבוססי קוד סגור לארגונים השונים.

מי השותפים של JBoss בישראל?

במסגרת הרחבת הפעילות, נחתמו שיתופי פעולה עם שותפים עסקיים בעלי מומחיות בתחום הלינוקס והג'אווה לשיווק פתרונות ושירותי התמיכה. שיתופי פעולה אלה מסייעים באספקת מענה הולם לביקושים הגוברים בתחום זה, ומחזקים את כוח האדם המקצועי והבכיר שיש לנו בתחום. בין השותפים: Alpha CSP, ריזוטק, וחברת אלונה.

כיצד נתפסת פלטפורמת היישומים JBoss Enterprise בעיני אנליסטים?

חברת המחקר פורסטר כללה את פתרונות JBoss Enterprise Middleware בדוח העדכני שלה על שוק שרתי היישומים מחודש אפריל השנה, אשר ערך סקר בקרב מקצועני פיתוח יישומים כדי לקבוע את תפיסותיהם ביחס לאיכות של שרתי יישומים זמינים.

רד האט צוינה גם במחקר עדכני של גרטנר, אשר מיקם את החברה זו פעם שלישית ברציפות ברביע המובילים בדוח ריבוע הקסם שלה לשוק שרתי היישומים הארגוניים.

דגשים נוספים

מי השותפים של JBoss בישראל?

במסגרת הרחבת הפעילות, נחתמו שיתופי פעולה עם שותפים עסקיים בעלי מומחיות בתחום הלינוקס והג'אווה לשיווק פתרונות ושירותי התמיכה. שיתופי פעולה אלה מסייעים באספקת מענה הולם לביקושים הגוברים בתחום זה, ומחזקים את כוח האדם המקצועי והבכיר שיש לנו בתחום. בין השותפים: Alpha CSP, ריזוטק, וחברת אלונה.

כיצד נתפסת פלטפורמת היישומים JBoss Enterprise בעיני אנליסטים?

חברת המחקר פורסטר כללה את פתרונות JBoss Enterprise Middleware בדוח העדכני שלה על שוק שרתי היישומים מחודש אפריל השנה, אשר ערך סקר בקרב מקצועני פיתוח יישומים כדי לקבוע את תפיסותיהם ביחס לאיכות של שרתי יישומים זמינים.

רד האט צוינה גם במחקר עדכני של גרטנר, אשר מיקם את החברה זו פעם שלישית ברציפות ברביע המובילים בדוח ריבוע הקסם שלה לשוק שרתי היישומים הארגוניים.

הערה
המידע נמסר על ידי אולמדיה - ייעוץ תקשורתי-שיווקי.


       


מטריקס

מטריקס, הינה חברת טכנולוגית המידע המובילה בשוק הישראלי. מטריקס עוסקת בביצוע פרויקטי אינטגרציה מן הגדולים במשק, פיתוח ויישום טכנולוגיות, פתרונות ומוצרי תוכנה, שירותי תשתית, שירותי ייעוץ, הסכמי מיקור חוץ, הדרכה והטמעה, ייצוג ושיווק מוצרי תוכנה מובילים מהעולם, פתרונות חומרה מובילים ותשתיות IT.

  המלץ
לחברים
    
קבל עידכונים RSS    FACEBOOK          TWITTER

 
   הקודם  דרג וצפה בתוצאות  4  5  6  7  8  9  10 הבא   
 
  התרעות pCon
מה לא מספרים על
הטכנולוגיות החדשות?

מצגת תובנות קצרה מרוכזת ובחינם!


כדי לקבל חינם! 10 מצגות על "המוקשים הנסתרים של הטכנולוגיות המבטיחות ביותר"
מלא את פרטיך עכשיו והמצגת הראשונה כבר בדרך אליך...
דוא"ל: שם:
שלחו המצגת עכשיו
*לא נעביר המייל לגורם אחר, בהתחייבות!      **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.


להרחבה וקבלת מידע מיידי נוסף, עבור לדף המלא עכשיו!


  עוד בחדשות החברות
התפרסם ב-29/12התפרסם ב-29/12התפרסם ב-29/12 לריכוז הארכיונים
אינטרנט בינת: פרויקט בשטראוססוני אריקסון: קמפיין בהיקף שני מיליוןסנג'אי מירצ'נדני: אחד ממאה האנשים שישפעו על ה-IT לארכיון חדשות החברות

  פרסום בטקסט

   המסלול היומי למסלול היומי בתמונות           
ארכיון בראש החדשותארכיון אתר נבחרארכיון הכרזה מועילהארכיון הטיפ המרכזי
בממשלה עברה אתמול הצעת חוק לפיה יוקם מאגר ביומטרי ענק של אזרחי ישראל, במטרה להגן עלינו מגניבת דרכונים ותעודות זהות. גופים להגנת זכויות האזרח ושמירה על פרטיות כבר מתנגדים וטוענים שהמאגר מסוכן. האמנם?אתר ``עוגיות`` (oogiot) הוא בלוג של שבעה מקצועני אינטרנט העוסקים במגוון נושאים. מה זה web 3.0? לאן עוד יגיעו אתרי הרשתות החברתיות? ומי הזיז את הטלוויזיה שלכם?סקיוגייט קיבלה הסמכה עולמית של מיקרוסופט לתחום iw solutions ונבחרה כשותף של חטיבת ה-enterprise במיקרוסופט ישראל.אם נושא ההיגיינה מאוד חשוב לכם ואתם גם אוהבים חידושים טכנולוגיים, המוצר שבקישור הבא הוא בשבילכם. מדובר במתקן סבון מיוחד
מאגר ביומטרי - פגיעה בפרטיות?משבעה מומחים סקיוגייט קיבלה את הסמכת מיקרוסופטרוצה מתקן סבון אוטומטי?

  קצר ולעניין
שדרוג השליטה ובקרת המובייללצפייה בסרטון בפחות מ-2 דקות - לחץ כאן


  תשובות המומחה

לחלוק, לשתף, לעורר השראה ולהעצים מנהלי מידע, זה המוטו של קובי שפיבק Bsc ו- MBA. קובי הוא מורה דרך טכנולוגי שמלווה את עולם המחשוב: כתכנת, מהנדס, מנהל, יזם, עיתונאי, יועץ ומרצה, משנת 1976. כעורך הראשי של תחקירי pCon הוא כתב וערך ב-19 השנים האחרונות, למעלה מ-960 תחקירים מקצועיים, שמסייעים למנהלי מחשוב במאות ארגונים, ליהנות מיותר עניין, זמן פנוי וכסף זמין.

מנהלי מחשוב, שמעוניינים לקרוא או להפנות לקובי שפיבק שאלות מקצועיות, מוזמנים לעשות זאת במסגרת תשובות המומחה.

הפעם הוא עונה לשאלות הבאות :

 • מה ההשלכות של קונסיומריזציה לארגונים? מה הסיכון ממנה?
 • אילו תמורות רואים בשוק הוירטואליזציה?
 • מה היתרונות בצריכת שרותים "בענן" מספק מקומי?


 • רוצים תוכן שימושי בעל ערך?!...
  תוכלו לקבל זאת כאן ובחינם!


  הצטרף ל-pConTip

  ותקבל את הטיפים והסרטונים הכי טובים שיש ובחינם!

  ניוזלטר שבועי קצר וחינמי, מביא המלצות למאמרים, תוכנות מועילות, קיצורי דרך שימושיים, פרשנות לחדשות מרכזיות וסרטונים ייחודים, על הטכנולוגיות הכי מרתקות שיש היום.

  הכנס עכשיו את שמך והמייל, ולחץ על כפתור " לחץ כאן ועכשיו "  דוא"ל
  שם
    המלץ לחבר
  ואהבת לרעך כמוך...

  אם לא מצאת שירות זה כשימושי, בבקשה ספר לנו. אם אתה כן נהנה מהשירות שתף חברים שגם להם הוא יכול לעזור. תחשוב על החיוך, הסיפוק, ההרגשה הטובה, כשגם רעך ייהנה כמוך והמלץ עכשיו.


    
   pConTop
  המלצות למנהלי מידע
  הכי מעניין וחשוב במחשוב
  פרשנות מעשית והכוונה לנושאי מפתח


  כדי להתעדכן מדי שבוע במשמעויות המעשיות של החדשות החשובות, וכן לדעת מה הם נושאי המפתח המרכזים בענף? מלא את פרטיך עכשיו ותקבל מדי שבוע ניוזלטר קצר וחינמי!
  דוא"ל:
  שם:

  כן ,שלחו הגיליון
  *לא נעביר המייל לגורם אחר!
  **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

   ערוץ סרטוני pCon ביוטיוב
   משרות הייטק בשיתוף AllJobs
   pConTip
  הטיפים והסרטונים
  הכי טובים שיש!
  המלצות * חידושים * קיצורי דרך


  חינם! הרשם לניוזלטר שבועי קצר, של טיפים שימושיים ומסקרנים ולקט המלצות על סרטוני החידושים הטכנולוגיים הכי מרתקים שיש. הרשם עכשיו.

  דוא"ל:
  שם:

  כן ,שלחו הגיליון
  *לא נעביר המייל לגורם אחר!
  **תוכל להסיר את שמך בקלות, בכל עת.

     תוכן לפי נושא
   
      אבטחה
      אינטרנט
      חומרה
      יישומים
      ניהול
      סלולר
      עובדים
      עסקים
      שירותים
      תוכנה
      תקשורת
      תשתיות
   מודעות דרושים
   איך להתעדכן וליצור קשר
  RSS התעדכן ב-RSS
  RSS התעדכן ב-Google+
  FACEBOOK התעדכן בפייסבוק
  in התעדכן בלינקדין
  TWITTER להתעדכן ביוטיוב
  TWITTER התעדכן בטוויטר
  TWITTER צור קשר במייל
   לתשומת ליבך
   
  ©כל הזכויות שמורות | אודותינו | צור קשר | פרסם אצלנו | תנאי שימוש | מפת האתר | דף הבית
  לפרופיל ה Google+ | מה דעתך? | מדיניות פרטיות | RSS  | | לימודי מדעי המחשב